>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 197: Jones vs. Saint Preux

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC 197: Jones vs. Saint Preux

Walka wieczoru
205 lbs: Jon Jones (21-1) vs. Ovince St. Preux (19-7) – o tymczasowy pas kategorii półciężkiej
Co-main event
125 lbs: Demetrious Johnson (23-2-1) vs. Henry Cejudo (10-0) – o pas kategorii muszej
Karta główna
155 lbs: Anthony Pettis (18-4) vs. Edson Barboza (16-4)
185 lbs: Robert Whittaker (15-4) vs. Rafael Natal (21-6-1)
145 lbs: Yair Rodriguez (6-1) vs. Andre Fili (15-3)
Karta wstępna
125 lbs: Sergio Pettis (13-2) vs. Chris Kelades (9-2)
170 lbs: Danny Roberts (12-1) vs. Dominique Steele (14-6)
115 lbs: Carla Esparza (10-3) vs. Juliana Lima (8-2)
155 lbs: James Vick (13-3) vs. Glaico Franca (8-0)
Karta UFC FightPass
265 lbs: Cody East (12-1) vs. Walter Harris (7-4)
205 lbs: Clint Hester (11-5) vs. Marcos Rogerio de Lima (13-3-1)
155 lbs: Kevin Lee (11-2) vs. Efrain Escudero (24-10)
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Jon Jones vs Ovince St Preux
over 1.5 kurs 1.90 unibet ✅
Na początek trochę statystyki, na 10 ostanich walk Jon skończył w ciągu 1,5 rundy tylko Sonnena, który to był jeszcze zawodnikiem wagi średniej.. Ovince natomiast w ciągu całej kariery tylko raz przegrał w 1,5 rundy 7 lat temu. Mówi się że OSP może to wygrać tylko przez nokaut ale ja tego nie widzę, przez tyle walk Jon nie dał sobie zrobić krzywdy, do tego zapasy i twarda szczęka w razie czego powinny zrobić swoje. Natomiast jeśli chodzi o Bonesa gość wolno prowadzi walke, nie śpieszy mu się skończyć rywala tylko lubi pomęczyć zapasami i przy siatce. OSP to kawał twardego byka, który potrafi przyjąć na szczęke i w parterze też nie jest ułomkiem. Dopóki nie skończy mu się totalnie paliwko w baku powinien dawać radę bronić się przed atakami jonesa. 1,5 rundy to nie jest tak dużo i kurs 1.9 jest dla mnie niewątpliwie valuable

Jon Jones
vs Ovince St Preux ✅
Johnson vs Cejudo over 2.5 ⛔oj oj przeceniłem tą wyrzymałość Cejudo było tu DJ wstawić głupi ja ????
Not Barboza inside distance (Barboza nie wygra przed czasem)✅
ako 1.65 unibet
Jon opisany wyżej. Cejudo Johnson to walka na szczycie wagi muszej, Cejudo nikogo w ufc nie skończył, Johnson głównie poddaje rywali, a tego rywala raczej na glebe raczej nie sprowadzi. Nokautu też nie widzę szybko bo Cejudo twardy duży gość. Antek nigdy nie przegrał przed czasem, w stójce potrafi swoje przyjąć. Barboza dawno nikogo nie skończył. Myślę że zobaczymy batalię w stójce która zakończy się decyzją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sergio młody, bez większego doświadczenia z dwom porażkami w UFC. Były to porażki przez własną głupotę, wyszedł brak doświadczenia. Ja w niego wierzę, cały czas się rozwija i idzie mu to dość dobrze, tylko musi mieć chłodną głowę. W stójce będzie mieć sporą przewagę nad swoim rywalem i tutaj musi utrzymać walkę i nie wdawać się w głupie wymiany.
Przeciwnik za wszelką cenę będzie chciał przenieść walkę do parteru, a tam Sergio uzdolniony nie jest, tak samo brakuje mu deff zapasów, ale jak już znajdzie się na glebie, to stara się nie dopuścić do zagrożenia.

Sergio Pettis + Anthony Pettis
@2.14
Unibet


ShowTime weź się chłopie w garść, bo to nie jest już zabawne.
Lubię Antka i mam nadzieję, że wróci jeszcze na szczyt. Typ nie jest grany z sympatii do niego, tylko wierzę, że da radę, jest lepszy, ma więcej atutów po swojej stronie.
Zapowiada się ciekawa walka w stójce. Tutaj liczę na szybkie kontry ze strony Pettisa. Anthony walczył z czołówką, pokonywał dobre nazwiska, czym nie może pochwalić się przeciwnik.
ShowTime pojedzie Barboze swoim świetnym boksem, z którym, rywal może mieć problmy, a jak to się nie uda, to przniesie walkę do parteru i podda rywala.

Piona!
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Marcos Rogério de Lima - Clint Hester ✅ Marcos Rogerio de Lima pok. Clinta Hestera przez poddanie (trójkąt rękoma), runda 1., 4:35.
Typ: 1 @1.77 Betsafe

Brazylijczyk z ciosem w łapie, a do tego mega mocno kopie. Próbka:

Ok ostatnio przegrał z Krylov&#39;em, ale jego rywal wyłapał dwa KO. Hester może i jest stójkowiczem, ale szczenę ma słabą przegrywał już w mma przez KO, i boksie też dostawał KO. Nie ma co Brazylijczyk go zabije.

Walt Harris - Cody East ⛔ Walt Harris pok. Cody’ego Easta przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1., 4:18.
Typ: 2 @1.62 Betsafe

Cody East promowany przez UFC mocno, więc czegoś wymagają. Rekord ma fajny sporo walk kończonych przed czasem. Walczył już 5 rund. Większość to amatorzy, ale parę przyzwoitych ziomków było. Jego rywal Walt Harris co prezentował w UFC każdy widział. Kicha i tyle. Nabił no-namów, a potem sam dostawał. Na moje East to wygra.
 
anthonypettis 22

anthonypettis

Użytkownik
Tak jak karciarz stawiałbym na braci Pettis, chociaż boje się że gdyby Sergio przegrał, będziemy mieli powtórke z UFC 185, po której Antek tłumaczył że przegrana brata wpłynęła na niego bardzo niekorzystnie, mówił też że nie chce więcej walczyć z bratem na jednej gali.

Spróbujmy hehe na dubla poleci kilka stówek, a na Antka większy hajsik
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Fajna gala się zapowiada. James Vick kurs ~1.55. Ja tu widzę value, w każdej płaszczyźnie Texecutioner powinien ogarnąć rywala. Grałem już w kierunku Jamesa kiedy był underdogiem z pozytywnym skutkiem, teraz też ogarnie ✅✅. Cejudo też spróbuję, zobaczymy jak będzie z kondycją i czy będzie w stanie przeleżeć DJ&#39;a, papiery na mistrza ma, jeśli nie Cejudo, to kto miałby ogarnąć Myszę? Ostatnio mistrzowie spadają, może seria będzie podtrzymana, za drobne do gry, kurs ~4.5 ⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
L 74

lasoslaw

Użytkownik
Jon Jones vs Ovince St Preux 1,16 ✅
Johnson vs Cejudo 1,25 ✅
ako: 1,45
bet365 ✅✅✅
Na dzisiaj taki dubelek za grubszą kasę.

W pierwszej walce różnica klasy sportowej zawodników jest ogromna. Jones jest lepszy w każdej płaszczyźnie i powinna to być dla niego łatwa przeprawa po powrocie do UFC.
Pytaniem pozostaje jedynie, w której rundzie postanowi zakończyć walkę.

Na bardziej wyrównane zapowiada się starcie o pas mistrzowski w wadze muszej. Cejudo to w końcu mistrz olimpijski w zapasach z rekordem walk nieskalanym porażką. Na przeciw niego stanie jednak Johnson, który jest istną maszyną. To kompletny zawodnik mma cechujący się niezwykłą szybkością. To ona będzie robić różnicę w tej walce. Spodziewam się jednogłośnej decyzji na korzyść mistrza lub zakończenia przez niego walki w rundach mistrzowskich.

marqs3lby/ w betway masz ich po 1.66
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom