>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC 200 – Cormier vs. Jones 2

Status
Zamknięty.
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
nie wdaje sie w dyskusje warto czy nie, ani za ile grac, zeby nie bylo placzu pozniej
przedstawilem swoje za i przeciw, przeanalizuj po swojemu i podejmij decyzje ????
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
No i jak tam pany?
Jubileuszowa gala okazala sie jak dla mnie nie wypalem, mierny fight card, walki dupy nie urywaly, chyba nie ktore gale z serii Fight Night wypadaly lepiej przy tej gali
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Oglądałem wszystkie Prelimsy i mnie strasznie znudziły, dlatego z Main Cardu zrezygnowałem. W samej walce Zingano z Peną było chyba więcej obaleń niż w kilku innych walkach razem wziętych. Nieustanny klincz i pokaz boksu. Niespodzianki jak przypuszczałem były. Mistrzyni bab się teraz będzie zmieniać co galę, Hendricks to lepiej na emeryturkę albo do Bellatora obijać kasztanów, Cormier zabawa w Khalidova, a Lesnar z Huntem w ganianego. Czekam na przeciwnika z lepszymi umiejętnościami dla Lesnara. Dla mnie walka wieczoru to Dillashaw vs Assuncao,( choć nie widziałem Aldo z Edgarem) bo to co zrobił Lauzon z Sanchezem nie można nazwać walką ????
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Lesnar nie zaskoczyl, bylo wiadome ze bedzie szukal obalen, raczej Hunto duzo ponizej oczekiwan. W drugiej rundzie zrozumialem czemu walka Hunt - Lesnar zostala zdjeta z main eventu, nie chodzilo o marketing a o to zeby walka byla na dystansie 3 rundowym. Gwiazdki UFC sie wysypuja wiec teraz beda mocno promowac Lesnara, i wybierac mu przeciwnikow aby nie przegral, dobrze wiedziec na przyszlosc.
No w dywizji kobiet to pas co walke zmienia wlasciciela
Cormier tyle gadania o tym jak to ciezko nie zasuwal, jaka to ma byc dla niego walka zycia a z typem kategorie nizej nie pokazal kompletnie nic...
Northcutt planowo, ciekawe kto nastepny dla niego?
a juz za tydzien Omielanczuk walczy... ossss
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom