>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 201 – Lawler vs. Woodley

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC 201 – Lawler vs. Woodley
Walka wieczoru
170 lbs: Robbie Lawler (27-10) vs. Tyron Woodley (15-3) – o pas kategorii półśredniej Karta główna
115 lbs: Karolina Kowalkiewicz (9-0) vs. Rose Namajunas (5-2)
170 lbs: Matt Brown (20-14) vs. Jake Ellenberger
135 lbs: Francisco Rivera (11-6) vs. Erik Perez (15-6)
125 lbs: Justin Scoggins (11-2) vs. Ian McCall (13-5-1)
Karta wstępna
205 lbs: Nikita Krylov (20-4) vs. Ed Herman (23-11)
170 lbs: Jorge Masvidal (29-11) vs. Ross Pearson (19-11)
125 lbs: Wilson Reis (20-6) vs. Hector Sandoval (12-2)
125 lbs: Ray Borg (9-2) vs. Fredy Serrano (3-0)
Karta UFC Fight Pass
170 lbs: Bojan Velickovic (14-3) vs. Mike Graves (6-0)
265 lbs: Damian Grabowski (20-3) vs. Anthony Hamilton (14-5)
155 lbs: Damien Brown (15-9) vs. Cesar Arzamendia (7-2)​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Czekam na wszystkie kursy, ale na pierwszy rzut oka typuję Namajunas + Krylov + Hamilton. Namajunas 1.40 a reszta niewiadoma bo undercardy nie wystawione
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Wilson Reis - Hector Sandoval ✅ Wilson Reis pokonał Hectoa Sandovala przez poddanie (duszenie zza pleców), Runda 1, 1:49
Typ: 1 @1.30 Betsafe

Brazylijczyk czarny pas bjj, doświadczony bił się w bellatorze w UFC duże doświadczenie. Jego rywal wzięty na zastępstwo do tego debiutant, sporo mniejszy. Bił się co prawda już 5 rund, ale rywale byli niższej klasy, a ci wcześniejsi to totalne kelnerzyny, o ile mógł by coś tam na początku zdziałać w UFC to z Wilson Reis nie am najmniejszych szans to nie ta klasa zawodnicza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 56

mcjulian

Użytkownik
Macio ostatnio też pisałeś o pewniakach i kelnerach i nie wszedł ci typ. Kelner też czasem ma dobry dzień. Zapewne za chwilę ktoś skasuje mój post jak poprzednio.
 
T 37

turkucpodjadek

Użytkownik
Robbie Lawler by ko/tko @ 2.38 Unibet

Robbie kawał twardziela,głowa ze stali,presja,świetny boks ,kondycja konia,charakter spartana,cegły w łapach.Mistrz pełna gębą,bardzo dobre tdd.Wiele boi z topem dywizji w których udowadniał swoją klasę i charatkter do przezwyciężania trudności.

Woodley,zwykły rzemieslnik,który nie walczył 18 miesięcy.Nie ma zapasów na Lawlera ,ani boksu,czy tez kondycji ,czeka przeważnie na kontry by swoimi krótkimi szarżami lub pojedyńczymi ciosami lub kopnięciami napsuć krwi rywalom.Daje się zamykać pod siatką .

Daje Tyronowi tutaj max 3 rundy ,aby przetrwać z Ruthlessem który swoją presją i tempem zamknie na siatce wypompowanego Tyrona i powali go jakąs kombinacją na dechy.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Zastanawiam się nad Karoliną Kowalkiewicz. Damskie MMA, a w szczególności dywizja Słomkowa według mnie w dalszym ciągu są bardzo niezweryfikowane. Rose Namajunas z tego co pamiętam bardzo dobrze zaprezentowała się w ostatnich walkach (odświeże jeszcze sobie te walki jeżeli decydowałbym się na jakiś bet tu), ale według mnie nie można jeszcze stwierdzić, że jest jakąś szczególnie wybijającą się postacią. Za mało walk. Pamiętam jak wątpiliśmy w Asie Jędrzejczyk np. podczas pierwszej walki z Gadhela, a ta konsekwentnie pokazuje swoją siłę. Nie sądzicie, że i w tym przypadku może być podobnie? Karolina serducho do walki ma, do tej pory jest niepokonana. Do tego wydaje się być silniejsza fizycznie od Rose. Może coś jest w tym naszym kobiecym MMA, że warto na nie stawiać. A kurs w okolicach 3 kusi. Zapraszam do dyskusji
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Przeważnie stawiam 1 pewniejszy typ ale teraz trochę poszaleję i podam więcej
Karolina Kowalkiewicz vs Rose Namajunas
over 2.5 kurs 1.48 betsafe
✅✅✅
Rose najtrudniejsza przeciwnika ze wszystkich z którymi walczyła dotychczas Karola, nie skończyła 2 poprzednich więc tej też nie skończy. Mocnego ciosu jakiegoś nie ma a w parter nawet nie będzie się pchać. Rose ciosu też nie ma ale w parterze potrafi co nieco i jedynie w tej płaszczyźnie może zostać Karola skończona. W poprzednich walkach dobrze broniła prób poddań, do tego przyzwoity Tdd, dodać do tego serducho do walki czuje że nawet jak Rose zapnie jakąś balaszkę to Karola nie klepnie. Nagrodą za wygranie zapewne będzie walka o pas więc liczę że Rose nie będzie też na siłę leciała po suba, tylko w razie gdy sprowadzi będzie przede wszystkich kontrolowała pozycję.

Matt Brown vs Jake Ellenberger
Matt Brown kurs 1.32 betsafe
⛔⛔⛔
Matt lepsze warunki fizyczne, lepsza stójka, mocna szczęka, cholernie trudny do skończenia, do tego duża presja i agresja na przeciwniku. Na przeciw staje Ellenberger który przegrał 5 na 6 ostatnich walk. Jeśli Matt nie da się przewracać powinien spokojnie wypunktować lub prędzej znokautować gdzieś w środku walki rywala
Damian Grabowski vs Anthony Hamilton
over 1.5 kurs 1.72 bet365
⛔⛔⛔
Dwóch misiów którzy nie bawią się w stójce tylko najlepiej by przewalczyli cała walkę w klinczu czy w parterze. Patrząc na styl walki obu powinna być walka nudna jak flaki z olejem, jeden przewróci drugiego i przeleży cała rundę i tak jakoś powinno to zlecić. Też w wadzę cięzkiej w ufc warto podkreślić że poddania występują tu rzadko, Hamilton to też nie ogórek w parterze i myślę że tu mimo dużych umiejętności Graby przeciwnikowi dużo nie zrobi w parterze.

Jorge Masvidal vs Ross Pearson
over 2.5 kurs 1.45 betsafe
✅✅✅
Obaj prawie same decyzje w ostatnich walkach, walki wolno prowadzone, nie wchodzą w brawle. Nie ma co tu się rozpisywć
 
fargo 17

fargo

Użytkownik
Podpinam się pod propozycję kolegi powyżej. Ja także uważam, że Karolina Kowalkiewicz wygra tę walkę. To Polka, z dużym serduchem do walki, do tego jest niepokonana. Zwycięstwo jest bardzo możliwe choć rywalka to żadna kelnerka tylko zawodniczka z wyższej półki. Typ na ilość rund też jest interesujący. Powodzenia!
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Nie wiem czy to przez pryzmat sympatii do Karoliny oraz jej umiejętności czy jestem zaślepiony ale kurs 3.00 na nią to nadzwyczajnie przesada.... Biorę w ciemno i zwycięstwo Polki w niczym mnie nie zaskoczy. Co jak co ale jest zmotywowana jak cholera żeby gonić Joanne i bić się o top1 ; ) . Wymęczy ale wygra

Karolina Kowalkiewicz win 3.00 @bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Damian Grabowski vs Anthony Hamilton
over 1.5 kurs 1.72 bet365
Nie będę ci zabierał typu, ale ja się z tym typem zgadza w 100%. Polak lubi z początku wyczuć rywala, albo poleżeć na nim troszeczkę zanim go podda. Z drugiej strony Amerykanin też uwielbia przeleżeć walkę. Jednak jeden mankament dla Polaka być albo nie być i może z początku zaskoczyć.
 
przybysz231 28

przybysz231

Użytkownik
Nikita Krylov 1.44 Unibet
Mysle, ze jest to najlepszy wybór zeby grubej pograć na tej odsłonie UFC. Nikita większość z swoich pojedynków kończy w pierwszych rundach, mysle ze moze być podobnie i w tej walce, ale typ ze walka skończy sie w pierwszej rundzie juz za mniejsza stawkę. W ostatniej walce skończył rywala w 2 rundzie. Wiadomo nie każda walka inna, moze tym razem potwierdzi regule i wygra kolejna walkę w pierwszej rundzie. Teraz dwa słowa o Krylovie, który jest po prostu człowiekiem związanym ze światem przestępczym, chyba nie muszę wiecej pisać. Jak wiadomo Krylov jest dobry zarówno w stójce jak i w parterze. Co do rywala to przeciętniak który nie wygrał z nikim znaczącym. Jest niższy i gorzej sie porusza. Mniejszy zasięg, słabszy ruch po oktagonie i brak ciosu kończącego to jego największe wady.

Wynik: KO w II rundzie ✅✅✅
 
K 23

karolq1

Użytkownik
Nikita Krylov 1.44 Unibet
Mysle, ze jest to najlepszy wybór zeby grubej pograć na tej odsłonie UFC. Nikita większość z swoich pojedynków kończy w pierwszych rundach, mysle ze moze być podobnie i w tej walce, ale typ ze walka skończy sie w pierwszej rundzie juz za mniejsza stawkę. W ostatniej walce skończył rywala w 2 rundzie. Wiadomo nie każda walka inna, moze tym razem potwierdzi regule i wygra kolejna walkę w pierwszej rundzie. Teraz dwa słowa o Krylovie, który jest po prostu człowiekiem związanym ze światem przestępczym, chyba nie muszę wiecej pisać. Jak wiadomo Krylov jest dobry zarówno w stójce jak i w parterze. Co do rywala to przeciętniak który nie wygrał z nikim znaczącym. Jest niższy i gorzej sie porusza. Mniejszy zasięg, słabszy ruch po oktagonie i brak ciosu kończącego to jego największe wady.
Jestem jak najbardziej za tym typem. Wczoraj na Betsafe był jeszcze po 1.65, a dzisiaj jest 1.48.

Od siebie dodam jeszcze:
Matt Brown 1.32 Betsafe⛔
Matt Brown walczy z Ellenberger&#39;em. Brown twarda głowa, jeszcze ani razu nikt go nie uśpił. Jedyna szansa Ellenberger&#39;a żeby wygrać z Matt&#39;em to właśnie skończyć go, ponieważ walczy bardzo ryzykownie. Jake z ostatnich 6 walk wygrał tylko raz, więc jest to walka o pozostanie w ufc,a Brown niedawno podpisał nowy kontrakt.


Jorge Masvidal 1.41 Betsafe✅
Masvidal walczy z Pearson&#39;em, który walczył 2 tyg temu z Brooks&#39;em, więc wątpię żeby Ross był pełnej formie. Masvidal ostatnie dwie walki przegrane przez splity, zabrakło kropki nad &#39;i&#39; żeby wygrać. Pearson raz wygrywa, a raz przegrywa, niby wypada kolej, że ma wygrać, ale myślę, że w tej walce nie wygra, ponieważ walczy bardzo pasywnie. Myślę, że Masvidal szybciej się rozkręci i walka nie będzie trwała do końca.

AKO: 2,75⛔
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ja mam trebla Krylov + Hamilton + Namajunas. Może trochę antypatriotycznie, ale według mnie zbyt mocni rywale, a zwłaszcza Namajunas. Karolina nie ma ani nokautującego ciosu, ani parteru. Myślę, że Rose ją podda. Hamilton już pokonał Omielańczuka, a jest on według mnie lepszym zawodnikiem od Grabowskiego. W sumie to i tak dobrze, że Grabowski dostaje już na początku przygody z UFC wymagających rywali, podobnie jak Janek Błachowicz. Od razu mają sprawdziany, a nie tak jak Krzysztof Jotko, który dostaje kelnerów aby nabić rekord, a potem jeden solidny rywal i Dana White przejrzy na oczy
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
125 lbs: Ryan Benoit (8-4) vs. Fredy Serrano (3-0)
Zwycięstwo Serrano
kurs 1,89 na Pinnacle

Serrano to utytułowany zapaśnik. Bardzo silny fizycznie, moc w łapie.
Jednym uderzeniem zgasił światło Syler&#39;owi.
Benoit miał szczęście z młodszym Pettisem (który, jakoś specjalnie nie zachwyca) a 2 pozostałe walki w UFC przegrał przed czasem.
Kolumbijczyk raczej nie będzie miał problemu żeby sprowadzić walkę do parteru a i jest spora szansa w stójce na KO, bo Ryan za szczelnej defensywy to nie ma.
Do tego Benoit wskoczył w zastępstwo Borga.
Polecam.
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Planuje postawić pewniejszego tripla na dzisiejszą galę, co mógłbym dorzucić poza Masvidalem? Myślałem nad overami w rundach ale nie chce kombinować bo później nie kończy się to najlepiej...
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Planuje postawić pewniejszego tripla na dzisiejszą galę, co mógłbym dorzucić poza Masvidalem? Myślałem nad overami w rundach ale nie chce kombinować bo później nie kończy się to najlepiej...
Ja proponuję Krylova i Namajunas. Ale zaznaczam, że to jest po prostu przeczucie, a nie pewność na postawienie domu. Może jeszcze ktoś doradzi ;)
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Też jestem za Krylovem, ale za Namajunas już nie, ponieważ Karolinę w singlu puściłem:grin:. Od siebie bym dorzucił Browna ????
Patriotyzm i chęć zwycięstwa Polki czy jednak znalazłeś słabe strony Rose? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom