>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 208: Holm vs. de Randamie

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC 208: Holm vs. de Randamie

Gala UFC 208: „Holm vs. de Randamie”
Data: 11.02.2017
Miejsce: Barclays Center, Brooklyn, New York
Transmisja: Pay-Per-View (PPV)

Rozpiska

Walka wieczoru gali UFC 208
145 lbs: Holly Holm vs. Germaine de Randamie – o pas UFC
Główna karta UFC 208 (04:00 naszego czasu):
185 lbs.: Anderson Silva vs. Derek Brunson
185 lbs.: Jacare Souza vs. Tim Boetsch
205 lbs.: Glover Teixeira vs. Jared Cannonier
155 lbs.: Dustin Poirier vs. Jim Miller
Karta wstępna UFC 208 (02:00 naszego czasu):
155 lbs.: Randy Brown vs. Belal Muhammad
135 lbs.: Wilson Reis vs. Ulka Sasaki
145 lbs.: Nik Lentz vs. Islam Makhachev
125 lbs.: Ian McCall vs. Jared Brooks
Karta wstępna (00:30 naszego czasu)
265 lbs.: Marcin Tybura vs. Justin Willis
170 lbs.: Roan Carneiro vs. Ryan LaFlare
145 lbs.: Rick Glenn vs. Phillipe Nover
źródło: mmarocks.pl
 
E 285

embotron

Użytkownik
2,2 na Andersona w Unibecie? Rozumiem, ze szczeka bardzo krucha, a Derek na poczatku bedzie probowal ubic i ma cos tam sily w rekach, ale mysle, ze kurs to spore value i sam gram z pocalowaniem w rasie ????

Tybura chyba nie walczy?
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Nie mam ochoty na analizy więc tylko podam moje sugestie.
Ja zagram w dublu wygraną Holly Holm (kurs 2.0) i under 1,5 rundy w walce Andersona Silvy z Derekiem Brunsonem (2.20). Holm jest po prostu lepsza zawodniczką i jeśli taki klocuch z jakim się mierzy jest faworytką to coś tu jest nie tak. Kogo takiego pokonała De Randamie aby dać ją na faworytkę? Elmose? Jedyna poważna walka to oczywiście porażka z Nunes. Holm po dwóch porażkach dostaje zawodniczkę bardzo średnią i w sam raz na odbudowę. Wygra na punkty lub przez submission.
Co do walki Silvy z Brunsonem to za cholerę nie wiem kto tu może wygrać, dlatego gram under. Brunson to taktyczne zero. Taktyka Terminatora czyli od początku zniszczyć rywala zapominając przy tym o obronie. Wiele razy dostał już po fejsie za taki głupi styl np. w ostatniej walce z Whitakerem. Silva też mistrzem obrony nie jest i szczeny zbyt dobrej nie ma. Underek jest w tym dobry, że siądzie jeśli Brunson trafi Silvę i go odeśle spać albo jak sam się zmęczy i zacznie sapać po 3 minutach pierwszej rundy i będzie łatwym celem do skończenia.
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Holm nie poradziła sobie z shevchenko a da radę z kilkukrotna mistrzynią muaithai i kickboxingu? Można dyskutować na ten temat bardzo długo. Wydaje mi się że holm będzie silniejsza i będzie próbowała obaleń i tam skończenia. W stójce i klinczu nie ma szans. Polecam obejrzeć ostatnie walki gdr.
Osobiście gram win de Randamie w dublu z win souza.
Zastanawiam się nad jarred brooksem.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Ja czekam na kursy Jacare przed czasem, bo w unibecie coś dlugo czekaja z rozszerzona ofertę na tą gale. Jeśli ktoś widział kursy na Souze przed czasem prosze o info
 
E 285

embotron

Użytkownik
Ja czekam na kursy Jacare przed czasem, bo w unibecie coś dlugo czekaja z rozszerzona ofertę na tą gale. Jeśli ktoś widział kursy na Souze przed czasem prosze o info
Rowniez jestem ciekaw, ale mysle, ze jakies 1,6 bedzie...
Co powiecie na temat Randiego Browna z Muhammadem? Muslim mial dobre wejscie do UFC z Jaubanem pokazal sie niezle, ale potem nastepna walka bez rewelacji i ostatnio szybciutko ubity. Obejzalem Browna i fajnie chodzi, wykorzystuje zasieg, nawet niezle pracuje na nogach i glowa. Sam pogralem jego win, mysle, ze wypunktuje Muhammada.

@edit:
Kurs, ze souza skonczy przed czasem 1,36 unibet, slabizna.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Rowniez jestem ciekaw, ale mysle, ze jakies 1,6 bedzie...
Co powiecie na temat Randiego Browna z Muhammadem? Muslim mial dobre wejscie do UFC z Jaubanem pokazal sie niezle, ale potem nastepna walka bez rewelacji i ostatnio szybciutko ubity. Obejzalem Browna i fajnie chodzi, wykorzystuje zasieg, nawet niezle pracuje na nogach i glowa. Sam pogralem jego win, mysle, ze wypunktuje Muhammada.

@edit:
Kurs, ze souza skonczy przed czasem 1,36 unibet, slabizna.
W bettrzysześćpięć masz to po 1,44
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Souza przed czasem (1.40)✅
Pająk - Brunson walka zakończy się przed czasem (1.48)⛔
@2.07
Unibet⛔


Nie wiem co tu napisać nt. pierwszego pojedynku. Wydaje się to spacerek dla Jacare i nabicie kolejnego zwycięstwa do swojego rekordu.
Ti potrafił przegrać z Hermanem czy dziadkiem Hendersonem, to o czym mu tutaj w ogóle rozmawiamy? Wszystkie argumenty po stronie Brazylijczyka. Na 9 pojedynków jedna przegrana. Rywal na przetarcie. Każdy inny wynik będzie dla mnie zaskoczeniem.

W drugim pojedynku wynik może pójść w obie strony. Brunson to trochę taki jeździec bez głowy, stara się na siłę wygrać przed czaem, ubić rywala, jak rzuci się bez gardy na Pająka, to zostanie skontrowany i pójdzie spać. Pająk to inteligencja, doświadczenie i zjadł na tym sporcie zęby, a Brunson właśnie tego nie ma, nie myśli, aby rzucić cepem i powalić przeciwnika. Brunson do tej pory przegrał trzy walki w UFC i trzy razy przez nokaut. Choć sam potrafi ubić.
Zapowiada się ciekawa stracie, ktoś na pewno polegnie przed czasem.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Holm vs Randamie
over 4.5 kurs 1.8 bet365
✅✅✅
2 twarde zawodniczki ze sportów stójkowych, obie swoje potrafią przyjąć, Randamie powinna być tu agresorem a Holm w defensywie próbować coś z kontry działać. Holm nie ma jakiegoś mocnego ciosu, bardziej skupia się na punktowaniu przeciwniczek. Randamie niby 2 fajne nokauty ostatnio ale patrząc na poziom tych przeciwniczek można złapać się za głowę, najgorszy sort ufc. A tak na 6 wygranych ma 3 decyzje, więc nie można o niej powiedzieć że jest maszynką do zabijania. Walka powinna się toczyć głównie w stójce, obie mierne umiejętności w parterze, poddanie więc można wykluczyć. Uważam że zobaczymy tutaj taktyczną walkę z obu stron, dużo kalkulowania i obie dociągną do decyzji.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Holm nie poradziła sobie z shevchenko a da radę z kilkukrotna mistrzynią muaithai i kickboxingu? Można dyskutować na ten temat bardzo długo. Wydaje mi się że holm będzie silniejsza i będzie próbowała obaleń i tam skończenia. W stójce i klinczu nie ma szans. Polecam obejrzeć ostatnie walki gdr.
Osobiście gram win de Randamie w dublu z win souza.

Zastanawiam się nad jarred brooksem.
Idąc Twoim lewackim myśleniem Holm obalała i znokautowała kilkukrotną mistrzynię UFC i brązową medalistkę olimpijską w judo, więc tak uważam, że mistrzyni świata w kickboxingu i muay thai też da rade z jej umiejętnościami i doświadczeniem. Holm ma 38 wygranych w zawodowym boksie. Jest świetną kickbokserką i jest dosyc mocna w parterze. Jest wszechstronna. Randamie może wygrac tylko w stójce, w której wydaje mi się, że Holm ją także zdominuje. Ja dzisiaj stawiam na Holm i liczę na nokaut.

Holly Holm @1.95 Betsson
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ale zenada holm randamie. Nunes tam wjedzie i zgarnie drugi pas nawet lzejsza od holenderki.
Silva za zaslugi kolejna zenada.
Tragiczna gala ogolnie pod wzgledem emocji.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Gali nie oglądałem i chyba dobrze. Ktoś kto oglądał potrafi ocenić czy te wygrane na punkty de Randamie i Silvy to jakieś przekręty czy słuszne werdykty?
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Gali nie oglądałem i chyba dobrze. Ktoś kto oglądał potrafi ocenić czy te wygrane na punkty de Randamie i Silvy to jakieś przekręty czy słuszne werdykty?
Szczerze to moim zdaniem wygrana na punkty Randamie to przekręt. W ogóle poziom sędziowania w UFC jest tragiczny. Randamie wygrała 48-47... A w drugiej i trzeciej rundzie trafiła Holm mocnymi ciosami DAWNO PO GONGU i sędzia nie odjął jej punktu... Ogólnie w stójce dla mnie walka na remis. Obie trafiały, obie kopały. Pod siatką 90% czasu kontrolowała Holm. 4 razy próbowała obalac, przeciwniczka raz. Zamroczone były obie po dwa razy, ale Holm raz po nielegalnym ciosie po gongu, za który powtarzam nie został odjęty punkt. Moim zdaniem Holm trochę skrzywdzili, bo kontrolowała walke i było jej po prostu dużo więcej. Nie stawiam już UFC, chyba że będę pewny nokautu. Walka Helda i Holm pokazują, że tam albo idą grube pieniądze w ruch na tych walkach albo White powinien się wziąc za sędziowanie, bo to jest jakaś paranoja.
EDIT: może ja to zbyt stronniczo oceniam, bo postawiłem pieniądze na Holm. Jakbyś miał okazję obejrzec tę walkę to wpadnij tu dac znac czy się ze mną zgadzasz.
Pozdro
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
Ja punktowałem 48-47 dla GDR ale naprawdę ta sytuacja z ciosami po gongu to jakaś żenada, że tam punktu nie odjął osioł to cud jakiś. Tzn., cud dla mnie, bo miałem GDR, ale punkt powinien być odjęty i walka na remis. W sumie zgadzam się z kolegą wyżej, walka remisowa, mogła iść w obie strony, zależy od interpretacji sędziów punktowych gdyż jak wiemy zmieniły się kryteria w sędziowaniu, co można już było zobaczyć w walce Andersona, gdzie wypunktowali na aktywniejszego Pająka, mimo, że w moim odczuciu Brunson zadawał więcej ciosów i ogólnie sprawiał lepsze wrażenie (poza tymi nieudanymi obaleniami oczywiście).
Gala ŻENUJĄCA. Chyba najgorsza jaką w życiu oglądałem. Aligator pokazał klasę, walka Poirera fajna, a tak to dno i kilka metrów mułu jeszcze. A stronniczość Rogana w walce Holm-GDR to jakaś kpina, myślałem, że komentator ma być obiektywny ????
Pozdrawiam i do następnej gali.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Holm podczas wali to wykrzyczała więcej tych swoich słówek niż zadała ciosów , nic nie dochodziło praktycznie , bez pomysłu... nie miała sił w klinczu jest 5 runda a ta dalej pcha się w klincz...no mózg Pudzianowskiego...
Jej przeciwniczka nie lepsza bo 25 minut nastawiona jedynie na kontrę i to jest walka wieczoru...
Walka pająka to też w większości unikanie walki z obu stron...chyba powinien dać sobie siana z tym Brazylijczyk...
Coraz częściej oglądam to UFC i wydaje mi się że dawno nie widziałem takiej dobrej gali na wysokim poziomie...
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Wyniki UFC 208
Walka wieczoru
145 lbs: Germaine de Randamie (8-3) pok. Holly Holm (10-3) jednogłośną decyzją (3 x 48-47)
Karta główna
185 lbs: Anderson Silva (34-8) pok. Dereka Brunsona (16-5) jednogłośną decyzją (2 x 29-28, 30-27)
185 lbs: Ronaldo Jacare Souza (24-4) pok. Tima Boetscha (20-11) przez poddanie (kimura), R1, 3:41
205 lbs: Glover Teixeira (26-5) pok. Jareda Cannoniera (9-2) jednogłośną decyzją (3 x 30-26)
155 lbs: Dustin Poirier (21-5) pok. Jima Millera (28-9) większościową decyzją (30-27, 29-28, 28-28)
Karta wstępna
170 lbs: Belal Muhammad (11-2) pok. Randy’ego Browna (9-2) jednogłośną decyzją (2 x 30-27, 29-28)
125 lbs: Wilson Reis (22-6) pok. Yutę Sasakiego (19-4-2) jednogłośną decyzją (3 x 29-28)
155 lbs: Islam Makhachev (14-1) pok. Nika Lentza (27-8-2) jednogłośną decyzją (2 x 30-25, 30-27)
145 lbs: Rick Glenn (19-4-1) pok. Phillipe’a Novera (10-8-1) niejednogłośną decyzją (2 x 29-28, 27-30)
Karta UFC Fight Pass
170 lbs: Ryan LaFlare (13-1) pok. Roana Carneiro (21-11) jednogłośną decyzją (30-26, 30-27, 29-28)
źródło: lowking.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom