>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 210: Cormier vs. Johnson 2

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC 210: Cormier vs. Johnson 2

Rozpiska:
Walka wieczoru
205 lbs: Daniel Cormier (18-1) vs. Anthony Johnson (22-5) – o pas mistrzowski
Karta główna
185 lbs: Gegard Mousasi (41-6-2) vs. Chris Weidman (13-2)
115 lbs: Cynthia Calvillo (4-0) vs. Pearl Gonzalez (6-1)
170 lbs: Thiago Alves (21-11) vs. Patrick Cote (23-10)
155 lbs: Will Brooks (18-2) vs. Charles Oliveira (21-7)
Karta wstępna
145 lbs: Myles Jury (15-2) vs. Mike de la Torre (14-6)
170 lbs: Kamaru Usman (9-1) vs. Sean Strickland (18-1)
145 lbs: Charles Rosa (11-2) vs. Shane Burgos (8-0)
205 lbs: Jan Błachowicz (19-6) vs. Patrick Cummins (8-4) (ok. 1:05)
Karta UFC Fight Pass
155 lbs: Desmond Green (19-5) vs. Josh Emmett (11-0)
155 lbs: Gregor Gillespie (8-0) vs. Andrew Holbrook (12-1)
135 lbs: Irene Aldana (7-3) vs. Katlyn Chookagian (8-1)
125 lbs: Magomed Bibulatov (13-0) vs. Jenel Lausa (7-2)
źródło:lowking.pl
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Gegard Mousasi @ 1.81
Po tym kursie aż grzech nie zagrać na leniwca, nie chce mi się zbytnio rozpisywać analizy, ale moim skromnym zdaniem z każdą walką wygląda coraz lepiej, ostatnie 3 walki 3 nokauty, ciężkie ręce które potrafią trafić vs Weidman w ktorego wszyscy uwierzyli po zwycięstwie nad Pająkiem, potem kolejna wygrana na pałnym dystansie z emerytowanym Lyoto Machida i nokaut na Vitorze ktorego forma niestety zbliża się ku końcowi, kolejno wyłapane 2 nokauty, myśle ze rano na rekordzie będzie widniał kolejny.
dorzucam też
Anthony Johnson @ 1.85
Co do siły ciosu rumble nie trzeba chyba nikogo przekonywać, Cormier to twardy łeb i bardzo mocne zapasy, którymi udowodnił wyzszosc w pierwszej walce, ale w rewanzy nie bedzie juz tak kolorowo
Karciarz// Napisz jaki bukmacher i coś więcej dodaj od siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Cormier - Johnson
over 1.5

Weidman - Mousasi
over 1.5

@2.01
lvbet
✅✅

Jestem smutny, jak patrzę na ten kurs i widzę ile mogę wygrać. Nastały ciężkie czasy dla nas, ale nie ma co składać bronić i trzeba bić buka!

Pierwsza walka pomiędzy Cormierem i Johnsonem zakończyła się wygraną Daniela przez poddanie w 3R. Teraz to będzie zupełnie inna walka... Johnson w tamtym pojedynku źle rozłożył siły, chciał Daniela za wszelką cenę skończyć przed czasem przez co zabrakło mu paliwa.
Cormier to nie ten sam zawodnik; na karku strzeliło 38 lat, do tego dochodzą poważniejsze kontuzje, co odbija się na formie, nawet jego menadżer wspomniał, że z przygotowaniami nie było aż tak idealnie.

Antek to jak każdy wie petarda w łapach, głowę to może spokojnie posłać w widownię, ale Cormier posiada bardzo dobrą szczękę co potwierdził w ich pierwszym pojedynku.
Na pewno Rumble musi uważać na zapasy Daniela, które są na bardzo wysokim poziomie.

Danielo nie może wchodzić w głupie wymiany i uważać na bomby, a Antek będzie z pewnością chciał trzymać dystans, żeby nie zostać wciągniętym w zapasy Daniela.


Drugi pojedynek, to Weidman vs. Leniwiec. Również idę w over. Chris powraca do klatki po dwóch porażkach i tak naprawdę cholera wie co siedzi u niego w głowie. Zniszczony przez Rockcholda i ciężkie KO od Romero. Gegard po czterech viktoriach wygląda znakomicie.
Dla mnie będzie to nudna walka, gdzie pewnie Gegard będzie chciał prowadzić walkę w stójce, bo tam ma przewagę, zaś Chris będzie chciał sprowadzić walkę do parteru. Jeśli nawet mu się uda, to ciężko będzie miał, żeby poddać Leniwca.
Prawda jest taka, że Weidman przegrał z USADĄ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
castea 0

castea

Użytkownik
Wiitam wszystkich na wstepie ,
Wczorajsze typy ksw 38 weszly elegancko ,dzis sprobuje wytypować kilka fajnych walk na ufc 210.
Brooks- Oliveira - BROOKS
Obstawiam ze Brooks wygra ta walke ,sugeruje sie tym ze wytrzymal 3rd z Heldem.

Karciarz// To już koniec analizy? Gdzie kursy? Gdzie bukmacherzy?
Weidman- Mousasi
-MOUSASI
Tak jak ktos wyzej powiedział ,Weidman nie pokazuje nic ciekawego poza spektakularnym KO na Silvie. Obstawiam ze w tej walce Gerard poleci z tematem i ja wygra.
Johnson- Cormier - Walka skonczy sie przed czasem.
Ciezko tu o dobry typ , raczej szanse 60/40 dla Rumble&#39;a . Wole jednak postawic ze walka skonczy sie przed czasem !! :grin:
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie wiem z jakich powodów Błachowicz jest faworytem w starciu z Cumminsem. Nie pokazał niczego ciekawego (ok, poza ciosem kończącym w walce z Latifim) i prawdę mówiąc nie powinno go już być w UFC. Możecie się ze mną zgodzić lub nie, ale uważam Cumminsa za zawodnika silniejszego z lepszymi zapasami. Podejrzewam że przeleży 3 rundy na Janku.
Cummins ✅ ez pz
1.81 (z podatkiem 1,93) | iforbet
 
S 107,1K

styrbjorn

Użytkownik
Rumble 1,82 ohmbet ⛔ Ne wiem kto mu gameplan wymyślił ale nie był to najlepszy strateg w MMA.

Dlaczego?

W pierwszej walce Anthony miał swoje szanse jednak Cormier przetrwał i wygrał walkę. AJ mocno się spompował ale uważam, że mimo wszystko jest w stanie przewalczyć 5 rund w dobrym tempie. Oczywiście, zakładając wygraną Rumble&#39;a najbardziej prawdopodobne jest skończenie ale ja jestem w stanie wyobrazić sobie, ze AJ urywa 3 rundy i dowozi zwycięstwo na punkty. Dlatego też maist kursu 2,23 na KO/TKO/DSQ pobieram czysty win.

Czy Cormier był w stanie przygotować się lepiej pod Anthony&#39;ego niż poprzednio? Raczej nie.
Czy Cormier przygotował się lepiej do tej walki? Nie. Co ewidentnie pokazuje przypał z ważeniem. Cormier musiał to zrzucić, bo inaczej wycofali by go z walki i stracił by $$$. A jednak tego nie zrobił. Jest nad czym myśleć.

Czy AJ był w stanie przygotować się lepiej do tej walki? Zdecydowanie tak. Zarówno kondycyjnie jak i taktycznie - na pewno wyciągnął wnioski z pierwszego starcia. Pamiętajmy, że Rumble to nie tylko ten mega silny cios ale i przyzwoite zapasy - udało mu się nawet obalić DC. Może ten element wykorzystać aby trochę zaskoczyć Cormiera, wydaje mi się, że będzie miał lepszy gameplan niż tylko wjazd w pączka jak dzik w zoładzie.

Czy AJ lepiej się przygotował? Zobaczymy, wierzę, ze tak. Szczególnie taktycznie, bo ma pewne doświadczenia z pierwszej walki.

Po tym co zobaczyłem na ważeniu zdecydowanie stawiam na Rumble&#39;a. Może się okazać, ze kondycja już nie będzie taką przewagą Cormiera, który zapewne jest gorzej przygtowany do 2 walki. Natomiast dzięki doświadczeniom z pierwszej Anthony będzie lepiej przygotowany taktycznie. A dodatkowo moze wygrać to w każdej sekundzie walki posyłajac Daniela na dechy.
 
S 107,1K

styrbjorn

Użytkownik
Janek podobno dość mocno pracował nad zapasami i zrobił duży postęp w tej płaszczyźnie.
Janek już raczej nie nauczy się defensywnych zapasów na jakimś bardzo solidnym poziomie. Póki co każdy w UFC kto zapragnął go obalić, robił to.
Wierzę jednak, że Cummins jest tak cienki w stójce, że nie będzie potrafił dobrze mieszać płaszczyzn walki i jego sprowadzenia będa na tyle przewidywalne, iż część Janek wybroni, a w stójce może Patricka zarówno wypunktować jak i ustrzelić.
Może zagram także to samo co Karciarz. Całkowicie zgadzam się z analizą, mam tylko wątpliwości co do formy Cormiera. Po tej drace na ważeniu zaczynam mieć delikatne odczucia, że Cormier jest w słabej formie i AJ może go skończyć już w 1 r. Jeszcze przemyślę ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Typ na AJ również popieram. Dobry dzik z niego.
Cormier nie zrobił wagi, w ogóle wygląda jakiś zdziadziały. Zobaczcie z resztą sami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Chłopaki chyba nie oglądaliście ostatniej walki z Alexem.. Janek zrobił progres i zmiana klubu wiele mu dała.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Chłopaki chyba nie oglądaliście ostatniej walki z Alexem.. Janek zrobił progres i zmiana klubu wiele mu dała.
Prawda, nie oglądałem Janka od &quot;walki&quot; z Andersonem ale jak widać nie musiałem. Janka pewnie i tak nie wywalą bo w Gdańsku nie będą mieli kogo dać poza Jotką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom