>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 226: Miocic vs. Cormier

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 226: Miocic vs. Cormier

Data: 7 lipca 2018 (noc z soboty na niedzielę)
Transmisja: Polsat Sport (karta główna) UFC Fight Pass (cała gala)
Miejsce: T-Mobile Arena - Las Vegas, Stany Zjednoczonoe

Walka wieczoru
265 lbs: Stipe Miocic (18-2) vs. Daniel Cormier (18-1)
o pas mistrzowski | 5 rund
Co-main event
145 lbs: Max Holloway (19-3) vs. Brian Ortega (14-0)
o pas mistrzowski | 5 rund
Karta główna (04:00 polskiego czasu)
265 lbs: Francis Ngannou (11-2) vs. Derrick Lewis (19-5)
155 lbs: Anthony Pettis (20-7) vs. Michael Chiesa (13-3)
205 lbs: Gokhan Saki (1-1) vs. Khalil Rountree (6-2)
Karta wstępna (02:00 polskiego czasu)
185 lbs: Paulo Costa (11-0) vs. Uriah Hall (13-8)
135 lbs: Raphael Assuncao (26-5) vs. Rob Font (15-3)
170 lbs: Curtis Millender (15-3) vs. Max Griffin (14-4)
Karta przedwstępna (00:30 polskiego czasu)
155 lbs: Dan Hooker (16-7) vs. Gilbert Burns (13-2)
155 lbs: Lando Vannata (9-2-1) vs. Drakkar Klose (8-1-1)
115 lbs: Emily Whitmire (2-2) vs. Jamie Moyle (4-2)
170 lbs: Mike Perry (11-3) vs. Paul Felder (15-3)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Balonik z napisem Piechota pękł. Tak czułem, ale po cichu mu kibicowałem i nie chciałem grać przeciwko niemu. Przeciwnik bardzo doświadczony. Za bardzo...
Dzisiaj gram wygraną Cormiera. Jakich atutów i słabych stron obu stron byśmy nie wymienili to jest jedna z takich walk gdzie wchodzi do klatki dwóch doświadczonych taranów i może wydarzyć się każdy scenariusz. Wybieram wyższy kurs, bo DC walczy o wyższą stawkę- posiadacza pasów dwóch kategorii wagowych jako drugi w historii UFC po Conorze. On tego chce i to weźmie.
Daniel Cormier @ 3.15 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ngannou - Lewis poniżej 1.5 rundy 1.52
Ngannou przez T(KO) @1.54
lv⛔⛔


Bieda jeśli chodzi o ofertę na ten pojedynek. Kursy też mocno średnie. Tak jest jest jak staje na przeciwko siebie dwóch gości, którzy posiadają kowadło w łapie. Tylko trzeba to umieć wykorzystać.
Obaj prezentują podobne style, a ich największą wadą jest ich wytrzymałość.
The Predator będzie lżejszy niż w ostatniej walce przeciwko Miocicowi i myślę, że powinniśmy zobaczyć jeszcze lepszego Ngannou z lepszą wytrzymałością. Z walki na walkę prezentuje się lepiej, w przeciwieństwie do swojego najbliższego rywala, który według mnie ostro wyhamował.
Dla mnie jest to pojedynek do pierwszego czystego ciosu, i kończymy oglądanie.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Dokładam wygraną Khalila Rountree @2.20
Saki moim zdaniem nic większego mma nie osiągnie. Doświadczenie, warunki fizyczne i umiejętności po stronie Rountree. W parterze Saki nie ma szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Gala juz leci to po słowie do typków...bo troszkę mało sily mam :p


FRANCIS NGANNOU - DERRICK LEWIS typ Fight starts round 2 : Tak kurs 1,86 Betsafe✅

Obaj maja moc w łapach i jak któryś trafi czysto to będzie koniec ale ja liczę ze czarna bestia będzie uważna zacznie spokojnie nastawi sie na jakieś sprowadzenie moze nawet ta 1 rundę odda przeczeka.Lewis musi byc czujny uważny i powinien chcieć zamęczyć predatora.... Obaj z cardio mogą miec problemy obaj piekielnie silni tutaj za duzo czystej techniki nie będzie teoretycznie to długo nie powinno trwać jak spotykają sie 2 mordercy ale...nie raz nie dwa bywało długu i nudno...tutaj tylko obaj maja wyjść do 2 rundy zobaczymy ....



Paulo Costa vs. Uriah Hall Costa KO TKO 1,75 ✅i Costa po 1,31✅ do dubla tasmy...

Costa to zwierze jak na razie praktycznie wszystko przez KO TKO świetna stójka bardzo kreatywny agresywny BORRACHINHA jak przystało na Brazylijczyka potrafi walczy w parterze na chwyty. Hall bardzo doświadczony ubił naszego Jotko ale obawiam sie ze to nie ten poziom juz i Paulo brutalnie go zweryfikuje ciężkie KO



Gokhan Saki vs. Khalil Rountree Rountree 2,12✅ Betsson Saki to ikona K1 ale myślę ze w mma będzie bardzo ciężko co kol wiek osiągnąć dostaje doświadczonego zawodnika który ma lepszy parter bardzo dobrze sie rusza także dobrze kopie. jeśli Turek tego nie skończy w początkowej części walki -1 runda to myślę ze Khalil go wypunktuje.Tutaj walka 50/50


Anthony Pettis vs. Michael Chiesa Chiesa 1,65⛔ Betsson Chiesa wraca po kontrowersyjnej porażce z Kevinem Lee gdzie sędzia Mario Yamasaki przerwał duszenie z czym &quot;MAVERICK&quot; nie chcial sie długo pogodzić...obaj duzo dobrych walk myślę ze Chiesa jest lepszym zawodnikiem bardziej wszechstronny świetny parter bardzo agresywny styl cały czas idzie do przodu wywiera presje mocne cardio to powinna byc dobra walka.


Stipe Miocic vs. Daniel Cormier Cormier Decyzja 5,5 Betsafe⛔

Stipe Miocic vs. Daniel Cormier walka na pełnym dystansie 2,35 Betsafe⛔

Nie lubię DC ale jedno mu trzeba przyznać jest piekielnie skuteczny w tym co robi bardzo zawzięty świetnie przygotowany. Ten jego styl moze nie jest widowiskowy ale skuteczny Cormier walczył w wadze ciężkiej Antonio Silva (193 cm), Josh Barnett (190 cm) czy były mistrz UFC, Frank Mir (190 cm).wiec tutaj nie ma wielkiej różnicy przepaści jaka mamy w kursach- takiego doga mozna pobierać OK Stipe świetny bokser bardzo dobra stójka fajnie sie rusza dobry taktycznie co pokazał z NGANNOU zawsze grozi KO ale DC to jest twardziel skończył go tylko Jones ale to jest inny poziom kopnięcia jujutsu - Miocic dobre defensywne zapasy ale to nie ten poziom co DC. Daniel był na Igrzyskach Olimpijskich jako zapaśnik oraz w tej dyscyplinie pięć razy zdobywał mistrzostwo USA wielka klasa i będzie dociskał i męczył Stipe... jest niewygodny śliski mocny fizycznie twardy dobre cardio zapowiada sie twardy boj... myślę ze jak sprowadzi do parteru a sprowadzi :p &quot;}} to będzie obijał punktował co moze dąć mu zwycięstwo na pkt przez decyzje po takim kursie warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Sorry, ale walka Ngannou vs Lewis jak dla mnie to klasyczna ustawka Vegas na pełny dystans. Dwóch klocków, ponoć &quot;urodzonych morderców&quot;, chodzi i patrzy na siebie, nie zadając żadnego ciosu. Oglądało się to jak końcówkę meczu naszych skórokopów z Japonią. Po co komu takie walki?
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
To co zaprezentował Ngannou to kompromitacja i żenada. Pojedynek ogólnie był nudny ale postawa Kameruńczyka to tragedia. Lewis przynajmniej starał się nawiązywać jakikolwiek kontakt i walkę.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
To co zaprezentował Ngannou to kompromitacja i żenada. Pojedynek ogólnie był nudny ale postawa Kameruńczyka to tragedia. Lewis przynajmniej starał się nawiązywać jakikolwiek kontakt i walkę.
Czy sędzia w UFC ma możliwość przerwania walki i orzeczenia remisu (lub no contest), kiedy widzi, że zawodnicy unikają walki?
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
Czy sędzia w UFC ma możliwość przerwania walki i orzeczenia remisu (lub no contest), kiedy widzi, że zawodnicy unikają walki?
Sędzia ma prawo upominać do nawiązania walki, co robił Herb Dean, potem może karać odejmowaniem punktów. Jest chyba możliwość dyskwalifikacji obu jeżeli rzeczywiście jest totalna pasywność, ale nigdy się coś takiego nie zdarzyło w UFC i to by był ogromny wstyd dla takiej organizacji jak UFC, raczej by polecieli dyscyplinarnie natychmiast po walce ???? W tym wypadku raczej Ngannou by dostał karę punktową jako pierwszy.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nie lubię teorii spiskowych o ustawkach, ale nawet komentatorzy mówili, ze dużo ludzi postawiło bardo duże pieniądze na to, że walka nie wyjdzie poza pierwsza rundę. Spodziewałem się, ze dwie rundy pójdą na wałek, a w trzeciej pójdą na zabicie. A tutaj bezczelny, niesamowity, totalny wał roku. Powtarzam, nie postawiłem kasy, nie jestem z tych co wszędzie widzi ustawki, ale ta walka śmierdzi na kilometr. Podejrzane.
Wygraną DC dało się przewidzieć, dzięki za typy na niego. Hajs się zgadza.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Po 3 minutach pierwszej rundy jak zobaczyłem, że pozorują walkę, włączyłem buka live i jeszcze wtedy na &quot;over 2,5 rund&quot; było 2,20. To świadczy o tym, na co szła kasa przed walką.
Chory sport. Nie oglądam na co dzień, włączyłem w ramach relaksu po słabych piłkarsko półfinałach mundialu w sobotę, ale widzę, że MMA to już ten sam chlew co tenis. W tenisie chociaż co jakiś czas kogoś bezczelnego banują (oczywiście, to nawet nie 1% wszystkich ustawiaczy), a tutaj? Co im zrobią? Nie będzie żadnych konsekwencji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom