>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 32: Belfort vs. Henderson 2 09.11.2013

Status
Zamknięty.
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik

Data: 9 listopada 2013
Miejsce: Brazylia
Transmisja: FOX Sports 1

Walka wieczoru:

205 lbs: Vitor Belfort (23-10) vs. Dan Henderson (29-10)

Główna karta:
185 lbs: Cezar Ferreira (6-2) vs. Daniel Sarafian (8-3)
205 lbs: Rafael Cavalcante (11-4) vs. Igor Pokrajac (25-10)
170 lbs: Brandon Thatch (10-1) vs. Paulo Thiago (15-5)
170 lbs: Santiago Ponzinibbio (18-1) vs. Ryan LaFlare (8-0)
155 lbs: Rony Jason (13-3) vs. Jeremy Stephens (21-9)

Pozostałe:
145 lbs: Godofredo Pepey (9-2) vs. Sam Sicilia (11-3)
135 lbs: Johnny Eduardo (26-9) vs. Lucas Martins (14-1)
185 lbs: Thiago Perpetuo (9-1-1) vs. Omari Akhmedov (11-0)
155 lbs: Thiago Tavares (17-5-1) vs. Justin Salas (11-4)
155 lbs: Daron Cruickshank (13-3) vs. Adriano Martins (24-6)
125 lbs: Jose Maria Tome (33-4) vs. Dustin Ortiz (11-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Omari Akhmedow - 1.51✅✅✅ - Pinnacle .
Edit : ŁAŁ KO 1 RUNDA . Sambo , szczena ze stali i tyle w temacie :]

Główny bet . Zagram ale nie jakoś mocno jak wcześniejsze .
Kolejny utytułowany sambista w ufc ( debiut ) . Mistrz Rosji w sambo i pankration ( połączenie boksu i zapasów )
Co można po nim zauważyć że to mocny dzik , mocno kopie i posiada wysokie umiejętności grapllerskie . Mocne cepy i dość zwinny w parterze . Jak dotąd nieskazitelny rekord .
Treningi z zakresy stójki i przygotowania w tej walki w Tajlandii po okiem tamtejszych mistrzów .
Rywal znany niektórym z ciezkiego nokautu jaki zafundował mu w TUF Cezar Ferreira . Zawodnik w niczym się nie wyróżniający , jeden z wielu no name Brazylijczyków . Jego ostatnia wygrana nad innym leszczem nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia . Nie walczący już od prawie 1,5 roku .
Widziałem jednego i drugiego , stawiam bez obaw na mocnego sambiste . Poddanie lub TKO✅ .
Sambo będzie dalej zbierać swoje żniwa w UFC . Jednego i drugiego walki dostępne w necie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
155 lbs: Rony Jason (13-3) vs. Jeremy Stephens (21-9)
1,45 STS⛔⛔⛔

Czekam na tą walkę już sporo czasu, została ona przełożona z UFN 29 z powodu kontuzji brazylijczyka. Moim zdaniem szykuje się mega bój, faworytem tej walki wg bukmacherów jest R. Jason, zwycięzca brazylijskiego TUFa w wadze piórkowej oraz mistrz federacji MF-Max Fight w tej samej kategorii. Jason to specjalista od jiu-jitsu, gdzie zresztą ma czarny pas, w ostatniej walce z M. Wilkinsonem zaliczył najszybsze poddanie (01:24) w historii dywizji wagi piórkowej. Rekord Jasona w UFC to 3-0, każda z tych wygranych była bardzo znacząca w jego karierze, wygrana z Gedofredo Popey o finał TUFa, póżniej Sam Sicilia, gdzie Jason zaliczył KO wieczoru, no i M. Wilkinson i wcześniej wspomniane rekordowe poddanie. Brazylijczyk w swojej karierze miał przyjemność przegrać przez split decision z potworem wagi koguciej jakim jest R. Barao. Co można powiedzieć o przeciwniku brazylijczyka J. Stephensie, to nie jakiś ogórek, to weteran stoczył w UFC ąż 16 walk, walczy on bardzo w gratkę o czym mówi rekord 8-8, przegrywał z czołówką wagi lekkiej, a średniaków typu M. Davis czy S. Stout udawało mu się ukuć, to będzie jego drugi pojedynek w wadze piórkowej, ale rywal to już nie słabeusz jak E. Payan. Amerykanin to świetny striker, ciężkie ręce i wielkie serce do walki, czy to wystarczy? Wątpie.. Brazylijczyk jeszcze nigdy nie walczył poza swoim krajem, podejrzewam że J. Stephens zostanie szybko stłumiony w Goianiai, a Rony wręcz przeciwnie, Brazylia to jego dom i stąd będzie czerpał moc.
JASON BY SUBMISSION 3,25 UNIBET ⛔⛔⛔


 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
205 lbs: Vitor Belfort (23-10) vs. Dan Henderson (29-10)
Byłem, jestem i będę wielkim fanem Hendo, ale do licha, kto wystawiał kursy w tej walce... Półtora roku temu, byłem skłonny wierzyć nawet w to że jest w stanie jakimś cudem upolować Bonesa, ale TRT to za mało na starzenie się zawodnika. Dan ma już swoje 43 lata, jest po dwóch porażkach z rzędu, żal patrzeć bo legendę rozmienia się na drobne. Vitor? 2 walki, 2 przekosmiczne nokauty nad mocnymi Bispingiem i Rockholdem. Nie widzę żadnych szans dla starszego o 7 lat Amerykanina. Co prawda nigdy nie został znokautowany, ale niemalże WSZYSTKIE argumenty stoją po stronie Brazylijczyka, który nie zdziwię się jeśli nie powalczy o pas w przeciągu kilku miesięcy.
205 lbs: Rafael Cavalcante (11-4) vs. Igor Pokrajac (25-10)
Niestety, Igor rzucany na pożarcie. Mimo wszystko, widzę tutaj szansę sporej sensacji. Pamiętam jak w walce z Jimmo zaskoczył i prezentował się bardzo dobrze. Przegrał, zdaje się że w kontrowersyjnych okolicznościach o ile pamiętam. Stawiam na niespodziankę
185 lbs: Thiago Perpetuo (9-1-1) vs. Omari Akhmedov (11-0)
Właściwie TO TEN CHAM powiedział już wszystko w temacie tej walki. Czasy Sambistów w UFC nadchodzi! ????
to tak bez analizy, wszystkie walki opisze w dzień, aczkolwiek poza main eventem, nie pakowałbym w to poważniejszej kasy.
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
205 lbs: Rafael Cavalcante (11-4) vs. Igor Pokrajac (25-10)
1,32 STS ✅✅✅
To dla mnie pewniak tej gali, szkoda że po tak niskim kursie. Na ważeniu Feijao wyglądał znacznie lepiej niż w poprzedniej walce z T. Silva, nie widzę tu opcji w żadnej płaszczyznie gdzie Igor mógłby zagrozić, jedynie pasywność po stronie Igora, ale tu przepowiadam KO wieczoru.
Walka z Igorem to jedyna szansa żeby się przełamać po ostaniej przegranej z T. Silva i udowodnić wszystkim i zaznaczyć swoją pozycję w UFC przez Feijao byłego mistrza Strikeforce.
Feijao by KO, TKO or DQ 1,72 UNIBET ✅✅✅
śmiech na sali ten kurs:grin:



PS. A taki kupon posłałem w STSie za sto złych????
G. Pepey 1,78⛔ Pepey leszcz, nie grać leszczy!!
J.M. Tome 1,70⛔ Maria wympowała się po 2rd, po których wygrywała...
C. Ferreira 1,50✅ Wygrał lepszy!
T. Tavares 1,45✅ Pięknie to był pewniak!!
R. Jason 1,45⛔ Nie mam pytań...
B. Thatch 1,27✅ Wow kolano w wątrobe...
R. Feijao 1,32✅ Pewniaczek wszedł jak w masło.
V. Belfort 1,40✅ Hendo po raz pierwszy znokautowany!
CAŁKOWITY KURS: 22,40⛔
WKŁAD: 100,00⛔
EWENTUALNA WYGRANA: 1971,20⛔
 
aborys 52

aborys

Użytkownik
Rafael Cavalcante + Santiago Ponzinibbio &gt; 2,79

Rafael na ważeniu zaprezentował formę w jakiej dawno go nie widziałem, jest siła!, widać że jest zmobilizowany, były mistrz Strikeforce powinien sobie poradzić z przewidywalnym choć twardym Igorem.
Santiago z takim value warto zaryzykować. Gdyby nie kontuzja być może byłby drugim zwycięzcą TUFa Brazil, jakby nie patrzeć w półfinale pokonał przyszłego laureata. Dobra walka dla niego.

za drobne ...Vitor Belfort + Cezar Ferreira + Rafael Cavalcante + Santiago Ponzinibbio + Rony Jason + Godofredo Pepey + Jose Maria Tome + Adriano Martins ..(system 5/8)
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Za większą kasę jak wspominałem zagram Belforta, 1.4 zaledwie, ale wystarczy dołożyć coś pokroju Real/Bayern i jest już w miare przyzwoity kurs za grubszą kasę. Dodatkowo zapewne poślę jakieś taśmy, tyle że dzisiaj jest CIEKAWA bo mało przewidywalna gala. Co do Pokrajaca, po prostu widziałem z nim kilka filmów przed poprzednią walką, mówił że to dla niego cholernie ważne starcie, przegrał, ale zaprezentował się dobrze, był załamany tym że się nie udało, myślę że tym razem podobnie nie odpuści. Nie mówię że wygra, ale łatwo tej walki nie odda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
o której zaczynają się walki i gdzie będzie można obejrzeć transmisję ? Chodzi mi przede wszystkim o pozostałe walki. Czy jak do tej pory facebook ?
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=4QtaZVFCKtA
a potem
http://www.feed2all.eu/watch/220279/1/watch-ufc-fight-night:preliminaries.html
205 lbs: Vitor Belfort (23-10) vs. Dan Henderson (29-10) -Vitor, boje się że może przed czasem pokonać Dana. Niestety, Hendo w wieku 43 lat prochu nie wymyśli, bazował zawsze na swojej inteligencji, mocnym ciosie i błyskotliwości. Belfort to zbyt doświadczony gracz żeby dać się pokonać, szczególnie w swojej Brazylii.
185 lbs: Cezar Ferreira (6-2) vs. Daniel Sarafian (8-3) -Fereira ma przede wszystkim lepszą kondycje od rywala, plus jest ogólnie lepszym zawodnikiem. Nie ma sensu rozpisywać się o tym pojedynku, nie jest to jakiś instabet, ale powinno być ciekawie
205 lbs: Rafael Cavalcante (11-4) vs. Igor Pokrajac (25-10) -wygląda na to że jestem jedyną osobą w tym kraju która wierzy w sensacje, ale cóż, powiedziało się słowo, więc będę się tego trzymać. Pokrajac jest w stanie w nudnym stylu wyciągnąć decyzje. Pożyjemy zobaczymy!
170 lbs: Brandon Thatch (10-1) vs. Paulo Thiago (15-5) - Thiago już nie te lata, oczywiście szansa niespodzianki większa niż ludzie podejrzewają, ale logicznie że to Thatch jest na fali
170 lbs: Santiago Ponzinibbio (18-1) vs. Ryan LaFlare (8-0) -wygląda na to że umiejętności jakie pokazywali poza UFC zostaną zestawione z tym co prezentuje sobą federacja. W tym wypadku rekordy nie mają większego znaczenia i każdy wynik jest możliwy. Minimalnie lepszym wydaje się Santiago.
155 lbs: Rony Jason (13-3) vs. Jeremy Stephens (21-9)- proste pytanie, czy Stephens odzyska utracony blask? Jeśli tak, walka może iść w obie strony. Jeśli nie, to będzie jednostronna parterowa zabawa.
145 lbs: Godofredo Pepey (9-2) vs. Sam Sicilia (11-3) -niespodzianka, Pepey sprowadzeniami jest w stanie wyciągnąć decyzję
185 lbs: Thiago Perpetuo (9-1-1) vs. Omari Akhmedov (11-0) -Pudzianxx wspomniał wcześniej o Sambo, nie ma sensu za wiele o tym pisać, kolejny Rosjanin w krótkim odstępie czasu który szybko może zadomowić się w UFC
155 lbs: Thiago Tavares (17-5-1) vs. Justin Salas (11-4) - krótko, Tavares przez poddanie, rywal jest po prostu słabszy
155 lbs: Daron Cruickshank (13-3) vs. Adriano Martins (24-6) - po brazolu nie wiadomo czego się można w tej walce spodziewać, Amerykanin wydaje się być lepiej ułożonym
125 lbs: Jose Maria Tome (33-4) vs. Dustin Ortiz (11-2) -no bet, Tome przez niemampojęciaco ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +8
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

Ruski, jakby ktoś nie widział ^

Martins

Maria, cóż mówiłem że NO BET, ale na punkty wyraźnie prowadził, a przegrał przez ciosy w tył głowy
????


bye bye Pepey :/

Jason booom!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom