>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 33 - Hunt vs. Bigfoot 07.12.2013

Status
Zamknięty.
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Rzućcie streamem do Jotki ?
Włącz orange sport
Wstawaś spiochy. Zaraz Polak.
Postawiłem patriotycznie na Jotko
Może zabiega tego Brazola, bo ten na oko powinien być w półśredniej przy tym wzroście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 85

dominiknd

Użytkownik
przysiegam, ostatni raz stawiam na zawodnika nie ogladajac go wczesniej w akcji, myslalem ze slabszego od jotki nie mozna wsadzic do octagonu, a jednak :roll:
co do punktowania, to nie widze kontrowersji, split bylby dla santosa, ale idiota dal sie przekulac majac boczna pozycje w 3 rundzie, 29-28 jotko sprawiedliwe
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Sherdog Scores
Jordan Breen scores the round 10-9 Santos (29-29 Draw)
Chris Nelson scores the round 10-9 Jotko (30-28 Jotko)
Mike Whitman scores the round 10-9 Jotko (29-28 Jotko)
The Official Result

Krzysztof Jotko def. Bruno Santos via Unanimous Decision (29-28, 29-28, 30-27) R3 5:00

Maksymalnie co widze to remis, reszta na Jotke.

PS. Niespodzianka na Scogginsa wyłapana ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 0

ifx

Użytkownik
Nie znam sie ma ufc ale pocztalem was i zagralem pare stow na santosa... teraz sam od siebie gram triple silva+de huna+bader i udowodnie ze nie trzeba sie znac aby wygrac ????
 
M 0

malysz-15489

Użytkownik
Dobra walka Magalhaes&#39;a z Ringiem, Mizugaki również ???? Jotko wygrać wygrał, ale nic ciekawego się nie działo w sumie, dużo tu właśnie czytałem, że faworyzujecie Santosa, a dziś tak na prawdę mało co pokazał. Moje typy na dziś Palelei i Te Huna chociaż większość odwrotnie typuje z tego co czytałem ;) Wielu grało na Badera, pewnie wygra, ale jako taki pewniak to ja jakoś nie jestem przekonany i nie zdziwiłbym się jakby było odwrotnie. No to oglądamy dalej ????
 
R 5,1K

rua

Użytkownik
Czułem że tak się to skończy, poddanie albo g&amp;p z dosiadu. BTW dawno nie widziałem tak soczystego g&amp;p z dosiadu.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom