>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC Fight Night 38 - Gustafsson vs. Manuwa 08.03.2014

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Main Card (3 PM ET)

Alexander Gustafsson vs. Jimi Manuwa
Michael Johnson vs. Melvin Guillard
Brad Pickett vs. Neil Seery
Gunnar Nelson vs. Omari Akhmedov

Preliminary Card (12:30 PM ET)

Cyrille Diabate vs. Ilir Latifi
Luke Barnatt vs. Mats Nilsson
Brad Scott vs. Claudio Silva
Davey Grant vs. Roland Delorme
Igor Araujo vs. Danny Mitchell
Phil Harris vs. Louis Gaudinot​

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI ORAZ PISANIA ANALIZ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Gunnar Nelson - 1.43 - ✅ unibet - zagrany dzisiaj rano
Kursy jak narazie kształtują się tak . Wczoraj unibet miał 1.60 i się spóźniłem , zaczekam co zaoferuje pinnacle lub inni ( ladbrokes 1.69 ) i wtedy ostatecznie załaduje konkret .
Na tej gali zobaczymy dwóch Gustafssonów . Tego z walki wieczoru oraz Gunnara czyli Gustafssona wagi półśredniej .
Osobiście dla mnie to w chwili obecnej jeden z najlepszych grapplerów w UFC bez podziału na kategorie .
Niezwykle utytułowany oraz utalentowany czarny pas BJJ ( w wieku już 21 lat ) spod Renzo Gracie oraz czarny pas karate Goju-Ryu . Błyskotliwy chwytacz , znakomity grappler oraz zapaśnik . Finalista ADCC ( najbardziej prestiżowe turnieje grapplerskie ) . Zwycięzca najważniejszych turniejów BJJ na świecie .
Stójka niekonwencjonalna oraz ortodoksyjna ciężka dla rywali , znakomita gibkość i wysoka precyzja w kontrolowaniu na ziemi .
Wspominałem o nim rok temu tutaj w poście z Te Huną http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-on-fuel-tv-barao-vs-mcdonald-16-02-2013-a-87987.html#post3390989
Przeciwnik Rosjanin Akhmedow który to już ma za sobą wygrany debiut w UFC . Zaprezentował się tam jako wygrany ale słabo , po drodze bodajże dwa knockdowny od jakiegoś no name zawodnika , opuszczona garda , cepy na lewo i prawo . Wygrał dzięki lucky punch . Na dłuższą mete nie ma on kondycji .
Przewaga grapplerska jest niepodważalna dla Gunnara . Połozy ruska na ziemi i tam go podda . Dla mnie to zdecydowany win .
Tutaj walka z debiutu i grapplerska uczta . http://vimeo.com/57022191
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
155 lbs.: Michael Johnson ✅✅✅ vs. Melvin Guillard
1,84 UNIBET ✅✅✅
To dla mnie pewniak tej gali, tak jak dla PudzianaXX Gunnar Nelson.
O Michaelu już pisałem i również wtedy słałem swój typ na niego w ostatniej walce z G. Tibau
http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-168-weidman-vs-silva-ii-28-12-2013r-100864-2.html#post4122207,
gdzie amerykanin w tej walce był underdogiem nad cięższym rywalem i zdołał go w 2rd posłać na deski.
Zapowiada nam się trzymający w emocjach pojedynek bokserski.
Po jednej stronie Michael Johnson, z świetnym boksem i balansem, z szerokim wachlarzem akcji i kombinacji bokserskich (aż się miło ogląda), jest bardziej poukładany, walczy typowo sprawl &amp; brawl.
Po ostatnich 2 wygranych z rzędu nad J. Lauzonem i G. Tibau widać ogromny progres w stójce, jak i w zapasach. Po za tym THE MENACE nie wział się z jakiegoś ,,Pensjonatu pod Różą&#39;&#39;, to były mistrz MFL i XCF.
Z drugiej strony YOUNG ASSASIN, doświadczony weteran UFC, atletyczny, explozywny, jego styl żródłowy to zapasy, lecz moim zdaniem nic szczególnego w nich nie pokazuje. Mellvin napewno będzie silniejszy niż Michael, ale ten drugi dysponuje nieco lepszym cardio. Guillard jest szybki i ma cieżkie ręce o czym świadczy rekord 20 wygranych przez KO oraz stalową szczękę o czym świadczy tylko 1 przegrana przez KO.
Postawię tu na decyzję i wygraną THE MENACE ponieważ on wydaję mi się być bardziej poukładanym i walczącym mądrzej niż jego rywal fighterem, liczę że wypunktuje Guillarda i pokaże swoją wyzszość. Po za tym Michael ani razu nie przegrał przez KO, do tego 2 ostatnie bardzo dobre walki, z J-LAU z którego zrobił bezbronne dziecko-Joe minę miał jak wołał ,,Auuaa Michael nie bij!!&#39;&#39; oraz ostatnia walka z G. Tibau czyli czysta formalność, tam od początku pachniało KO. Co do Guillarda to dla mnie taki SYZYF w UFC, jak już wespnie się wyżej, to znów leci na ryj.
THE MENACE BY DECISION 4,25 UNIBET✅✅✅



Brad Pickett vs. Ian McCall​
W walce z BRAD PICKETTem nie zobaczymy niestety IAN McCALLa, który by zapewne bez mniejszych problemów uporał się z ONE PUNCHem, a w jego miejsce zadebiutuje irlandczyk NEIL SEERY były mistrz wagi muszej federacji CWFC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
E 285

embotron

Użytkownik
Michael Johnson - Melvin Guillard
2,17 Betsson

Czekalem na kursy na te walke i jestem mile zaskoczony. Zgadzam sie ze wszystkim co napisal TO TEN CHAM, w betssonie duzo wiekszy kurs, narazie nigdzie indziej sie nie spotkalem z oferta na te walke. Ostatnia walke Johnsona widzialem na zywo i musze powiedziec, ze bardzo mi zaimponowal. Tak naprawde Tibau nie mial z nim sztycha, bardzo szybki Johnson z niezlym boksem. O ile pamietam Tibau nie sprowadzil go do parteru ani razu, w klinczu przy siatce tez chyba raz dluzej go przytrzymal. Dla mnie tak jak dla TTCH bet gali zdecydowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Brad Pickett - 1.20 - 9/10✅✅✅ - Unibet
Mega easyyy

Ojjj ta walka nie dotrwa do końca . Brad zakończy ją wcześniej .

Rożnica jest tutaj we wszystkim . Stójka , siła ciosu czy zapasy . &quot; One Punch &quot; bo taki przydomek ma Brad jak go nie skończy przed czasem to dla mnie sie tylko ośmieszy . To czołówka UFC numer #6 na świecie z gymu ATT jednego z najlepszych na świecie .

Rywal jakiś Irlandzki średniak wzięty w zastępstwo dwa tyg. przed walką .

Na dodatek w dniu walki kilka kg więcej po stronie Brada gdyż zszedł wagę niżej . O jeszcze większej przewadze w sile ciosu czy sile fizycznej nie trzeba chyba tłumaczyć .

Brad via KO .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 326

kurekq

Użytkownik
Alexander Gustafsson vs. Jimi Manuwa 1 1,25
Sądzę, że Alexander i Jimi Manuwa to zupełnie inna półka zawodników. Zupełnie.
Ostatnio Gustafsson zaskoczył wszxystkich i dał równą walkę samemu Jonowi Jonsowi, teraz dostał rywala, można by rzec, na odbudowanie. Dlaczego uważam, że Manuwa ma bardzo nikłe szanse w tym pojedynku?
- Gustafsson jest chyba najlepszym bokserem w dywizji, a Manuwa opiera przewagę w swoich pojedynkach właśnie na walce rękami w stójce - tym razem w tej płaszczyźnie będzie raczej dostawał lanie
- Manuwa słynie z tego, że już po pierwszej rundzie jest bardzo zmęczony, a co tu mówić o 3 rundach (albo lepi: 5) na wysokim tempie z Alexandrem. No way.
- Nawet jeśli Manuwa fuksem dobrze trafi Szweda, to trzeba mu oddać, że wytrzymałość ma nieziemską, co pokazała ostatnia walka, bo wcześniej dawał radę unikać groźnych ciosów rywali, więc nie popisał się tym aspektem
- Gustafsson ma doświaczenie z mocno bijącymi stójkowiczami - najlepszym przykładem jest tutaj Thiago Silva a może i Mauricio Rua.
- W ostatnim pojedynku Manuwa nie mógł zrobić krzywdy Jimmo - dlaczego miałby znokautować o niebo lepszego Gustafssona?
Uważam, że kurs jest warty grania. Można też pograć na TKO Szweda, gdyż kurs bardzo kuszący, a nie wierzę by Manuwa wytrzymał pełen dystans.
Alexander by TKO 2,40
 
jokeer 3

jokeer

Użytkownik
Nie zrezygnował, tylko UFC samo zdecydowało, że nie mogą sobie pozwolić na ryzyko wypadnięcia kogoś z ME, więc zmienili Weidmanowi przeciwnika
 
bene 240

bene

Użytkownik
Niestety nie mam w tym tygodniu czasu opisać dokładnie pojedynków, trzeba się powoli szykować na wyjazd do Londynu. W piątek wybiorę się na ważenie i jeśli coś z pierwszej ręki uda mi się uda tam usłyszeć to napiszę na forum.
Co to Johnsona to bym bardzo ostrożnie podchodził. Ostatnio pokonał imponująco w stójce dwóch przeciwników którzy ze stójki mistrzami nie są, a Melvin na pewno po obalenia nie będzie szedł. Osobiście tę walkę sobie odpuszczam.

Gunnar Nelson
bardzo dobry kurs, brać bez obaw.
Picket pewniak do podbicia kursu jak najbardziej
Main Event raczej bez większych niespodzianek, zamiast typów na wygraną polecam obstawić że walka zakończy się przed czasem, Gus TKO lub SUB.
Diabate bym postawił, dobra stójka, solidny weteran, szybki.
Barnat na swojej ziemi zawsze daje dobre walki, nie dawałem mu dużych szans z Craigiem a tu proszę, być może tak samo będzie

btw. Co do pana Belforta. Jak widać zdał sobie sprawę, że bez sterydów nie ma szans bo pójdzie w cold turkey. A gadanie że to UFC go z walki zamieniło to oficjalna wersja.
Zbanowanie TRT to wielki postęp MMA w stanach i eliminacja oszustów jak Belfort.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Nie widzę innej opcji żeby Alexander Gustafsson przegrał tą walkę, za dużo sparował z chłopakami z ankosu i arrachionu żeby teraz dać się ubić ????
Andrzej Kościelski pokazał chłopakom z allstars kilka myczków w zapasach ;P
a tak na serio to kurekq to dobrze ujął Gustafsson jest twardym gościem, z dobrą stójką więc nie sądzę żeby rywal mógł go znokautować.
a co do Belforta to przeżywa drugą młodość, więc nie można go od razu skreślać ;)
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Cyrille Diabate - Ilir Latifi
Cyrille Diabate @ 1.91 Marathonbet
⛔ Żenada, co on chciał badać w pierwszej minucie ?​
Łooooo, moim zdaniem kurs zdecydowanie za wysoki.Cyrille Diabate, czy tego Pana trzeba w ogóle przedstawiać ? Ikona francuskiego Kickboxingu oraz MMA. Tak jak napisał bene, szybki (pomimo swojego wieku), bardzo dobra stójka. Występował m.in. w PRIDE oraz na turniejach Grand Prix K1. W UFC rekord 4-3, przegrał z Gustafssonem, Peroshem oraz ostatnio z Manuwa, czyli wstydu nie ma. Jedyne co może boleć to porażka z Peroshem, bo powinien to skończyć przed czasem no, ale cóż… Przeciwnikiem Francuza będzie Ilir Latifi, czyli zawodnik pomimo jeden walki dla UFC bardzo znany z racji, iż to on zastąpił kontuzjowanego Alexandera Gustafssona w walce z Gegardem Mousasim. Szwed w tej walce zaprezentował się… można powiedzieć dobrze, ponieważ nie przegrał tego przed czasem, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że Holender walczył bardzo asekuracyjnie (za dużo do stracenia jakby przegrał). Atutem Francuza z pewnością będzie stójka oraz zasiąg ramion. Diabate mierzy 198 cm, zaś Latifi 172 cm czyli aż 26 cm różnicy we wzroście! Cyrille w rozmowie z portalem MMAjunkie powiedział, że walka na UFC Fight Night 38 będzie jego ostatnią w karierze. Diabate po tej walce planuje zakończyć karierę, więc jest to kolejny czynnik na korzyść Francuza (chodzi mi tutaj o mobilizacje). Cyrille będzie z pewnością w stu procentach zmobilizowany, by dać show, pokazać się z jak najlepszej strony tak aby fani go jak najlepiej zapamiętali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 2,8K

rua

Użytkownik
Johnsona trzeba było grać jak kurs był ponad 2 i to gdzies w necie. Teraz się nie opłaca bo walka może pójść dla Guillarda jeżeli Johnson nie przetrzyma jego początkowej nawałnicy. Wiadomo jaką petardę w łapie ma Guillard i tu jest strach. On może nawet pod koniec 3 rundy wystrzelić jakimś cepem i po wszystkim. 20x wygrywał przez KO/TKO Jak mu się uda wytrzymać początek to myślę że zapaśniczo załatwi Melvina. Wszystko zależy od początku i tu jest 50/50 czy da się ustrzelić Johnson czy nie. To będzie kluczowy moment bo jak się Melvin wystrzela to raczej przegra.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Pickett, Nelson, Barnatt, ako, nie ma co się zastanawiać 1.92 ✅✅✅
Pickett u siebie czuje się znakomicie, jest ulubieńcem fanów, rywal sprawia wrażenie słabego, większa analiza zbędna. Nelson, w tym wypadku to wcale nie musi być łatwa walka, rywal z Dagestanu, więc wiadomo o co chodzi. Barnatt tak jak w TUFie nic wielkiego nie pokazał, tak widać że w UFC się rozwija, podejrzewam że i dzisiaj w jego narożniku stanie Sonnen, który zakumplował się z Angolem. Właściwie to zastanawia mnie co robi jego rywal na UFC, bo do tej pory w MMA praktycznie nic nie pokazał. No chyba że to jakieś ukryte umiejętności o których jeszcze nie wiem.
szkoda że wypadła walka Granta, bo to byłby mój główny bet tej gali.

Mauler z Manuwą, przyznam że odkąd dowiedziałem się o tej walce, czekam z utęsknieniem właśnie na to starcie. Dziwi mnie tak szybkie skreślanie Manuwy. 14 walk, 14 wygranych przed czasem, 13 nokautów, 1 poddanie. Ostatnie 4 walki wygrane przez niezdolność rywali do dalszej walki. Tylko że z czego wynikała ta niezdolność? Z agresywnego, brutalnego stylu Manuwy. Jest na you tube wiele dokumentów o tym facecie, historii jak trafił do MMA jest niesamowicie ciekawa, jeśli kogoś interesuje polecam poprzednią walkę Jimiego, rozpisałem się wtedy na temat jego stylu, podawałem nawet filmiki i gify, nazywając go brytyjskim Jonem Jonesem. Gustafsson? Przed starciem z Jonesem niedoceniany, teraz nagle ma dominować w każdej walce? Na dobrą sprawe 2 walki z mocniejszymi rywalami mimo wszystko przegrał.
Zaskoczę więc tutaj typem, ale stawiam na niespodziankę i więcej niż 2.5 rundy, na co bet365 daje kurs aż 2.25. Wygra zapewne Mauler, ale przez to że technicznie jest bardziej ułożonym zawodnikiem. Co do kondycji Manuwy, to sprawa jak z kondycją Rondy, nikt nie widział go jak wygląda w późniejszych rundach, ale każdy mówi że nie da rady kondycyjnie. Manuwa to słabsza wersja JBJ, bije bardziej chaotycznie, plus w każdą kombinacje wkłada całą siłę, przez co szybko się męczy, ale jest w stanie rozmontować solidne gardy, kolana, łokcie, jego arsenał jest przebogaty. Co zaskoczyło mnie w wypadku Maulera sprawdzając statystyki, to że ma tragiczną celność ciosów, Manuwa jest ponad dwukrotnie celniejszy, ma też 7 cm zasięgu przewagi. Gustaffson to technika, Manuwa to siła, ale ciekawe czy plan Maulera na tą walkę i konsekwencja będzie stosowana, gdy oberwie kilka kolan/łokci jak poniższe


Zestawiając wcześniejsze typy z kursem na Maulera wychodzi kurs rzędu 2.20 ✅ , za drobne dorzucam niespodziankę na rundy. To będzie dobra gala, z interesującą walką wieczoru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
205 lbs: Cyrille Diabate vs. Ilir Latifi✅✅✅
1,65 UNIBET✅✅✅
Niesamowite, kurs diametralnie spadł na szweda, do tego poziomu, że to on stał się faworytem tej walki. Oglądając ważenie mam wrażenie że to będzie pojedynek Dawida z Goliatem, jak wspomniał wcześniej kolega będzie tu różnica 26cm wzrostu oraz przewaga zasięgu po stronie francuza. Zgodzę się również z tym że francuz jest wyśmienitym kickboxerem, który ma wielki bagaż doświadczeń. Niestety nie jest to turniej K1, tylko wszechstylowa walka wręcz i tu zaczynają się schodki dla francuza, ponieważ jego zapasy oraz obrony przed obaleniami zostawiają wiele do życzenia. Szwed którego styl żródłowy to zapasy jest niski, zbity oraz silny jak tur, w walce z G. Mousasim mimo że został wypunktowany przez ormiańczyka, pokazał determinacje, zawziętość, stalową szczękę oraz świetnie zaprezentował się od strony zapaśniczej, nawet raz obalając ormiańczyka. Zapasy franzuza są zerowe w porównaniu z zapasami Gegarda, po za tym duże gabaryty fracuza, ułatwiają rywalom sprowadzanie go na ziemie. Niewierze żeby szwed bił się i wymieniał ciosy w stójce z francuzem, podejrzewam że od 1sek. szwedzki tur wleci w długie nogi francuza, sprowadzając walkę na ziemię i tam albo przeleży francuza albo dokona dzieła zniszczenia.
ILIR LATIFI BY DECISION 3,50⛔

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Gunnar Nelson - 1.43✅✅✅ - Unibet - zagrany dzisiaj rano
Przewaga grapplerska jest niepodważalna dla Gunnara . Połozy ruska na ziemi i tam go podda✅✅✅
Brad Pickett - 1.20 - 9/10✅ - Unibet
Deklasacja grapplerska . Poddanie 1 runda . To już dla mnie TOP 3 najlepszych grapplerów w UFC bez podziału na kategorie .
Pickett easy pojechał , eehh i nie skończył wcześniej :grin:
Typpero - tak Jacare , Nelson , Werdum , Teixeira , Maia i Palhares
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
typpero 71

typpero

Użytkownik
Gratuluję typu. Kogo jeszcze oprócz Gunnara stawiałbyś na tym top 3 najlepszych grapplerów świata? Zgaduję, że będzie to Ronaldo Jacare Souza, kto jeszcze? :)
Dzięki za odpowiedź
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom