>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC Fight Night 59: McGregor vs Siver

Status
Zamknięty.
bazak 603

bazak

Użytkownik
Ron Stallings zastępuje kontuzjowanego Louisa Taylora i został nowym rywalem Uriaha Halla w walce w głównej karcie gali UFC Fight Night Boston: McGregor vs. Siver.
źródło: UFC Poland
Betsafe wystawił juz kursy na tą walke i wynosi 1,1 na Halla-6,9 na Stallingsa
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Panowie, co powiecie o kuponie:

Sanchez, Connor, Holohan, Wade za 500zł?
Nie spamuj tematu kolego. Wszystkich zawodników masz opisanych, wszyscy są faworytami swoich walk, a nikt z nas nie jest wróżką i nie wiemy czy będą niespodzianki czy nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 18

huncwot

Użytkownik
król podal typ na sancheza i poddani graja w ciemno heeee
ciekawe ilu wie, ze matsuda stoczy boj u siebie w miescie. tłumy kibiców! sędziowie wrazie decyzji będą z nim. do decyzji dojdzie bo to walka ogorow. japoniec jak przegrywa to przez split decisions. Sanchez ma pillow hands jak mawiają jankesi. Grega Jacksona Sanchez widuje jak ten po treningu prawdziwych zawodnikow kaze mu posprzątać gym. Matsuda po 2,40 to inwestycja. gdyby nie to zecwszystko postawiłem na Wildera to postawilbym cos. Jutro zastawie jeszcze zegarek w lombardzie żeby postawić wiecej na wildera to doloze matsude do kuponu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Zbieram wszystko w 1 post o czym pisałem już wcześniej. 2 walki opisałem już jakiś czas temu, teraz wstawiam aktualne kursy z bet-at-home. Tym razem postanowiłem pobawić się w porządne kursy, które realnie mają dużą szansę powodzenia.

Cathal PENDRED 2.20 ✅✅✅
Od początku widziałem w tym bet gali, taki kurs na Cathala to jakieś nieporozumienie. Przede wszystkim Pendred powinien mieć przewagę po stronie zapasów, dodatkowo jest wszechstronniejszym i błyskotliwszym zawodnikiem od Spencera. Jego problemem są częste przestoje w walkach, jeśli mądrze podejdzie do tego starcia i nie popełni głupich błędów, widzę w nim zdecydowanego faworyta.
Norman PARKE 2.00 ⛔⛔⛔
Prosta jak budowa cepa taktyka Tibau, z zapaśniczym zdominowaniem rywala jest wyzwaniem które określi czy Parke może być w czołówce lekkiej w UFC, czy to jeszcze nie ta liga. Wierze że szybkość i błyskotliwość Normana, który stylem porównywany jest do braci Diaz zaprocentuje, a Tibau ze swoim mocno ograniczonym stylem nie da rady Irlandczykowi.
Donald CERRONE 2.10 ✅✅✅
Henderson dwukrotnie pokonał Donalda, jeszcze niedawno był mistrzem, pełna zgoda. Tyle że ostatnie czasy to zauważalny regres Bensona, który stracił gdzieś dawny błysk i ślizga się na kontrowersyjnych splitach albo porażkach przed czasem, oraz wielki progres Cerrone, który w efektownym stylu odprawia kolejnych rywali. Co prawda pan Donald miał bardzo krótki czas regeneracji po ostatniej walce, ale jest w gazie, agresywnością i wolą walki powinien pokazać przewagę nad przeżywającym kryzys formy Bensonem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
król podal typ na sancheza i poddani graja w ciemno heeee
ciekawe ilu wie, ze matsuda stoczy boj u siebie w miescie. tłumy kibiców! sędziowie wrazie decyzji będą z nim. do decyzji dojdzie bo to walka ogorow. japoniec jak przegrywa to przez split decisions. Sanchez ma pillow hands jak mawiają jankesi. Grega Jacksona Sanchez widuje jak ten po treningu prawdziwych zawodnikow kaze mu posprzątać gym. Matsuda po 2,40 to inwestycja. gdyby nie to zecwszystko postawiłem na Wildera to postawilbym cos. Jutro zastawie jeszcze zegarek w lombardzie żeby postawić wiecej na wildera to doloze matsude do kuponu.
nie osmieszaj sie ;-D Jestes takim znawcą a grasz za takie grube pieniądze Wildera ?
Matsuda walczy u siebie ? I co z tego skoro to jest mega słaby zawodnik. Sanchez wybitny nie jest ale wywodzi się z Jackson&#39;s MMA co jest klasą samo w sobie. Mozesz powiedziec ,ze fabryka w jakiej cos jest produkowane jest nie istotna ale sam wiesz jak jest naprawde. Wiadomo ,ze najgorszy syf jest sprowadzany z Azji ;-D
a tak serio juz : Matsuda zasieg : 166 cm , Sanchez zasięg 173 .. Mocni sparingpartnerzy oraz ludzie z tapology rowniez rowniez Sanchez Win. Moim zdaniem bedzie widac róznice w walce na korzysc Sancheza . Na 6 walk 3tko i 3 sub . Kazda plaszczyzna ogarnieta. 3 TKO ***** To swiadczy o słabym uderzeniu ?
Nie pozostaje mi nic innego jak isc za swoim panem i władcą i rowniez obstawiac Sanchez win
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 18

huncwot

Użytkownik
nie osmieszaj sie ;-D Jestes takim znawcą a grasz za takie grube pieniądze Wildera ?

Matsuda walczy u siebie ? I co z tego skoro to jest mega słaby zawodnik. Sanchez wybitny nie jest ale wywodzi się z Jackson&#39;s MMA co jest klasą samo w sobie. Mozesz powiedziec ,ze fabryka w jakiej cos jest produkowane jest nie istotna ale sam wiesz jak jest naprawde. Wiadomo ,ze najgorszy syf jest sprowadzany z Azji ;-D

a tak serio juz : Matsuda zasieg : 166 cm , Sanchez zasięg 173 .. Mocni sparingpartnerzy oraz ludzie z tapology rowniez rowniez Sanchez Win. Moim zdaniem bedzie widac róznice w walce na korzysc Sancheza . Na 6 walk 3tko i 3 sub . Kazda plaszczyzna ogarnieta. 3 TKO ***** To swiadczy o słabym uderzeniu ?
Nie pozostaje mi nic innego jak isc za swoim panem i władcą i rowniez obstawiac Sanchez win
]
Tak Wilder to byla pewna inwestycja. Chyba jestes pierwszym rycerzem swojego króla ze tak bronisz jego decyzji.
Widac ze nigdy nie byles w dużym gym. Ja tak! i pod marka Jakcsona trenują setki zawodników. Takimi jak Sanchez nie zajmuje sie osobiscie. Nie masz pojecia o tematach które podejmujesz. Bumow zwozi sie z Europy wschodniej.
Tapology heee to jest wyznacznik? to masówka jest gdzie kilka osób ma wiedze a reszta kilka to samo.
Sanchez pokonał zawodników amatorów. Matsuda to zawodowiec. Ma dobrze opanowane wszystkie płaszczyzny walki.
 
H 18

huncwot

Użytkownik
Cerrone na bet365 kurs 2,20
Gram za czesc sporych zysków z Wildera. Nie boje sie tego ze znowu tnie prawie 10 kg. Na ważeniu pięknie się prezentował. Nie wykazywał oznak zmęczenia. Determinacja! To klucz dzisiejszego zwycięstwa Cerrone. Przegral z swoim rywalem dwukrotnie. Dzis jednak czas zemsty. To powinna byc walka wieczoru. Cerrone rozwinął sie niebywale. Z pleców to najgroźniejszy gość w kategorii wagowej. Przeciwnik rozbity. Bez motywacji. Bedzie sie przenosil do kategorii wyżej. Gram bez strachu!
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Ktoś wcześniej pytał odnośnie krótkich odstępów między walkami, nawet w kontekście obstawiania Cerrone można zobaczyć załącznik.
Na noc wchodzę w:
Sanchez+Wade+McGregor ok. 2,00 unibet
wszystko napisane... faworyci, porażki będą zaskoczeniem choć to SW.
Spencer 1,62 unibet
może i mocne strony Penderada stanowią słabości Spencera, ale w drugą stronę jest tak samo, Pendred ma tragiczną stójkę, szczególnie w defensywie, a to stanowi mocną stronę Spencera. Z Garcią wyglądał źle, ale Pendered też by wyglądał ????
za drobne:
Parke 2,15 unibet
i w walce McGregor vs Siver - przetrwa pierwszą rundę - tak 2,25 unibet
Przy okazji gra ktoś z Was na kountermove.com ? Może pojedynek forumowy za jakieś sensowne wejście? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Otrzymane punkty reputacji: +3
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
poda ktoś linka do gali??
http://gofirstrow.eu/watch/313579/1/watch-ufc-fight-night-59:-early-prelims.html
@embotron, dla mnie to raczej klarowne 29-28 dla Sancheza, ale pewnie jakbyś zapytał sędziego to Ci logicznie by podał argumenty za 29-28 dla Matsudy, 2 runda jak dla mnie Matsuda (obrazek), 1 runda przewaga Matsudy do momentu knockdownu, coś w stylu 1 rundy Aśki Jędrzejczyk z Gadelhą, gdzie sędziowie dali jednak rundę dla osoby która wykonała knockdown i dla mnie to jest słuszne, knockdown to zawsze więcej niż ilość ciosów.


Ale oczywiście ważne że weszło, jutro nikt o statystykach pamiętać nie będzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom