>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 59: McGregor vs Siver

Status
Zamknięty.
H 18

huncwot

Użytkownik
Cerrone na bet365 kurs 2,20
Gram za czesc sporych zysków z Wildera. Nie boje sie tego ze znowu tnie prawie 10 kg. Na ważeniu pięknie się prezentował. Nie wykazywał oznak zmęczenia. Determinacja! To klucz dzisiejszego zwycięstwa Cerrone. Przegral z swoim rywalem dwukrotnie. Dzis jednak czas zemsty. To powinna byc walka wieczoru. Cerrone rozwinął sie niebywale. Z pleców to najgroźniejszy gość w kategorii wagowej. Przeciwnik rozbity. Bez motywacji. Bedzie sie przenosil do kategorii wyżej. Gram bez strachu!
✅ łatwo i przyjemnie. 2/2 typy podane i zagrane na forum. pelna kontrola Cerrone. Matsuda oszukany! Tylko szczęście mieli wszyscy stawiający ze nie przegrali. Juz niedlugo kolejne pewne typy podam! Ostrzegałem.
 
E 285

embotron

Użytkownik
✅ łatwo i przyjemnie. 2/2 typy podane i zagrane na forum. pelna kontrola Cerrone. Matsuda oszukany! Tylko szczęście mieli wszyscy stawiający ze nie przegrali. Juz niedlugo kolejne pewne typy podam! Ostrzegałem.

Cerrone pelna kontrola? Matsuda oszukany? he-he-he
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Post podsumowujący



Główny kupon:
Wade + McGregor = 1.37 | 20j ✅

Drobniejsze:
McGregor w 1 rundzie = 1.65 | 2j ⛔

Sanchez + Holohan + McGregor = 2.52 | 2j ✅

Wade under 2.5 rund = 1.81 | 1j ⛔

Pendred + Hall + McGregor = 2.93 | 1j ✅
Gala na plus i to mnie cieszy ????

Zawiódł mnie Wade. Wygrał bez wątpliwości ale stylowo to była najsłabsza walka na gali. Chińczyk nie stworzył żadnego zagrożenia (no chyba że liczyć te uderzenia w krocze ;p). Za tydzień kolejna gala, na pewno coś fajnego razem znajdziemy.

Na deser zdjęcie mojej taśmy, niektórzy powiedzą że się chwalę kuponem za 2 zł ale mam ich tam gdzie Conor Aldo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bertek11 10

bertek11

Użytkownik
witam serdecznie.
na betsafe posawilem w walce Mcgregor-siver over 1,5 rundy i rano zostal rozliczony jak wygrany powniewaz jak wszyscy wiecie nokaut nastapil w 2 rundzie. teraz nagle zaklad zostal cofniety poniewaz siver nie wytrzymal 2:30 min w 2 runidze. czy wg Was tak sa rozliczane zaklady czy to oszustwo?
 
larsson1991 50

larsson1991

Użytkownik
Gala w 99% na plus ;) Gdyby Norman Parke dał radę wygrać jakkolwiek to byłbym bogatszy, a tak jestem tylko zarobiony ???? dziękuje Panowie za analizy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Conor McGregor (IRL) - Dennis Siver (GER)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Conor McGregor (IRL)
1.11✅✅✅
Bwin


&quot;Lokata&quot;. Conor go zje już w pierwszej rudzie. Tutaj nie ma co uzasadniać. Jest solidny i zmierza lub jest prowadzony do walki pas. Siver to przeciętny fighter, który nie będzie miał pomysłu na zwycięstwo.


Zhang Lipeng (CHN) - Chris Wade (USA)
Typ: 2
1.21✅✅✅
BAH


Nie przewiduję niespodzianki. Wade to pewniak. Dobre zapasy defensywne oraz ofensywne. Lubi obijać przeciwników będąc z góry. W stójce aktywny, stosuje różne kombinacje co dobrze mu wychodzi.
Chińczyk natomiast walczy bardzo nierówno. Wyra, przegra i tak to się powtarza. Na papierze wygląda o wiele gorzej od swojego najbliższego przeciwnika.
Zhang pokonywał kelnerów i z kelnerami przegrywał. Chris natomiast pokonywał bardziej wymagających rywali, aniżeli jego rywal.


Norman Parke (NIR) - Gleison Tibau (BRA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Norman Parke (NIR)
2.05⛔
Bwin


Idę tak samo w kierunku Parke, jak @Napoleoni.
Parke nie jest jakimś laikiem parteru. Nie boi się walki w parterze i sam czasami sprowadzał, choć jego siłą jest stójka i tutaj musi szukać swojej szansy na Tibau. W stójce spokojnie boksuje, wyprowadza pojedyncze ciosy, którymi celnie kuje swoich przeciwników.
Tibau to zapasy i raz jeszcze zapasy, ale dla Normana to żadna nowość. Jestem jakoś spokojny, że gdy walka trafi do parteru, to Parke spokojnie będzie bronił zapędów Brazylijczyka. Nie wierzę, że Tibau przeleży Parke przez trzy rundy.

 
Otrzymane punkty reputacji: +27
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
witam serdecznie.
na betsafe posawilem w walce Mcgregor-siver over 1,5 rundy i rano zostal rozliczony jak wygrany powniewaz jak wszyscy wiecie nokaut nastapil w 2 rundzie. teraz nagle zaklad zostal cofniety poniewaz siver nie wytrzymal 2:30 min w 2 runidze. czy wg Was tak sa rozliczane zaklady czy to oszustwo?
Przykro mi ale rozliczyli zgodnie z regulaminem który zaakceptowałeś zakładając konto:

Zakład Powyżej/Poniżej – Liczba Rund dotyczy tylko zakończonych rund. Połowa rundy to dokładnie 1 minuta 30 sekund – cała runda to 3 minuty. Tak więc, 3 i pół rundy to 1 minuta i 30 sekund 4 rundy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom