>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 73: Teixeira vs Saint Preux

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Uriah Hall vs Oluwale Bangbose
Przetrwa do końca walki - Nie - 1.50 ✅✅✅-

Easy już w 1 rundzie
Jared Rosholt - 1.50✅✅✅ -
Dokładnie co pisze kolega wyżej . Dla mnie ta walka nie ma prawa wyjść poza druga rundę .
Oluwale dostaje walkę w zastępstwo jakieś 2 tygodnie temu .
Co z tego że wyglądał dobrze na ważeniu jak zapewne kondycyjnie wysiądzie już szybko . On nie ma prawa być dobrze przygotowany do tego pojedynku .
Zaczyna szybko , nie kalkuluje , naciera na rywala i ciosy na lewo i prawo bo techniką nie grzeszy .
Uriah go skontruje po jakiejś jego bzdurnej kombinacji lub zafunduje mu firmowego kopniaka na łeb .
Owszem jakiś cios może i dojść do głowy Uriaha bo szczęki to najmocniejszej nie ma .
Dla mnie to bardzo dobry bet . Decyzji raczej nie będzie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
puczii 0

puczii

Użytkownik
Na początku witam wszystkich! Mój pierwszy post tutaj. Pozdrawiam na wstępie pudzianaxx, b3a, morrisone i króla salonowca. Robicie zajebista robotę! Jestem na wszystkich forach o mma. Gram grubo. Mam doświadczenie. Czasem kupuje typy, ale głownie gram swoje. Na dzisiaj perełka.
Ovince st. Preux 1.80 zl w bet365
Lepsza bokser. Bardziej techniczny. Przewaga zasięgu. Młodszy i świeższy, pewny siebie. Glover prZegral dwie ostatnie walki, rozbita psychika. Jest po drugiej stronie tęczy. OSP trenuje w ATT z królami MMA.

Rekomenduje tez over rundowy u Carmozieg z Watsonem. Najnudniejsza walka z całej karty.

PS. Pudzian wpadnij na forum. Tęsknimy.
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Witam po bardzo długiej przerwie w tym dziale, rzuciły mi się w oczy 4 typy, z dwóch zrobię double&#39;a, a dwa puszczę jako single z racji tego, że kursy są bardzo fajne, zacznijmy od double&#39;a:

Jared Rosholt @1,36 + Dustin Ortiz @1,22 bet365
@1,65 4/10✅✅✅

Waga ciężka, Rosholt walczy z Timothy Johnsonem, który debiutował w poprzednim pojedynku w UFC i pokonał reprezentanta Rosji, dla którego także był to debiut. W tej walce dominował nad swoim przeciwnikiem, który ewidentnie nie jest poziomem UFC, Johnson wywierał presje w stójce i po prostu był lepszy oraz miał pomysł jak tę walkę wygrać, dzisiaj jego przeciwnikiem będzie Jared Rosholt, zawodnik znacznie bardziej doświadczony i na pewno jest to największe nazwisko na rozkładówce Johnsona. Rosholt dobrze radzi sobie w stójce, potrafi zaskoczyć łokciem i mocną petardą w stójce. Parter też nie jest mu obcy, myślę, że ta walka potoczy się pod jego dyktandem i zdominuje swojego rywala w każdej płaszczyźnie.

Drugi typ to Dustin Ortiz, gość w piekielną dynamiką w walce, potrafił walczyć jak równy z równym przeciwko Moradze i przegrał splitem, który nie był do końca taki jaki powinien być, ten sam gość poddał jego dzisiejszego przeciwnika. Gates w UFC wygrał przeciwko Montague&#39;sowi, który przeżywa nadal kryzys formy notując właśnie z nim swoją trzecią porażkę z rzędu, myślę, że Dustin zdominuje swojego rywala w każdej płaszczyźnie, dobrze będzie punktował w stójce, nie przegrał jeszcze przez KO, więc o to się nie boje, poddanie ze strony Gatesa raczej nie nastąpi, więc jestem spokojny o zwycięstwo Ortiza, który jest pod każdym względem lepszy od swojego rywala, ponadto na ważeniu wydawał się być spokojniejszy i pewniejszy siebie.

teraz dwa single:

Tom Watson @2,1 bet365
1/10⛔⛔⛔

Camozzi swoje najlepsze czasy ma już za sobą, po zwolnieniu z UFC, zanotował jakieś zwycięstwa w Fight to Win, ale zaraz po powrocie do &quot;elity&quot; został wsadzony na wysokiego konia, z którego zrzucił go Jacare Souza, tutaj nic mnie nie dziwi, bo to zwycięstwo było tylko kwestią czasu. Camozzi jeszcze przez KO nie przegrał w swojej karierze, ale Watson ma naprawdę solidne uderzenie więc tutaj tego nie wykluczam. Walka będzie się zapewne toczyć w stójce co moim zdaniem powinien wykorzystać starszy z zawodników czyli Watson. Większy zasięg po stronie Camozziego, ale myślę, że jest to do obejścia, wymaga tylko dobrego game-planu, który zapewnie przygotował zespół Anglika, liczę tutaj na niespodziankę i dominacje w stójce. Watson ma spokojniejszy boks niż jego przeciwnik i mam nadzieje, że to zadecyduje o wyniku.

Beneil Dariush @2,37 bet365
1/10✅✅✅

Wszystko rozstrzygnie się w tym jak ta walka się potoczy, chodzi mi głównie o zamiary Dariusha, on wie, że nie powinien się za długo boksować, bo większą armatę w ręce ma jego przeciwnik, trochę wciągającej stójki i próba obalenia, w parterze już jest giga przewaga Beneila i tam powinien szukać swojej szansy. W stójce może przetrwać jedną rundę, bo jego boks nie jest jakiś mocno wybrakowany, jednak mam w pamięci ten nokaut, który zaliczył i myślę, że powinien uciekać z takiej opcji w tej walce. Johnson jest zawodnikiem, który ma solidne obrony przed obaleniami i jest silniejszy fizycznie od Dariusha, jednak czy sprytniejszy? Nie sądzę, myślę, że wejdzie w grę Beneila i ten skontruje to odpowiednio tak by wygrać. Sądzę, że tutaj taka dominacja Johnsona jak w jego poprzednich walkach nie będzie miała miejsca.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Popieram typ na Dariusha, Jest mocno nieprzewidywalny. The Menace jest jaki jest, ma dobre uderzenie, ładnie się porusza w oktagonie ale nigdy nie lubiłem jego stylu walki. Jak nie ubije szybko Beneila to będzie sprowadzony do parteru a tam oklep i bo czarnoskóry zawodnik raczej słabo w poniewierce na glebie i tutaj widze szansę pana Darka. Ostatnio typowałem również go i tez był stawiany jako dog w walce z Daronem Cruickshank.
tak więc Pan Darek, zwłaszcza po tak pięknym kursie.
2.30 Dariush win 3/10
✅✅✅

widze, ze uni sie wysypało juz z betami na wrzesien. Pit bull z Mirem 1.55 hahah wjezdzam odrazu 10/10 bo spadnie %-)
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Zenujace, ze ktos taki jak ten grubas z Grecji walczy w ufc. Chodzi wyprostowany jakby mial kija w 4 literach, zero techniki, zero czegokolwiek i butli z tlenem potrzebuje juz w polowie 1 rundy. Jedyne co go ratuje, to ze nie ma szklanki, Holtzmann go obija konkretnie, a Gruby nic. Ale postawa naprawde zenujaca. Odpalic sobie walke bonusa bgc z tamtym patykiem i nie wiadomo czy to walczy bonus czy ten gruby z Grecji.
 
macio106 131,5K

macio106

Znawca - MMA
Uriah Hall (USA) - Oluwale Bamgbose (USA)✅✅✅Uriah Hall pokonał Oluwale Bamgbose przez TKO (ciosy w stójce), runda 1, (2:32)
Typ: Uriah Hall wins by TKO/KO @1.80 5Dimes
I znowu tyle krzyku o nic. Bamgbose słabiutko... Uriah może i w TOP nie będzie, ale leszczy będzie oklepywał.;) Tak to się skończyło:



Walka wieczoru:
205 lbs.: Glover Teixeira pokonał Ovince Saint Preux przez techniczne poddanie (duszenie zza pleców), runda 3, (3:10)

Karta Główna:
155 lbs.: Beneil Dariush pokonał Michaela Johnsona przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)
185 lbs.: Derek Brunson pokonał Sama Alveya przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1, (2:19)
265 lbs.: Jared Rosholt pokonał Timothy Johnsona przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
135 lbs.: Amanda Nunes pokonała Sarę McMann przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, (2:53)
125 lbs.: Ray Borg pokonał Geane Herrera przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Pozostałe pojedynki:
185 lbs.: Uriah Hall pokonał Oluwale Bamgbose przez TKO (ciosy w stójce), runda 1, (2:32)
185 lbs.: Chris Camozzi pokoał Tom Watson przez jednogłośną decyzję (29-27, 30-26, 29-27)
125 lbs.: Dustin Ortiz pokonał Willie’ego Gatesa przez TKO (łokcie i uderzenia), runda 3, (2:58)
135 lbs.: Frankie Saenz pokonał Sirwana Kakaiego przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29)
205 lbs.: Jonathan Wilson pokonał Chrisa Dempseya przez KO (lewy prosty), runda 1, (0:50)
135 lbs.: Marlon Vera pokonał Romana Salazara przez poddanie (balacha+trójkąt), runda 2, (2:15)
155 lbs.: Scott Holtzman pokonał Anthony’ego Christodoulou przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 3, (2:40)​
 
puczii 0

puczii

Użytkownik
Jak Darioush to wygral?
Sędziowie kupieni. Największy wal w historii UFC.

OSP zawiódł mnie. Tyle hajsu stracone. Przepraszam. B3A miał racje. Gratuluje.
Trzeba zapamietać ze brazol jeszcze namiesza w polciezkiej.

Brawo Macio. Dobrze przewidziałeś.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Sędziowie kupieni. Największy wal w historii UFC.

OSP zawiódł mnie. Tyle hajsu stracone. Przepraszam. B3A miał racje. Gratuluje.
Trzeba zapamietać ze brazol jeszcze namiesza w polciezkiej.

Brawo Macio. Dobrze przewidziałeś.
zdarzały się większe :razz:
 
M 1

maki

Użytkownik
Witam, mam pewien problem, nie za bardzo interesuje sie mma/ufc, czesciej pobieram typy z tego forum, mam pytanie odnosnie wczorajszej gali, poniewaz bettson nie rozliczyl mi jeszcze kuponu a problem jest z ostatnim zdarzeniem.
Mialem pograne
Glover Teixeira - Ovince Saint Preux
Way of Winning , Stawiasz na:KO (knock out), TKO (techniczny knock out) lub Dyskwalifikacja
nie rozliczyli mi tego do teraz, jakiej decyzji moge sie spodziewac? nie za bardzo orientuje sie czy te uduszenie i przerwanie walki to jest wlasnie tko czy bardziej poddanie?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Witam, mam pewien problem, nie za bardzo interesuje sie mma/ufc, czesciej pobieram typy z tego forum, mam pytanie odnosnie wczorajszej gali, poniewaz bettson nie rozliczyl mi jeszcze kuponu a problem jest z ostatnim zdarzeniem.
Mialem pograne
Glover Teixeira - Ovince Saint Preux
Way of Winning , Stawiasz na:KO (knock out), TKO (techniczny knock out) lub Dyskwalifikacja
nie rozliczyli mi tego do teraz, jakiej decyzji moge sie spodziewac? nie za bardzo orientuje sie czy te uduszenie i przerwanie walki to jest wlasnie tko czy bardziej poddanie?
Bukmacher rozlicza na postawie oficjalnych wyników. Wystarczy, że wejdziesz na stronę UFC.com i tam masz napisane, że Glover wygrał przez submission czyli niestety dla Ciebie poddaniem.
Swoją drogą nie rozumiem przyznawania bonusów. Przecież taki Borg, Brunson czy nawet Ortiz bardziej zasłużyli na bonus niż Vera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom