>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 85: Hunt vs. Mir

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC Fight Night 85: Hunt vs. Mir


Walka wieczoru

265 lbs: Mark Hunt (11-10-1) vs. Frank Mir (18-10)

Co-main event

170 lbs: Hector Lombard (34-4-1) vs. Neil Magny (17-4)
Karta główna:
155 lbs: Johnny Case (22-4) vs. Jake Matthews (9-1)
185 lbs: Daniel Kelly (10-1) vs. Carlos Junior (6-1)
185 lbs: James Te Huna (18-8) vs. Steve Bosse (10-2)
115 lbs: Seo Hee Ham (17-6) vs. Bec Rawlings (6-4)

Karta wstępna:

170 lbs: Brendan O’Reilly (5-1-1) vs. Alan Jouban (12-4)
170 lbs: Richard Walsh (9-3) vs. Viscardi Andrade (18-6)
155 lbs: Alan Patrick (12-1) vs. Damien Brown (15-8)

Karta UFC FightPass:

155 lbs: Ross Pearson (18-10) vs. Chad Laprise (10-1)
145 lbs: Daniel Hooker (12-6) vs. Mark Eddiva (6-2)
135 lbs: Leslie Smith (7-6-1) vs. Rin Nakai (16-1)
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
Alan Patrick @1.41 | 5/10 | Pin.nacleSports
Brazylijczyk to nienajmłodszy już zawodnik, który chyba osiągnął szczyt swoich umiejętności, przyzwoity, lecz nieco arogancko walczący w stójce zawodnik, którego atuty to spory jak na wagę lekką zasięg, szybkość i zamiłowanie do prowadzenia walki jako strona dominująca. W parterze można powiedzieć o nim to samo - umiejętności zdecydowanie ma (w jego przypadku czarny pas BJJ ma przełożenie w praktyce i w oktagonie), czasem jednak traci zimną głowę i przy okazji pozycję.
Brown to natomiast lokalny zawodnik zakontraktowany z tygodniowym wyprzedzeniem, nie wyróżniający się absolutnie niczym. Jest tak nijaki, że łatwo go pomylić z Codym Pfisterem, &quot;The Pfist&quot; ma jednak ten argument, że jest fighterem rozwojowym, Damien już chyba w żadnej płaszcyźnie nie ma szans na progres, stąd nie obawiam się, że Patricka zaskoczy czymś, czego nie pokazywał w dotychczasowych pojedynkach (które znaleźć ciężko jak cholera, więcej w necie jest materiałów o mnie, niż o nim ???? ).

Mark Hunt vs Frank Mir: fight starts round 2 | @1.63 | 3/10 | 5Dimes
Tu natomiast spodziewam się spokojnego początku, obaj zawodnicy znają mocne i słabe punkty swoje oraz rywala, nie sądzę, by Hunt poszedł na aferę i próbował ubić Franka w pierwszej minucie, wie, że może się to skończyć kontrą/obaleniem/poddaniem, raczej na początku zobaczymy wzajemne badanie się i wyczekiwanie na błąd przeciwnika, w swojej ostatniej walce Mir pokazał się z dobrej strony, jeśli chodzi o walkę na wstecznym i defensywę, w tym pojedynku powinien pokusić się o sprowadzenia, chociaż wyczarować coś w parterze będzie dosyć ciężko, zważywszy na siłę i całkiem dobrą walkę z pleców Hunto. Każda kolejna minuta miziania się na glebie przybliży nas do wygranego zakładu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Dan Hooker - Mark Eddiva✅ Daniel Hooker pok. Marka Eddivę przez poddanie (gilotyna), runda 1., 1:24.
Typ: 1 @1.50 Betsafe

Ziomek z antypodów zasięg 192 cm! Jego rywal z filipin 173 cm. Przecież to jest przepaść. Jego rywal rekord 5-2. Na początku obił 4 kelnerów na filipinach w debiucie w UFC pokonał decyzją w Macau słabego Tuerxun Jumabieke. By potem nie pokazać nic. Raz wyłapać KO, a potem bezbarwnie przegrać. Nasz zawodnik, walczył głownie u siebie. Trochę w Australii, troczę w Nwoej Zelandii. Miał tez epizody w Azji, ale co ważniejsze w UFC ma rekord 2-2. Naprawdę umie posługiwać się łokciami:



Dzięki długim łapom, jest mega groźny w stójce i to wykorzystuje:



Tu nie ma co kombinować, większe doświadczenie. Walczy u siebie. Większa budowa ciała. Dajcie spokój peffka gali.


-------------------------------------------------------------------

Mark Hunt - Frank Mir ✅Mark Hunt pok. Franka Mira przez KO (sierpowy), runda 1., 3:01.
Typ: Under 1.5 rundy @1.78 UNibet

Dwa duże misie. Hunt z ciosem w łapie z mocną dyńką. Stary Mir też jeszcze potrafi postraszyć i mocno uderzyć, ale kiedyś wyłapywał niezłe luje. Na moje to nie będzie trwać długo.

-------------------------------------------------------------------

Leslie Smith - Rin Nakai ⛔ Leslie Smith pok. Rin Nakai przez jednogłośną decyzję (30-27, 2x 29-28).
Typ: 2 @2.40 Betsafe

Japonka może i ma śmieszny wygląd, może i rekord nabity na kelnerkach, ale wytrzymała z Tate 3 rundy. Jednak jest szybka w stójce i ma rozsądny plan na walkę. O tym że ma cios w łapie nie muszę chyba mówić. Teraz zjeżdża o parę poziomów niżej bo nie ma co się oszukiwać Leslie Smith to wybitna nie jest. Rekord ma jaki ma, niby niebieski pas bjj jest. Nie ma nikogo rozsądnego pokonanego. W niektórych walkach to była padaka, nic nie pokazała. Ostatnio jeszcze pierwszy raz w karierze Ko wyłapała. Na moje Japonka tak sobie rozplanuje tę walkę że zdominuje rywalkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Rozpiska nieciekawa, nie ma zbytnio o czym pisać, ale coś trzeba, bo następna gala (UWAGA) dopiero 10 kwietnia w Zagrzebiu.

Hunt
1.62
Unibet
✅✅✅

Easy win;)

Lubię tego niskiego i krępego Samoańczyka, który ma olbrzymią siłę w swoich ciosach oraz twardą szczękę. Mimo 41 lat cały czas pokazuje dobry poziom. Jgo najlepszą płaszczyzną jest stójka, mimo gorszych warunków fizycznych musi skracać dystans co potrafi dobrze robić.
Naprzeciwko Nowo Zelandczyka stanie Mir, który bardzo dobrze czuje się w parterze.
Hunt będzie starał się za wszelką cenę utrzymać walkę w parterze, bo tam może jednym ciosem powalić Mira, jego kontry są bardzo groźne, czyli Frank musi być bardzo czujny, jeśli nie chce paść.
Jakoś nie boję się poddania ze strony Hunta, bo poprawił swoje umiejętności, więc typ wydaje się dobrą okazją do zarobienia pieniędzy;)
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Ja tu nie widzę nic do większego grania, pójdzie jakaś taśma z małych kursów
Lombard vs Magny
Not Magny inside distance (Magny nie wygra przed czasem)
Kurs 1.2 unibet ⛔⛔⛔
no niestety nie spodziewałem się że całe siły Lombard wpakuje w skończenie, spompował się w pizdu i można było łapać między 1 a 2 rundą kurs 3.2 na Magnego
Lombard Napakowany dziczek, nigdy nie przegrał przed czasem, twarda szczęka. Na przeciw staje Magny który nie jest żadnym finisherem, 2 ostatnie walki zakończone decyzją oraz ogólnie 9/17 walk wygranych decyzją. Wiedząc jaką siłą dysponuje Lombard powinien Magny korzystając z większego zasięgu punktować z dystansu i może uda mu się wygrać na punkty. Ja jednak liczę że Lombard trafi i będzie po zabawie.

Nakai vs Smith
Not Nakai inside distance (Nakai nie wygra przed czasem)
kurs 1.13 unibet ✅✅✅

Tutaj mamy kolejną twardzielkę, Smith tylko 1 przegrana przed czasem (doctor stoppage) gdzie babce pękł kalafior. Nakai słabe warunki fizyczne, myślę że jak już ma wygrać to obalając i leżąc na rywalce. Będzie tu decyzja na moje.
Pearson vs Laprise over 2.5
kurs 1.47 betsafe ✅✅✅
W tej walce spotykają się zawodnicy typowo nastawieni na stójkę, poddania tu nie zobaczymy. Laprise ostatnie 6 wygrane przez decyzję, ostatnio przegrał przez nokaut ale chyba nikt się nie spodziewał że Trinaldo wyjdzie z nastawieniem aby urwać rywalowi głowę. Pearson ostatnie 3 walki = 3 decyzje. Ja tu widzę szermierkę na pięści, obaj ponad przeciętna wytrzymałość szczęki, nie bez powodu buki wystawiły stosunkowo niski kurs na taki over. Ja tu widzę decyzję po wyrównanej walce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 74

lasoslaw

Użytkownik
Mark Hunt vs Frank Mir over 1,5 2,1 bet365 ⛔

Walka jest zakontraktowana na 5 rund i szczerze wątpię, aby zawodnicy rzucili wszelkie siły na zakończenie potyczki w 1 rundzie. Spodziewam się ostrożnej walki z obu stron. Frank Mir nie będzie chciał iść na bezpardonową wymianę w stójce, bo wie jak to się dla niego może skończyć. Samoańczyk to nie Todd Duffee. Hunt również będzie czuł respekt przed parterowymi umiejętnościami przeciwnika. Myślę, że walka spokojnie wyjdzie poza 1 rundę i są duże szanse na wejście tego typu. Co do wyniku końcowego pojedynku nie skreślałbym tutaj Mira, który ostatnio poprawił również swoje umiejętności stójkowe, ale powstrzymam się przed stawianiem pieniędzy na zwycięzcę tego starcia.

Neil Magny v Hector Lombard 2 1,8 bet365 ⛔

Lombard wydaje się być w tej walce zawodnikiem bardziej przekrojowym i po prostu lepszym. Siła, eksplozywność, a także umiejętności grapplingowe będą po jego stronie. Nigdy nie przegrał przed czasem i w tej walce również nie spodziewam się, aby został znokautowany lub poddany. Problemem może być zasięg przeciwnika i ewentualna porażka może wyniknąć z decyzji sędziowskiej. Liczę jednak, że Kubańczyk wyciągnął wnioski z porażek z Okamim i Boetschem przez niejednogłośne decyzje i losy tego pojedynku postara się rozstrzygnąć przed czasem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom