>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 90: Dos Anjos vs. Alvarez

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC Fight Night 90: Dos Anjos vs. Alvarez


Walka wieczoru
155 lbs: Rafael dos Anjos (25-7) vs. Eddie Alvarez (27-4) – o pas kategorii lekkiej
Karta główna
265 lbs: Derrick Lewis (15-4) vs. Roy Nelson (21-12)
170 lbs: Alan Jouban (13-4) vs. Nordine Taleb (12-4)
155 lbs: Joe Duffy (14-2) vs. Mitch Clarke (11-3)
Karta wstępna / Fight Pass
170 lbs: Mike Pyle (27-11-1) vs. Alberto Mina (12-0)
155 lbs: John Makdess (13-5) vs. Mehdi Baghdad (10-4)
135 lbs: Anthony Birchak (11-3) vs. Dileno Lopes (19-2)
135 lbs: Russel Doane (14-5) vs. Pedro Munhoz (12-2)
135 lbs: Felipe Arantes (17-6-1) vs. Jerrod Sanders (15-2)
155 lbs: Gilbert Burns (10-1) vs. Łukasz Sajewski (13-1)
135 lbs: Reginaldo Vieira (13-3) vs. Marco Antonio Beltran (7-3)
170 lbs: Alvaro Herrera (9-3) vs. Vicente Luque (8-5-1)​
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Pudzian dostal bana to widze dzial upadl, rzadko dziele sie typami ale ze ostatnio mam wiecej czasu to cos naskrobie dla innych

Burns 1.40 ✅
Typ bardziej przeciw Sajewskiemu niz za Burnsem
UFC chce sie pozbyc Wookiego wiec dostal przyzwoitego grapplera z Brazylii. Sajewski nic nie pokazal w debiucie i tutaj bedzie tak samo. Smialo sie nawet z niego ze tak slabo sie pokazal ze USADA nie testuje go na doping bo to pewne. Burns juz ma doswiadczenie w UFC bilans 2-1. Serio nie ma co sie opisywac, pobawi sie w stojce, obali i podda. Tyle w temacie, niestety bedzie to kolejna weryfikacja polaka w UFC

Derreck Lewis 2.10 ✅
Walka 60 na 40. Dwoch bykow, strikerow, walka Pt &quot;Lepiej nie mrugaj&quot;
Nelson dla mnie rownia pochyla, dla mnie faworytem jest Lewis, buk kieruje sie doswiadczeniem w MMA stad kurs na Nelsoma nizszy. Lewis ma wiecej argumentow, wydaje mi sie ze bedzie szukal skonczenia w stojce ew obalenie + mocne GNP, tak jak pisalem walka 60 na 40 dla Lewisa, kurs jest spotym Value.
e: polecam lapac Gadelhe kurs juz z 2.60 ----&gt; 2.25, analiza w swoim czasie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Gilbert Burns - Łukasz Sajewski✅ Gilbert Burns pokonał Łukasza Sajewskiego przez poddanie (balacha), Runda 1, 4:57
Typ: 1 @1.35 Betsafe

Brazylijczyk czarny pas bjj, poddał między innymi Alex Oliveira. Ok ostatnio przegrał z Rashid Magomedov, no ale gdzie porównywać go do Sajewskiego? Ok sam stawiałem na Polaka w pierwszym starciu, ale to co on pokazał to była klapa totalna. Do tego Brazylijczyk jest większy, tutaj nie ma co kombinować Brazylijczyk go obali i wykręci Polakiem aż miło.
 
D 0

drucker

Użytkownik
ja obstawiłem Alvareza po 4,5.✅
RDA jest lepszy, ale nie aż tak ;-) to jest walka o pas, nie ma słabych, nie ma niezdeterminowanych.
każdy kto kiedyś walczył wie, że różnie bywa, i nawet Bisping czy Hendo czasami wygrają wbrew wszystkim, jak dobrze trafią ;-)
jak RDA zdobywał pas w walce z Pettisem to też po podobnym kursie:4,0.
 
T 37

turkucpodjadek

Użytkownik
Rafael dos Anjos TKO/KO/Sub @ 1.62 Unibet
Niektórzy ,daja w tym pojedynku jakieś szanse Alvarezowi,ale w moim odczuciu nie wytrzyma 5 rund z podopiecznym Rafaela Cordeiro.Rafael jest zawodnikiem kompletnym,czarnym pasem brazylijskiego jiu jitsu,z mordeczką bazą tajskich kopnięć na każdej wysokości,zwierzęca agresją ,dobra defensywą stójkową i w miare solidnych arsenałem walki w dystansie i półdystansie na pięści.Zapasy u Brazylijczyka stoja także na dośc wysokim choć nie topowym poziomie .Nie kupuję bajek o dobrym boksie Alvareza ,bo Melendez boksersko dopóki starczyło mu sił w ich walce robił z nim co chciał,a kolega klubowy Gilberta ,Nate Diaz (który notabene jest lepszym pięsciażem) dostał największe bęcki w stójce i na ziemi w swojej karierze od Rafaela.Taktyka Eddiego na ten pojedynek będzie taka jak na dwa ostatnie czyli dociskać do siatki mistrza i punktować go tam,lub tez próbowac sprowadzać go do parteru.Nie sądze ,że Rafael tam trafi bo ,jest za sprawnym zawodnikiem aby dać się w ten sposób stłamscić.Będzie nacierał na Alvareza od pierwszych rund okopując mu nogi i wątrobę i dokończy dzieła zniszczenia tak jak zrobił to z piekielnie twardym Kowbojem i jak dla mnie do max 3 rudny starczy sił dla Amerykanina aby odeprzeć ataki Brazylijczyka.
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
To i ja coś wrzucę ; p
135 lbs: Anthony Birchak (11-3) vs. Dileno Lopes (19-2)
Antek ostatni raz walczył w listopadzie i co prawda przegrał, ale jego ostatnie 3 walki w ufc kończyły się przed czasem.. A tylko dwa razy w swojej karierze pozwalał doprowadzać sędzią do werdyktu! Natomiast Lopes wyrobił sobie rekord gdzieś na tych &quot;Trzecich galach&quot; w MMA radząc sobie naprawdę dobrze, jednak już pierwsza walka w UFC zweryfikowała że tu jest liga mistrzów, ale również tutaj warte uwagi jest to że Dileno na 20 walk tylko 3 razy dał się wykazać sędzią...
Kurs na becie to nieporozumienie ale łatwy zarobek
Walka skończy się przed czasem - Tak 2.10 @Bet365⛔
W połączeniu z Gilbertem Burnsem 1.40✅ daje nam to całkiem przyzwoite AKO za które można wejść lepszą kwotą
AKO - 2.94 @Bet365


265 lbs: Derrick Lewis (15-4) vs. Roy Nelson (21-12)
Wiek Roya daje się we znaki i ostatnio jego forma nie jest optymistyczna mimo to nie można mu odebrać jego głównej broni którą dalej posiada, jaką jest nokautujący cios..
Lewis ma warunki bestii jest olbrzymi, jego ostatnie 3 walki kończyły się przed czasem.. Walczył 19 razy gdzie tylko dwa razy pozwalał sędzią zadecydować o swojej porażce. Według mnie jeśli ktoś chce spokojnie oglądać tą walkę polecam dać -1,5 rundy po kursie 1.57 @Bet365⛔. Chłopaki nie będą chcieli męczyć się 3 rundy ; )
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Anthony Birchak - Dileno Lopes⛔ Anthony Birchak pokonał Dileno Lopesa przez niejednogłośną decyzję (27-30, 29-28, 29-28), Runda 3, 5:00
Typ: Under 2.5 rundy @2.70 Bet365

Typ tak w sumie z nudów i statystyk, ale jak się bardziej przyjrzymy to jest realny. Jak wiadomo teraz jest fight week, 3 gale dużo pojedynków i ja wymyśliłem taki typ. Już tłumaczę czemu. Anthony Birchak stoczył 15 walk, tylko 2 decyzją. Dileno Lopes 20 walk, 3 decyzją. Anthony Birchak to zapaśnik drugiej dywizji i purpura bjj, więc w parterze ogarnia jest szansa poddania. Brazylijczyk 12 skończeń w I rundzie i tego jest o wiele mniejszy od swojego rywala i ma mniejszy zasięg. Woli parter więc jak obaj mają predyspozycje w parterze więc w sójce słabo i może ktoś kogoś upoluje, albo będą kulać się w parterze aż ktoś odklepie? Tak czy siak jak dla mnie ten kurs jest ok.
 
L 74

lasoslaw

Użytkownik
Derrick Lewis vs. Roy Nelson 1 2.05 Betsafe ✅
Lewis jest młodszy, silniejszy, wyższy, z większym zasięgiem. Wydaje się być w gazie w przeciwieństwie do swojego oponenta. Walka powinna zakończyć się nokautem i liczę, że Black Beast dopisze 4 zwycięstwo z rzędu.

John Makdessi vs. Mehdi Baghdadi 1 1,7 Betsafe ✅
Kanadyjczyk jest według mnie bardziej przekrojowym zawodnikiem mma. Posiada większe doświadczenie w UFC, a w ostatniej walce pomimo porażki wyglądał przyzwoicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Muhammad ma papiery na zawojowanie w ufc jak zacznie jeść i pić ???? Dobra walkę dali, a to co zrobił Duffy (Maestria)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
xYzZ
Twój post był nie na temat, przestań z siebie robić ofiarę.

Kacperr1994
poglądy z pudzianem? i jego typami z max 1,1 kursem co drugi który wchodził? daruj sobie tego pseudo znawce
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom