>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC Fight Night - McGregor vs Brandao

Status
Zamknięty.
typpero 71

typpero

Użytkownik



Data: 19 lipca 2014
Miejsce: O2 Arena, Dublin, Irlandia
Transmisja: UFC Fight Pass


145 lbs: Conor McGregor (14-2) vs. Diego Brandao (18-9)

170 lbs: Gunnar Nelson (12-0-1) vs. Zak Cummings (17-3)
125 lbs: Ian McCall (12-4-1) vs. Brad Pickett (24-8)
155 lbs: Norman Parke (19-2-1) vs. Noayuki Kotani (33-10-7)

205 lbs: Ilir Latifi (8-3) vs. Chris Dempsey (10-1)
125 lbs: Phil Harris (22-12) vs. Neil Seery (13-10)
170 lbs: Cathal Pendred (13-2-1) vs. Mike King (5-0)
185 lbs: Trevor Smith (11-5) vs. Tor Troeng (16-5-1)
205 lbs: Cody Donovan (8-4) vs. Nikita Krylov (16-4)
125 lbs: Patrick Holohan (9-0-1) vs. Josh Sampo (11-3)


&amp;

Lecimy. Nie ma co czekać. :-D
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Conor McGregor &amp; Gunnar Nelson✅✅✅ - 1.52
Dla mnie to tzw. pewniaki Dwaj ziomki , koledzy , razem trenujący i sparujący . Znakomici grapplerzy i strikerzy . Obydwaj posiadający ortodoksyjne mega trudne dla rywali stójki .
Obaj dla mnie to ścisły top swoich wag . Przed debiutami w UFC wiedziałem że będą głęboko mieszać w kotle , po tylko się utwierdziłem .
O Conorze napisałem gdy debiutował http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-on-fuel-tv-latifi-vs-mousasi-90087.html#post3503280 później w kolejnej nie dał żadnych szans Maxowi .
Gunar kolejna maszyna , znakomity grappler - http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-fight-night-38-gustafsson-vs-manuwa-08-03-2014-a-104538.html#post4298193
Rywale odpowiednio Brandao i Cummings . HMMMM ;)
Conor jak nie zaliczy KO lub TKO✅ a Gunnar nie podda✅ będzie to dla mnie niespodzianką . Nie ta liga nie ta klasa nie te umiejętności nie ten rozmiar cylindra . Conor po przerwie , od kilku dobrych miesięcy w ostrym treningu on nawet w 50% zdolny rozbija rywala .
Gala w Irlandii , około 23 w sobotę będzie po zawodach

 
Otrzymane punkty reputacji: +8
E 285

embotron

Użytkownik
Conor wygra przez KO/TKO/DQ @ 1,83 ✅✅
Dla mnie to jest bet gali, Pudzianxx podal pewniaki, ale kurs troche przymaly. Brandao z Conorem NIE wygra, Brandao z Conorem NIE wytrzyma do konca walki, Conor nie bedzie sie bawil w poddawanie rywala, tylko go poprostu ubije.
IanMcCall wygra @ 1,61 ✅✅
Pickett to juz nie ten sam Pickett, McCall to dla mnie topowy zawodnik tej kategori, przegrywal tylko z top3, bardzo szybki, swietnie miesza uderzenia, w zapasach tez powinien miec przewage. Pickett ostatnio zaskoczyl, ale negatywnie. McCall powinien to latwo wygrac decyzja.
latwa kasunia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Słusznie Pudzianxx zauważył, od razu rzucają się w oczy dwa pewniaki. Nad Conorem i Gunnarem nie ma co się nawet rozpisywać, oboje w ścisłej czołówce prospektów światowego MMA, tak naprawde gala w Dublinie zrobiona głównie z myślą o nich, rywale idealni na kolejny krok dla obu zawodników.
Conor+Gunnar AKO 1.50 ✅✅✅


Te dwa typy to ewidentne pewniaki, reszta walk to ciekawe starcia, ale raczej bukmachersko do odpuszczenia. Praktycznie w każdej walce każda ze stron może wygrać. Napisze więc na kogo bym stawiał w innych ciekawych walkach, ale odradzam stawianie czegoś innego niż Conor+Gunnar, ryzyko w reszcie walk jest spore (co widać po kursach).
Nikita Krylov 1.75 ✅✅✅ - bo mimo iż większość fanów ma go za pajaca, to dysponuje solidnym arsenałem w stójce i takich rywali jak Donovan powinien pokonywać.

Tor Troeng 1.50 ⛔⛔⛔ - bo rywal wydaje się co najwyżej przeciętny, a Troeng ma wyrobione w Europie nazwisko (swego czasu walczył nawet z Mamedem). Kumpel i sparingpartner Gustafssona.

Cathal Pendred 1.55 ✅✅✅ - bo mimo iż jego rywal to bardzo inteligentny zawodnik, to Cathal wydaje się być zawodnikiem zupełnie innego formatu. Oboje byli w TUFie, oboje poniekąd zawiedli, ale prawdą jest też że Pendredowi wróżono podobną przyszłość jak jego dwóm dobrym kumplom którzy zresztą zawalczą na tej samej gali . Pendred pierwszy z prawej

Ian McCall 1.55 ✅✅✅- bo jest solidniejszym zawodnikiem niż Pickett, który zapewne znowu będzie liczył na jeden cios który zapewni mu zwycięstwo, a przy dobrej defensywie McCalla powinien mieć niewielkie szanse na takowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
18:30 Patrick Holohan - Josh Sampo 1,55 ⛔
18:50 Cody Donovan - Nikita Krylov 1,90 ✅
19:10 Tor Troeng - Trevor Smith 1,50 ⛔
19:30 Cathal Pendred - Mike King 1,50 ✅
19:50 Neil Seery - Phil Harris 2,30 ⛔
20:10 Ilir Latifi - Chris Dempsey 1,45 ✅
21:00 Norman Parke - Naoyuki Kotani 1,30 ✅
21:30 Brad Pickett - Ian McCall 2,50 ⛔
22:00 Gunnar Nelson - Zak Cummings 1,20 ✅
22:30 Conor McGregor - Diego Brandao 1,25 ✅

Koledzy ładnie opisali dwa najlepsze bety gali: McGregor + Nelson, dlatego nie trzeba nic więcej dodawać.

Moim zdaniem dziadek Pickett może zdominować McCall&#39;a i dostać decyzję. Latifi - Dempsey, bardzo ciekawa walka, nie zdziwię się, jeśli wynik pójdzie w stronę Dempseya (może przeleżeć walkę na Latifim), chociaż wydaje mi się, że zadecyduje ogromna siła Latifiego. Troeng - Smith dla mnie typowy no-bet, zawodnicy słabi, nieperspektywiczni, żaden wynik mnie nie zdziwi, może zaważyć kondycja.
Krylov powinien wygrać i taki kurs na niego, to moim zdaniem duże value, warto pobierać już teraz, gdyż pewnie będzie spadał. Holohan nie miał nikogo solidnego na rozkładówce, bardziej przekonuje mnie Sampo. Dla mnie underdogiem będzie Harris, w 2010roku panowie już się spotkali i wygrał właśnie Harris, Seery jest starszy, obaj ostatnie walki mieli słabe, moim zdaniem będzie powtórka z rozrywki, wymęczone zwycięstwo Harrisa i nie pomoże tu nawet widownia ????

Jak już zostało napisane: Fajna gala do oglądania, do typowania nie koniecznie ????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
popieram typ na
Ian McCall - 1.62✅✅✅ -
pinnacle

Dla mnie walka gali , duże prawdopodobieństwo że dostaną za to bonusy
Ostatnia walka mimo wygranej Picketta daje wiele do myślenia czy on ma taki regres czy przeciwnik był tak dobry . Rywal no name potrafił mu się odgryzać i to niekiedy dobrze a Ian to jednak co najmniej półka wyżej . 35 lat powoli już wychodzi .
Ian to lepszy striker lepszy od Brada chyba we wszystkim . Robi to o wiele lepiej . Dzięki świetnym zapasom , przekrojowości i niewielkiej ilości luk odniesie win i to nawet 30-27✅ .
I najważniejszy aspket - jego niesamowita szybkość jest genialna .
Oraz dzisiaj na wadze
Conor w niesamowitym gazie , oj będzie ostro , może go pojechać konkretnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Pozostaje tylko zazdrościć Irlandczykom takiego charyzmatycznego zawodnika jak Conor McGregor i żałować że &quot;nasz&quot; Mamed nie ma na tyle ambicji i odwagi żeby walczyć z najlepszymi i dawać takie emocje jak Irlandczyk. Bet365 daje aż 1.72 na KO/TKO ze strony Conora i wydaje się to bardzo realnym typem, biorąc pod uwagę że main event 5 rundowy.
https://www.youtube.com/watch?v=WOuqQsqQPMk
 
marekr 35

marekr

Użytkownik

Na main event można lekko spróbować, że zakończy się w 00:00-00:59 @9 uni obaj naładowani i może być walka do pierwszego trafienia a to szczególnie dla Brandao z jego szklanką nie wróży nic dobrego. Na kuponach jeszcze mam, że skończy się przez KO,TKO,DQ 1.40 + Latifi + McCall
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Dzisiejsze walki mają tak zdecydowanych faworytów, że albo wszyscy sporo zarobią, albo będą zszokowani sensacjami ;)

Do najprostszego typu na Conora + Gunnara, lecą taśmy za grosze, jak nie wejdą, to chociaż z tej dwójki powinno się zwrócić ;)
Troeng+Pendred+Latifi+McCall+Nelson+McGregor 6.91
McGregor+Nelson+Latifi+Parke+Sampo 3.47
McGregor+Parke+Nelson+Pendred 2.66

McGregor(KO)+Nelson 2.10
oraz
McGregor+Nelson+McCall+Parke+Latifi+Seery+Pendred+Troeng+Sampo+Lechia Gdańsk(DNB) 40.72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bene 240

bene

Użytkownik
Gunnar Nelson vs. Zak Cummings
Oczywiście typ na Gunnara popieram, nie powinno się zdarzyć nic złego. Ja zaś obstawiam wygraną przez poddanie. Stójka u obu panów na światowym poziomie nie stoi. Uważam że Zak pierwszy zacznie próbować sprowadzić walkę do parteru, gdyż mocno wierzy w swój &quot;grinding style&quot; i będzie chciał przez trzy rundy wymęczyć przeciwnika, gdyż siła fizyczna być może jest po jego stronie. Gunnar praktycznie nie zrzuca wagi do walki swój styl opiera na szykości, technice i niesamowitym zapasom. Oglądałem kiedyś Gunnara na lokalnych show, byłem pod wrażeniem jego gilotyn jako kontra przed obaleniami. Obstawiam że Zak pójdzie po obalenie Gunnar skontruje i założy piękną giootynkę. Oczywiście tak dokładne przewidywanie to trochę wróżenie z fusów, ale niemniej jednak obstawiam na wygraną przez poddanie.
typ: Nelson✅ win via Submission ✅round 1
Norman Parke vs. Naoyuki Kotani
Tak jak bardzo nie przepadam z Normanem tak bardzo jednak muszę obstawić że tę walkę wygra. Chłopak ma ambicje i cały czas robi postępy. Myślę że nie ma go co za bardzo przekreślać po ostatnim bardzo słabym występie, myślę że na &quot;swojej ziemi&quot; pokaże swoją wartość. Przeciwnika przyznaję że nie znam, patrząc na wiki, to ostatnie same wygrane a no-name japończykami. UFC to inna liga o czym się dziś przekona, dodać jeszcze różnicę stref czasowych...
typ: Norman Parke✅ win via Decision
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Perfidna podkładka Sampo z gospodarzem, oglądałem tysiące walk ale tak perfidnego podłożenia jeszcze nigdy nie widziałem, bardziej Sampo już nie mógł tego wyreżyserować, ale cała Irlandia się cieszy i show trwa.Myślałem że tylko ksw robi taki cyrk.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Perfidna podkładka Sampo z gospodarzem, oglądałem tysiące walk ale tak perfidnego podłożenia jeszcze nigdy nie widziałem, bardziej Sampo już nie mógł tego wyreżyserować, ale cała Irlandia się cieszy i show trwa.Myślałem że tylko ksw robi taki cyrk.
Na jakiej podstawie tak oceniasz? Ja tam zadnej podkladki nie widzialem
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Już Ci pisze na jakiej podstawie, po pierwsze Sampo jest graplerem i zapaśnikiem a Patrick Holohan to stójkowicz a walka skończyła się przez duszenie w które Sampo sam sie wykręcił i podłożył, centralnie widać jak sie przekręca i oddaje plecy gościowi który jest zielony w parterze.Owszem Sampo mógł przegrać w stójce przez jakiś cios ale nie w taki amatorski sposób gdzie wykręca sie plecami i daje sie udusić. Dodam że nie przegrałem na Sampo bo z tej gali mam tylko McGregor+Nelson.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Już Ci pisze na jakiej podstawie, po pierwsze Sampo jest graplerem i zapaśnikiem a Patrick Holohan to stójkowicz a walka skończyła się przez duszenie w które Sampo sam sie wykręcił i podłożył, centralnie widać jak sie przekręca i oddaje plecy gościowi który jest zielony w parterze.Owszem Sampo mógł przegrać w stójce przez jakiś cios ale nie w taki amatorski sposób gdzie wykręca sie plecami i daje sie udusić. Dodam że nie przegrałem na Sampo bo z tej gali mam tylko McGregor+Nelson.
No niewiem czy sam sie przekreca, zobacz jak pracowal nogami Holohan, widzialem te walke tylko raz, po gali zerkne jeszcze raz, ale nie wydaje mi sie, zeby to bylo zrobione specjalnie
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Cała Gala zrobiona pod Irlandczyków i oni będą wygrywać żeby napędzić dalsze gale w Irlandii niestety czasami sport nie jest sportem tylko biznesem.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
embotron- zobacz wyniki po zakończeniu gali gwarantuje Ci że 100% Irlandczyków wygra, nie będzie nawet 1 irlandczyka który przegra na tej gali zobaczysz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
może ktoś podrzucić link do streama... już mój stały wrócił więc dzięki ????
i widzę, że moje typy zniknęły stąd też... dziwny dzień.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Ale odwazne stwierdzenie mój boże szczególnie że już został tylko connor i serry z irlandczyków, każdy z nich był faworytem i gadanie że się podłożył sampo to głupota, bo sam pewnie nic nie trenowałeś, a cała twoja wiedza opiera się o kilka obejrzanych gal - brawo.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Bart1110 nie oceniaj mnie jak mnie nie znasz to po pierwsze, po drugie mam prawo mieć swoje zdanie, po trzecie nie trzeba odkryć ameryki że bedą wygrywać irlandczycy. Przegrana McGregora w Irlandi to tak jak przegrana Mameda w ksw- Niemożliwe i nigdy sie nie zdarzy zbyt duza promocja i zbyt duza kasa w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom