>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night - McGregor vs Brandao

Status
Zamknięty.
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Bez przesady... to tak jakby powiedzieć, że porażka Materli się nie przytrafiła.
Poza tym nie ma się teraz co przepychać słownie, jest gala trzeba oglądać, a potem najwyżej na powtórkach jeszcze raz zobaczyć.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Phil Harris też wyszedł wygrać z Irlandczykiem? Ta gala to cyrk odnośnie ustawionych walk pod gospodarzy i na koniec McGregor znokautuje Brandao żeby podkręcić cały marketing i to jest cała prawda.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Jezeli myslisz, ze ktos w UFC chce sobie popsuc/zniszczyc kariere dajac sie znokautowac/poddac tylko po to, zeby Irlandczyk wygral to zupelnie sie nie zgadzam. Co z tego, ze wygrywaja Irlandczycy? Sa poprostu lepsi, niesie ich publicznosc, chca sie pokazac. Czyli wedlug Ciebie jezeli Mamed przegra w KSW to wiadomo, ze walek? Bez przesady ???? Nie porownuj ksw do ufc.
@edit:
Marcin nie osmieszaj sie wiecej, a co ma zrobic Harris jak nie ma sztycha? Rozczytal go idealnie, takimi probami obalen to nawet mnie by nie obalil.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
B3A- Materla to bardzo zły przykład bo włodarze ksw go nie lubią, gala w Szczecinie a nawet nie jest zakontraktowany bo jego wymagania są nie opłacalne i ksw nie przedłużyło z nim kontraktu natomiast mamed jest twarzą ksw i nie przegra Nigdy walcząc w ksw bo ma tak dobieranych przeciwników. Mamed wyjechał 5 razy za granice walczyc i 4 razy przegrał, natomiast w ksw walczył 22 razy i 22 razy wygrał wszystko w temacie.
 
E 285

embotron

Użytkownik
B3A- Materla to bardzo zły przykład bo włodarze ksw go nie lubią, gala w Szczecinie a nawet nie jest zakontraktowany bo jego wymagania są nie opłacalne i ksw nie przedłużyło z nim kontraktu natomiast mamed jest twarzą ksw i nie przegra Nigdy walcząc w ksw bo ma tak dobieranych przeciwników. Mamed wyjechał 5 razy za granice walczyc i 4 razy przegrał, natomiast w ksw walczył 22 razy i 22 razy wygrał wszystko w temacie.
To nie jest temat o KSW, a jezeli chcesz wcisnac ludziom kit, ze gala UFC w Irlandii jest ustawiona to puknij sie w glowe.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Nie wiem jak rozkłada się sympatia właścicieli KSW do poszczególnych zawodników... ale z drugiej strony trudno mi uwierzyć żeby w sytuacji gdy wchodzą w grę pieniądze można było mówić o lubieniu czy nie, a Materla spokojnie sam pociągnie gale jako main event. Jest młodszy niż Mamed i Pudzian, którzy ciągną oglądalność więc myślę, że właściciele też myślą o czasie już po obecnych gwiazdach.
Zgadzam się natomiast, że Mamed ma bezpiecznie dobieranych rywali, ale też tak naprawdę nie ma mu kogo ściągnąć... lepsi zawodnicy są zaklepani przez inne federacje.
A wracając do UFC to Sampo nie jest stary, przegrał ostatnie walki więc trudno uwierzyć żeby nie chciał się &quot;odbić&quot;... a taka porażka to może być przysłowiowy gwóźdź do trumny.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
emberton szanuje Twoje zdanie ale pozostanę przy swoim Gala w Irlandii zrobiona pod Irlandczyków i żaden nie przegra.Sport juz dawno się skończył i nie chodzi o mma tylko o całokształt, co się w boksie dzieje każdy widzi, tenis, piłka nożna to samo.Chodzi głownie o kase wszędzie a czysty sport niestety jest na końcu.Przeciwnicy Irlandczyków tak zostali dobrani żeby nie stała im się krzywda i co to za rywalizacja sportowo gdzie z góry wiadomo kto wygra? Gdyby gala odbywała się w Usa dostali by zawodników na swoim poziomie i taka jest prawda.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
B3A-nie zgodze się z Tobą Materla jest młodszym zawodnikiem niż Mamed ale jest dwa razy bardziej rozbity, Mamed nie otrzymał za dużo ciosów w swojej karierze i zaczął trenować dopiero w wieku 25 lat nie mając żadnej kontuzji i ma przed sobą więcej lat uprawiania i startowania niż Materla.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Zdecyduj się, czy zostali dobrani pod nich, czy sprzedają w oktagonie. Szkoda, że nie pisałeś przed galą, to by się zrobiło ako morderce z samych irlandczyków, bo kursy na serre i pendreda nie były złe. Wytłumacz mi tez poco taki marketing w Irlandii, słyszysz co się dzieje w czasie gali? Na żadnej gali UFC nie widziałem żeby publiczność tak reagowała i to nie tylko na swoich zawodników.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Na wstępie - twierdzenie że same walki są ustawione w sensie podkładania - niedorzeczne.
Po pierwsze - Oczywiście gale poza granicami USA, szczególnie w Brazyli, a teraz w Irlandii są ustawiane tak, aby gospodarze wygrywali - ciężko się dziwić i coś zarzucać.
Po drugie - nie wiem skąd to oburzenie, skoro &quot;wiadomo było&quot; że walki będą podłożone to trzeba było o tym napisać i zgarnęlibyśmy wiele kasy.
Co do UFC można wiele zarzucać: freak shows, nieuzasadniane title shoty, dziwne rewanże, śmieszne testy antydopingowe, ale nie to że są ustawiane walki - byłby to początek końca.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
B3A-nie zgodze się z Tobą Materla jest młodszym zawodnikiem niż Mamed ale jest dwa razy bardziej rozbity, Mamed nie otrzymał za dużo ciosów w swojej karierze i zaczął trenować dopiero w wieku 25 lat nie mając żadnej kontuzji i ma przed sobą więcej lat uprawiania i startowania niż Materla.
To tylko przypuszczenia... każdy organizm inaczej się starzeje, wiadomo, że Mamed chyba od 4 lat nie wyszedł poza pierwszą rundę (albo raz, nie chce mi się szukać teraz) i mało przyjmuje, ale też 4 lata różnicy w wieku to w sporcie sporo. Roy Jones Jr. sporo przyjął, jest rozbity zdecydowanie bardziej niż Materla a zapowiada tytuł w cruiser ;)
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Bart1110-słyszysz co się dzieje w czasie gali? Oczywiście że słyszę a zdajesz sobie sprawę co by sie stało jak by przegrał Conor? Ci własnie wspaniale dopingujący Irlandczycy zrobili by burdy i awantury dlatego Conor może przegrać tylko jak złamie rękę lub nogę innej opcji nie ma.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
B3A-Roy Jones Jr to juz przegrał z naszym Głażewskim ale że walka była ustawiona to wygrał Roy Jones kolejny przykład czystości i korupcji w sporcie
 
E 285

embotron

Użytkownik
To jest oczywiste, to jest czysty marketing. W Irlandi Irlandczycy dostaja slabszych zawodnikow, jezeli ktorys ladnie sie pokaze dostaje inna gale, nie w Irlandi i wtedy dostaje goscia, ktory powinien byc prawdziwym testem. Tylko idiota zrobilby gale w Irlandi i poukladal to tak, zeby kazdy Irlandzyk przegral.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
B3A-Roy Jones Jr to juz przegrał z naszym Głażewskim ale że walka była ustawiona to wygrał Roy Jones kolejny przykład czystości i korupcji w sporcie
Ironizowałem z Royem... przecież to akurat najbardziej rozbitego minionego mistrza, który nie potrafi powiedzieć stop.
Głażewskiego oszukano... ale wierzysz, że gdyby walczył Kostecki, który miał być pierwotnie przeciwnikiem Roya doszło by w ogóle do decyzji ?
Wróćmy do UFC...
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
B3A wiem że to była ironia z Twojej strony ???? gdyby walczył Kostecki myślę że znokautował by Jonsa i nie dopuścił do decyzji, odnośnie ufc zainwestowałem w Macgregora i Nelsona i mam nadzieje że odbędzie się bez nerwów a Ty B3A coś zagrane masz z ufc?
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Ja poszedłem w Krylov, McCall,Nelson, McGregor na ako, więc czekam... chociaż tylko McCall mnie niepokoi ;)
ostatnia gala mi weszła dobrze, aż za dobrze więc teraz się nie napalałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom