>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC on Fox 12: Lawler vs Brown

Status
Zamknięty.
bene 240

bene

Użytkownik
@Bene a co sądzisz o walce Ortegi? Ma szansę ?
Michael De La Torre z tego co pamiętam sprawił Bocekowi cieżkie warunki, co jest dość imponujące. Rzadko gram nowych zawodników w UFC. Przeciwników Ortegi praktycznie nie znam. UFC to inna liga, wystarczy popatrzeć jak ostatnio przejechaliśmy się na Lahacie. Niestety zbyt mało jeszcze wiem o tych zawodnikach żeby doradzić Ci konkretny typ. Poprostu uważaj na newcomerów w UFC.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
tutaj:
http://www.vipboxeu.co/boxing/238542/1/ufc-fight-night-:-fight-pass-prelims-live-stream-online.html

A co do Ortegi, w sumie prosty wybór, De La Torre z czasami chaotyczną, ale jednak dobrą, ofensywną stójką, kontra Ortega który od paru lat określany jest jako mega kot, wielki talent i po którym wielu obiecuje sobie że będzie kimś więcej niż tylko jednym z wielu zawodników UFC. A czy dobry parter i zapasy wystarczą na De La Torre, to już każdy sam musi sobie przemyśleć w którym z zawodników widzi większą szansę, ja grałem za grosze na Ortegę, ale za poważniejsze sumy bym w tą walkę nie wchodził. Po prostu parter pana Ortegi zrobił na mnie wrażenie, a Mark Bocek to nie jest dla mnie ktoś kto jest wyznacznikiem dobrego poziomu.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Leci dokładka
Gilbert Burns - 1.75✅✅✅ - ónibet
miało się nosa aby ładować jeszcze :grin:
Kursy idą w górę ???? git malina , co i jak na poprzedniej stronie .
To nie ta liga grapplerska jest . Wóz albo przewóz . Walka po 23
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
B 146

bart1110

Użytkownik
Anthony Johnson vs. Antonio Rogerio Nogueira typ: 2 5,950 pinn
A ja tutaj trochę pod prąd, ale Johnson mnie nie przekonał jedną walką z jednowymiarowym Davisem, który jak się okazało, gdy nie uda się sprowadzić przeciwnika to nie ma pomysłu na walkę. Za to Antonio w stójce będzie lepszy, mimo że Rumble ma niesamowitą moc, to mistrz panamerykanski w boksie powinien dać radę, w parterze czarny pas bjj i odklepane takiej postaci jak hendo. Dodać do tego pojechanie Evansa w ostatniej walce i myślę że pomimo kontuzji Little Nog ma tu szansę.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Przeczucie że Ortega jest przekotem nie zawiodło, klasa, klasa, klasa! ✅✅✅
No a Aśka, widząc co Dana pisał na Twitterze, a Rogan mówił w trakcie walki, do walki o pas pozostały jakieś 1-2 wygrane.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Super Aśka.
Są gdzieś porównania kobiecego prawego sierpa?
Ona bije go jak facet.Zawodowy, utalentowany bokser mężczyzna.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Odkąd znam Aśkę, a tak się składa że studiowała na jednym wydziale ze mną, wiedziałem że skończy w UFC. Znakomita techniczna stójka, defensywne zapasy dzisiaj także warte zauważenia, ile ona tych udanych obron &quot;prób obaleń&quot; zaliczyła w ciągu 15 minut? Mimo wszystko, mam spore wątpliwości czy to wystarczy na kolejną rywalkę, ale pozostaje trzymać kciuki, z Gadelhą będzie mega ciężka przeprawa, ale nie stoi na straconej pozycji.

 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Decyzja dla Greena po niezłej walce. Ciekawe czy będą kolejne niespodzianki. Co do naszej Joanny w następnej walce nie daje jej szans, polegnie w parterze, już dziś nie wyglądało to dobrze.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Mimo wszystko, jakbym miał komuś dać tą walkę, to jemu... Zresztą nawet live, w trakcie 3 rundy takie były kursy live

Dla mnie walka dla Greena. 3 runda zaważyła. Teraz zostają dwie najciekawsze. Liczę na Noga i Browna, którego po dokładnym przemyśleniu za drobne dołożyłem.

@Napoleoni
Pierwsze dwie rundy wyrównane. Moim zdaniem wygrał tym razem lepszy. Tymbardziej, że walkę wziął w zastępstwie to nic tylko pogratulować.

EDIT: chyba jednak bliźniacy już emerytura sportowa...
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
jak dla mnie 1 i 2 Thomson, 3 Green, ale zgadzam się też z Sherdogiem
Sherdog Scores
Jordan Breen (29-29 Draw)
TJ De Santis (29-28 Thomson)
Chris Nelson (29-29 Draw)
1 dla Greena bym w życiu nie dał, ale wałkiem tego nie nazwę, pewnie 1 rundę można na siłę wytłumaczyć, że wyrównana więc w 2 strony mogła iść. Thomson był gorzej oszukiwany ostatnio (4 rundy dominacji z Hendersonem).

PS. Mnie zawsze uczono że jak walka jest wyrównana pod względem ilości ciosów, to o tym kto ją wygrywa decyduje np sprowadzenie, a takowe Josh zanotował w 2 rundzie. Ale oczywiście jak mówię, moja ocena to remis/Josh, ale wielkich kontrowersji przy daniu wygranej Greenowi nie widzę.

A dziadka Noga w UFC oglądać już nie chce, można przeleżeć nijakiego Evansa, ale rzucanie go na pożarcie Rumblowi to była zniewaga ze strony UFC. Przyszedł tylko po wypłatę, a zarabia kolosalne pieniądze jak na to co może pokazać w oktagonie Lil Nog out ????
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Szkoda Thomsona... walka na remis, a dla niego to kolejna &quot;krzywdząca&quot; decyzja sędziów.
Nogueira czas na koniec kariery... albo odpuszczenie UFC i obijanie słabszych rywali w mniejszych organizacjach.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Aśka, Rumble i Lawler czyli moje 3 kluczowe typy pozwolili dzisiaj solidnie zarobić, więc gala na duży plus, ale fakt szkoda Josha, tym bardziej że wygrana była o włos :/ A co najbardziej mnie wnerwia, to że pograłem taśmę jak to się za starych czasów grało, czysto dla zabawy za złotówkę, miliard pierdół, a tylko Josh nie wszedł :/ pech ;) Anyway, gratki wszystkim którym typy się powiodły, mam nadzieje że na moich Aśce, Lawlerze, Ortedze i Rumblu, czy też Burnsie Pudziana i innych typach które koledzy podali sporo tej nocy zarobiliście, pozdro, do następnego UFC ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom