>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on FOX 14: Gustafsson vs. Johnson

Status
Zamknięty.
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik


UFC on FOX 14: &quot;Gustafsson vs. Johnson&quot;

Date: Sat., Jan. 24, 2015 on FOX
Location: Tele2 Arena in Stockholm, Sweden

UFC on FOX 14 Main Event:

205 lbs.: Alexander Gustafsson vs. Anthony Johnson

UFC on FOX 14 Main Card (8 p.m. ET)

185 lbs.: Dan Henderson vs. Gegard Mousasi
205 lbs.: Phil Davis vs. Ryan Bader
145 lbs.: Akira Corassani vs. Sam Sicilia

FOX Sports 1 Preliminary Card (5 p.m. ET):

170 lbs.: Nico Musoke vs. Albert Tumenov
170 lbs.: Kenny Robertson vs. Sultan Aliev
145 lbs.: Makwan Amirkhani vs. Andy Ogle
205 lbs.: Nikita Krylov vs. Stanislav Nedkov
155 lbs.: Mairbek Taisumov vs. Anthony Christodoulou
265 lbs.: Konstantin Erokhin vs. Viktor Pesta

UFC Fight Pass Preliminary Card (4 p.m. ET)

145 lbs.: Mirsad Bektic vs. Paul Redmond
135 lbs.: Chris Beal vs. Neil Seery


https://www.youtube.com/watch?v=T2norLC5up4
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Gegard Mousasi &amp; Konstantin Erokhin - 1.72 - ónibet
Edit: obecnie to 1.77 .
Dubel zabójca . W obu przypadkach daje mizerne szanse rywalom na dotrwanie do końca walki .


Konstantin to prawdziwa bestia w dosłownym znaczeniu . Wygląda jak bestia i walczy jak bestia . To istny tur z dobra kondycją .

To bardzo dobry striker jak na swoje warunki ma znakomity boks , szybki i dobry technicznie oraz potężne kombinacje . W łapach posiada niszczycielską moc , niszczy wszystko w co uderzy .
Najprawdopodobniej posiadacz najszybszych rąk w kategorii ciężkiej za Bugu . Mało tego jest Rosyjskim mistrzem walki wręcz ze sprawnym parterem .

Zero argumentów po stronie rywala Czecha Viktora Pesty . Zostanie on rozpizgany na drobny mak .

Konstantin KO/TKO - 1 lub 2 runda . Poniżej polecam obejrzeć co prezentuje :grin:

Henderson 44 letni rywal Gegarda odkąd została mu odcięta kuracja testeronowa to już zupełnie inny fighter . Brak dopalacza zabrała wszystko . Obecnie jedyna jego szansa i zagrożenie to jakiś cep ale Gegard jest na to i za dobry i ma za twardą szczękę .

Przewaga w kickboxingu oraz parterze ( obie to jego domeny ) należy zdecydowania do Ormianina a o obaleniach ze strony Hendo zapomnijmy , nie w obecnym wieku i formie .

Judoka Gegard na ziemi nie tylko walczy efektownie ale jest też bardzo skuteczny dzięki atakom próbami poddań i zabójczymi upkickami . Hendo czeka to samo co innego zapaśnika Munoza czyli poddanie i tak typuje a po walce koniec kariery .


Edit:
Mało to dokładamy Mairbeka Taisumova i mamy 2.07 - ónibet .
Rywal Grek :grin: to totalne nieporozumienie UFC to mega leszcz który na PLMMA by dostawał w czapę a Mairbek go zniszczy .
O Mairbeku pisałem min. tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-fight-night-34-saffiedine-vs-lim-04-01-2014-a-101494.html#post4138219
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
moje typy :
Maulera mysle ,ze atakuje jako bet gali , walczy u siebie od walki z jj zrobil mega postęp a wtedy juz przeciez zle nie wygladał. Walczy u siebie , jest mega zmotywowany ,zeby znowu (tak jak pisał to moj forumowy kolega ) &quot;przegrac z jj &quot; wiec na bank bedzie przygotowany do tej walki na 200 % . Rumble kozak w zasadzie tez widzialem jego walk kilka , rzeczywiscie mocno bije , fajne ma kombinacje i wielokrotne kopniecia rodem z tajskiego boksu ale nie mial zbyt wymagających przeciwników i to co przy nich robil a to co bedzie robil przy Maulerze to mysle ,ze zupełnie bedzie co innego .
tak wiec gustaffson 1.41
do tego Mairbek Taisumov 1.17 mocno bije , odnajduje sie w poddaniach . Jest dobrym i solidnym zawodnikiem z fajnym rekordem 10TKO 10SUB 1DEC 1OTHER %-) Jego przeciwnik to Grek , debiut w ufc ,który nie powinien byc udany. Wczesniej występy w grecji z samymi leszczami . Przewiduje łatwe zwycięstwo bez &quot;udawania greka&quot; :grin: i under rundowy.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Neil Seery (IRL) - Chris Beal (USA)
Typ: 2 (1,55) Bah

Stawiam tutaj na Amerykanina ponieważ ma on niebywale mocną kondycje do tego posiada piorunujący cios. W debiucie w UFC powalił przeciwnika latającym kolanem:



Co prawda parteru nie ma jeszcze na odpowiednim poziomie, ale za to stójka jest bardzo dobra. Jego rywal? Słabeusz z Irlandi, który w UFC znalazł się przypadkiem, gdyż był potrzebny zastępca do walki z Pickett&#39;em. Rekord 14-10. Nie ma jakiejś konkretnej płaszczyzny walczy jak chce. W swojej karierze obijał głownie początkujących zawodników z którymi raz wygrywał raz przegrywał. Amerykanin wygrał dwa razy w UFC z moim zdaniem lepszymi zawodnikami niż Irlandczyk więc teraz nie powinien mieć najmniejszych problemów z pokonaniem rywala. Do tego na korzyść Amerykanina przemawia także wzrost 176-168 cm. Amerykanin albo znokautuje, albo spokojnie wygra przez decyzję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dan Henderson (USA) - Gegard Mousasi (ARM)
Typ: 2
1.27
BAH


Nie widzę Hendersona. To już nie ten wiek, bez TRT; nie ma szans w starciu z Gegardem. Nie potrafię sobie wyobrazić Amerykanina. Obalenie pewnie nie będzie szukał, bo Ormianin ma dobre zapasy defensywne i jest dobry w parterze. Mousasi jest również lepszym strikerem, posiada twardą szczękę, mocny boks.
Dan zapewne będzie gorzej wyglądał pod względem wytrzymałościowym oraz poruszania się w klatce.
Dan od pewnego czasu czyni regres... Na pięć ostatnich walka tylko jedna wygrana, natomiast Gegard na 5 ostatnich pojedynków przegrał dwa razy.
Musiałby nastąpić koniec świata, aby Henderson to wygrał.


Alexander Gustafsson (SWE) - Anthony Johnson (USA)
Typ: 1
1.40
BAH



Gustafsson ostatnia nadzieja białych. Człowiek, który wystawił JJ na najtrudniejszy test w karierze. Walczy na swojej ziemi, na której nie może przegrać. Wygrywając dostaje walkę rewanżową z ćpunkiem.
Warunki fizyczne po stronie Szweda, zdecydowanie lepszy boksersko, znakomicie porusza się w klatce oraz posiada twardą szczękę co już udowadniał. Oprócz tego Mauler walczył z lepszymi przeciwnikami niż Johnson, takimi jak: Silva, Rua czy JJ.

Amerykanin jest dobry w parterze, w sumie to jego najmocniejsza strona, posiada ciężkie ręce, ale o to się nie boję, bo jak napisałem wcześniej, Szwed ma twardą szczenę. Posiada również mocne kopnięcia.
Defensywne zapasy Amerykanina są co najwyżej średnie, przy czym Szwed posiada w miarę przyzwoite zapasy ofensywne oraz na przyzwoitym poziomie defensywne, gdzie warto zwrócić uwagę, że JJ tylko raz obalił Szweda.


Nie sądzę, aby jeden czy drugi chciał sprowadzić walkę do parteru. Bardziej spodziewam się, że Szwed wygra to na punkty.

Dla mojej osoby będzie sporym zaskoczeniem jeśli Mauler to przegra.

Na koniec pozwolę sobie jeszcze zacytować Alexandra

„Ten gość jest wielki więc będę musiał latać jak motyl i żądlić jak pszczoła.”


Viktor Pesta (CZE) - Konstantin Erokhin (RUS)
Typ: 2
1.35
BAH



Rusek to pewniak tej gali! 1000/100!
Nie będę się rozpisywał na temat tej walki, ponieważ wystarczy przeczytać to co napisał @Pudzianxx.



Mirsad Bektic (USA) - Paul Redmond (IRL)
Typ: 1
1.25
BAH



1000/100!
NA Tapology 93:7, podaję tylko jako ciekawostkę.
Bektic przystępuje do tej walki z rekordem 8-0 i na pewno w tej walce zmieni się tylko liczba zwycięstw na 9.
Mirsad posiada prostą stójkę, używa prostych, sierpów, kolan nie ma w niej fajerwerków, ale spokojnie wystarczy na Paula. Często wyprowadza kilka ciosów i sprowadza przeciwnika na glebę. Zapasy t jego najmocniejsza broń.
Przez wielu Mirsad uważany, że stanie się czołowym fighterem w kategorii piórkowej, czego mu najbardziej życzę, bo ogromne serce do walki.

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Ogarnia ktos tego Erokhina ? widze ,ze ma pierdolniecie w łapie i wygląda jak hulk w porownaniu do czecha ale nurtuja mnie poddania przeprowadzone przez czecha (3 w karierze ) .
Erokhin odnajduje sie w parterze ? bo z tego co widze to on 9/10 wygranych walk wygral przez nokaut , jedna przez decyzje.
Teraz pytanie : skoro tak szybko konczy to czy jest ogarniety kondycyjnie ? i czy ogarnie parter w razie obalenia ? bo np w tej walce co dalem nizej czech bardzo ladnie pracuje w parterze . ja rozumiem ,ze to nie sa wymagajacy przeciwnicy ale czy erokhin az taki wymagajacy znowu jest ?
https://www.youtube.com/watch?v=ZTlWuTKh8PE
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
ale nurtuja mnie poddania przeprowadzone przez czecha (3 w karierze )
to jak cie nurtują jego poddania na zwykłych lamusach i dziadach to ja nie mam pytań , zapewne Cain tez by sobie z nim nie poradził hee
Ogarnia ktos tego Erokhina ?
ślepy ? wszystko opisane powyżej
i czy ogarnie parter w razie obalenia ?
obalenie będzie miał jak padnie na glebę po seri ciosów od Erokina
skoro tak szybko konczy to czy jest ogarniety kondycyjnie ?
jaki problem znaleść w necie jego 3 rundowa walkę z Rogersem ?
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
to jak cie nurtują jego poddania na zwykłych lamusach i dziadach to ja nie mam pytań , zapewne Cain tez by sobie z nim nie poradził hee
Nie widzailem w zadnej walce konstantina zeby sie tarzał po glebie wiec zastanawiem sie jak sobie radzi w parterze i tego tyczylo pytanie a nie tego czy pepiczek jak poddal leszczy-pepiczków to czy podda Konstantina ? %) i jeszcze Caina mi tu dajesz , sio !

jaki problem znaleść w necie jego 3 rundowa walkę z Rogersem ?
widzialem juz wczesniej ale to walka z roku wstecz ponad .
wiekszosc walk to ko w pierwszej rundzie ;-D tego tez sie spodziewam ale zadałem prawilne pytanie i oczekiwalem prawilnej odpowiedzi. w zasadzie to ja otrzymałem
koniec etmatu
Konstatin win , demolition ko
 
H 18

huncwot

Użytkownik
Wiem ze sporo osób czeka na moje typy. Dostalem wiele prywatnych wiadomosci z podziękowaniami. Po godzinach analiz wytypowalem dwóch zwycięzców: Chris Beal i Phil Davis po kursie 2.08 w onibet.
Walke Chrisa dobrze opisal Macio. Czarnoskóry zawodnik dużo szybszy.Piękny dla oka movement do którego doklada ciosy bite w kombinacjach. Bedzie łatwo i przyjemnie na punkty. Davis pokona Badera na punkty albo podda. Gigantyczna przewaga w zapasach i silowo po stronie Phila. W stójce możliwe ze będzie dominowal takze.
Uwazalbym na Mousasiego. Nie wygral nigdy z nikim z top. Nie bedzie KO. Jedno w karierze Hendersona. Zapasy po stronie Amerykanina. Moze wygrać Amerykanina na punkty po nudnej walce z jednym obalaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alves94 560

alves94

Użytkownik
Wiem ze sporo osób czeka na moje typy. Dostalem wiele prywatnych wiadomosci z podziękowaniami. Po godzinach analiz wytypowalem dwóch zwycięzców: Chris Beal i Phil Davis po kursie 2.08 w onibet.
Walke Chrisa dobrze opisal Macio. Czarnoskóry zawodnik dużo szybszy.Piękny dla oka movement do którego doklada ciosy bite w kombinacjach. Bedzie łatwo i przyjemnie na punkty. Davis pokona Badera na punkty albo podda. Gigantyczna przewaga w zapasach i silowo po stronie Phila. W stójce możliwe ze będzie dominowal takze.
Uwazalbym na Mousasiego. Nie wygral nigdy z nikim z top. Nie bedzie KO. Jedno w karierze Hendersona. Zapasy po stronie Amerykanina. Moze wygrać Amerykanina na punkty po nudnej walce z jednym obalaniem.
Humor Cie nie opuszcza widzę.. ale to dobrze! Brakuje nam takich pozytywnych ludzi w tym smutnym kraju ????

Z mojej strony: Bektić, Taisumov, Erokhin, Mousasi @2.37 - wszyscy opisani wyżej ????

Co do Twojego trebla Pudzian, na ónibecie jest 1.91, natomiast na betsafe 1.94 - w poszukiwaniu najwyższego kursu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bene 240

bene

Użytkownik
Trochę ochłonąłem jak sędziowie okradli mnie na Spencerze. ahhhh, dobra wypłata poszła się j****ć. Szczęście że Wam nie poleciłem tego typu.

Nie mam czasu się rozpisywać więc podam typy które stawiam. Jeśli kogoś interesuje argumentacja do poszczególnych typów chętnie włączę się do dyskusji. W nawiasie przybliżona pewność typu, bardzo orientacyjnie.

Gustafsson win via Decision ( 70% )
Mousassi win via Decision ( 90% )
Bader win via Decision (Polecam myślę, że wiele ludzi będzie zaskoczonym rozstrzygnięciem tego pojedynku)
Musoke win via Decision ( 80% )
Nedkov win via KO, szybko ( 80% )
Ogle win via Submission ( 70% )

Ostatnia walka, Neil Serry, upatruję tutaj sporej niespodzianki. Serry to solidny stójkowicz, gdzie nawet tak doświadczony zawodnik jak Pickett nie chciał z nim walczyć w stójce. Beal nie ma w kontrze zapasów. Zostanie wypunktowany.
Serry win via Decision
EDIT 1: OGLE
Z tego co pamiętam zawsze obstawiałem przeciwko niemu z myślą że zostanie zniszczony przez przeciwnika. Jednak w każdej walce pokazał się z dość dobrej strony. Przegrana przez decyzję z czy Millerem czy późne poddanie z Olivierią chańby nie przynosi. Można go uznać za kaliber zawodnika UFC. Zaś przeciwnik mało znany, obił parę lokalnych gęb. Większość wygranych przez sub gdzie Ogle jest w defensywie zaskakująco dobry. Ponad to UFC dba o zawodników z UK i być może ustawili zawodnika pod niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Tacy z was koledzy, od dawna wszystkie sensowne zakłady podebrane, czuje się bezrobotny, nie mam o czym pisać ????
A tak poważniej, ciężko cokolwiek nowego w tym temacie odkryć, to są stosunkowo oczywiste typy, nie koniecznie z oczywistymi skutkami. Zamiast powtarzania po raz kolejny analiz które zresztą bardzo ładnie tutaj wypisaliście po prostu podam co grałem przed galą. Ale tak na szybko kilka słów o betach
-Mousasi, na papierze to jest porojony pomysł, Hendo który wyglądał bardzo słabo w ostatnich walkach i Gegard który nie ma nawet 30stki, a osiągnął w karierze praktycznie wszystko poza pasem UFC. 3 rundówka, więc możliwe że Hendo uniknie jakiejś pacyfikacji, ale byłoby sensacją roku gdyby Mousasi to wtopił
-Mauler sam uwierzył w to że może pokonać Jones&#39;a, jest mocne ciśnienie na ten rewanż, więc dziwne by było gdyby wtopił z Rumblem. Rumble jest w świetnej formie po powrocie do UFC, ale wystarczy że Szwed potrzyma rywala na dystans przez pierwsze 2-3 rundy, a kondycja pana Johnsona pokaże czemu miał od lat tak kolosalne problemy z robieniem wagi.
-Bader z Davisem to wymarzone dla mnie starcie, o którym pisałem od 2 lat. Davis z niesamowitym potencjałem, do tej pory nie ogarnął stójki. Bader widoczna poprawa w ostatnich walkach. Tak jednostronne kursy aż proszą się żeby stawiać na niespodziankę
Ruscy/Czeczeni to zawsze nie wiadoma, chociaż powiedzmy że na 90% powinni to wygrać. Peste kiedyś opisywałem, drewniany chłop z jedną wyuczoną techniką w parterze, która paradoksalnie wystarcza na wielu zawodników (taki gówniany poziom ciężkiej w UFC).
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Oprócz wymienionych już wcześniej typów polecam: over 1,5 rundy Gustafsson vs Johnson + over 2,5 Davies vs Bader - 1,90 unibet.
Ostatni typ na przetrwa pierwszą rundę w walce McGregor vs Siver łatwo wszedł, pomimo licytowania się na forum w której minucie pierwszej rundy Siver padnie... tym razem liczę, że będzie podobnie. Bader jest szklany, ale Davis bije słabo, do tego ma styl, który ogranicza się do niewielkiego ryzyka, nie bije kombinacji, natomiast sam potrafi przyjąć.
Mauler powinien wygrać, ale moim zdaniem w późniejszych rundach gdzie Johson się wypali z energii. Trudno w walce dwóch pretendentów do walki o tytuł spodziewać się wojny w pierwszej rundzie. Walka na 5 rund, muszą też rozkładać odpowiednio siły.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Sultan Aliev

Jestem nieco zdziwiony że Pudzian nic nie wspomniał o tym zawodniku, bo idealnie się wpasowuje w cechy, które nasz działowy guru lubi ????
Po pierwsze primo - Sultan przygotowuje się do walki pod okiem najlepszego trenera - Grega Jacksona. Z jego usług w Albuquerque korzystają między innymi takie gwiazdy jak Donald Cerrone, Carlos Condit, Diego Sanchez czy Kamil Waluś
(;)).
Po drugie primo - Aliev jest mistrzem Rosji z 2014 (zajmował też miejsca na podium w latach 2010-2012) i Europy w sambo no i pochodzi z Dagestanu a to już mówi samo za siebie. Kto śledzi ten dział na bieżąco wie, że opłaca się stawiać na Dagestańskich sambistów.
Po trzecie primo ultimo - uważam że Aliev jest po prostu lepszym fighterem od swojego rywala, Kenny&#39;ego Robertson&#39;a. Amerykanin to zapaśnik więc dużo w walce będzie zależało od stójki. A jego stójka jest przeciętna, brakuje dobrych kombinacji a i z obroną bywa różnie. Wszystko opiera się na skróceniu dystansu, obaleniu i obijaniu rywala z dobrej pozycji (tudzież próbie poddania) tak jak to było podczas ostatniej walki z Alcantarą. Z Sultanem będzie miał problem gdyż nie będzie mieć tak ogromnej przewagi w parterze.
Rosjanin dysponuje silnym ciosem i w tym upatruję szansę na jego zwycięstwo. Obecny bilans 13-1, w tym 10 TKO. Porażka z Dougiem Marshallem w Bellatorze przez split decision, jednak większość środowiska twierdzi że wygrana należała się Sultanowi. Jeszcze obejrzę to edytuję i się wypowiem w tej kwestii. Nie wklejam linków bo walki są na youtube, jak ktoś chce to bez problemu znajdzie.
77% na tapology stawia na Alieva. Nie rozumiem dlaczego wstydzicie się podawać tego argumentu. Oczywiście że nie możemy napisać &quot;90% na niego stawia to na pewno wygra&quot; i koniec, ale przecież to istotna statystyka mówiąca że typ nie jest szukaniem niespodzianki i czyimś wymysłem bez pokrycia.
Reasumując - nie uważam Robertsona za jakiegoś leszcza. To zawodnik z dużymi umiejętnościami w parterze, jednak biorę Sultana Alieva po fajnym kursie głównie ze względu na przewagę w stójce. Na pewno będzie ciekawa walka, powodzenia wszystkim ????
Sultan Aliev
1.81

betsafe
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Gala jutro więc czas na post podsumowujący. Ja puściłem jeden kupon z czterema zdarzeniami. Konkretnie: Mousasi + Erokhin + Beal⛔ + Taisumov = 2,46 AKO.⛔???? Nie ma co kombinować wszyscy są faworytami i moim zdaniem górują nad rywalami, z którymi powinni wygrać bez problemu. Na koniec TAPOLOGY:


@ Edit: Na betsafe macie już kto kogo i jak skończy w walce wieczoru.
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Alexander Gustafsson v Anthony Johnson Over 2½ rounds 1.71 // ⛔1-1,5/10
Analiza u mnie w wątku. Typy poza swoim wątkiem zawsze podaje razem ze stawką modulowaną, na wypadek, gdyby ktoś chciał je zagrać. Mam świadomość, że ktoś może stracić pieniądze, dlatego radzę przed ewentualną decyzją &quot;wejścia&quot; w typ zapoznać się, z tym czym jest stawkowanie modulowane. Tutaj wyjaśnia to pokrótce MacieqLeo, z tym że nie zaznacza, że 10j to powinno być max 5% budżetu (wtedy &quot;lądowanie&quot; nie boli tak mocno), a najlepiej 0,5% (wtedy nie boli wcale).
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Post podsumowujący

Erokhin ⛔ + Bektić ✅ + Taisumov ✅ + Mousasi ✅ + Gustafsson ⛔ = 3.61 | 20j
Beal ⛔ + Taisumov ✅ = 1.68 | 5j
Aliev ⛔ = 1.81 (w chwili gdy piszę ten post kurs wynosi już 1.57) | 5j
Krylov ✅ = 1.8 | 2j
Gustafsson over 3.5 rund ⛔ = 2.15 | 3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom