>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on FOX 14: Gustafsson vs. Johnson

Status
Zamknięty.
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
tutaj macie moje wariackie tapology ;-D


i podsumowanie typów :



bektic + taisumov + erokhin ako 1.74 5/10
bektic + beal + tasiumov ako 2.17 2/10
Mousasi + erokhin ako 1.77 4/10



i szalona taśma dla zabawy za śrubki
aliev + mauler+mousasi + davis + corassani + tumenov + kyrlov + taisumov + bektic + erokhin + beal + ogle

ako 78 %) 0,5/10

oraz mauler over 1.5 rundy , davis over 1,5 rundy , ogle over 1,5 rundy , robertson over ,1,5 rundy ,mausoke over 1.5 rundy , corassani over 1,5 rundy , mousassi over 1,5 rundy
ako 9.87 0,05/10

z nudów na wariata ;-D za groski , nie polecam tego grac tak tylko wrzucam zeby pozniej zobaczyc ile weszło . Bede mial pamiatke po głupocie



⛔⛔⛔
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Śledzę MMA ale już tylko typowo rekreacyjnie. Nurtuje mnie jedno. Dlaczego tyle ludzi czy to na forum czy na tapology, obstawia wygraną Krylova z Nedkovem? Pamiętam walkę Nikity z Paleleiem, tego nie da się zapomnieć. To co on zaprezentował w tamtej walce to dno totalne, wiem że walka była w HW ale żeby w półtora roku zrobić taki progres żeby być faworytem w walce z Nedkovem? Dla Nedkova będzie to powrót do LHW po przegranej w wadze niżej. Nedkov swego czasu posiadał kowadło w prawej łapie i według mnie uśpi dzisiaj Krylova. Krylov pomimo tego że wygrał z beznadziejnym Donovanem w ostatniej walce to zaprezentował się mizernie, pierw wpadł w balache, potem gdy Donovan już i tak był wycieńczony to oddał mu dosiad i plecy... Ciekawi mnie wasza opinia na temat tej walki. Pozdrawiam!
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Śledzę MMA ale już tylko typowo rekreacyjnie. Nurtuje mnie jedno. Dlaczego tyle ludzi czy to na forum czy na tapology, obstawia wygraną Krylova z Nedkovem? Pamiętam walkę Nikity z Paleleiem, tego nie da się zapomnieć. To co on zaprezentował w tamtej walce to dno totalne, wiem że walka była w HW ale żeby w półtora roku zrobić taki progres żeby być faworytem w walce z Nedkovem? Dla Nedkova będzie to powrót do LHW po przegranej w wadze niżej. Nedkov swego czasu posiadał kowadło w prawej łapie i według mnie uśpi dzisiaj Krylova. Krylov pomimo tego że wygrał z beznadziejnym Donovanem w ostatniej walce to zaprezentował się mizernie, pierw wpadł w balache, potem gdy Donovan już i tak był wycieńczony to oddał mu dosiad i plecy... Ciekawi mnie wasza opinia na temat tej walki. Pozdrawiam!
Tapology bym się zupełnie nie sugerował wbrew temu, co ktoś wcześniej pisał, tam jest grupa użytkowników, która ma wiedzę, a dużo jest powielających ich typy i tworzą się masówki 90% itd. Zresztą wystarczy poczytać tematyczne fora gdzie amerykanie nie znają zupełnie wielu zawodników poza main card.
Nedkov dwa lata nie aktywny, forma nieznana, poważna operacja, mityczne kontakty z grupami przestępczymi, lepsze warunki fizyczne Nikity, słaba kondycja, mniej znany i już Krylov jest faworytem ???? w drugą stroną można stworzyć podobne argumenty... to tak na szybko, poza tym nie obstawiam tej walki więc może ktoś kto typuje Krylova się wypowie.
Dla mnie to może spokojnie Nedkov wygrać, tak jak pisałeś ma mocny cios, sam potrafi przyjąć a to na poziom Krylova wystarcza.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Forum bukmacherskie ma zabawny stosunek do tapology, spora część osób hejtuje ten portal gdy typy tam są wbrew ich opiniom, a zarazem sama wrzuca tapology i statystyki stamtąd jeśli podpasuje to pod ich analizy ???? Wiadomo że Tapology to zabawa, pozwala jakoś orientacyjnie określić na kogo ludzie stawiają, ale to nie jest żadna wyrocznia, wiele razy przegrywali ludzie na których stawiało 95% typujących.

Krylov dał mi kiedyś zarobić sporą kasę na walce z Harrisem, ale nadal uważam go za nijakiego zawodnika. 24 lata nie skończone, a już 17 wygranych w 1 rundzie. Ciężko cokolwiek stwierdzić o jego stylu, typowa loteria co akurat pan Ukrainiec pokaże w oktagonie, jest zdolny dosłownie do wszystkiego, zarówno w pozytywnym jak i negatywnym aspekcie.
 
dima2015 101

dima2015

Użytkownik
UFC on FOX 14
Dan Henderson vs Gegard Mousasi
Gegard Mousasi walczy bardzo taktycznie, bez podpalania się. Nie wdaje się w niepotrzebne wymiany. Teoretycznie jest lepszy w parterze i stójce, ma lepszą kondycję. Dan coraz bliżej końca kariery, ale ja pójdę w stronę dziadka. Latka może już nie te, ale łapa pozostała ciężka. Jestem świadomy wad amerykanina. Szczerzę mówiąc liczę tylko i wyłącznie na jakiegoś mocnego cepa ze strony Hendersona. Typ może i sentymentalny, ale ja spróbuje za 100.
Dan Henderson win Pinnacle 5,60
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Nie każda gala będzie wchodzić łatwo i przyjemnie , nie w tym sporcie .
Ale niektórzy co mi jada na priv pozapominali i to szybko jak poprzednie 3 a nawet 4 ( ba doliczyłem się już 5 hee ) gale z mojej strony były żyłą złota . Min. Sanchez , Cody , Jons czy Saunders i inni .
Nie ostatni raz jak tzw. pewniak wszystkich wywali . Nie spodziewałem się że to będzie dziś .
A jak się komuś nie podoba zapraszam do innych działów tam jest jeszcze gorzej
Gegard Mousasi✅ &amp; Konstantin Erokhin⛔ - 1.72⛔ - ónibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Nie każda gala będzie wchodzić łatwo i przyjemnie , nie w tym sporcie .
Ale niektórzy co mi jada na priv pozapominali i to szybko jak poprzednie 3 gale z mojej strony były żyłą złota . Min. Sanchez , Cody czy Jons .
Nie ostatni raz jak tzw. pewniak wszystkich wywali
zawsze zdarzają sie lepsze i gorsze dni. Ci co cisną na priv to debile i pewnie dzieciaki bo kto odpowiedzialny jest za swoje czyny ( i pieniądze ) wie jak stawiac i za ile.
co do pewniaka który uwali , wiadomo bylo ze nie jest Ero dobry w parterze , wiadomo bylo ze to słon i ze ma słabą kondycje i ze Pepiczek bedzie chcial go sprowadzic do parteru w którym jak sie okazało Rusek nie wiedział co tam wogole ma robic ;-D
Liczylem na ubicie Czecha na glebe w pierwszej rundzie ale nie pykło . Zycie
Niedługo ksw , za tydzien kolejna gala . Na wiecej ✅✅ przyjdzie czas :grin:
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Raz wchodzi, raz nie wchodzi, takie życie ???? I mimo iż czasem nadmierna pewność siebie Pudziana w betach drażni, to i tak szacunek za wiedzę i wiele fajnych typów w ostatnim czasie. Obstawianie ciężkiej szczególnie tych słabszych zawodników zakrawa na samobójstwo moim skromnym zdaniem, ale każdy ma swoje pewniaki i każdy ma rozum żeby grać to co uważa. Dlatego często wrzucamy nagrania z walk żeby można było samemu ocenić danego zawodnika. A nigdy nie może być pewności że coś nie spieprzy nam założeń, więc na luzie panowie, nie ma co się przejmować i tworzyć hejtu, pozdrowienia dla wszystkich i powodzenia w dalszym obstawianiu.
 
strke 35

strke

Użytkownik
Alexander Gustafsson vs Anthony Johnson typ:2 ✅ @ 2.95 betsafe.com

Wiele przemawia za szwedem, od warunków fizycznych, dopingu kibiców po wielce wyczekiwany rewanż z Jonesem. Jednak uważam, że ,,Rumble,, nie jest tutaj na straconej pozycji. Jest silny, agresywny i myślę że jest w stanie powalić Alexandra już w pierwszej rundzie. 6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ale dziś Szwedzi dostają w tytke. Ostatnia nadzieja na dobry wieczór dla kibiców to Mauler. Nie wierzę w jego porażkę, limit pecha na dziś już chyba każdy z nas wykorzystał. Zawiedli nas Ruscy ale jak Gus przegra to będzie już przesada.
edit: lol
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Walka wieczoru:
205 lbs: Anthony Johnson pok. Alexandra Gustafssona przez TKO (uderzenia w parterze), 2:15, runda 1.
Główna karta:

185 lbs: Gegard Mousasi pok. Dana Hendersona przez TKO (uderzenia w parterze), 3:26, runda 1.
205 lbs: Ryan Bader pok. Phila Davisa przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29).
145 lbs: Sam Sicilia pok. Akirę Corassaniego przez KO (prawy sierpowy), 3,26, runda 1.
Walki w Fox Sports 1:
170 lbs: Albert Tumenov pok. Nico Musoke przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
170 lbs: Kenny Robertson pok. Sultana Alieva przez TKO (lewy sierpowy i uderzenia w parterze), 2:42, runda 1.
145 lbs: Makwan Amirkhani pok. Andy’ego Ogle’a przez TKO (latające kolano i uderzenia w parterze), 0:8, runda 1.
205 lbs: Nikita Krylov pok. Stanislava Nedkova przez poddanie (gilotyna), 1:24, runda 1.
155 lbs: Mairbek Taisumov pok. Anthony’ego Christodoulou przez TKO (uderzenia w parterze), 0:38, runda 2.
145 lbs: Mirsad Bektic pok. Paula Redmonda przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 30-25).
Walki w Fight Pass:
265 lbs: Viktor Pesta pok. Konstantina Erokhina przez jednogłośną decyzję (29-28, 2x 30-27).
125 lbs: Neil Seery pok. Chrisa Beala przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 29-28)​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom