>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC on FOX 5

Status
Zamknięty.
rafalek_o2 11

rafalek_o2

Użytkownik

Data: 8 grudnia 2012
Miejsce: KeyArena, Seattle, Waszyngton, USA
Transmisja: FOX
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej
155 lbs.: Benson Henderson (17-2) vs. Nate Diaz (16-7)
Główna karta:
205 lbs.: Mauricio Rua (21-6) vs. Alexander Gustafsson (14-1)
170 lbs.: B.J. Penn (16-8-2) vs. Rory MacDonald (13-1)
170 lbs.: Mike Swick (15-4) vs. Matt Brown (15-11)
Pozostałe:
135 lbs.: Mike Easton (13-1) vs. Raphael Assuncao (18-4)
265 lbs.: Brendan Schaub (8-3) vs. Lavar Johnson (17-6)
155 lbs.: Mike Chiesa (8-0) vs. Marcus LeVesseur (22-6)
145 lbs.: Dennis Siver (20-8) vs. Eddie Yagin (16-5-1)
155 lbs.: Ramsey Nijem (6-2) vs. Joe Proctor (8-1)
155 lbs.: Daron Cruickshank (11-2) vs. Henry Martinez (9-2)
135 lbs.: Scott Jorgensen (13-6) vs. John Albert (7-3)
155 lbs.: Tim Means (18-3-1) vs. Abel Trujillo (9-4)
155 lbs.: Yves Edwards (41-18-1) vs. John Cholish (8-2)

kursy z betsafe póki co maja niecałą główna karte:
Alexander Gustafsson 1.46 - Mauricio Rua 2.75
Benson Henderson 1.61 - Nate Diaz 2.35
BJ Penn 3.30- Rory MacDonald 1.34
Rory MacDonald (13 - 1 - 0) 23 lata, to mój jedyny faworyt tej gali. W swojej karierze zaliczył tylko jedną porażkę i to nie z byle kim tylko z Carlosem Conditem, jest młody, ambitny. Przeciwniki B.J. PENN (16 - 8 - 2) 33 lata
chętnie się dowiem co inni sadza o jego walce i nie tylko
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 116

kopakos

Użytkownik
Mówisz że Rory jest dla Ciebie wielkim faworytem tej gali. Nie zgodzę się, może i ma zabójcze gnp, ale branie kursu 1.34 w walce z tak klasowym rywalem, który posiada dobrą stójkę i bardzo dobry parter mija się z celem jak dla mnie. Penn wrzucił do sieci filmik jakieś 3-4 dni temu i jest on w niesamowitej formie fizycznej, dawno w żadnej walce nie był tak odtłuszczony, widać że przerwa dobrze mu zrobiła i dalej ma głód walki. Wiadomo że postura nie walczy, ale Penn dopóki ma paliwo to walczy bardzo dobrze, a odtłuszczenie może jedynie pozytywnie wpłynąć na jego kondycje, widać że dobrze przepracował okres przygotowawczy. Wystarczy zobaczyć walkę z Diazem. W 1 rundzie to on prowadził w stójce, dopiero w 2 i 3 rundzie się posypał. Remis z Fitchem, może i troche naciągany, ale w 1 i 2 rundzie prezentował się dobrze. BJ jest zawodnikiem ciężkim do skończenia przed czasem, a to jest głównym atutem młodego wilka Rory&#39;ego. Z pewnością Rory jest faworytem, ale nie po kursie 1,34. Co więcej Penn zdaje sobie sprawę, że jest to ostatni dzwonek, jeżeli przegra walkę, to wie że nic więcej go nie czeka w UFC, może jedynie jakaś walka z cienkim bolkiem, żeby zakończyć karierę wygraną walką. Nawet jestem skłonny powiedzieć że w wypadku przegranej, BJ zakończy definitywnie karierę. Sam osobiście zagram sobie za jakieś drobne na BJa, bo nie jest on na straconej pozycji według mnie. Pozdro
 
K 3

kreizollz

Użytkownik
a co myślicie o henderson vs diaz ? jak dla mnie 1.65 co daje unibet to bardzo dobry kurs henderson to kocur jakich mało. Wiadomo diaz to nie chłopak do bicia ale moim zdaniem henderson go zje!
 
bene 240

bene

Użytkownik
Mamy trzy maga walki i można oczekiwać że jedna z nich zakończy się niespodzianką.
Co do Hendersona jestem zdania, że wygra tę walkę swoja siłą i żelazną taktyką. Benson to jeden wielki koleś jak na tę dywizję. Niesamowity background Taekwondo, przyczynił się do jego potężnych nóg. Co do walki możemy być pewni że będzie co oglądać bo Diaz nigdy nudnych walk nie ma. Ostatecznie pewnie przegra przez decyzje, bądź co podejrzewam zostanie obsypany gradem kopniaków na nogi co może skończyć się szybką kontuzją. Ale Najbardziej prawdopodobny scenariusz to decyzja dla Bendo.
typ: Benson Henderson✅ win via Decision 9/10✅
Penn vs Rory przewiduję bez niespodzianki. Wielu by chciało powrotu dobrego BJ Penna, ale czasy jego sławy już minęły. Cieszmy się jego powrotem i liczmy się z tym że to jego ostatnia walka przed zakończeniem kariery bez względu na to czy wygra i przegra. Opowiastki w Road to the Octagon, że zaczyna wszytko od nowa i idzie po kolejny title shot są tylko żeby nabuzować atmosfere i zwrócić uwagę fanów. Rory to młody silny zawodnik i prawdopodobnie wygra spokojnie 2 i 3 rundę dominując wręcz Penna. Penn jest ciężki do wykończenia więc dotrwa do decyzji. Nic nie świadczy na korzyść Pena poza jego wizerunkiem z przed kilka lat co może być przyczyną stawiania na jego nie pod względem aktualnej formy tylko tego co kiedyś dokonał.
typ: Rory win ✅via Decision 7/10✅
Jeśli już szukać niespodzianki w walkach wieczoru to myślę że będzie to wygrana Szoguna, no chociaż aż nadto nie można określać to niespodzianką. Szansę są wyrównane wtedy jak Szogun sprowadzi walkę do parteru gdzie może poddać przeciwnika i do tego będzie on dążył. Alex pokazał dość dobre zapasy z Daviesem dopóki nie został poddany więc z obaleniami może być różnie i po paru próbach Szogan może zwątpić i prowadzić walkę w stójce. Prawdopodobnie wygra Alex, ale jak pisałem wcześniej, jeśli szukać niespodzianki to właśnie w tej walce.
✅ zaliczam na plus, gdyż spośród trzech walk tylko ta byłą wyrównana
Bardzo pewnym typem jest Dennis Siver, który spokojnie wygra tę walkę w stójce i obstawiam że grubo przed czasem
typ Dennis Siver win ✅via TKO Round 1 9/10
edit: 30-24 takiej punktacji dawno już nie było, czysta dominacja
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
205 lbs.: Mauricio Rua (21-6) vs. Alexander Gustafsson (14-1)

Zagram delikatnie na dwa zakłady:

Gustaf by KO/TKO/Stoppage ⛔
4.8 w Betsafe
2/10


Shogun zacząl już się brzydko starzeć. Będzie miał problem z przedarciem sie przez zasięg Szweda.
Z kolei Alex regularnie podniosi poziom.
Nie widzę,żeby Szwed dawał skracac dystans i walczyć w klinczu, gdzie Rua mogłby uzyć swojego mistrzowskiego MT.
Będzie pewnie, uderzał z dystansu a stary łeb Brazylijczyka może nie wytrzymac regularnego bombardowania przez długorękiego Gustaffa.
Daje szanse na przedwczesny nokaut na jakies 30 %, więc value w kursie 4.8 jest.


Rua by submission ⛔
21 w Sportingbet
0.5/10


Myslę, że Brazylijczyk powinien szukac szans w parterze. W stojce Szwed jest mega niewygodny ale już parter może byc jego pietą achillesową, kiedy zetknie się z bjj Shoguna. Sam Brazylijczyk mowi, że będzie chciał poddać rywala, myslę, że będzie probował i jakies szanse na to ma.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Chciałem zwrócić uwagę na dobre stwierdzenie salonowca, że Rua zaczął się brzydko starzeć. To prawda, że w ostatnich walkach widać wyraźny spadek szybkości i kondycji, ale pamiętajmy też o walce co Colemanem, gdzie też wyglądał bardzo podobnie, wolny i bez kondycji a co się stało później to już wiemy. Szogun nie jest tak naprawdę jeszcze stary. 31 lat to naprawdę nie dużo i możemy oczekiwać powrotu do formy z walk z Machidą. Jeśli traktuje poważnie szansę walki o tytuł to właśnie takiego Szoguna możemy zobaczyć.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Ale xander Gustafsson - 1.45 - 8/10✅✅✅ - Bwin .
Za cześć analizy posłużę się nietypowo wypowiedzią tegorocznego mistrza Brazylii w BJJ Herberta Burnsa który to ostatnio pomagał mu w przygotowaniach do tej walki :
&quot; Przez dwa tygodnie trenowałem w Sztokholmie z Gustafssonem i mogę was zapewnić że Szwed ma bardzo dobre BJJ . Jeśli walka z Rua przeniesie się na ziemie to może on sprawić małą niespodziankę . Do tego jego stójka jest rewelacyjna a kolejnym atutem jest to że ma niesamowite czucie klatki . Mimo tego że Shogun jest Brazylijczykiem to stawiam na Gustafssona &quot;
-----------------------------
Podpisuje się w 100 % pod jego słowami . Dla mnie czasy Shoguna mimo młodego wieku już mijają ( bardzo słaba kondycja ) . Jego fatalna postawa w przegranej walce z Hendo mówią same za siebie a ostania wygrana ze zwykłym leszczem Verą to żaden wyczyn i chwały mu nie przynoszą .
Gustafsson będzie miał nad Shogunem przewagę zasięgu którą potrafi co raz lepiej wykorzystywać . Spodziewam się agresywnego ataku Gustafa i wyraźnej wygranej na punkty✅ możliwe że bardzo podobnej do tej z Thiago Silvą .
Czas starej gwardii Pride już mija . Rua dostanie lanie .
Obaj na wczorajszej wadze​


Edit : Pewna wygrana na pkt . 30-27 , 30-27 , 30-26 . Czas R uy już minął
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej
155 lbs.: Benson Henderson pok. Nate’a Diaza przez jednogłośną decyzję, 2 x 50-45; 50-43 Główna karta:
205 lbs.: Alexander Gustafsson pok. Mauricio Ruę przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 30-26
170 lbs.: Rory MacDonald pok. B.J. Penna przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-26; 30-27
170 lbs.: Matt Brown pok. Mike’a Swicka przez KO (lewy sierpowy, 2:31 runda 2

Walki w FX:

155 lbs.: Yves Edwards pok. Jeremy’ego Stephensa przez KO (prawy prosty i łokcie), 1:55 runda 1
135 lbs.: Raphael Assuncao pok. Mike’a Eastona przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28
155 lbs.: Ramsey Nijem pok. Joe Proctora przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27
155 lbs.: Daron Cruickshank pok. Henry’ego Martineza przez KO (wysokie kopnięcie), 2:57 runda 2
155 lbs.: Abel Trujillo pok. Marcusa LeVeseura przez TKO (kolana na korpus w parterze), 3:56 runda 2
145 lbs.: Dennis Siver pok. Nama Phana przez jednogłośną decyzję, 30-24; 30-25; 30-26
Walki na facebooku:
135 lbs.: Scott Jorgensen pok. Johna Alberta przez poddanie (duszenie zza pleców), 4:59 runda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom