>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on Fox 8 - Johnson vs. Moraga - 27/07/2013

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik

Data: 27 lipca 2013
Miejsce: KeyArena, Seattle, Waszyngton, USA
Transmisja: FOX
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze muszej
125 lbs: Demetrious Johnson (17-2-1) vs. John Moraga (12-1)
Główna karta:
170 lbs: Jake Ellenberger (29-6) vs. Rory MacDonald (14-1)
135 lbs: Liz Carmouche (8-3) vs. Jessica Andrade (9-2)
170 lbs: Robbie Lawler (20-9) vs. Bobby Voelker (24-9)
Walki w FX:
155 lbs: Michael Chiesa (9-0) vs. Jorge Masvidal (24-7)
155 lbs: Danny Castillo (15-5) vs. Tim Means (18-4-1)
155 lbs: Mac Danzig (21-10-1) vs. Melvin Guillard (30-12-2)
155 lbs: Yves Edwards (42-19-1) vs. Daron Cruickshank (12-3)
185 lbs: Ed Herman (20-9) vs. Trevor Smith (10-3)
135 lbs: Julie Kedzie (16-11) vs. Germaine de Randamie (3-2)
Walki na facebooku:
155 lbs: Aaron Riley (30-13-1) vs. Justin Salas (10-4)
135 lbs: John Albert (7-4) vs. Yaotzin Meza (19-8)

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Rory Macdonald - 1.45 - Pinnacle . ✅
Pinn ma chyba największy obecnie kurs na przyszłego mistrza wagi półśredniej . Tak mistrza nie teraz nie za rok ale w swoim czasie takim to zostanie .
Rory czyli człowiek robot , człowiek bez duszy , monster w wadze półśredniej . To coś niesamowite jak on się rozwinął przez ostatnie 2 lata , obok Bonsa nie widzę nikogo innego .
Trenujący w Tristar razem z GSP . Świetna stójka , defensywne i ofensywne zapasy , wielka siła , moc i ogromny zasięg .
W ostatniej walce wręcz zdemolował w 100 % przygotowanego BJ Penna to aż strach pomyśleć co zrobi teraz . Wcześniej rzucał jak szmatą Diazem , demolował Pylego czy Milsa .
Lubię Ellenbergera , dobry zawodnik ale jak dla mnie to nie ten poziom . On nigdy nawet w 3/4 nie dorówna umiejętnościami wobec Rorego .
Może i ma on dobry cios ale ma słaby zbiornik gazu i podejrzaną szczękę . Pokonanie przez niego past prime Marquardta żaden wyczyn .
Zasięg i okropna siła zadecydują o wygranej Rorego . Dla mnie to tzw. pewniak gali i nie widzę powodów aby pisać coś więcej o tej walce . Wchodzę w to dosyć grubo .
Poniżej skrót ostatnich walk Rorego . Polecam , naprawdę to obejrzeć . Szczególnie demolki Penna od 2.25 min .
PS. Galę obejrzę już u arabów , dzisiaj wypad na snurkowanie po ich pięknych koralowych rafach . :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Rory Macdonald ostatnio rzeczywiście jest w gazie ale Ellenberger to jest niebezpieczny gość. Bardzo śmiertelny w pierwszej rundzie, troche niebezpieczny w drugiej potem gaśnie.
Hm... Macdonald ładnie się rozwinął ale i przeciwnik jest taki, że szczególnie na dystansie 3 rund jest bardzo mocny.

Mnie zastanawiaja kursy:

170 lbs: Robbie Lawler (20-9) vs. Bobby Voelker (24-9)

Lawler 1.36- Voelker 3.4

Nie lubie grac faworytow, bo przyjdą z kontuzją, potkną się, żle zrobią cykl przygotowawczy i wszystkie wyliczenia idą do kosza.
Ale kto daje szanse Bobby&#39; emu ? Gościowi znikąd. Zawalczył w Strikeforce z no namemi. Chyba, że epopeje 3 walk z Rogerem Bowlingiem, też no namemem w światowym mma można nazwać historią fajtera.

Facet jest w miare przekrojowy ale to jakaś pólka z okręgówki piłkarskiej.
Robbie Lawler powinien mu zrobić z dupy jesień średniowiecza.
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Salonowiec myslalem juz, ze nie zalozysz tego postu, uff ????
170 lbs: Robbie Lawler (20-9) vs. Bobby Voelker (24-9)
W tej walce jestem tego samego zdania, Robbie rozjebie Bobbego jak szmate.
Robbie swietna stojka, petarda w reku. TKO runda 2
Robbie Lawler 1.30 STS
170 lbs: Jake Ellenberger (29-6) vs. Rory MacDonald (14-1)
Tu niestety nie zgadzam sie z Salonowcem... W tym straciu jestem pewien Jake&#39;a. Jake jest na gazie, pokonal w ostatnich walkach Shieldsa, Sancheza, Marqurta. To ze Rory pokonal BJ oraz Pyle to juz zadne mocne nazwiska. BJ ktory odchodzi na emeyryure i Pyle ktory z dawien dawna ulegl Jake&#39;owi.
Ja w tym pojedynku typuje Jake Ellenbergera poniewaz pracowal, bardzo dlugo by powachac pierwsza czolowke sredniej wagi. Rory jest jeszcze za mlody.
Jake Ellenberger 2.52 STS
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Nie do końca rozumiem ten zachwyt nad Lawlerem. Kurs 1.36 według mnie na tak mocno niepewnego zawodnika jak Robbie, jest dobrze wystawionym kursem. Cały czas mam w pamięci jego walke z Melvinem. Gość obrywał low kickami przez całą rundę tak że pewnie by nie wyszedł do drugiej i udał mu się prawy sierp na szczękę po której Melvin padł. Według mnie to jest mocny średniak i tyle. Gość który może wygrać z dobrym zawodnikiem i przegrać ze słabym... Nie do końca rozumiem to zestawienie, bo Bobby przegrał z cienkim Cote, a Lawler wygrał z niegdyś mocnym Pudelkiem. Voelker nie ma bezpośrednio żadnych argumentów po swojej stronie, jednak to jest Robbie który walczy w kratkę i potrafi przegrać walkę utrzymując ją w &quot;swojej&quot; płaszczyźnie z grapplerem... Nie lubię typować walk w których zawodnik nie prezentuje stabilnej formy, więc dla mnie no bet.
Któregoś dnia jeszcze doskrobię swoje analizy co do innych walk. Pozdro ????
 
maryo69 132

maryo69

Użytkownik
155 lbs: Mac Danzig vs. Melvin Guillard 2 @ 1.81 Betsafe. ✅

Walka dwoch zawodnikow walczacych ostatnio w kratke. Guillard po fenomenalnej serii zwyciestw, nad miedzy innymi Dunhamem i Rollerem (oba przekonujace KO w pierwszej rundzie), byl na prawde bardzo bliski walki o tytul, lecz jego marzenia brutalnie zastopowal Lauzon poddajac go w niecala minute duszeniem zza plecow. Pozniejsza walka z Millerem rowniez zakonczyla sie duszeniem zza plecow i to troche obnizylo morale Guillarda. Pozniejsza malo przekonujaca wygrana z Camoesem i porazka przez nokaut z Cerronem, ale mimo porazki, zaprezetowal sie wedlug mnie dobrze, samemu bedac blisko znokautowania Cerrone. Dopoki walka Melvina nie trafia do parteru idziemu mu calkiem dobrze i mimo ze jest on wlasciwie zapasnikiem to pozwala sie sprowadzac swoim przeciwnikom. Parter i psychika po dwoch przegranych z rzedu przez ta sama technike konczaca, sa jego minusami, ale za to nadrabia dynamitem w rece i poruszaniem sie na nogach (nokaut na Shane Rollerze idealnie to ukazuje). Danzig, mimo ze 10 swoich walk zakonczyl przez poddanie, to ostatnia jego wygrana w ten wlasnie sposob miala miejsce w 2008 roku, czyli 5 lat temu! Ostatnia jego walka z Gomi&#39;m to przegrana po bardzo bliskiej decyzji i o ile dobrze pamietam ta walke to odbywala sie ona glownie w stojce. Do tego porazki z Wiman&#39;em, Miller&#39;em, Neer&#39;em i Guida, pokazuja ze jednak pewnego lvl ten zawodnik nie przeskoczy. Jedyne jako takie &quot;cenne&quot; zwyciestwo w ostatnim czasie to wygrana przez decyzje nad Escudero, bo nokaut na Stevensonie ktory w tamtym czasie byl w drodze na dno, nie licze. Ciekawa walka, po ktorej przegrany moze pozegnac sie z najwieksza organizacja na swiecie. Umiejetnosci stojkowe beda domena Guillarda, a Danzig jesli chce wygrac ta walke musi zejsc do parteru. Tylko czy bedzie chcial i czy Melvin mu na to pozwoli? Mysle ze Guillard&#39;owi w koncu zaskoczy w tej walce i wygra w dobrym, stylu, bo jesli nie z Danzig&#39;iem to z kim?


Pozniej postaram sie wytypowac inne interesujace mnie walki
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aborys 52

aborys

Użytkownik
Główny typ:
Tim Means 2.80 expekt

Mało brakowało by odprawiłby do snu samego Jorge Masvidala w ostatniej walce. Duży potencjał, bardzo kreatywny i efektywny w stójce jak również gdy jest na plecach. Wiem, że nie zrobił wagi mimo wszystko bardzo zaimponował mi ostatnimi walkami UFC. Jego przeciwnik Danny Castillo jest groźny tylko w jednym aspekcie - obalenia, szkody mu nie zrobi jednak już samo to niestety może źle odbić się na punktacji. Castillo również nie jest znany z dobrego cardio, szybko gubi powietrze. W późniejszych rundach bardzo przewidywalny.
Ogólnie wierzę w Tima, jego mocną stójkę oraz ma spore value, którego źal nie wykorzystać!!

Dodatkowo za drobne gram taśmę: Tim Means + Demetrious Johnson + Robbie Lawler
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
WYNIKI

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze muszej
125 lbs: Demetrious Johnson pok. Johna Moragę przez poddanie (balacha), 5. runda, 3:43.
Główna karta:
170 lbs: Rory MacDonald pok. Jake’a Ellenbergera przez jednogłośną decyzję (2 x 30-27, 29-28).
170 lbs: Robbie Lawler pok. Bobby’ego Voelkera przez KO (wysokie kopnięcie), 2. runda, 0:24.
135 lbs: Liz Carmouche pok. Jessicę Andrade przez TKO (uderzenia w parterze), 2. runda, 3:57.
Walki w FX:
155 lbs: Jorge Masvidal pok. Michaela Chiesę przez poddanie (duszenie D’Arce), 2. runda, 4:59.
155 lbs: Danny Castillo pok. Tima Meansa przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
155 lbs: Melvin Guillard pok. Maca Danziga przez KO (lewy sierpowy i uderzenia w parterze), 2. runda, 2:47.
155 lbs: Daron Cruickshank pok. Yves’a Edwardsa (2 x 30-27, 27-30).
185 lbs: Ed Herman pok. Trevora Smitha przez niejednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 27-30).
135 lbs: Germaine de Randamie pok. Julie Kedzie przez niejednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 28-29).
Walki na Facebooku:
155 lbs: Justin Salas pok. Aarona Rileya przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29).
135 lbs: Yaotzin Meza pok. Johna Alberta przez poddanie (duszenie zza pleców), 2. runda, 2:49.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom