>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on FOX 9: Johnson vs. Benavidez 2 14.12.2013

Status
Zamknięty.
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik

UFC on FOX 9: Johnson vs. Benavidez 2

Data: 14 grudnia, 2013
Miejsce: Sleep Train Arena w Sacramento – USA
Główna karta
Walka o pas mistrza wagi muszej
Demetrious Johnson (18-2-1) vs. Joseph Benavidez (19-3) – Part II
Urijah Faber (29-6) vs. Michael McDonald (16-2)
Nik Lentz (24-5-2) vs. Chad Mendes (15-1)
Mac Danzig (21-11-1) vs. Joe Lauzon (22-9)
Pozostałe walki
Ryan LaFlare (9-0) vs. Court McGee (16-3)
Zach Makovsky (16-4) vs. Scott Jorgensen (14-7)
Edson Barboza (12-1) vs. Danny Castillo (16-5)
Bobby Green (21-5) vs. Pat Healy (29-17)
Roger Bowling (11-4) vs. Abel Trujillo (10-5) – Part II
Cody McKenzie (14-3) vs. Sam Stout (19-9-1)
Alptekin ‘Alp’ Ozkilic (8-1) vs. Darren Uyenoyama (8-4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Chad Mendes - 1.31 - 10/10✅ - Marathonbet .
Łał 1.31 na Chada :wowsdf: . Tutaj powinno być z 1.10 albo i mniej .
Chada opisałem poniżej jak walczył ostatnio , powtórka i prawdopodobnie z tym samym rezultatem .
http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-164-henderson-vs-pettis-2-31-08-a-95966.html#post3839857
Rywal Lentz to jeden z najnudniej walczących fighterów w UFC .

On to może być ale sparingpartnerem dla Chada ale nie rywalem . Nie ma on nic dosłownie nic . Od stójki po zapasy przewaga miażdżąca . Chad powinien się po nim przejechać łatwo i przyjemnie .
Ostatnie Chada wygrane to w sumie deklasacje i tak będzie do końca jak ponownie nie zmierzy się z Aldo .
Chad easy win . KO / TKO .


 
Otrzymane punkty reputacji: +4
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Urijah Faber (USA) - Michael McDonald (USA)
Typ: 1
Kurs: 1.55
✅✅✅

Będzie to niewątpliwie bardzo trudna walka dla Fabera, ale liczę że da radę.
McDonald bardzo dobry w stójce, jest młody i robi szybko postępy. Tylko, że Faber również jest dobrym stójkowiczem oraz będzie miał przewagę w parterze, ma dobre zapasy, i to powinno być kluczem do zwycięstwa.
Za Faberem stoi większe doświadczenie, przeczuwam, że skończy walkę przez poddanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Mac Danzig (21-11-1) vs. Joe Lauzon (22-9)✅ 1,50 STS ✅✅✅
Po ostatniej walce Joe z M. Johnsonem kiedy walczył jak sparaliżowany, ani nie kopał, ani nie uderzał, próbował tylko skracać dystans (a za to przecież punktów nie przyznają i walk się nie wygrywa), obiecałem sobie że nigdy już go nie zagram, a walkę tą okrzyknąłem obsrańcem roku. Lecz na konferencji kiedy stanął naprzeciw slabego M. Danziga, jeszcze nie oglądając ważenia jestem pewien swego typu na J-Lau, wyglądał na świetnie przygotowanego i zdającego sobie sprawę że to jedna z ostatnich szans, jak nie ostatnia, na udowodnienie że jeszcze coś znaczy w wadze lekkiej. Joe pokonywał już grożniejszych i silniejszych przeciwników niż Mac takich jak: M. Guillard, J. Stephens i J. Varner, do tego ta cudowna walka i porażka z J. Millerem. J-Lau jeśli nie zostawi wielkiego serca przed octagonem, a do octagonu wejdzie zdeterminowany, wykorzysta warunki fizyczne - większy wzrost i zasięg, spokojnie wygra tą walkę, a ja pokuszę się o postawienie wygranej przez poddanie. Niech tak się stanie, dam mu ostatnią szansę, bo wiem że jeśli jej nie wykorzysta zostanie rzucony na pożarcie ogórkom.
JOE LAUZON BY SUBMISSION⛔ blisko było, były 2 próby poddania

Z oficjalnym ważeniem startujemy o 01:00 na YouTube...Mi łego.
http://www.youtube.com/watch?v=9F0gsbjaV2M
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 116

kopakos

Użytkownik
Sam Stout vs. Cody McKenzie
Sam Stout @ 1.36 ✅
Cody McKenzie jest chyba najbardziej jednowymiarowym zawodnikiem w UFC. Wcześniej za takiego uważałem Paula Sassa, ale po zwolnieniu z UFC, został tylko Cody. Jest bardzo wysoki jak na swoją wagę, a kompletnie nie potrafi wykorzystać tego w stójce. Sam Stout to solidny rzemieślnik, który ma swój poziom którego nie przeskoczy, ale takich jednowymiarowych leszczy powinien odprawiać. Czasy gdy wygrywało się jedną płaszczyzną przeminęły dawno i miejsca w UFC dla takich zawodników nie ma... Stout powinien wygrać przez TKO albo wyciągnie decyzje. Wątpię żeby wpadł w gilotynę.
Pat Healy vs Bobby Green
Pat Healy @ 1.66 ⛔
Kurs na Bam Bama świetny, warto pograć. Bardzo solidny zawodnik, świetne poddania, bardzo kreatywny w parterze. Poprzednią walkę przegrał z Khabibem, ale to żadna ujma, bo ten wbija się przebojem do TOP10. Teraz rywal o klasę gorszy, bez problemu powinien zostać poddany. BamBam dał świetną walkę z Millerem którą wygrał w 3 rundzie przez poddanie, niestety w badaniach po walce została wykryte THC i dostał bana. Bobby Green w swojej karierze nie pokonał nikogo mocnego. Najwyżej co to obijał średniaków. A Healy to mocny zawodnik i daleko mu do średniaka. Poprzednia walka Greena wygrana w dziwnych okolicznościach. Krause dostał chyba dwa kopniaki w jaja w przeciągu 2 minut, a przy trzecim gdy noga poszła lekko po kroczu i uderzyła w brzuch, sędzia orzekł zwycięstwo Greena. Walka ta pokazała jedynie że jest dobrze zbudowany fizycznie i nie umie kopać wewnętrznych lowkicków. 1,66 to dla mnie promocja i zamierzam z niej skorzystać.
AKO obu typów: 2,27
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Pudzianxx dobry kurs złapałeś na Mendesa. Buki chyba się połapały, bo obecnie nie warto grać po tak niskim kursie.

Sam Stout (CAN) - Cody McKenzie (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Sam Stout (CAN)
Kurs: 1.36
✅✅✅

Cody słaby, nie ma nic do zaoferowania na tę walkę. W stójce jest o wiele lepszy od Mc. McKenzie słabe zapasy, słabo uderza. Stout też niczego za bardzo nie pokazuje, jest średniakiem, ale powinien poradzić sobie w tej walce. Przewiduję decyzję dla Sama.

Bobby Green (USA) - Pat Healy (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Pat Healy (USA)
Kurs: 1.65
⛔

Healy to bardzo doświadczony fighter, a Green to już nie to samo co kiedyś. Healy dobrze dysponuje każdą płaszczyzną, jest ogarnięty, twardy i ma dobrą kondycję. Healy powinien dążyć do sprowadzenia walki do parteru, wymęczyć przeciwnika.
Nie ma co się zbytnio rozpisywać, bo kolega wyżej napisał co trzeba.
Zwycięstwo Pata nad Krausem było dość kontrowersyjne no i pokonał też słabego Volkmanna.
Śmiało można pobierać Healy&#39;a kursy dosyć fajny.

Court McGee (USA) - Ryan LaFlare (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Court McGee (USA)
Kurs: 1.85
⛔

Po ledwie pięciu tygodniach od swojej poprzedniej trzyrundowej walki zdecydował się przyjąć propozycję pojedynku z Courtem McGee w zastępstwie kontuzjowanego Kelvina Gasteluma.

Odważna decyzja.

Sądzę jednak, że zwycięsko wyjdzie Court. Myślę, że LaFlare może nie dać rady kondycyjnie, łapał już zadyszkę, a teraz? Może przyjść jeszcze prędzej.
McGee to solidny stójkowicz i tej płaszczyźnie będzie szukał zwycięstwa, silny chłopak z niego. Ryan ma dość dobre zapasy, ale jego rywal może się pochwalić dobrą obroną przed sprowadzeniem.
Znakomity kurs na walkę, brać póki buk śpi, bo może być jak z Mendesem, że kursy pospadają.
Fajny prezencik$$$$
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bene 240

bene

Użytkownik
Sportowo gala dość dobra. Jest kilka intrygujących lub kluczowych pojedynków w danych kategoriach wagowych, które krótko opiszę
Ryan La Flare vs Court McGee
Znalazłem bety gdzie nie jest wskazywany faworyt w tej walce. Dla mnie to oczywiście Court powinien być faworytem. W ostatnich dwóch walkach udowodnił mi że jest ciągle postępowym zawodnikiem. Słynie z dużej ilości ciosów i niezwykle mocnego cardio. Szybką kombinacją potrafi wyprowadzić mocniejszy cios i nieźle zamroczyć przeciwnika. Obie walki z Neerem i Whitakerem mógł skończyć przez czasem z odrobiną szczęścia. Jego wrestling nie budzi większych zastrzeżeń. Z zawodnikami średniej klasy z średnią stójką powinien dawać sobie radę bez problemów. Zawodnicy z którymi będzie miał problem to dobrzy wrestlerzy. Myślę że po tej wygranej może dostać jakąś bardziej liczącą i marketingową walkę. Nie zdziwię sie gdy Court zakończy to w 3 rundzie.
typ: Court McGee ⛔win via Decision (betson 1.91 na wygraną)
Michael McDonald - Urijah Faber
Bardzo ciekawa walka w Bantamweight. Dla mnie faworytem jest stary wyjadacz Faber. Dokładnie widzi mi się taka sama walka jak z Youri Alcantarą. GNP przez 3 rundy do zwycięstwa. Faber ma mocną szczękę i nigdy się nie poddaje. Chyba przegrał tylko raz przez KO w WEC, gdy poniósł się fantazją i chciał Browna przez spinning back fist skończyć. Wiem że podczas walki McDonald trafi choć raz Fabera zanim walka przejdzie do parteru, ale doświadczenie i wytrzymałość Fabera będzie tu górą. Brat Picket nie słynący z wybitnego wrestlingu potrafił obalić McDonalda i przetrzymać go przez pól rundy zanim został poddany. Więc teraz porównajmy wrestling Fabera do Picketa - choć chyba nie trzeba. McDonald to bardzo mądry zawodnik, lecz to jeszcze nie jego czas. Na niekorzyść dla niego jest brak klasowych zawodników w tej kategori wagowej i kontenderów przez co nie ma czas na rozwój, spokojny improvement i budowanie kariery.
typ: Uriah Faber✅ win via Decision unibet 1.65 na wygraną)
Demetrious Johnson - Joseph Benavidez
W pierwszej walce typowałem Demetriousa i w tej walce zrobię tak samo. Poniżej na zielono cytuję siebie z gali UFC 152
Choć wszyscy stawiają Benavideza w roli jednoznacznego faworyta to nie widzę przeszkód dlaczego nie miałby wygrać Johnson. Obaj przegrali tylko z Cruzem co wstydu nie przynosi. Johnson jest mniejszy nawet od Benavideza i lepiej będzie radzić sobie w flyweight. Walka półfinałowa była dużo łatwiejsza dla Benavideza ze względu na słabszego przeciwnika więc nie powinno patrzyć się poprzez pryzmat ostatnich walk jak większość się jednak sugeruje. Johnson posiada dużo większy procent unikania ciosów co czyni go bardzo nieuchwytnym więc nie powinien nadziać się na mocniejsze ciosy. Wprowadzenie nowej kategori wagowej spowodowało że tak naprawdę dopiero teraz Johnson wziął się w 100% za trening porzucając pracę. W tej wadze obstawianie KO/TKO nie ma sensu gdyż zdarza się to średnio raz na 10 walk jak nie rzadziej. Walka na 90% dotrze do decyzji i ze względu na to, że Benavidez będzie czekał na mocniejsze ciosy a Johnson obijał i obalał, może zaważyć na decyzji.
Podtrzymuję i jestem nawet pewniejszy wygranej Johnsona w tym pojedynku. Za Josephem przemawia tylko siła ciosu (w tym pojedynku). Johnson pokazał w walce z Dodsonem że potrafi przyjąć cios, a podejrzewam że Dodson bije mocniej od Benavideza. Szybkość, kondycja, game plan, zimna głowa i Johnson obroni tytuł po raz kolejny.
typ: Demetrious Johnson ✅win via Decision (betson 1.72 na wygraną)

Bobby Green - Pat Healy
Trochę obawiam się tego typu, ale dla odważnych polecam Pat Healy win via submission. Prawię zawsze będę faworyzował w tego typu walkach weteranów, ale tych którzy walczyli i przegrywali z światową czołówkę. Pat wywarł na mnie duże wrażenie w walce z Millerem. W walce z Ruskiem było już gorzej, ale dalej to przegrana z top-10. Green to wytrzymały i szybki zawodnik, ale zostały odkryte jego słabe strony z Volkmanem. Powrócił w 3 rundzie, gdyż Volkman osłab kondycyjnie. W przypadku Pata, jest na odwrót wraz z upływem walki jest względem przeciwnika coraz mocniejszy poprzez swój grinding style. Przewiduję to w tej walce, parter i sub dla Pata, jeśli przed czasem to submission jeśli nie to decyzja lecz zawsze w stronę Pata Healy&#39;ego.
typ: Pat Healy win⛔ via submission round 2 (betson 1.65 typ na wygraną)

W pozostałych walkach nie widzę faworytów ani opłacalności obstawiania.
Ale kilka osób pytało mnie o opinię więc skrótowo napiszę:
Ewentualnie z grosze typowałbym na:
Abel Trujiilo ✅(choć może pójść w dwie strony),
Sam Stout✅ (powinno w sumie być dość łatwo,lecz kontrola McKenziego w walce z Garcią i jabowanie w 3 rundzie powodują że się waham, Garcia poza UFC wygrał chyba już 3 walki przez KO/TKO, więc pomimo że McKenzie jest teoretycznie jednopłaszczyznowy to zasługuje na bycie w UFC),
Joe Lauzon✅ (to nie będzie spacerek dla Lauzona jak wszyscy myślą, 50:50),
Darren Uyenoyama vs. Alptekin Ozkilic - nie czuję się kompetentny do typowania tej walki
Scott Jorgensen vs. Zach Makovsky - nie wiem JAKI? Scott się zaprezentuje, o Zachu niewiele wiadomo.
Danny Castillo vs. Edson Barboza ✅- cieżko powiedzieć, ale tu upatrywałbym niespodzianki gali preeliminacyjnej.

Chad Mendes vs. Nik Lentz
- walka która wzbudziła sporo emocji ostatnio. W 9 na 10 walkach to była by dominacja Mendeza
6 na 10 byłby nokaut dla Mendeza w 1 na 20 byłaby wyrównana walka, a w 1 na 20 Nick by wygrał. Kursy dobrze dobrane, jak było 1,3 to trzeba było brać. Teraz to chyba tylko stawiać na Nika i liczyć że to będzie ta walka 1 na 20. Jest jeden bardzo ważny fakt który zauważyłem w Mendezie. Jest to zawodnik który uwierzył we własnych tzn &quot;hype&quot;. Nie wiem jak na Polski to przetłumaczyć, ale jest to pewnego rodzajy przesadna wiara w swoje umiejętności. Jest to różnica pomiędzy tym gdy zawodnik wierzy w siebie i swoje umiejętności, ale jest naprawdę świadom czym dysponuje. Dochodzi też do tego pojęcie respektu dla przeciwnika. Doskonale wiemy jak się czasami takie walki kończą patrz: Anderson Silva vs Weideman, Ubereem vs Big Foot. Nie ma co ukrywać że Mendes będzie szedł na nokaut gdyż wynika z tego że zależy mu na rekordzie, a w takich przypadkach często przegrywa się przez decyzje.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Joseph Benavidez- podejrzewam że w wypadku wyrównanej walki, sędziowie mogą sprzyjać obecnemu mistrzowi, ale nie sposób nie postawić na Benavideza. W pierwszej walce zakończonej splitem był w moim przekonaniu lepszy. Oglądając wszystkie walki od tamtej pory obu panów, zauważyłem że to właśnie Joseph poczynił większy postęp. Obaj panowie jedyne porażki w karierze zaliczyli przez decyzje, żaden z nich nie został nigdy skończony przed czasem. Mam nadzieje że chociaż ta gala obejdzie się bez wałka na korzyść mistrza. A może inaczej, czysto bukmachersko obstawiałbym mistrza z takich względów o jakich pisałem, czysto sportowo Benavidez. Oby obyło się bez farsy ze strony sędziów.
Urijah Faber- Faber to jest Faber. Cóż więcej dodawać? Nawet jeśli przegrywał, to z potęgami typu Barao, Cruz czy Aldo i to przez decyzje. Ostatnio w znakomitej formie. Jak dla mnie level nie do przeskoczenia dla McDonalda.
Chad Mendes- Jest sens wyjaśniać?
Joe Lauzon- Lauzon w takiej formie jak ostatnio przegrałby z Dawidem Ozdobą. Lauzon w normalnej formie jest maszynką do efektownych walk, zresztą tylko Anderson Silva w historii UFC zebrał więcej bonusów. Mimo wszystko ciężkie do obstawienia, zależy od dyspozycji mr. Joe
Court McGee- wydaje się po prostu pewniejszym zawodnikiem niż Ryan. Nie jest to żaden pewniak, więc zagram jedynie za grosze, ale mam nadzieje że nie zawiedzie
Edson Barboza- jeden z moich ulubionych zawodników MMA. Prze efektowny zawodnik, być może najlepsze nogi w UFC. 3 walki w karierze wygrał przez TKO leg kicks, podobnie jak ostatnią walkę gdy tak obijał nogi rywala, iż ten nie był w stanie utrzymać się stojąc i przerwano walkę. Dodatkowo autor prawdopodobnie najsłynniejszego nokautu w historii MMA. Rywal przyzwoity, ale mam nadzieje że Edson będzie miał po raz kolejny przebłysk geniuszu, a wtedy Castillo będzie tylko tłem.
Pat Healy-bez przekonania, dla mnie jest aż tak wielkim faworytem jak wskazują na to wypowiedzi w mediach. Powinien wygrać, ale nie postawiłbym większej kwoty
Scott Jorgensen-że niby ktoś kto nigdy nie walczył w UFC a przegrywał ostatnio w Bellatorze, ma zagrozić Jorgensenowi?
Stout-McKenzie-no bet, coś kusi mnie niespodzianka na Codyego, widzę go poddającego rywala ale nie warte kombinowania

Abel Trujillo-ostatnia ich walka przerwana, teraz dokończenie dzieła zniszczenia, Abel powinienen szybko uporać się z rywalem.
Alp Ozkilic-pierwszy Turek w UFC. Kolejny no bet
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Wiecie może czy będzie można obejrzeć galę na jakimś polskim kanale?Czy zostaje stream?
niestety , jedna walka legalnie do obejrzenia w Polsce -ta na facebooku ,a tak trzeba będzie szukać zagranicznych streamów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Edson Barboza (12-1) vs. Danny Castillo (16-5) ⛔ ale było blisko
Dla mnie Brazylijczyk jest przereklamowany. Ze stójkowiczami daje rade ale schody zaczynaja się jak będzie musiał bronic obaleń i trzymac niżej łapy.
Jak Castillo będzie straszył zapasami to Bardobosa nie będzie taki efektowny.
Last Call
3.52 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aborys 52

aborys

Użytkownik
The Crusher + J-Lau &gt; 2,8

Lauzon nie zjadł ostatnio snikersa i dlatego nie był sobą! Danzinga czas już dawno minął. J-Lau bądź sobą ...reszta pójdzie lekko!
Court przygotowywał się pod Gasteluma... a na mikołaja dostał jego słabszą wersję, bez konieczności wielkiej zmiany w taktyce przygotowawczej. LaFlare przeliczy się biorąc walkę w tak szybkim okresie mimo poprzedniej niedawnej wygranej. To jest UFC a nie liga podwórkowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Edson Barboza (12-1) vs. Danny Castillo (16-5)
Dla mnie Brazylijczyk jest przereklamowany. Ze stójkowiczami daje rade ale schody zaczynaja się jak będzie musiał bronic obaleń i trzymac niżej łapy.
Jak Castillo będzie straszył zapasami to Bardobosa nie będzie taki efektowny.
Last Call
3.52 Pinnacle
Zgadzam się z typem kolegi, Barboza to bardzo mocny skurczybyk, ale jeszcze nie miał okazji walczyć z dobrym zapaśnikiem, Last Call to będzie dla niego prawdziwy sprawdzian. Dziś w Sacramento spodziewam się dominacji Teamu Alpha Male, mimo że każdy z nich to doskonały zapaśnik, to u każdego z nich widać ogromny progres w stójce, podejrzewam że Danny dużo nie będzie odbiegał od poziomu kolegów z klubu.

Ryan LaFlare (9-0)✅ vs. Court McGee (16-3)
1,75 STS ✅✅✅
Ryan to wg bukmcherów delikatny faworyt tej walki, jednak wszyscy typują odwrotnie i stawiają na The Crushera. Ja osobiście typuje Ryana, stawiam na zapasy podczas dzisiejszej gali. Ryan jest wyższy, będzie cięższy, będzie miał większy zasięg i jest napewno silniejszy niż jego rywal. Na ostatniej gali w Goianiai miał zostać rzucony na pożarcie Santiago Ponzinibbio, a wyszło tak że istnie zdemolował brazylijczyka. Walkę Ryan wziął prawie w ostatniej chwili, zastępując kontuzjowanego K. Gasteluma, myślę że po ostatnim zwycięstwie jest na gazie. The Crusher wg mnie to trochę chaotycznie walczący zawodnik, napewno dużo punktujący, lecz wydaje mi się że Ryan jest bardziej poukładanym fighterem, tymbardziej że jest to były mistrz wagi półśredniej Ring of Combat.
RYAN BY DECISION✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bene 240

bene

Użytkownik
Generalnie trochę dziwna gala, idzie na rekord decyzji. Cała nadzieja w sile McDonalda ????
Ciekawe co stało sie Mendezowi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom