>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Championship 2014 (25.11-07.12.2014)

Status
Zamknięty.
ciechuu 428

ciechuu

Użytkownik
Mark Davis - Judd Trump
Judd Trump over 0,5 centuries @ 1,72
Bet365 ⛔ 6 wygrywających podejść, niestety bez setki

Konsekwentnie wierzę w wysokie punktowanie Trumpa, wszystko wyżej zostało napisane na ten temat, więc nie będę się za bardzo rozpisywał, Trampek w gazie, więc wbija wysokie brejki nałogowo ????
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Marco Fu - Stephen Maguire Over 8.5 @ 1.36 B365 ✅
Tak jak wczoraj mówiłem zdecydowana większość hurra-optymistów pograła Murphy&#39;ego, który był faworytem bukmacherów na bardzo zaniżonym kursie biorąc pod uwagę z kim miał wczoraj do czynienia - skończyło się to tak jak przewidywałem czyli bardzo ciężkim meczem obu panów i loterią w deciderze na korzyść Fu.
Dla mnie osobiście w tej parze faworytem jest nadal Fu, bo jestem przekonany, że Maguire w końcu pokaże swoje humorki. Tak jak mówiłem poprzednio z Fu każdy ma dużą bekę w spotkaniach z ogórkami, bo chyba ma najwyraźniej mega problemy z koncentracją i myśli, że dla takich graczy jest po prostu jakimś wirtuozem i często kończy się błazenadami. Im gracze lepsi tym bardziej się koncentruje i widać, że ma parcie na wygrana.
Nie ukrywam, że Maguire nie lubie - ogólnie nie chce typować w tym meczu zwycięzcy, bo to też może być loteria jak w meczu z Murphym ale teraz są przynajmniej w miarę wyrównane kursy na obu Panów co jest rzeczą normalną, a wczorajsze 1.40 na Porkiego to była jedna wielka kpina i żenada.
Co do samego typu decyduje się na przynajmniej 9 frejmów w dzisiejszym meczu i myślę, że linia ta powinna spokojnie pęknąć, ponieważ każdy z obu graczy ma zdecydowanie warunki ku temu by ugrać dzisiaj przynajmniej 3 frejmy. Fu jest bardzo solidnym graczem, który stawia olbrzymi opór każdemu zawodnikowi w stawce, a Maguire potrafi znów bardzo solidnie punktować. Jeśli obaj gracze wyjdą w pełnej dyspozycji to o ten over jestem pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
belo 106

belo

Użytkownik
Mark Davis - Judd Trump
Typ: Trump -2,5 @ 1,87 Unibet ✅

Moim typem na wieczorny pojedynek jest ujemny handicap na Judda. Trumpek już od długiego czasu prezentuje wysoką formę, w UKC również bez większych problemów rozprawia się ze swoimi rywalami. Jego gra wygląda bardzo pewnie, jeśli otrzymuje szansę to potrafi wysoko zapunktować i zrobić przewagę, a często zakończyć frejma w jednym podejściu. Dziś te szanse będzie prawdopodobnie otrzymywał, bo Davis w mojej opinii nie gra zbyt pewnie, jest bardzo nieregularny. W ostatniej rundzie wygrał niby 6-2, ale młody Cahill otrzymywał sporo szans, lecz nie potrafił z nich skorzystać. Jeśli Davis zaprezentuje się podobnie jak wcześniej to Judd może ogarnąć handi na spokojnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
belo 106

belo

Użytkownik
Bingham - O&#39;Sullivan
Typ: over 1,5 centuries w meczu @ 2,10 Bet365 ✅
Półfinał turnieju UK Championship, a w nim zagrają dwaj Anglicy, którym budowanie stupunktowych brejków nie jest obce. Obydwaj wbili ich po 4 w obecnie rozgrywanym turnieju. O&#39;Sullivan wreszcie trafia na rywala przy którym będzie musiał się spiąć i zachować najwyższą koncentrację przez cały mecz, co może przyczynić się również do tego, że będzie miał ochotę na wbijane paczek. Zbliża się on również do rekordu setek w karierze Hendrego, więc pewnie będzie chciał go jak najszybciej pobić. Jak sam Ronnie przyznaje jego celem nie jest jednak tylko pobicie rekordu Hendrego, lecz również wbicie 1000 setek w karierze. Bingham, aby powalczyć w tym meczu będzie musiał wznieść się na wyżyny, a to również może pomóc we wbijaniu setek. Pokazywał już tutaj, że w ważnych momentach potrafi wbijać wysokie brejki jak na przykład 103 w deciderze z Dottem. Liczę, że zobaczymy jutro otwarty, ofensywny snooker okraszony przynajmniej dwoma brejkami stupunktowymi, jak przystało na półfinał tak ważnego turnieju ;-)
 
borys91 60

borys91

Użytkownik
Judd Trump vs Stephen Maguire - 1.45 junibet✅ 6:4
Szkot w finale UK Championship? Po mojemu z taką grą jaką zaprezentował wczoraj to nie ma czego szukać w rywalizacji z Trampkiem. Oczywiście mecz meczowi nie równy, a h2h obu graczy (10:4 dla Stephen&#39;a) może o czymś świadczyć, aczkolwiek Judd jest w takiej dyspozycji, że praktycznie każdy błąd przeciwnika jest w stanie skończyć wygrywającym podejściem i będę zaskoczony jeśli nie zamelduje się w finale. Wczoraj Davis nie miał nic do powiedzenia, z Maguire&#39;em tak nie będzie, bo to snookerzysta znakomity i postawi twarde warunki, ale głowa potrafi mu się zagotować kiedy nie idzie. Trump w ostatnim czasie wyciska ze swoich podejść ile tylko się da. Błędy na wbiciach rzecz jasna się zdarzają, ale niezbyt często i oby nie przyszły w większej liczbie w tym meczu. Widzę w wieczornym półfinale wynik 6:3, 6:4 dla Trump&#39;a.
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Judd Trump v Stephen Maguire
Typ: Stephen Maguire - powyżej 0.5 Centuries @ 2.75 bet365 ⛔
Jak dla mnie kurs sporo przesadzony. Mags ma swoje humory, ale jeśli chodzi o punktowanie to jest wśród najlepszych w tym turnieju. W tym tygodniu już 5 setek (126, 104, 132, 108, 113), plus kilka podejść które powinny być setkami (90, 87, 80, 74, 95). Prawdopodobieństwo paczki Szkota jest na pewno większe niż wskazuje kurs, przecież tu nie będzie pogromu, więc pograją jakieś 9-10 frejmów, a to całkiem sporo szans na punktowanie. Trampek dobra forma, ale przecież nie bezbłędna, coś tam Magsowi zostawi do wbijania.
S.Bingham vs R.O&#39;Sullivan
Zdobywca najwyższego brejka
Typ: Bingham, Stuart @ 3.00 Marathon ✅ 137-117
Taki kurs na wyższy brejk Binghama trzeba brać, nawet jak gra z Rakietą, bo co jak co, ale Stu budować brejki potrafi jak mało kto. Tym bardziej, że Rakieta już nie musi się zaginać, już przecież wbił brejka maksymalnego (147), już mu raczej nikt nie zabierze €40,000 (plus €4,000 za najwyższy brejk turnieju), więc teraz nie musi piłować każdego podejścia, tylko spokojnie sobie wygrać i czekać na finałowego rywala. Pogromu raczej nie będzie, Bingham powinien dostać przynajmniej kilka okazji do punktowania, a że to potrafi to pokazał choćby w tym turnieju, przecież do maksa Ronniego, to on dzierżył najwyższy brejk turnieju (142).
Stuart Bingham v Ronnie O&#39;Sullivan
Typ: Ronnie O Sullivan @ 1.28 ✅ 5-6
Judd Trump v Stephen Maguire
Typ: Judd Trump @1.50 ✅ 6-4
AKO: 1.93 ✅
Paddy Power
Stawiam na powtórkę niedawnego finału Champion of Champion. Ronnie i Judd w tym tygodniu prezentują podobną formę jak wtedy i moim zdaniem najwyższą ze wszystkich. Wczoraj wprawdzie obaj mieli słabsze mecze, ale po fajerwerkach jakie pokazywali wcześniej to nawet zrozumiałe. Na szczęście rywale nie byli w stanie tego wykorzystać, a dzisiaj już wszystko powinno wrócić na właściwe tory. Maguire i Bingham to rywale zacni, ale obaj z jakąś skazą na formie, zresztą obaj wczoraj wygrali po wielkich męczarniach, a takie okoliczności awansu nie budują pewności siebie, zwłaszcza kiedy będzie miało się po drugiej stronie stołu chyba dwóch najlepszych obecnie graczy na świecie. Dlatego stawiam, że w półfinałach nie będzie niespodzianek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Na dzisiaj takie coś.
Stuart Bingham v Ronnie O&#39;Sullivan over 10.5 frame&#39;a @ 4.00 William Hill ✅ [5:6] // Bingo :p
Judd Trump - Stephen Maguire over 10.5 frame&#39;a @ 4.00 Bet365 ⛔ [6:4] // Szkoda, było blisko. Szkoda wypuszczonych partii na początku meczu
Już półfinał. Została najlepsza czwórka turnieju, a więc można się spodziewać bardzo wyrównanych pojedynków. Mecz przejdzie do decydującego frejma wydaje się rozsądną opcją biorąc pod uwagę zestaw par.
Bingham w tym turnieju już notował 11 partii, Ronnie kończył mecze zdecydowanie szybciej. W ich pojedynkach nie odnotowano jeszcze rozstrzygnięcia meczu w ostatniej partii, więc dlaczego nie dzisiaj ?
Stephen męczy strasznie od meczu z Morrisem, szkoda że wczoraj Dziubka nie odprawił z kwitkiem mając wynik 1:4, to może bym nie usnął.
14 spotkań między Anglikiem, a Szkotem i tylko w German Masters 2012 było 5:4na korzyść Szkota. Zdarzyły się mecze w ramach CLS ale one są grane do 3 wygranych. Moim zdaniem, szykują się bardzo wyrównane mecze i niech wygra lepszy w 11 partii na czarnej bili ????
 
ciechuu 428

ciechuu

Użytkownik
Dzisiaj typy na setki:

Stuart Bingham - Ronnie O&#39;Sullivan
Stuart Bingham over 0,5 centuries @2,62
Bet365 ✅ 137

Stuart w formie, brejki budować potrafi, wiele wysokich wygrywających podejść w tym turnieju, z czego 4 powyżej 100 punktów. Po takim kursie na pewno warto spróbować.

Judd Trump - Stephen Maguire
Judd Trump over 0,5 centuries @1,83
Bet365 ✅ 100

Ponawiam typ z 2 poprzednich spotkań Trampka, ostatnio nie udało się wbić setki, jednak udało się zrobić 6 wygrywających podejść, uważam, że przeciwko Maguire&#39;owi również będzie sporo okazji na wysokie punktowanie. Kurs również zachęcający, biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycję Anglika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Stuart Bingham - Ronnie O&#39;Sullivan
Typ : Stuart Bingham powyżej 0.5 centuries @ 2.62 B365 ✅
Judd Trump - Stephen Maguire
Typ : Judd Trump powyżej 0.5 centuries @ 1.83 B365 ✅
Doszliśmy do fazy półfinałowej turnieju UK Championship. Trzeba przyznać, że przy tylu niespodziankach do półfinału mimo wszystko zameldowali się mocni zawodnicy i obie pary wyglądają bardzo solidnie. Szykuje się dużo emocji i ciekawych meczów.
Ja dzisiaj decyduje się na pogranie dwóch typów na setki w kierunku Binghama oraz Trumpa. Wszyscy półfinałowi zawodnicy potrafią prezentować bardzo dobrą grę punktową i są znani z tego, że konstruują bardzo przyzwoite breaki.
Według mnie osobiście granie na setkę Rakiety mija się z celem z racji kursu, który jak zwykle na jego osobę jest zaniżony. Dlatego z tego meczu wybieram setkę Binghama, który w tym turnieju wygląda naprawdę dobrze i uważam, że powinien dzisiaj postawić trudne warunki Ronniemu. Jeśli ma zamiar podjąć walkę z Rakietą musi grać skoncentrowany na 100% możliwości i zagrać swój najlepszy snooker. Powinno to sprzyjać potencjalnemu wbijaniu wysokich breaków. Nie ukrywam, że można liczyć również na to, że Ronnie zaprezentuje jakąś ofensywną próbę wbicia i spudłuje i zostawi układ na setkę Binghamowi. Po takim kursie i przy takim zawodniku jak Bingham grzech nie spróbować gry przy takim kursie na paczkę tego zawodnika.
W następnym półfinale moim faworytem jest Trump i z racji tego, że we wczorajszym meczu nie udało mu się zapakować ani jednej setki uważam, że powinien dzisiaj to uczynić. Trump znany jest z tego, że jest bardzo ofensywnym graczem z wielką umiejętnością do wbijania breaków 100-punktowych. Maguire w swoich meczach potrafi mieć mega przestoje i liczę na to, że w takim momencie Trump wykorzysta sytuacje i wbije setkę. Ogólnie to kolejna ofensywna para ale tak jak mówię od początku - ja po prostu Maguire&#39;owi nie ufam. W tym turnieju wygląda dobrze ale Trump wygląda o wiele lepiej i to on jest moim faworytem do wejścia do finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Trump over 0,5 centuries1.50 bet365

Przed nami finał turnieju UK Championship. Z przebiegu turnieju oraz takie zestawienie wydaje się optymalne na ten moment i zapowiada nam się ciekawe widowisko. Faworytem na papierze wydaje się być Ronnie ale kurs na jego wygraną w okolicach 1.5 nie zachwyca bo Trumpa na pewno stać tutaj na wygraną przy tej dyspozycji O&#39; Sullivana. Najlepszym jednak zakładem na ten mecz jest zdecydowanie typ na setkę Judda. Jak wiadomo młodszy z Anglików potrafi punktowac i praktycznie co mecz raczy nas trzycyfrowym podejściem. Jutro okazji na pewno nie zabraknie, gramy przecież w formacie best of 19 i naprawde nie za bardzo rozumiem tutaj tą linię. Chyba magia nazwiska Ronniego tutaj zadziałała. Mocno polecam ten zakład.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Trump over 0,5 centuries1.50


Przed nami finał turnieju UK Championship. Z przebiegu turnieju takie zestawienie wydaje się optymalne na ten moment i zapowiada nam się ciekawe widowisko. Faworytem na papierze wydaje się być Ronnie ale kurs na jego wygraną w okolicach 1.5 nie zachwyca bo Trumpa na pewno stać tutaj na wygraną przy tej dyspozycji O&#39; Sullivana. Najlepszym jednak zakładem na ten mecz jest zdecydowanie typ na setkę Judda. Jak wiadomo młodszy z Anglików potrafi punktowac i praktycznie co mecz raczy nas trzycyfrowym podejściem. Jutro okazji na pewno nie zabraknie, gramy przecież w formacie best of 19 i naprawde nie za bardzo rozumiem tutaj tą linię. Chyba magia nazwiska Ronniego tutaj zadziałała. Mocno polecam ten zakład.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan - Judd Trump

Over 2,5 Century Breaks

@1,952
✅✅✅

Judd Trump

@2,66
⛔⛔ // O włos.. Brawa dla &quot;Trampka&quot; za niesamowity comeback.

Marathonbet

No i mamy finał, w którym rzeczywiście wystąpią 2 najlepsi zawodnicy w przekroju całego turnieju, choć jak dla mnie lepsze wrażenie wywarł Trump. Żadna jego wygrana nie była w zasadzie zagrożona. Ronnie zaś miał przebłyski geniuszu, jak chociażby wbity maksymalny brejk w meczu z Seltem, ale ogólnie Rakieta nie zachwyca i trudno powiedzieć, czy na jego dyskusyjną dyspozycję wpływ ma kontuzja kostki, czy ogólnie forma spadła, a rzekoma kontuzja była zasłoną dymną i wytłumaczeniem w razie niepowodzenia na którymś ze wcześniejszych etapów turnieju.

Tak czy owak kurs na zwycięstwo Rakiety jest, jak na finał z Trumpem, słaby.
Dlatego zagrałem sobie wygraną Trumpa oraz, za trochę wyższą stawkę, powyżej 2,5 setek w meczu.

Co do pierwszego typu: Mecz odbędzie się formule do 10 wygranych frejmów. Z przekroju turnieju widać, że Ronnie jest dość niecierpliwy, chciałby szybko kończyć partie, co często przekładało się na proste błędy, których Rakiecie nie przystoi popełniać.
Bardziej cierpliwy moim zdaniem jest Judd i dłuższy mecz będzie działał na jego korzyść. Nie dał się wybić z rytmu w meczu z Lawlerem, choć ja już przysypiałem oglądając ten mecz, a grali w sesji popołudniowej.

Nie przewiduję tu jednostronnego widowiska, ale wierzę, że Trump pokona O&#39;Sullivana.

Co do setek, to typ trochę nasuwa się sam. Spotykają się geniusze w budowaniu wysokich brejków, co udowodnili w ostatnim swoim pojedynku w ramach Champion of Champions.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Szybko zleciało, ostatni mecz.
Ronnie O&#39;Sullivan v Judd Trump over 18.5 frame&#39;a @ 5.50 Bet365
Szykuje się solidne widowisko, mam nadzieję że z efektownymi podejściami rozegrane w szybkim tempie, podobnie jak ich ostatni mecz w CoC okraszony sześcioma paczkami (O&#39;Sullivan: 137, 139, 134, 109, Trump: 102, 100).
Gramy do 10 wygranych partii, i będzie to ich pierwsze spotkanie w takim formacie.
Zdarzały się mecze rozstrzygane w ostatniej partii (3 takie mecze: PTC, Premier League Snooker i 1/16 UKCh 2011).
Moim zdaniem, nie ma sensu oceniać po pierwszej sesji czy są szanse na tak długie granie, bo dokończenie meczu wieczorem, może mieć zupełnie inny przebieg.
Osobiście liczę, że Trump będzie przewodził w tym meczu, a Ronnie gonić wynik, podobnie jak to miało miejsce wczoraj w półfinale z Binghamem (4:1 ▶ 5:6)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan (-1.5) vs Judd Trump 1 @ 1.72 Bet365

Przed nami finał i chyba najbardziej oczekiwane zestawienie. Powtórka i rewanż za finał Champion of Champions. Finał tamtych zawodów stał na niezwykle wysokim poziomie. Znakomity start O&#39;Sullivana, pewne prowadzenie 8-3 i potem wspaniały come back Trumpa, który wygrał 4 frejmy z rzędu. Jednak ostatnio slowo i tak należało do starszego z Anglików. Ronnie wygrał 2 następne frejmy i zamknął pojedynek w stosunku 10-7. Oprócz emocji i częstej zmiany sytuacji była znakomita gra obu zawodników. 6 setek + kilka wysokich brejków. Było co oglądać. Teraz inne zawody i nowe rozdanie. Obaj potrafią grać wspaniale jednak w tym finale stawiam na zwycięstwo O&#39;Sullivana. Ronnie mimo, że w tym turnieju ma momenty słabsze to w najważniejszych sytuacjach i decydujących partiach wznosi się na maksimum swoich możliwości. Potrafi odwrócić losy spotkania i wznieść się na nieosiągalny poziom nawet dla Trumpa. Judd na pewno pokaże kilka efektownych zagrań i dużo ofensywnej, skutecznej gry. Jednak często dalej ma problem z utrzymaniem swojej równej dyspozycji na przestrzeni całego spotkania. Zdarzają mu się przestoje,a taki przestój w dzisiejszym spotkaniu może kosztować go bardzo dużo. Ronnie ma to do siebie, że w takich finałach koncentruje się na 100% i od początku zaczyna dominować nad rywalem. Posiada większe doświadczenie, które może zaprocentować. Według mnie O&#39;Sullivan wykona swój cel i wygra tegoroczny UKC. Trump powalczy, ale więcej niż 8 partii nie ugra.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan - Judd Trump
Judd Trump (+2.5) @ 1.75
✅
Ja natomiast przewrotnie postawię na zwycięstwo Trumpa. Od samego początku twierdziłem, że to młody Anglik wygra cały turniej i nadal się tego trzymam. Szanse wg mnie 50/50 więc z racji kursu warto zaatakować win doga. Po pierwsze O&#39;Sullivan pomimo dotarcia do finału nie gra tutaj swojego najlepszego snookera. Owszem, Rakieta 1-2 razy w meczu zrobi setkę czy ładnego brejka, ale potrafi też sporo psuć i zostawiać swoim przeciwnikom zaskakująco dużo okazji. Tak naprawdę Ronnie powinien był przegrać z McGillem, ale jeśli nie potrafi się wyczyścić snookerowego przedszkola to o czym mowa. Bingham też miał Rakietę na widelcu i zmarnował prowadzenie 4-1. Co do Trumpa - ma przestoje, ale zauważyłem, że one pojawiają się często w momencie gdy wysoko prowadzi i zwyczajnie wkrada się u niego dekoncentracja co powoduje rozluźnienie i słabszą grę w kilku frejmach. Tak było z Patrickiem i wczoraj z Maguire&#39;m gdzie do przerwy Judd grał świetnie i prowadził 4-0, a po przerwie gasł. Tutaj jednak raczej takiej sytuacji nie będzie, bo z O&#39;Sullivanem trzeba być skoncentrowanym przez całe spotkanie no i wątpliwe mi się wydaje, by Trump odskoczył na 4 frejmy co mogłoby pchnąć go do jakiegoś rozluźnienia. Ponadto jest to rewanż za finał Champion of Champions i jestem pewien, że Trump bardzo będzie chciał się odegrać za tamtą porażkę. Ogólnie obaj grają tutaj słabiej niż w poprzednim turnieju i do tamtego widowiska dorównać będzie bardzo ciężko, ale kto tam wie z takimi nazwiskami. Liczę dzisiaj na win Trumpka, a w najgorszym przypadku, że powalczy i nie przegra wyżej niż dwoma frejmami.
Marathonbet
 
belo 106

belo

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan - Judd Trump
Typ: O&#39;Sullivan -1,5 @ 1,75 Sportingbet ⛔ ehh....

Już dziś kończy się drugi co do ważności turniej rankingowy w sezonie czyli UK Championship. W finale zagra jak się można było spodziewać Ronnie O&#39;Sullivan, a z drugiej strony będzie Judd Trump co również nie jest wielką niespodzianką. Ja typuję zwycięstwo Ronniego z handicapem -1,5. Być może Ronnie nie zachwyca tutaj formą, jednak pokazuje, że w najważniejszych i najtrudniejszych momentach potrafi się spiąć i nie pozostawić rywalowi wątpliwości kto jest lepszy. Wczoraj mimo przegrywania już 1-4 potrafił doprowadzić do remisu i wygrać 6-5. Judd Trump zalicza bardzo dobry turniej, jednak ma w swojej grze przestoje. Na przykład wczoraj prowadząc 5-1 nagle nie potrafił sczyścić układu, który zazwyczaj nie sprawiałby mu dużego problemu. Maguire nie potrafił jednak z tego do końca skorzystać, a jestem pewien, że gdyby w tej sytuacji był Ronnie to spokojnie odwróciłby losy meczu na swoją korzyść.
Jeśli O&#39;Sa dobrze wejdzie w mecz i nie straci na początku zbyt dużo to jestem spokojny o mój typ. Myślę, że w drugiej sesji nie powinien mieć problemów z odjechaniem Trumpowi, a tym samym ogarnięciu przynajmniej 10-8.
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Judd Trump (ENG) - Ronnie O&#39;Sullivan (ENG)
How many frames will be played in the match?
Typ: Więcej niż 15,5 @ 1.45 ✅ 19
Ronnie miał spore szczęście do rywali w tym roku, co zresztą sam przyznał po wczorajszym półfinale. Nawet Woollaston go miał na tacy, podobnie McGill, nie mówiąc już o Binghamie, który się lekko zagotował i wtopił z prowadzenia 4-1. To zdecydowanie nie jest najlepszy snooker Rakiety, ale jego szczęście polega na tym, że ciągle w użyciu jest czynnik „gram-z-O’Sullivanem-i-co-to-będzie-jak-wygram” i to nawet w przypadku renomowanych graczy. Ta choroba Trumpa to nie dotyczy, on nigdy nie wychodzi do meczu z nastawieniem, że jest under dogiem i myślę, że taka forma jaką prezentuje w tym tygodniu może wystarczyć na Rakietę i drugi tytuł UKC w karierze młodszego Anglika. A kluczem może być skuteczność na długich wbiciach, która u Rakiety jest beznadziejna przez cały turniej (poniżej 20%), a u Trampka wręcz przeciwnie. Jeśli to będzie miało zastosowanie w finale, to Trump ma duże szanse na ogranie geniusza, obaj są świetni w punktowaniu i jeśli tylko dostaną się między czerwone, to jest po frejmie. Po prostu Trump może mieć więcej szans na punktowanie dzięki swoim długim wbiciom i pudłom Ronniego na długich. Tak czy siak, tytul zdecyduje się w co najmniej 16 frejmach, ale daje spore szanse Trampkowi.
Judd Trump (ENG) - Ronnie O&#39;Sullivan (ENG)
Ile &#39;century breaks&#39; zdobędzie w meczu zawodnik 1?
Typ: Więcej niż 0,5 @ 1.40 ✅ 2
Zbyt długi dystans meczu, żeby obyło się bez setki Trampka, zbyt dobra forma punktowa, a szans od Rakiety powinien mieć sporo.
bwin
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Ronnie O’Sullivan (-1,5) – Judd Trump 1 @ 1.72 B365

Doszliśmy do finału tegorocznego UK Championship i muszę przyznać z całą pewnością, że lepszego finału aktualnie nie mogliśmy sobie zażyczyć. Zmierzy się w nim dwóch naprawdę fantastycznych graczy czyli Rakieta i popularny Trampek.

Obaj gracze w tym turnieju radzą sobie naprawdę wyśmienicie chociaż tak naprawdę obydwoje mieli zaskakująco łatwą drabinkę. Jak na taką drabinkę i taki turniej rywale nie byli najwyższych lotów :

O&#39;Sullivan : Wells, Lines, Woollaston, Matthew Selt, Anthony McGill i dopiero Stuart Bingham.

Trump : w/o, Mehta, Patrick, Lawler i dopiero Mark Davis i Maguire.

We wczorajszych meczach mogliśmy zaobserwować prawdziwą dominacje Trumpa od początku swojego spotkania nad Maguirem, a w spotkaniu Rakiety fantastyczny pościg Binghama, który w początkowej fazie meczu rozgrywał naprawdę super spotkanie, a potem został przyćmiony przez Ronniego, który zaczął trafiać jak z automatu.

Ja od początku typowałem zwycięstwo Ronniego O&#39;Sullivana w tym turnieju i nie inaczej będzie dzisiaj. Uważam, że ten zawodnik jest najlepszy na świecie i jeśli tylko ma głód wygrywania i jest w 100% skupiony jest zdecydowanie faworytem w meczu z każdym zawodnikiem. Początkowo po problemach z nogą widząc dyspozycje Ronniego uważałem, że bardzo możliwe jest, że odpadnie w pierwszym meczu z silnym rywalem, czyli w tym wypadku Binghamem ale wczoraj kontuzja wyglądała o wiele wiele lepiej, po prostu widać, że już inaczej się porusza i chyba nie doskwiera mu taki ból jak na początku turnieju.

Oczywiście para jest dalej jak najbardziej wyrównana ale według mnie w tym formacie nie powinno dojść do decidera, bo Rakieta będzie miał aż nadto frejmów żeby podkreślić swoją przewagę. Nie próbuję grać żadnych innych handicapów, ponieważ ten wydaje mi się w miarę bezpieczny, a tak jak mówiłem wcześniej Trump gra również naprawdę dobrze i będzie dzisiaj realnym zagrożeniem dla Ronniego. W tym wszystkim utwierdza mnie wczorajsza dyspozycja O&#39;Sullivana, jak przyszedł okres gorszej gry to włączył 5 bieg i pokazał Binghamowi kto jest mistrzem, a kto uczniem. Uważam, że nie inaczej powinno być dziś.
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
O&#39;Sullivan wygrał UK Championship 2014

Kapitalne finały z udziałem O&#39;Sullivana i Trumpa powoli stają się normą. Parę tygodni temu obaj gracze zachwycili formą w finale Champion of Champions, we wczorajszym finale UK Championship było podobnie. Być może poziom gry nie był kosmiczny, ale emocji było nawet więcej, niesamowity comeback Trumpa (z 4-9 na 9-9), w którym pokazał niesamowita grę i wreszcie thriller w decydującym frejmie i zwycięstwo Rakiety. W obu wspomnianych finałach górą był Ronnie, ale Trump pokazał, że dystans do mistrza systematycznie się zmniejsza, obaj Anglicy w tej chwili są najlepszymi snookerzystami na świecie. Wczorajszym triumfem O&#39;Sullivan sprawił, że ma na koncie 5 potrójnych koron (5x MŚ, 5x UKC, 5x Masters), co samo w sobie jest wyczynem bezprecedensowym, tym bardziej, że swój triumf podkreślił świetnym brejkiem maksymalnym, już 13-tym w swojej karierze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom