>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Championship 2023 (25.11 - 3.12.2023)

psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UK Championship 2023
25 listopada - 3 grudnia 2023


Przed nami kolejna edycja jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych turniejów w snookerowym kalendarzu. UK Championship wraz z turniejem Masters i kończącymi sezon Mistrzostwami Świata składa się na Potrójną Koronę (Triple Crown), czyli snookerowy odpowiednik Wielkiego Szlema w tenisie. Tegoroczna edycja turnieju zostanie rozegrana w dniach 25 listopada - 3 grudnia 2023 roku. Wszystkie mecze turnieju głównego odbędą się w tradycyjnej siedzibie UK Championship, czyli Barbican Centre w angielskim Yorku.

W tym roku organizatorzy przygotowali rekordową pulę nagród, a dokładnie £1,205,000, w tym aż £250,000 dla zwycięzcy turnieju (£100,000 dla finalisty). Dodatkowo przygotowano również aż £15,000 dla autora najwyższego brejka turnieju, więc można się spodziewać wielu prób wysokich podejść. Tytułu sprzed roku bronić będzie Mark Allen, który w finale pokonał Dinga Junhui (10-7).


Niedawno format turnieju został tak zmieniony, by upodobnić go do formatu Mistrzostwa Świata w Snookerze (z wyjątkiem długości meczu). Mianowicie 16 najlepszych graczy rankingu będzie rozstawionych w drabince turnieju głównego (w tym obrońca tytułu z nr 1) i do nich dołączy 16 kwalifikantów wyłonionych w 4 stopniowych kwalifikacjach. Kwalifikacje do UK Championship 2023 zostaną rozegrane w dniach 18-23 listopada w Morningside Arena w angielskim Leicester. Szczegóły pod poniższymi linkami:

Drabinka turnieju głównego
Drabinka kwalifikacji
Livescore

Nie masz konta w Betfan ?
Nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
20.11 | 10:30
Kleckers L. - Lawler R. 1 1,78
Doherty K. - Jones D. 2 2,03 fortuna
ako. 3,61

Cicho w temacie, chociaż po ostatnich wynikach to nie powinno dziwić. Final CHAMPION OF CHAMPIONS z przegraną faworyta,kilka meczy z przegranych przez faworytów wpierwszej rundzie kwalifikacji UK Championship 2023. może odstraszyć os grania snookera. ja jednak zmierzę sięz tematem ;)

Od września obaj zawodnicy wygrali po cztery mecze ,z tym że Niemiec gralw tym czasie siedem meczy , a Anglik jedenaście. Obaj graja w kratkę ,ale w tym pojedynku skłaniam się w stronę Kleckersa który jest lekkim faworytem do zwycięstwa wg. bukmacherów.
W meczu Doherty-Jones wybieram Walijczyka ponieważ ma w ostatnim czasie więcej wygranych a Doherty od sierpnia wygral tylko dwa mecze ponosząc az siedem porażek. Jones w ytm czasie zagralaż aż szesnaście meczy z czego zwycięsko zakończyl dziewięć. Sporo tych meczy było rozgrywanych pomiędzy amatorami, ale co mecz to mecz i liczę ze Duane Jones upora się z Kenem Dohertym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1009
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ding, Junhui VS Daniel Wells
Zwycięzca meczu: Ding, Junhui @ 1.25 6-4
Handicap: Ding, Junhui (-1.50) @ 1.50
Handicap: Ding, Junhui (-2.50) @ 2.02
Handicap: Ding, Junhui (-3.50) @ 3.10
Lvbet

Zadziwiająco wysokie kursy na Dinga, biorąc rywala z jakim gra. Bo kimże jest Wells w porównaniu z Chińczykiem? Jeszcze parę miesięcy temu można by mówić że Ding jest poza poważnym snookerem, poza treningiem, forma w lesie, życie rodzinne na głowie itd. Ale po International Championship i Champion of Champions już tak nie można mówić. Jasne, ciągle w jego grze jest sporo nieregularności, ale wyniki już dużo lepsze. W IC zaliczył ćwierćfinał, zatrzymał się na Andzie który potem wygrał cały turniej. W CoC zrewanżował się swojemu rodakowi wygrywając po thrillerze na ostatniej czarnej w decydującej partii. Potem z Higginsem łatwa przegrana, ale i tak występ w tych turniejach na plus. A Wells? Miewał swoje momenty, kojarzę że 1-2 sezony temu był w półfinale jakiegoś turnieju, ale generalnie cała jego kariera, a gość po 40tce, to niższe stany średnie rankingu, w bywało że i wylatywał z touru. Ten sezon nawet niezły, wygrywa z gorszymi od siebie, z topką bez szans, myślę, że Dingowi bliżej najlepszych niż Walijczyk, już nie mówiąc o tym że Chińczyk rok temu doszedł do finału UKC, mało tego przegrał go na własne życzenie pozwalając Allenowi odwrócić finał z 1-6 na 10-7. Podsumowujac, na dzisiaj Ding wydaje mi się na dobrej drodze do powrotu do dobrej formy i to powinno wystarczyć na pewną wygraną z Wellsem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +334
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Anthony Mcgill - He Guoqiang 2 +3,5 1,41
Matthew Selt - Dylan Emery 2 +3,5 1,42

Ako 2,0 Forbet


Zaraz mecz to szybko. Uwazam że rywale faworytów są w stanie pokryć linię +3,5 frejma .

Stephen Maguire - Ashley Hugill 1 1,22 forbet
Joe Perry
- Chun Wai Lee 1 -2,5 forbet
Yuan Sijun
- Alexander Ursenbacher 1 1,40 forbet

Ako 2,25 forbet mecze o 15;30


Pokrzepiony dzisiejszą wygraną wybrałem trzy mecze na popolódniową sesję. Zdaje się, że nic tutaj nie może póść żle. Zawodników dzieli duża róznica w rankingu i spodziewam się że zawodnicy dowiądą swojej wyższości.

Jimmy Robertson - Craig Steadman 1 -1,5 1,41 forbet
Zhou Yuelong - Hammad Miah 2 +3,5 1,54 forbet

Ako 2,17 mecze o 20;30


Na wieczor wybrałem coś takiego. Cały dzień idzie to liczę na mily koniec dnia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +937
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Dawno nic tu nie wrzucałem co nie oznacza,że nie śledzę poczynań snookerzystów.
Dzisiaj już runda finałowa kwalifikacji. Kto wygra ten awansuje. Gramy w porze obiadowej o 14 i wieczornej o 20. Do obiadu z pośród 4 meczy od siebie polecam:

T.Un-Nooh - R.Walden

Tepczaja to gracz który jest nad wyraz ofensywny.
Jemu wiele nie potrzeba aby podjąć decyzję o próbie wbijania. Jeśli ma swój dzień to punktuje jak maszyna. Brejk za brejkiem i tak było w poprzedniej rundzie gdzie wygrał 6-2 z A.Hickiem wbijając 6 brejkow +70 pkt z czego były dwie setki 135,117 do tego 87,84 , 76,70. Fantastycznie. Jednak jest jedno małe ale... Jeśli Un-Nooha odsunie się od stołu mam tu na myśli więcej gry taktycznej, słabszy dzień na skuteczność wbić wtedy już tak spektakularny nie jest. Nie można zapomnieć że przez tą swoją ofensywną postawę przy stole często zostawia łatwy start przeciwnikowi. A przechodząc właśnie do Rickiego Waldena to jest to zawodnik który te potrafi dobrze punktowac. Jednak gra defensywna i pomeczemie rywala odstawnymi nie sprawia mu większych problemów. W poprzedniej rundzie bo zaciętym pojedynku wygrał z Marco Fu 6-5 (73,70,68,64,51). Dla mnie tutaj powinniśmy obejrzeć mecz dość wyrównany z lekkim wskazaniem na Tepczaje Un-Nooha.

Powyżej 8,5 - 1,42 STS do dubla jak znalazł
T. Un-Nooh wygra 1,95 Superbet

Drugi pojedynek który mnie interesuje się spotkanie Dinga z Robim Williamsem.
Zdecydowanie stawiam na chińczyka. Cały sezon może i średni ale w ostatnim czasie coś drgnelo na plus. Znowu snooker zaczął go cieszyć i wyniki przyszły. W poprzedniej rundzie Ding wygrał z Wellsem 6-4 (136,96,89,68,67,64,57) duża ilość tych brejkow+50 co mnie utwierdza w przekonaniu,że dobrze czuje się przy stole. Williams wygrał z Matthew Stevensem 6-5(68,75) spotkanie bardzo wyrównane . Dinga uważam przyanjmnej o półkę wyżej od poprzedniego rywala.

Ding Junhui wygra - 1,35 STS
Ding -1,5 1,60 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1909
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Coś tam obejrzałem tak po półtora frejma w poprzedniej rundzie.Dystans dłuższy Zrzut ekranu (70).png powinni wygrywać lepsi.
Duże niespodzianki wczoraj zwłaszcza Kleckers i Doherty po wysokich kursach.Moje typy na szybko bez głebszej anslizy
są na tym kuponie.Zobaczymy co nie wejdzie.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Coś tam obejrzałem tak po półtora frejma w poprzedniej rundzie.Dystans dłuższy Pokaż załącznik 35416 powinni wygrywać lepsi.
Duże niespodzianki wczoraj zwłaszcza Kleckers i Doherty po wysokich kursach.Moje typy na szybko bez głebszej anslizy
są na tym kuponie.Zobaczymy co nie wejdzie.
Zaciekawiło mnie to co napisałeś. Dystans dłuższy? Możesz to rozwinąć bo nie bardzo rozumiem co chciałeś przez to przekazać?
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +335
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaciekawiło mnie to co napisałeś. Dystans dłuższy? Możesz to rozwinąć bo nie bardzo rozumiem co chciałeś przez to przekazać?
Pozdrawiam
No może i nie fortunnie się wyraziłem , dystans trochę dłuższy bo do sześciu wygranych frejmów czyli best 11 , dłuższy niż np best of 5 czy best of 7

Ale de facto dystans średni
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Lukas Kleckers - Ben Woollaston 1+3,5
Joe O'Connor - Stephen Maguire 2
ako 2,165 Forbet ale kaszana

Niemiec w meczach kwalifikacyjnych w formie ,pewnia wygrana w ostatniej rundzie z 19 w rankingu Dayem. Ben Woolasto w kratkie dlatego uważam ,że Kleckers jest w stanie pokryć linię +3.5
Co do meczu drugiego to Stephen wygral ostatnie dwa mecze z O"Connorem, ma tez w ostatnim czasie dojście do dwoch ćwierćfinalow, a Joe bez szalu. Liczę na spookojne zwycięstwo Maguire.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +675
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Lukas Kleckers v Ben Woollaston
Kleckers kurs 3.10 superbet


A ja pójdę dalek i próbuję czysty wim Kleckersa.Nie tak dawno w Belfascie Niemiec popisał się breackiem 143 w meczu z Willsonem
W poprzedniej rundzie w bardzo dobrym stylu ograł Dqya , fakt że Ryan zagrał kiepski mecz , gubił kontynuację ale też trzeba to wykorzystać.Wollaston dzisiaj sporym faworytem , w h2h 2:0 prowadzi , ostatni wynik 6:4 z Cao Yupengiem też groźnie wygląda ale
widziałem jego mecz kwalifikacyjny w Northern Ireland Open przegrany w Walldenem i nie było tam za kolorowo , dostał sporo szans od Rickiego ale nie umiał wykorzystać.Kleckers ostatnio wygrywał z Caringtonem Wooleston przegrywał nawet młokosem z Aaronem Hillem
hm a te dwa mecze w h2h 2017 i 2021 i chyba od tego czasu u Niemca jest jakiś progrs.
No zobaczymy. ale szanse chyba nieco większe niż sugerują to kursy , kilka dużych niespodzianek w tym turnieju już padło.
 
Ostatnia edycja:
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Zhou Yuelong - Ian Burns 1 1.25
Scott Donaldson - Hossein Vafaei 2 1.41
Ako 1 ,76 forbet
Sesja wieczorna ,ostatnie mecze kwalifikacji i kusi mnie taki kuponik. Co może pojść nie tak ??? :cool:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +912
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Ciekawa oferta na forbet.Kto wygra ćwiartkę .Postanowiłem się pobawić. :cool:
Zdaje się ,że najłatwiej wytypować zwycięzcę 1 i 3 ćwiartki.
Mark Allen zw. ćwiartki 4,00 forbet a to szok
Ronnie O'Sullivan zw. cwiartki 2,50 forbet

Allen obrońca tytulu z ubieglego roku, zwycięzca ostatniego Champion of Champions gdzie głatko przechodzil z rundy do rundy by w finale pokonać 10-3 Trumpa.Jest forma i liczę że Mark Williams ani Kyren Wilson nie będę przeszkodą dla mojego faworyta pierwszej ćwiartki. Kurs zachęcający.
Ronnie jak to Ronnie może wygrać wszystko, wybitny snookerzysta któremu jak się chce to nie ma na niego mocnych. W tym turnieju powinno mu się chcieć . Kurs 2,5 do wzięcia mimo że w tej ćżęści tabeli ma Higginsa i Robertsona.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Luca Brecel v Yuan Sijun
Yuan Sijun over 1.5 brejka100+ kurs 5.0 ladbrokesSzkoda bo okzaje dostał.

Zaglądając w ostatnie mrcze młodego Chińczyka można otwierać oczy z podziwu bo aż roi się tam od setek w osatatnich tygodniach
Jamie Clark dostał 122 i 100 w czterch frejmach (a wczoraj ograł Kyrena Willsona wracając od 5:1)
Jordan Brown 100 i 97
Alexamder Ursenbacher 100
Ken Doherty notabene były mistrz świata dostał 3 135 102 i 121 w porzedniej rundzie
hm dziś na tapecie aktualny mistrz świata , choć Brecel w ostatnim czasie wydaje się być daleki od formy z Crucible Theatre ,
ja czuję że Yuan na Brecela wyjdzie podwójnie zmotywowany.

Typy dodatkowe za bilon dla wieżących w cuda

Yuan Sijun At Least 1 100+ Break In Each Of The 1st 2 Frames kurs 96.00
Each Player Over 1 Century - kurs 26.00Niestety tylko Brecel dwie setki.
oba w williamhill

szanse raczej znikome ale kursy na pewno kuszące i ciut uległem:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +181
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Zhang Anda - Elliot Slessor 1
Allister Carter - Matthew Selt 1
ako 1,92

Wczoraj poleglem na Allenie ,odpadnięcie Kyrena Wilsona też jest sporą niespodzianką, ale probuje dalej. Zhang Anda w formie ,dwa finaly w tym jeden wygrany ,a Slessor bez szalu wiele porażek w pierwszych lub drugich rundach. Mecz Carter- Selt dodaję do podbicia kursu i liczę ze pomimo dwoch ostatnich porażek z Seltem tym razem górą bęzie bardziej doświadczony Carter
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +675
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Mark Selby v Mark Joyce
Mark Joyce (ENG) Fifty Break in Frame 1 YES - kurs 4.20 Ladbrokes
Ech miał 35 brejk otwarty układ i zgubił pozycję do czarnej.

dosyć ryzykownie gra z Markiem Selby ale Joys punktuje ostatnio , W meczu z Bojko 5x50+ , z Gudongiem 3 brejki 50+
z Joe Perym również 3 , W meczu z Ronie Osullivanem wbił jedną 50+tkę za to już w pierwszym frejmie.
Hm kurs 4.20 wydaje mie się wart grzechu i pobiorę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +675
V 95K

vuvuvu

Użytkownik
Ding Junhui - Tom Ford 2 +1,5
Mark Williams - Jamie Rhys Clarke 2 +3,5
Ako 2,80 forbet


Na dzisiaj przygotowałem po jednym meczu na każdą sesję. W tym turnieju wygranefaworytów przeplatają się z ich porażkami. Liczę,że ten trend sie utrzyma i oczekue wygranej Toma Forda z Dingiem, ewentualnieprzegranej w deciderze. Ford ostatnio przegrany finał i dwa ćwierćfinaly ,Ding dwa ćwiercfinaly pokonał mojego faworyta do wygrania ćwiartki w tym turnieju Marka Allenai w okresie pięciu lat wszystkie pięć meczy wygrał z Tomem Fordem. Dzisiaj licżena że Anglik pokryje handicap przewagi jednego frejma.
Mecz wieczorny to z koleji " derby Walii" ;) Mark Williamswygrany finał na początku pażdziernika,a potem bez szańcze zwycięstwa. Clark jakieś pojedyńcze zwyciestwa ale liczę,że w tym meczyjest w stanie wygrać minimum trzy frejmy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +676
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Ding - Trump powyżej 2,5 breaków 100pkt - 2,10 STS
Ding powyżej 0,5 breaka 100 pkt - 1,50 STS polecam
I jeszcze lekko gram najwyższy break meczu Ding - 2,20 STS
Powyżej 8,5 - 1,50 STS Polecam

Dzisiaj takie zakłady sobie wymyśliłem.
Do tej pory w turnieju zagrali po 3 mecze.
Ding - Allen 6-5 (102)
Ding - Ford 6-3 ( 126,110,106)
Ding - Williams 6-5 (135,127,105)

U Dinga sporo tych setek. Co prawda dwa mecze na pełnym dystansie z pewnością pomogły w zdobyciu większej ilości ale widać że gra dobrze się układa. Czuje ten turniej. I tutaj o setkę Dinga jestem spokojny.

Trump - Jones 6-0 (100)
Trump - Junxu 6-1 ( 124,114)
Trump - Selby 6-3 ( 100)

U Judda mniej partii rozegranych mimo to w każdym meczu też ładuje setke. Dzisiaj liczę na minimum 9 partii więc szans powinno być żeby budować wysokie podejścia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +848
Do góry Bottom