>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Championship 4.12-12.12.2010

Status
Zamknięty.
U 38

uzytkownik-56405

Użytkownik
łooo ładna dyskusja....

Stawiam na szybko Fu-Hawkins over 14,5 frejma.Kurs 1,70 myśle że bardzo przyzwoity.Mecz juz został przezemnie opisany wcześniej.

Zastanawiam się jaką forme ma &quot;Borsuk&quot;... Czy według was ma szanse na wygranie całego turnieju?Jaka jest wasza opinia na ten temat.

Co do kolejnych meczy to chyba Carter i własnie Williams powini sobie poradzić stosunkowo łatwo.Przeciwnicy przeciętni.Może Mark Davis czasem dobrze gra ale nie powinien zagroźić Williamsowi.Co do przeciwnika Cartera nie napisze nic gdyż za dużo o nim nie wiem...


Tak więc Carter+Williams+Ronnie =około 2zł ako...
Warto ?


E:Jednak chyba zbyt wcześniej skreśliłem Joyce`a.Mój bład.Zapowiada się cieżki mecz dla Cartera
 
michau 84

michau

Forum VIP
Wyniki dokończonych spotkań:

Graeme Dott 9-5 Martin Gould
John Higgins 9-6 Stephen Lee
Peter Ebdon 7-9 Andrew Higginson
Neil Robertson 9-1 Rory McLeod

Największym zaskoczeniem jest to, że Gould w drugiej sesji zaliczył 6 frames in a row... szkoda tylko że nie były one wygrane... Robertson i Higgins zgodnie z przewidywaniami wygrali, natomiast mój kolejny typ czyli Ebdon również zawiódł. Cieszy natomiast postawa Whirlwinda. Po pierwszej sesji mamy 4-4 i zapowiedź ciekawego widowiska. Miejmy nadzieję, że jutrzejsze transmisje &#39;zahaczą&#39; o ten mecz. Warto wspomnieć że w pierwszej partii Hendry wbił brejka w wysokości 104, natomiast White odpowiedział w następnej liczbą 115. Panowie wznowią mecz jutro o 13:30. Dziś Eurosport nas nie rozpieszcza jeżeli chodzi o transmisje, bo dopiero przed 21 zobaczymy jakieś spotkania, ale od jutra mamy już relację od 13:30 ;)
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
panowie co sądzicie o Carterze. Powiem szczeże zamyka mi naprawdę poważny kupon z ako 13,5 za 200 i nie wiem czy kontrować po kursie 3,5 na przeciwnika. Oglądał może ktoś gdzieś ten mecz, bo śledząc livescoore, to Carter za dobrze nie grał i chyba zdarzały mu się głupie błędy jak choćby w 4 fremie, gdzie zabrakło mu raptem 1-2 bil
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
panowie co sądzicie o Carterze. Powiem szczeże zamyka mi naprawdę poważny kupon z ako 13,5 za 200 i nie wiem czy kontrować po kursie 3,5 na przeciwnika. Oglądał może ktoś gdzieś ten mecz, bo śledząc livescoore, to Carter za dobrze nie grał i chyba zdarzały mu się głupie błędy jak choćby w 4 fremie, gdzie zabrakło mu raptem 1-2 bil
Carter grał dziś słabo, ale jego przeciwnik jest naprawdę niewymagający, także sądzę, że Ali się jutro zepnie i wygra, bo to nie jest dla niego żadne wyzwanie ograć słabego Joyce&#39;a.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Higginson – Robertson 2 1,30
Dott – Higgins 2 1,35



AKO: 1,76
Stawka: 5/10
Bukmacher: betclic



Kupon składający się z 2 spotkań. W pierwszym typie stawiam na obecnego mistrza świata – Robertsona, w pierwszej rundzie zagrał koncertowo, wygrywając 9-1 i widać, że jest w wysokiej formie. Jego rywal niespodziewanie pokonał Ebdona, ale moim zdaniem to wszystko co tutaj pokazał.
Drugie spotkanie na kuponie to „derby” Szkocji. Higgins po aferze z ustawianiem spotkań na pewno chce jak najlepiej zaprezentować się w turnieju. Możliwości ma ponad przeciętne, na pewno wyższe od Dotta. W dodatku mega motywacje, więc nie widzę innej opcji jak wygrana Johna.
 
K 54

korn85

Użytkownik
Druga runda :
Robertson - Higginson 10/10 ✅ ✅ ✅
Higgins - Dott 8/10 ✅ ✅ ✅
Maguire - Selby 6/10 ✅ ✅ ✅
Ding - Allen 7/10 ⛔ ⛔ ⛔ -&gt; pierwsza sesja....
Robertsona nie trzeba rekomendowac. Higgins po powrocie ma cos do udowodnienia a przeciwnik nie z najwyzszej polki. Dalej zaczynaja sie schody... Selby mnie nie przekonal w 1 meczu , nie jest tu w najwyzszej formie dlatego taki typ. Licze , ze Maguire sie nie podlozy i powalczy z Markiem. Gdyby tobet wystawil under/over to pewnie sklonilbym sie bardziej na over niz zwyciestwo Maguire&#39;a no ale trza brac to co jest. O ostatnim meczu juz mowilem ( a dla niektorych bredziłem ). Ding jest tutaj obronca tytulu i nie wyobrazam sobie zeby odpadl w drugiej rundzie. Na dodatek z przecietnym Allenem. Zobaczymy co z tego bedzie...
Dokonczenia 1 rundy :
Jak narazie zaden moj typ nie przegrywa i mam nadzieje ze tak pozostanie. Hendry wczoraj strasznie pechowo bo gdyby nie zbieg jakis dziwnych przypadków spokojnie by prowadzil tymi 2 frejmami ( przykladowo rozowa wbita wozkiem przy odstawnej gdy White potrzebowal snookera ).
Co do pozostalych meczow napewno faworyci troche zawodza... Carter meczy sie z Joycem a Murphy &quot;dostraja sie&quot; do przeciwnika. To był chyba wczoraj najnudniejszy mecz od paru lat ktory widzialem. Świtnie natomiast graja Bingham z Sullivanem i jesli Bingham utrzyma ta forme to Sullivan moze miec ciezki orzech do zgryzienia. Jedyny faworyt ktory bez problemowo sobie radzi to Williams co cieszy.
Co do kolejnych meczów to tak jak przewidywalem. Młody Trump sobie radzi z Cope&#39;m zaś Fu z Hawkinsem beda jeszcze grali i grali... Day rowniez nie zawodzi i radzi sobie poki co z Łysym.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ja proponuję zagrać w tym momencie na Joyce&#39;a +2,5 @ 1.80 (sb, bwin) ✅. Jeżeli jest stan 4-4 i jeśli Joyce nie miał po prostu jakiegoś mega dnia to dziś nie powinien oberwać aż 5-2. Jeśli chodzi o Fu - Hawkins to zgodzę się z poprzednikiem i czuję tu dość długą rozgrywkę. O pojedynku Hendrego w Whitem już pisałem i mam nadzieję, że dowiozą ten over. Mimo mojego wczorajszego typu na under pokusiłbym się o +2,5 na Binghama @ 1.95✅ bwin. Zwyciężyć Ronnie raczej powinien, ale znów nie tak wysoko, skoro po pierwszej sesji jest 4-4. Na sesję wieczorną jeszcze dorzucę dwa overy 14,5 @ 1.85 w meczu Dott - Higgins✅ i @1.72 Maguire - Selby✅.
 
K 54

korn85

Użytkownik
No to jak Joice sie nie przerazi zwyciestwem to ładny numer wycial Carter ???? Dac sie ograc jakiemus Joice&#39;owi, ktory chyba pierwszy raz przed kamerami wystepuje to sztuka... Ale trudno sie mowi i trzeba grubiej wejsc w dubel Robertson , Higgins ???? Mam nadzieje, ze spokojnie ograja swoich rywali, ktorzy nie sa zbyt wymagajacy...
 
M 0

master21

Użytkownik
Ja nie wiem co ten Carter zrobił....Oglądał ktoś jego mecz? Rzeczywiście był taki beznadziejny czy miał po porostu pecha? Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło w następnej fazie kursy może podskoczą na rywala Joice i się człowiek odkuje
 
K 54

korn85

Użytkownik
Pecha to raczej nie mozna miec w meczu do 9 wygranych frejmow ;) Poprostu musiał być żenujący bo jakos trudno uwierzyc w to iż Joyce zagrał fenomenalnie ???? W drugiej rundzie zagra prawdopodobnie z Trumpem i moze byc ciekawie ???? Kursy powinny byc w miare rowne.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Oglądałem kawałek tego spotkania i muszę przyznać że gra Kapitana była dość kiepska. Popełniał proste błędy, a Joyce go punktował. Być może słabsza forma się wkradła. W końcu każdemu może. W drugiej rundzie obok Anglika widziałbym Trumpa. Jak narazie jest 7-5 dla tego młodszego w pojedynku z Copem. Tak na marginesie ten &#39;jakiś Joice&#39; to mistrz świata U-19. Co prawda z roku 2001, ale mistrz. A w 2002 został wicemistrzem. I w Main Tourze gra już kilka ładnych lat.

Kilka minut temu zakończył się pojedynek Hendry - White. Po raz kolejny zwycięsko wyszedł z tej batalii Szkot, który wygrał tak jak przewidywałem po zaciętej walce 9-8. Szkoda mi generalnie Anglika bo widać było że strasznie mu zależy. Przynajmniej publiczność nagrodziła go większymi brawami niż Stephena (tak mi się wydawało). I jeszcze warto dodać coś o przedostatniej partii. Przy stanie 60-1 White szedł na remis i robił rzeczy niebywałe... tylko brakło dwóch-trzech zagrań. Co nie zmienia faktu że takiego układu nie powstydziłby się sam O&#39;Sullivan. W następnej rundzie natomiast nie wróżę niczego dobrego Hendremu, bo tam spotka się z Markiem Williamsem.
 
K 54

korn85

Użytkownik
Dokładnie , Hendry zrobil juz swoje i teraz kazde pieniadze mozna stawiac na Williamsa ???? To chyba obok Robertsona bedzie najpewniejszy typ 2 rundy. Licze na kurs w granicach 1,5 a wtedy sobie poszaleje ze stawka ????
✅ ✅
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
No typ na zwycięstwo Marka Williamsa ładnie zakończył mi kupon i zgadzam się z tym, co napisał autor postu powyżej, że raczej i Mark powinien awansować do kolejnej rundy. Miałem rację, że można było zaryzykować White&#39;a, bo było naprawdę blisko, choć ostatecznie Hendry, jak to Hendry trochę szczęśliwie to wygrał. Moje typy na drugą rundę mistrzostw UK - przynajmniej na poniedziałkowy wieczór, to:
Selby - Maguire Ilość Frejmów Typ: Over 14,5 @1,70 ✅ ✅ ✅
Myślę, że nie powinno być w tym meczu problemów. Maguire to naprawdę solidny zawodnik i z pewnością powalczy, do tego Selby chyba w swojej życiowej formie nie jest, więc co najmniej piętnaście partii powinni zawodnicy zagrać, aby któryś z nich mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Sądze też, że czasem, jak nie wiadomo za bardzo, kto wygra, to można dać wówczas over i tak właśnie zrobiłem.
Robertson - Higginson (0-2,5) Typ:1 @1,65 ✅ ✅ ✅
Zasłużony mistrz świata nadal od kwietnia utrzymuje swoją niesamowitą formę. Nadal uzyskuje świetne wyniki, a pierwszą rundę w UK zagrał naprawdę przekonywująco, bo wygrał i to wcale nie z byle kim aż 9-1. Higginson wprawdze jest naprawdę dobry i dla mnie nie jest to zadne zaskoczenie, że pokonał Ebdona, ale więcej niż sześć partii z tak dysponowanym Robertsonem mu po prostu nie daję.
Co o tym sądzicie? Czekam na wasze opinię i pozdrawiam, a wieczorem życze snookerowych snuff ;)
 
M 0

master21

Użytkownik
No nie wierzę, Ronnie przegrał :eek:. Nie ma już żadnej świętości żeby kurs 1,12 nie wszedł. Bądź co bądź Carter zawalił mi kupon. Gdyby nie to, to na prawdę byłbym wkurzony...
Strach pomyśleć co będzie dalej ;/
Jak ktoś oglądał mecz Ronniego to niech napisze parę słów o formie obu zawodników bo nie wiem w jakiej formie jest Bingham.
Dzięki
 
K 691

kalsat

Użytkownik
co tu dużo pisać od stanu 6-6 roni przestał calkowice grac, wbijał wszystko co się dało zero kalkulacji no i się skończyło jak widac po wyniku a Bingham tylko wbijał chodź tez po kilku podejsciach do stołu . Dziwie sie Roniemu niby po finale PL mowil ze gra najlepiej od kilku sezonów i znów mu zależny na zwycięstwach a tu po tygodni obród o 360 stopni cały Roni niestety
A co typów wieczornych nie wiem skąd u was taka pewnosc co to win Neila, chyba was myli wynik z McLeodem bo z forma Kangura wcale nie jest jakas wybitna a pokonać Mcleoda to wielka sztuka nie jest( sam nie wiem jak Wenbo mógł z nim przegrać) ja sam zagralem na handi na Higginson mam nadzieje nawet jak przegra to te 6 frejmow ugra
pozdrawiam miłośników snookera
 
michau 84

michau

Forum VIP
Wyniki całej pierwszej rundy, jutro napiszę parę słów nt zakończonych dziś spotkań ;)

Ding Junhui 9-4 Matthew Stevens
Mark Allen 9-5 Tom Ford
Marco Fu 9-7 Barry Hawkins
Stuart Bingham 9-6 Ronnie O&#39;Sullivan
Stephen Maguire 9-6 Ken Doherty
Mark Selby 9-6 Ricky Walden
Graeme Dott 9-5 Martin Gould
John Higgins 9-6 Stephen Lee
Mark Joyce 9-6 Allister Carter
Judd Trump 9-6 Jamie Cope
Stephen Hendry 9-8 Jimmy White
Mark J Williams 9-3 Mark Davis
Shaun Murphy 9-5 Patrick Wallace
Ryan Day 9-8 Mark King
Andrew Higginson 9-7 Peter Ebdon
Neil Robertson 9-1 Rory McLeod
 
K 0

krasnynt

Użytkownik
Panowie jak to będzie z tym Higginsem? Po wczorajszym spotkaniu z Dottem widnieje wynik 4-4.. Niestety nie miałem przyjemności, żeby oglądać spotkanie tylko śledziłem je na livescore.. Higgins jest ostatni w mojej tasiemce i jak przegra to zwali mocny kupon.. Kontrować na Dotta po dobrym kursie 2,67 czy zaufać Higginsowi?
Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam!;)
 
K 54

korn85

Użytkownik
Co sadzicie panowie o Binghamie ? Kursik ładny i sie pokusilem o postawienie wiekszej stawki na niego i Williamsa... Bingham nie wygrał z byle kim bo z Sullivanem prezentujac na poczatku bardzo dobry snooker.. Nie widzialem meczu Fu z Hawkinsem ale raczej niczego wielkiego Fu nie pokazal.. Powinny byc wyrownane szanse a kursy wskazuja jako Fu faworyta.. Tak czy siak zdania co do tego meczu juz nie zmienie bo kupon poszedl w swiat , chcialbym tylko skonfrontowac to z waszym zdaniem. Pozdrawiam.
✅
 
S 0

sekobb

Użytkownik
Oglądał ktoś może w ogóle wczoraj mecz Higginsa? Wydawać by się mogło, że z Dottem będzie łatwa przeprawa, a tu po pierwszej sesji remis 4:4 i zachęcający kurs 1,5 na Higginsa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom