>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ukash, małe pytanie

S 17

siergej

Użytkownik
Witam wszystkich,
Chciałbym zacząć przygodę z bukmacherką i wpłacić trochę pieniędzy na bet365. Chciałem to zrobić poprzez przelew bankowy (poczta), jednak minimalny przelew to 500 zł.
Jak się dowiedziałem mogę jakoś to wyminąć (jestem niepełnoletni, 17 lat) robiąc konto na Ukash, tam wpłacając poprzez przelew bankowy na poczcie pieniądze i przelać je na bet365. Dodam, że konto u bukmachera jest na jednego z rodziców.
Chciałbym się upewnić, czy to mi wypali, bo znając życie to pewnie coś pokręciłem.
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Po 1) Będziesz potrzebował skan dowodu rodzica, na którego jest konto (czasem wymagają)
Po 2) Wpłać sobie przez paysafecard - tak najlepiej. Ale wtedy wypłata tylko na konto - i to też musi być konto rodzica.

Szczerze? Lepiej było zaczekać do 18, założyć konto w bet-at-home i tam grać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 17

siergej

Użytkownik
Po 1) Będziesz potrzebował skan dowodu rodzica, na którego jest konto (czasem wymagają)
Po 2) Wpłać sobie przez paysafecard - tak najlepiej. Ale wtedy wypłata tylko na konto - i to też musi być konto rodzica.
Szczerze? Lepiej było zaczekać do 18, założyć konto w bet-at-home i tam grać ????
Do 18 to ja czekam niecierpliwie, ale teraz mi bardzo dobrze idzie obstawianie na sucho i chciałbym to wykorzystać. To mówisz, że plan z Ukash wypali, tak? Konto na bet365 mam już założone na rodzica,
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Możesz tak jak napisałeś , ale chyba lepiej i szybciej kupic ukash płacąc z konta bankowego.Nie musisz przeciez z rodziców tylko ze swojego bo wpłacić później możesz gdzie chcesz.A najlepiej to paysafecard i masz o połowę cyrku mniej .I nie musisz juz się upewniać
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 17

siergej

Użytkownik
Możesz tak jak napisałeś , ale chyba lepiej i szybciej kupic ukash płacąc z konta bankowego.Nie musisz przeciez z rodziców tylko ze swojego bo wpłacić później możesz gdzie chcesz.A najlepiej to paysafecard i masz o połowę cyrku mniej .I nie musisz juz się upewniać
No tak, ale problem w tym, że ja nie mam jeszcze konta bankowego i na razie wchodzi tylko przelew bankowy, więc myślę, że ten Twój sposób co podałeś, czyli paysafecard nie wchodzi w grę. Jeśli się mylę to mnie popraw. Tak więc chyba skorzystam z tego ukash.
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Chyba nie rozumiesz do końca , karta ukash i paysafecard to powiedzmy to samo. Ukash mozesz kupic na allegro, lub bezposrednio na ich stronie i nie ma zbędnej prowizji.Paysafecard kupujesz jak zwykłe doładowanie telefoniczne w odpowiednim punkcie wbijasz kod i masz kase u bukmachera.I wypłacasz na konto rodziców skoro u buka masz na kogos z nich konto.
 
S 17

siergej

Użytkownik
Chyba nie rozumiesz do końca , karta ukash i paysafecard to powiedzmy to samo. Ukash mozesz kupic na allegro, lub bezposrednio na ich stronie i nie ma zbędnej prowizji.Paysafecard kupujesz jak zwykłe doładowanie telefoniczne w odpowiednim punkcie wbijasz kod i masz kase u bukmachera.I wypłacasz na konto rodziców skoro u buka masz na kogos z nich konto.
Hmn, czyli np. kupie sobie te kartę na allegro (lub u nich na stronie, jeśli można przez przelew banowy) i później co? Wbijam ten kod na bet365 i mam załóżmy 50 zł? Tak to działa?
 
emm 99

emm

Użytkownik
Witam,
Panowie jak szybko i bezpiecznie zakupic taki kupon?
Potrzebuje przelac na JUZ dosc spora kwote na bet365 i ile mnie to bedzie kosztowalo?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Witam,
Panowie jak szybko i bezpiecznie zakupic taki kupon?
Potrzebuje przelac na JUZ dosc spora kwote na bet365 i ile mnie to bedzie kosztowalo?
Na ta chwile tylko w kiosku lub na allegro mozna kupic bo firma dotpay od 2 tyg nie daje ekspresowych przelewow nawet dzwonilem do nich ale troche to kpina ze nie potrafia przywrocic wplaty ekspresowo
 
Do góry Bottom