>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ukraina (Premier League) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP

Dynamo Kijów v Metalist Charków 1 1,57
1:1 ⛔
Dość wysoki kurs jak na Dynamo jeśli chodzi o krajowe rozgrywki. Mecz niemal na szczycie, wicemistrz zagra z zdobywcą 3 miejsca w poprzednim sezonie. Spodziewałem się że na podium znajdzie się miejsce dla Dnipro a Metalist jest dla mnie maleńkim zaskoczeniem. W poprzednim sezonie Dynamo dobrze prezentowało się na swoim obiekcie, 12 zwycięstw i 2 remisy w 15 spotkaniach, bilans bramkowy 36:7. Metalist na wyjazdach radził sobie wyśmienicie, 10 zwycięstw i tylko 1 porażka robi wrażenie. Dynamo poprzedniego sezonu nie może zaliczyć do udanego, przegrali wszystko co mogli. Ten sezon zaczęli jednak najlepiej jak mogli - w spotkaniu o Super Puchar pokonali faworyzowany Szachtar Donieck 3:1 po bramkach Guseva, Diakathe i Milevskiego. Przed sezonem Dynamo przeprowadziło bardzo fajne transfery - Ideye sprowadzony z Sochaux za ponad 9 milionów euro, w poprzednim sezonie 15 bramek a więc bardzo udany sezon, wielkie nadzieje wiąże się z tym zawodnikiem. Po przerwie na występy w Saint-Etienne i Lyonie wraca Diakathe, przyszedł w końcu Lukman Haruna z Monaco. W połączeniu z takimi zawodnikami jak Milevski, Yarmolenko, Aliev, Gusev, czy Vukojevic może to stanowić bardzo mocny kolektyw. Jeśli chodzi o Metalist to tutaj wiało nudą, żadnych znaczących transferów, postawiono na utrzymanie składu. W poprzednim sezonie Dynamo ograło Metalist na wyjeździe 2:1 i zremisowało u siebie 1:1. Sezon wcześniej zwyciężyli 3:0 u siebie i 2:1 na wyjeździe. Po bardzo udanym starcie sezonu zawodnicy Dynama będą niesamowicie zmotywowani do dalszych sukcesów. Stadion Olimpijski pięknieje w oczach, teoretycznie już we wrześniu Dynamo ma na nim rozgrywać swoje spotkania a więc to dodatkowa motywacja dla zawodników.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
vs.

Premier-Liga, 1 Kolejka
Arsenał Kijów - Dnipro Dniepropietrowsk
Sezon 2011/2012 zaczął się już na Ukrainie. W meczu kończącym pierwszą kolejkę Premier-Ligi zmierzą się Arsenał Kijów i Dnipro Dniepropietrowsk. Moim faworytem są goście, i to na nich zdecyduje się zagrać.
Dnipro, poparte pieniędzmi swojego właściciela, bogatego biznesmana Igora Kolomojskiego zamierza w przyszłym sezonie uplasować się w czołowej trójce ligi, tuż za plecami wielkich - Dynama Kijów i Szachtara Donieck. Ich najgroźniejszy rywal w walce o trzecie miejsce, Metalist Charków swój pierwszy mecz zremisował z Dynamem Kijów. Jest więc już teraz okazja by uzyskać dwa punkty przewagi.
Arsenał Kijów podchodzi do sezonu z innymi celami. Przeciętniak ligi, drużyna środka tabeli, zbyt silna by spaść, i zbyt słaba by włączyć się do walki o puchary. Groźni na swoim stadionie, raczej opierający się o regularne wygrywanie ze słabszymi, niż walkę z bogatszymi drużynami.
Pierwszy mecz sezonu to zawsze trochę loterii, ale za to większość czołowych zawodników jest gotowa do gry. Po stronie gości jest to przede wszystkim Giuliano - ogromnie utalentowany rozgrywający Dnipra. Sprowadzony z Internazionalu Porto Alegre zawodnik chyba zdążył się już zaaklimatyzować na Ukrainie. Od tego sezonu ma zacząć pokazywać pełnie swojego talentu, by potem zaowocował transferem na zachód Europy. 21-letni zawodnik słynący z doskonałej techniki, i prostopadłych podań ma prowadzić Dnipro do sukcesów. Oprócz niego, Dnipro ma w swoich szeregach sprowadzonego z Metalista Charków Denysa Oliynyka, który ma wnieść nową jakość na lewe skrzydło. Jest też dwóch silnych Ghańczyków - doświadczony Derek Boateng w środku pola, i młody talent Samuel Inkoom na prawej obronie. Za wykańczanie akcji ma odpowiadać Oleksandr Gladky.
W składzie gospodarzy próżno szukać znanych nazwisk. Arsenał stawia na zgraną, solidną drużyne. Najgroźniejszym zawodnikiem drużyny z Kijowa jest Rumun Ionut Mazilu w ataku.
Wydaje mi się, że Dnipro będzie chciało zacząć sezon od zwycięstwa, i zdoła pokonać Arsenał. Transmisja meczu (prawdopodobnie) w Polsacie Futbol o godzinie 18:00.
Pozdrawiam.
Arsenał (4-3-3):
Borovyk - Polyovy, Shershun, Euseev, Khomyn - Maksymov, Bogdanov, Arzhanov - Koupak, Mazilu, Shatshink
Dnipro (4-2-3-1): Lastuvka - Strinil, Rusol, Cheberyachko, Inkoom - Boateng, Kravchenko - Oliynyk, Giuliano, Konoplyanka, Gladky

Arsenał Kijów - Dnipro Dniepropietrowsk 2 @1,44 ⛔ 3:3
Ostatecznie meczu w Polsat Futbol nie było, więc pozostał mi Livescore, a po nim sądząc musiał to być zwariowany mecz... Od 2:0, po 2:2... I faktycznie troche nie trafiłem ze składem ;)
 
T 2

thmx

Forum VIP
Bardzo ciekawa analiza dzisiejszego meczu. Dla mnie granie po tak śmiesznym kursie na gości mija się z celem, jednak zgadzam się, że Dnipro to &quot;pewniak&quot;. Co ciekawe zespół gości nie żałował $ na tranfery i prawie dorównał kwotowo Szachtarowi. Aspiracje drużyny z Dniepropietrowska są spore, bo celem są oczywiście puchary, ale po cichu mówi się o detronizacji Dynama /nr.2 w lidze ukraińskiej/.
Nie wiem skąd miałeś info o składzie gości, ale wg mojego info w wyjściowej 11-tce nie ma Boatenga ani Gladky&#39;iego - prawie połowa skłądu mi się nie zgadza ;) Moja wersja to :

Kanibolotsky - Inkum, Cheberyachko, Mandzyuk, Denisow, Giuliano, Rotan, Kułakow, Linnet, Lepa, Smooth

Co do drużyny gospodarzy to przystępuje ona do sezonu mocno odmieniona. Przede wszystkim nowy trener co oznacza zmiany personalne.
I tak Witalij Reva, Andrij Komaritsky, Vytautas Luksha, Matyukhin Sergei Alexander Daniłow, Rolan Gusiew, Andrei Yeshchenko Siergiej Zakarlyuka - otrzymali status &quot;wolnego piłkarza&quot; doszło kilku zawodników, ale nie wiadomo jak się wkomponują w zespół.

Podsumowując silna motywacja drużyny przyjezdnej powinna dać jej WIN. Jeśli chcą &quot;namieszać&quot; w czołówce to takie mecze muszą po prostu wygrywać, jednak początek sezonu i taki kurs mnie zniechęca trochę.
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Ja cóż mam odmienne zdanie.
Patrząc na transfery Arsenal zrobił ich więcej od Dnipro i nie są to jacyś słabi gracze, a Dnipro sprzedało swoich najskuteczniejszych do lepszych ekip jak Schachtar albo na zachód, a Ci co przyszli do takich rewelacji nie należą
Ja typuje 1X po kursie 2.44 w betsafe
albo bezpieczniej po podobnym kursie co na zwycięstwo gości czyli Arsenal +2 po kursie 1.40 w Sportingbecie
 
duo 303

duo

Użytkownik
Metalist Charków - Zorya Ługańsk @1.30 ✅✅✅
Dziś naprzeciw siebie stają Metalist Charków i Zorya Ługańsk. Zacznijmy może od przypomnienia zeszłego sezonu. Metalist zajął w nim 3 miejsce za Ukraińską wielką dwójką, Dynamem i Szachtarem. Zorya za to zakończyła sezon na 12 miejscu z jedynie 3 punktami przewagi nad strefą spadkową. Nowy sezon obie drużyny także rozpoczęły różnie. Metalist zremisował na wyjeździe z Dynamem Kijów 1:1, (które to Dynamo dopiero co zdobyło Superpuchar Ukrainy pokonując Szachtar 1:3), więc można uznać to za sukces. Zorya za to przegrała 3:1 z Symferopolem drużyną bez wątpienia słabszą od graczy z Charkowa. Dodatkowo w ostatnich 5 meczach obu drużyn zawsze wygrywał Metalist z czego 4 ostatnie razy minimum 2 bramkami. Tak więc ten mecz traktuję jako prawie, że lokatę.
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Kryvbas - Zorya / X @ 3.25 Bet365
wynik: 2:1 ⛔

Stats na fajny deal, widać, że się dzielą rok po roku. Po dwóch wygranych Zoryi w ubiegłym roku wyszli na &quot;0&quot; jeśli chodzi o podziały. Jeśli wygrają gospodarze, mogą wskoczyć nawet na 4 pozycje. Kryvbas ? Nie. Zorya 3 pts straty do gospodarzy. Na obecny moment ani oni, ani gospodarze nie grzeszą formą, a że Zorya te dwa mecze wygrała w ubiegłym sezonie, to dziś nie sądzę, przy obecnym układzie spotkań, że 3 oczka zgarną. Remis
 
T 2

thmx

Forum VIP
Karpaty Lviv - Metalist Charkov 1 [2,20] Betway 4/10 [1-0] ✅

Kurs leci - niedawno jeszcze [2,40] na GB i [2,35] na Betway był, ale podaję aktualny, aby nikt się nie czepiał ;).
Mecz z podtekstem - wiadomo, że trener Metalista odchodził z Karpat po ostrej kłótni i nawet teraz na mecz pucharowy do Karpat się nie wybiera. Poza tym prawdopodobnie część zawodników Metalista z podstawowego składu &quot;odpocznie&quot;. Karpaty nastawione są na puchar /chcą zajść jak najdalej/, bo w lidze ciężko im będzie zapewnić sobie miejsce pozwalające na uczestnictwo w LE. Tak więc napięcie spore przed meczem i motywacja po stronie gospodarzy spora - wg mnie KArpaty powinny zaliczyć dziś WIN.

Można spróbować asekuracyjnie [1,61] DNB Bet365.

P.S. Niestety obecnie z przyczyn osobistych mogę tylko sporadycznie udzielać się na forum i w tym ulubionym przeze mnie temacie /dziale/ :-(

P.S. 2 Planowo skromne 1-0 Karpat, ale po jakim kursie :grin:
Drugi mój pewniaczek Arsenal Kijów [1,50] też spokojnie poradził sobie na wyjeździe, ale nie miałem czasu na opisy. Było kilka niespodzianek m.in. porażka Vorskli na wyjeżdzie, nonszalancka gra Dnipro /przy prowadzeniu 2-1/ spowodowała ich odpadnięcie z pucharu no i cieszę się, że Szachtar wygrał w Kijowie z Dynamo ????
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
mecz: Shakhtar Donetsk - Arsenal Kyiv 5:0 ✅
typ:
Over 2.5
kurs:
1.75
bukmacher:
Unibet
godzina: 16:00

analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie w ukraińskiej Premier Liga na Donbas Arena Szachtar Donieck podejmie Arsenal Kijów. Obie ekipy mają swoje kłopoty, podopieczni Leonida Kuchuka ostatnio grają słabiej w lidze (zdobyli raptem 4 punkty w ostatnich 5 meczach), natomiast Mircea Lucescu wczoraj na konferencji prasowej powiedział, że na mecz z Arsenal ma raptem 16 zdolnych do gry zawodników.
Postanowiłem zagrać w tym spotkaniu na over 2.5 strzelonych bramek. Szachtar mimo, że z kłopotami kadrowymi to jednak na Dombas Arena w lidze radzi sobie bardzo dobrze (8 zwycięstw i 1 porażka) przy czym jest bardzo skutecznych, bo zdobył już 24 gole w meczach u siebie. Arsenal natomiast ostatnio gra słabiej ale ma w swoich szeregach kilku doświadczonych zawodników, ponadto jest to zespół, który nieźle radzi sobie na wyjazdach (5 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki).
W dotychczasowej historii Szachtar grał z Arsenalem 20 razy w lidze z czego wygrał 13 razy, 6 razy remisując i tylko raz przegrywając. Co najważniejsze jednak w tych meczach pada sporo bramek, Szachtar strzelił ich już 40 (średnio 2 na mecz) tracą 12. Oto na koniec wyniki z ostatnich meczów obu ekip na Donbas Arena:
28/11-10 Premier League Shakhtar Donetsk vs. Arsenal Kiev 4:0 28/03-10 Premier League Shakhtar Donetsk vs. Arsenal Kiev 3:1 12/04-09 Premier League Shakhtar Donetsk vs. Arsenal Kiev 3:0 31/10-07 Ukraine Cup Shakhtar Donetsk vs. Arsenal Kiev 4:1 01/09-07 Premier League Shakhtar Donetsk vs. Arsenal Kiev 4:1
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Dzis warto pograc na Karpaty, graja o utrzymanie,zostaly 2mecze do konca. Kraza pogloski ze Karpaty troche kupowalo na koniec.. Ja to pomijam. Karpaty sa znacznie mocniejsze. Spadek druzyny ktora od paru lat gra w europejskich pucharach jakos mi sie nie widzi. Dzis Karpaty wygraja i zrobia duzy krok ku utrzymaniu.
Wole zagrac Karpaty po 1.5 niz wyjaz Szachtaru w Metalurgu za 1.25...
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Metalurg Donieck- Dnipro
2 1,8( expekt) 5/10 0-3✅

2 kolejki do końca rozgrywek. Metalurg w lidze już ma wakacje. Pewne 7. miejsce, zagwarantowana gra w Lidze Europy, dzięki grze w finale Pucharu Ukrainy z Szachtarem. I właśnie to spotkanie jest absolutnym priorytetem dla gospodarzy( mecz w niedziele). Jako, że w zeszłą sobotę, grali dramatyczny półfinał, wygrany po rzutach karnych, dziś trener Metalurga ma wystawić w połowie skład rezerwowy, aby oszczędzać podstawowych zawodników na niedzielny finał.
Dnipro z kolei wciąż walczy o Ligę Europy wraz z Arsenałem i Tavriją. Trener Juande Ramos wystawi niemal najsilniejszą jedenastkę, poza zawieszonym Matheusem( 23/7).
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Oglądałem ostatnim mecz Metalurga Donieck z Tavriyą.
Przed meczem pojawiła się informacja, o tym, ze Metalurg zagra ławką,
z pierwszego składu zagrało jednak 5-6 graczy z pierwszej jedenastki.
Kursy przed meczem z 2,2 spadły na 1,4.
Metalurg poza dobrą 1 połową był w tym meczu słaby, jednak meczu nie przegrał.
Dnipro dawno nie wygrało w Doniecku z Metalurgiem, dla mnie no bet.

Szachtar walczy o mistrzostwo, ale kurs 1,3 z silnym Metallistem
to sygnał do zaryzykowania na Metallist +1,5 kurs był na poziomie 2,01 w sbo przez chwilę,
po wystawieniu w ciągu 5min zostało ~1,7 teraz 1,79.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Metalist dziś bez takich zawodników jak: Villagra( 23/1), Torsiglieri( 5/1), Fininho( 14/2), Taison( 23/2), Cristaldo( 24/10). Pewnien serwis podaje także, że Xavier( 25/10), dostał już wolne i również nie zagra z Szachtarem.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Dnipro - Karpaty | Typ: X2 - 2,20 ⛔
Goście mają bardzo trudną sytuację, powinni dziś co najmniej zremisować, by zapewnić sobie utrzymanie, muszą bowiem brać pod uwagę zwycięstwo Obolonu. Gospodarze mają już zapewnioną Ligę Europejską, więc dziś nie muszą grać na maksa, poza tym Dnipro i Karpaty mają tego samego właściciela, a raczej nie chce on, żeby jeden z jego klubów spadł z najwyższej ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom