>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Uleb Cup 2007/2008

Status
Zamknięty.
P 0

pettersen

Użytkownik

to może zacznę :-D

vs


typ: -21 AKASVAYU GIRONA
kurs: 1.90
stawka: 7/10
buk: VCBET

typ: OVER 88 AKASVAYU GIRONA
kurs: 1.85
stawka: 7/10
buk: FONBET

Trzecia kolejka rozgrywek Uleb Cup. Hiszpanie podejmują na własnej hali gości z Holandii. Moim zdaniem, powinien być to spacer, ponieważ obie ekipy dzieli przepaść. W drużynie Hanzevastu nie zagra Emiliano Morales (6p 1z na mecz) oraz Pavel Englicky (1p 1z), nie są to jacyś wybitni gracze, ale zawsze to osłabienie. W meczu z Gironą ma ich zastąpić Rhymer Kitwana. Tak jak wspomniałem wyżej spodziewam się gładkiej wygranej Hiszpanów, innej opcji nie ma.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Adecco Asvel - Gran Canaria ✅
typ: Asvel -2.5 (lacznie z dogrywka)
kurs: 1.90
buk: unibet

Asvel lepszy prawie w kazdym elemencie gry, szczegolnie teraz kiedy Gran Canaria tak mocno zawodzi. W lidze doly, w Ulebie bilans 3-1 i dzis passa trzech wygranych pod rzad raczej sie zakonczy poniewaz znow zespol z Hispzanii ma trudnego rywala. Asvel zawiodl w meczu u siebie z Estonczykami, drugi raz sie to nie powinni powtorzyc, stawka meczu jest wysoka. Lyon stara sie odbudowac zespol i wrocic do elity europejskiego kosza, aspiracja sa jasne, dojsc jak najnajwyzej w Uleb Cup, zdobyc mistrzostwo Francji i powrot do Euroligi. Nie bedzie to lawe ale wszystko jest mozliwe. Kilku graczy jest w dobrej formie, bardzo licze na doswiadczenie Foriesta oraz Jeaneanu. Rowno gra center z Nigerii Uchenna Nsomwu, zaskakuje skutecznoscia rezerwowa `4` Amerykanin Chevon Troutman, jeszcze do tego mozna dodac dobrego Wilsona, moze przebudzi sie Jackson. Tyle na Canarie starczy, sa bez formy, slabo bronia a Francuzi korzystaja z gry silowej, pod koszem swietnie radzi sobie Asvel a Gran Canaria przyjechala do Francji bez swojego czolowego centra Kornela Davida, Wegier narzeka na uraz.
 
d.macko10 0

d.macko10

Użytkownik
...
Adecco Asvel - EnBW Ludwigsburg [Under/Over 167,5]
typ: over Unibet: 1,9


W grupie G pucharu Uleb zmierzą się ze sobą francuskie Adecco Asvel z niemieckim EnBW Ludwigsburg.
Liderem tej grupy jest nasz Śląsk Wrocław , francuzi zajmują trzeciem miejsce z bilansem 3-2 438:422 ze średnia na mecz 172 punkty.
Niemcy natomiast są outsiderem grupy, ich bilans 0-5 403:463 , średnia na mecz to 173,2.
Zdecydowanym faworytem jest więc Adecco, które pokonało juz EnBW na wyjeździe 90:72. Było to dokładnie 06/11/2007.
Oba zespoły są bardzo ofensywnie nastawione , na potwierdzenie tego wklejam ostatnie mecze obu ekip:
Last 6 matches: ADECCO ASVEL BASKET:
07/12/2007 France Pro A, Men Villeurbane vs. Cholet W - 88:74
04/12/2007 ULEB Cup, Men Group G Villeurbane vs. Gran Canaria W - 94:86
02/12/2007 France Pro A, Men Villeurbane vs. Roanne W - 95:80
27/11/2007 ULEB Cup, Men Group G Slask Wroclaw vs. Villeurbane L - 78:65
24/11/2007 France Pro A, Men Le Mans vs. Villeurbane L - 83:69
20/11/2007 ULEB Cup, Men Group G Panionios vs. Villeurbane W - 81:81
91:98 (OT)
Last 6 matches: ENBW LUDWISBURG:
08/12/2007 Bundesliga Braunschweig vs. Ludwigsburg L - 86:75
05/12/2007 ULEB Cup, Men Group G Ludwigsburg vs. Panionios L - 77:85
01/12/2007 Bundesliga Ludwigsburg vs. Tübingen W - 99:75
27/11/2007 ULEB Cup, Men Group G BC Kalev vs. Ludwigsburg L - 92:88
23/11/2007 Bundesliga Bonn vs. Ludwigsburg L - 87:81
20/11/2007 ULEB Cup, Men Group G Slask Wroclaw vs. Ludwigsburg L - 107:93
Jak widać statystyki potwierdzają to co napisałem wcześniej.
Podsumowując , zapowiada się mecz z dużą ilością punktów, Francuzi są wstanie rzucić nawet setkę punktów,a EnBW napewno dorzuci swoje 68.
Unibet na to spotkanie wystawił najniższą linię , podczas gdy Bwin propnuje 168,5 , Expekt i Gamebookers 170,5 ; trzeba więc to wykorzystać.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Strasburg - Hapoel Jerusalem 2.52 ⛔

W niczym Hapoel nie ustepuje zespolowi z Francji. To bardzo zly sezon SIG. Gracze, ze Strasburga fatalnie zaczeli rozgrywki, rowniez slabo graja w rozgrywkach Pucharu ULEB. Francuzi bilans 2-3, Hapoel 3-2. Slaby sklad Strasburga w tym roku, Lewin slaby, bardzo schematyczny, Peetway drewniak, Nissim i Giffa graja bardzo srednio, szczegolnie zle w obronie. Srednio gra Shannon i niezle Obasohan, to jedyny atut zespolu. Hapoel bardzo mocny w tym roku. Szczegolnie Arnold strzelec znakomity, na swietnym procencie z gry. Swietnie gra tez Bowers i Robertson. Bardzo dobrze rozgrywa Hagag, na lawce jest jeszcze Markovich, Pniny i Curry, szeroki mocny sklad, wazny jest ten mecz dla ukladu tabeli po przegranej w Libercu, Hapoelmusi wygrac sa faworytami wiec 2.52 warto grac.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
BC Sialuai - ALBA Berlin 2.0

Alba ma bilans 3-3 i jest to kluczowy mecz grupowy, dwa ostatnie mecze to u siebie Turk Telekom oraz wyjazd do Bosni, aby nie tworzyc ciezkiej sytuacji dzis powinni wygrac. Ekipa z Niemiec bardzo mocna, o tym, ze chca grac na serio w Uleb i sa ambitni powierdza mecz z KK Bosnia w Berlinie gdzie miejscowi wygrali po pieciu dogrywkach, fantastyczne spotkanie, Alba 3 razy przegrywala w dogrywkach i zdolala wygrac, to byl jeden z najlepszych meczow jakie widzialam w zyciu, zawsze cenilam Albe ale po tym meczu zabralam jeszcze wiekszego szacunku do nich. Rasic, Subotic, Herber, Brown, Nikolic, Jenkins, Pantic, Femerling nie mam watpliwosci ze to bardzo dobry zespol, fajnie, ze wreszcie gra w Berlimie Patrick, w fomie bardzo wysokiej jest Brown oraz Nikolic. Alba jest w dobrej formie po tym ciezkim meczu z Bosna wygrali wysoko lige wyjazdowa z Bambergiem. O zespole z Litwy niewiele mozna dobrego napisac. Mocni sa jako tako tylko u siebie ale tez nie ma co przesadzac, ze wlasna hala za nich wygra. Bilans ligowy nie za dobry tylko 5-3, powazniejszych naziwsk tam nie ma Grant sprowadzony z Francji, Masiulis z Rosji, sredniaki generalnie rzecz ujmujac. Szanse na wygrana oceniam mniej wiecej 60/40 na korzysc Berlinczykow, kiedy na ten mecz jest 2.0 to warto zagrac na pewno.

Ze stawka nie ma co szalen na ten mecz, w przypadku porazki w Belrinie dramtu jeszcze nie bedzie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Panionios

Śląsk w ULEB cup gra nadzwyczaj dobrze. Zajmują drugie miejsce w grupie G i mają taki sam bilans jak lider: Canaria. Od czasu zmiany trenera grają naprawde dużo lepiej, Urlep już niestety nie pasował do tej ekipy. W tej chwili są nie do pokonania, ostatnie 3 spotkania w lidze wygrali bez problemu. W ULEB cup również dobrze, na ostatnie 3 spotkania wygrali dwa razy, a jedyną porażke ponieśli z liderem na wyjeździe. Trener Adamek będzie mógł liczyć na wszystkich zawodników w tym spotkaniu. Mam nadziję, że Atkins również zacznie grać lpeiej, ponieważ w ostatnim spotkaniu w ULEB cup zdołali go powstrzymać i rzucił bardzo małą ilość punktów.
Panionios z bilansem: 3-3 jest w środku tabeli i już powoli tracą szanse na awans do dalszej fazy turnieju. W pierwszym spotkaniu ze Śląskiem w Grecji wygrali 72:61, ale wtedy grał ich najlepiej punktujący zawodnik, Giannoulis. Tym razem najprawdopodobniej nie zobaczymy ich gwiazdora, ponieważ jest kontuzjowany.
Głównie ta ostatnia zawrta informacja skusiła mnie do zagrania tego spotkania. A mój typ to Śląsk z handi (-3.5) w Bet365 po kursie 1.83 6/10. W bwin jest dostępny handi -.45 po kursie 1.85, ale dla minimalnie większego kursu nieopłaca się tam grać.

pzDr

⛔ Niestety Panionios zagrał znów dobre spotkanie.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Pamesa Valencia - Sluc Nancy Basket Association

Drugie spotkanie ty typowy mecz na podbicie kursu, który i tak nie jest wysoki. Dzisiaj o godzinie 20:45 w ramach Pucharu ULEB, zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy bardzo dobrze spisującą sie drużyną Pamesa Valencia, a dość przeciętnym zespołem z Francji Nancy Basket Association. Gospodarze zajmują drugie miejsce w tabeli swojej grupy z bilansem spotkań: pięć wygranych, jedna porażka. Przegrali oni zaledwie raz w meczy wyjazdowym z liderem grupy, rosyjskim Khimki Moscow. U siebie grają naprawdę bardzo dobrze. W lidze Hiszpańskiej również spisują sie bardzo zadowalająco, o czym może świadczyć remis z taką potęgo koszykówki jak Axa FC Barcelona. To co na pewno rzuca się w oczy, to świetna passa hiszpańskiego zespołu na własnym boisku. Wygrali oni ostatnie dziewięć spotkań na własnym parkiecie, a ostatnią porażkę zanotowali 26 maja tego roku. Z Francuskiem zespołem w meczu wyjazdowym wygrali pięcioma punktami, więc dlaczego nie mieli by wygrać u siebie, jeżeli tak dobrze sie szusują. Goście już praktycznie bez szans na awans do następnej fazy turnieju. Są oni przeciętnym zespołem na przekroją drużyna grających w ULEB. Przegrali oni trzy spotkania, wygrali trzy i zająkują trzecie miejsce w grypie, jednak to wszystko na nic sie nie zda, bo i tak dzisiejszy mecz przegrają. Na pewno Hiszpańska koszykówka stoi na o wiele wyższym poziomie, niż francuska.Świadczą o tym osiągnięcia klubowe jak i reprezentacyjne. Myślę, ze dzisiaj Nancy nie ma czego szukać w Valencii.

Typ:
Pamesa Valencia
 
mack01o 0

mack01o

Użytkownik
01.08 19:30 Hanzevast Capitals - Akasvayu Girona [HC 14,5:0] 2 1.85 10/10 Unibet

Po krótkiej przerwie powracają rozgrywki Pucharu Uleb. Ja na dziś wypatrzyłem sobie bardzo fajny meczyk. Mianowicie holenderskie Hanzevast Capitals na własnym parkiecie podejmie hiszpańską Gironę. Chyba nikomu nie muszę mówić kto jest faworytem , bo każdy wie na jakim poziomie są obie koszykarskie ligi.
Pokazuje to także kurs na gości. Ich wygrana jest wyceniana przez bukmacherów na 1,05. Czy to nie śmieszny kurs? Bardzo śmieszny więc dlatego zdecydowałem się na HC 14,5:0.
Girona spokojnie powinna go przeskoczyć, tymbardziej , żę u siebie pocisnęli z Holendrami aż 96:63 .
Jeszcze trochę statystyk:
Hiszpanie pewnie prowadzą w swojej grupie z bilansem 5-2 , lecz dwie drużyny: Galatasaray Café Crown i Hemofarm Vrsac mają taki sam bilans. Tak więc Girona napewno nie odpuści.
Holendzy natomiast `pewnie` zamykają stawkę w tej grupie z bilansem 1-6.
Gościom w ACB ostatnio się zbytnio nie powodziło:
06/01/2008 Spagnola ACB Fuenlabrada vs. Akasvayu Girona L - 93:75
30/12/2007 Spagnola ACB C.B. Granada vs. Akasvayu Girona L - 98:90 ,
z tegoż powodu pewnie odbiją to sobie na znacznie słabszym przeciwniku
????
 
polewka 0

polewka

Użytkownik
Wynik to 91 : 105 ????szkoda brakło 1pkt jak na złość ???? ale moim zdaniem naprawde bardzo dobry typ lecz zabrakło szczęścia...
 
mack01o 0

mack01o

Użytkownik
01.08 19:30 Hanzevast Capitals - Akasvayu Girona [HC 14,5:0] 2 1.85 10/10 Unibet⛔⛔⛔

Po krótkiej przerwie powracają rozgrywki Pucharu Uleb. Ja na dziś wypatrzyłem sobie bardzo fajny meczyk. Mianowicie holenderskie Hanzevast Capitals na własnym parkiecie podejmie hiszpańską Gironę. Chyba nikomu nie muszę mówić kto jest faworytem , bo każdy wie na jakim poziomie są obie koszykarskie ligi.
Pokazuje to także kurs na gości. Ich wygrana jest wyceniana przez bukmacherów na 1,05. Czy to nie śmieszny kurs? Bardzo śmieszny więc dlatego zdecydowałem się na HC 14,5:0.
Girona spokojnie powinna go przeskoczyć, tymbardziej , żę u siebie pocisnęli z Holendrami aż 96:63 .
Jeszcze trochę statystyk:
Hiszpanie pewnie prowadzą w swojej grupie z bilansem 5-2 , lecz dwie drużyny: Galatasaray Café Crown i Hemofarm Vrsac mają taki sam bilans. Tak więc Girona napewno nie odpuści.
Holendzy natomiast `pewnie` zamykają stawkę w tej grupie z bilansem 1-6.
Gościom w ACB ostatnio się zbytnio nie powodziło:
06/01/2008 Spagnola ACB Fuenlabrada vs. Akasvayu Girona L - 93:75
30/12/2007 Spagnola ACB C.B. Granada vs. Akasvayu Girona L - 98:90 ,
z tegoż powodu pewnie odbiją to sobie na znacznie słabszym przeciwniku
????
????91 : 105 ⛔⛔⛔
no właśnie niestety, tylko albo aż 1 punkt ????
 
pck 0

pck

Użytkownik
ALBA BERLIN- TURK TELEKOM ANKARA
Typ: ALBA
Kurs: 1,64
Buk: Fortuna
W grupie A Alba Berlin gra z Ankarą. Po ośmiu kolejkach Alba zajmuje 3 miejsce - bilans 4-4, a Ankara 2 miejsce - bilans 7-1. Niemcy jeśli chcą zająć premiowane awansem miejsce powinni dzisiaj wygrać.W przypadku porażki będą musieli wygrać na wyjeździe z Bosnią Sarajewo. Właśnie z Bosnią jak i z Siualali rywalizują o trzecie miejsce. Ankara awans ma zapewniony, walczy jedynie o pierwsze miejsce w grupie. Obydwie drużyny bardzo dobrze spisują się w swoich ligach. Alba jesli liderem (13-3 i bez porażki u siebie), natomiast Ankara jest druga (12-4). Dużym osłabieniem Ankary jest bral Michaela Wrighta, który jest jej liderem punktowym w ULEB CUP. Pod jego nieobecność za zdobywanie punktów będą odpowiedzialni EL-Amin, Dudley i Williams. Brak Wrighta w połączeniu z dużą motywacją Alby powinien dać zwycięstwo drużynie z Berlina.
 
L 0

lukaszzxc

Użytkownik
co myslicie o spotkaniu: Turow Zgorzelec - Unics Kazan
teroretycznie wydaje mi sie ze z hendi +5 turow powinien wygrac ale zastanawiam sie nad rozszadami w tabeli. Napiszcie co o tym myslicie.
pozdrawiam
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Zadar - Hapoel Jerusalem (koszykowka ULEB CUP)
Typ: Zadar - 9.5
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie koszykowki europejskiego pucharu ULEB w ktorym zmierza sie zespoly Zadar z Hapoel Jerusalem. Zaczne moze od gospodarzy ktorzy prezentuja w ostatnim czasie wysoka forme czy to w lidze Chorwackiej czy w europejskich pucharach. Na ostatnich 6 spotkan przed wlasna publicznoscia wszystkie 6 wygrali! przyczym zdobyli 494pnk. a stracili 402. Goscie natomiast kompletnie bez formy w ostatnim czasie czego efektem jest 5 porazek w ostatnich 6 meczach wyjazdowych w ktorych zdobyli 422pnk. a stracili 508pnk. Reasumujac kurs 1.45 jaki wystawil Bet365 na zwyciestwo gospodarzy 10 badz wiecej punktami nie jest za wysoki lecz moim zdaniem warty jest zagrania w singlu za wieksze pieniazki badz w jakims kombosie.
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Besiktas Cola Turka - Hapoel Jerozolima
typ- Besiktas Cola Turka - 9,5
kurs - 1,85



W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami w Izraelu wielu widziało faworyta w zaspole w Turcji ale Hapoel zagrał świetny mecz i zrobił sobie dość sporą przewagę przed meczem rewanżowym. Jednak dobrą wiadomością dla gospodarzy tego meczy jest postawa Hapoleu w meczach wyjazdowych i jeśli w tym meczu drużyna nie z Jerozolimu nie popiszę się tak wysoką skutecznością jak w pierwszym meczu to wierzę że Besiktas u siebie jest w stanie odrobić straty i
tym samym pokryć to handi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ales skromny, kochasz sie? Wybacz za prywate ale strasnzie mnie to ciekawi czy przed lustrem czujesz ten dreszcz rozkoszy.
 
M 0

maskar

Użytkownik
Roxanne przeczulony/a trochę jesteś ;) Byle co Cię drażni, niepotrzebnie wprowadzasz zamęt w wątku.
Docent - gratuluję, z niecierpliwością czekamy na kolejną kolejkę ULEBCup i Twoje typy ????

pozdrawiam.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A czy ja mowie ze typy sa zle? Dziwi mnie tylko samouwielbienie, bukmacherka to bieg dlugosdystansowy nikt powazny nie podnieca sie sam soba jak akurat ma dobraa passe, jak juz mowa na Ulebie to chyba dzis Pamesa powinna wygrac bez problemu, wynik pierwszego meczu nie jest korzystny i wszystko powinni odrobic w domu, Pamesa bardzo ssilna na obwodzie a Grecy slabi na wyjazdach.
 
docent_bukmacher 0

docent_bukmacher

Użytkownik
Ales skromny, kochasz sie? Wybacz za prywate ale strasnzie mnie to ciekawi czy przed lustrem czujesz ten dreszcz rozkoszy.
Nie czuję myślę że bycie pewnym siebie w tym fachu pomaga a że jestem dumny
z siebie to chyba mam do tego prawo bo staram sie ludziom pomagać wygrywać kasę i jak narazie wychodzi mi to całkiem całkiem zresztą przejżyj tematy z koszykówką to się przekonasz... a co do meczu Pamesy to sam nie wiem bo grali ostatnio słabo aż tu nagle pojechali na Kanary i wygrali tam zdecydowanie ostatnią kwartę tym i tym samym cały mecz ale naprawdę rzuty za 3 siedziały im tam niesamowicie no i tak Pamesa wygrać to wygra ale czy pokryje handi 12,5 to nie wiem.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
ULEB Cup
godzina: 21:00
Akasvayu Girona - Unics Kazan
mój typ: Akasvayu Girona wynik: 75:66 ✅✅✅:spokodfhgfh:
kurs: 1.65
bukmacher: expekt
Dla odważnych Akasvayu Girona handicap -2.5 kurs 1.85

Świetny sezon Girony i w lidze i w pucharze ULEB w którym spotka się dzisiaj z drużyną z Kazania. Girona w tym sezonie w ULEB wygrała wszystko co mogła wygrać. Do tego można dodać że zwycięstwa odniesione bezproblemowo różnicą przynajmniej 8 punktów.
Drużyna z Kazania to team głównie własnego parkietu i na wyjazdach nie idzie już im tak łatwo. Na 7 rozegranych spotkań tylko jedna wygrana. Pozostałe mecze to porażki.
Mam takie wrażenie i wiele innych osób pewnie też, że bukmacherzy stawiają wysoko drużyny z Rosji, ale jak pokazała historia i mecze hiszpańsko - rosyjskie w tej edycji ULEB Dkv Joventud po prostu zlało Khimki Moscow w dwumeczu 165:127. Dlaczego podobnego wyniku nie ma osiągnąć drużyna Girona?
Stawiam na gospodarzy, a kto wie czy nie postawie też na handicap -2,5 bo taki wystawił expekt. Mecz na pewno będzie transmitowany na http://www.soccer.pl w dziale koszykówka.
Życzę powodzenia!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom