>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ulubione Cytaty - muzyka, filmy, inne

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Paranormal Activity
FIlm twórców BLAIR WITH PROJECT ......

Nakręcony za 15 tysiecy dolarów....Zarobił już około 60 mln ????
Opowiada o małżeństwie które mieszka w domu jednorodzinnym.
Kobieta uważa, że coś widzi i słyszy mąż postanawia zamontować kamery...
No i tyle więcej nie zdradze ???? ...

POlecam wszystkim co lubią strach itp...

Film wymiata.

Polecam oglądac w nocy bo naprawdę jest strrach w oczach ????

Powiem tylko, że ci co mają słabą psyche niech sobie film odpuszczą...żeby potem po kątach w nocy nie patrzyli :jezora:

Ale tak na poważnie...BARDZO DOBRY FILM bo po prostu można się w niektórych momentach naprawdę wystraszyć.

Polecam gorąco !!!!!!!
Co to ma wspolnego z tematem watku? Od filmow jest osobny topic a w tym mialy byc cytaty.
 
stanczi 0

stanczi

Użytkownik
Bardzo podobał mi się cytat z książki &quot;Moja historia futbolu&quot;.
Chodziło o wypowiedź jednego z zawodników Celticu, po meczu finałowym Ligi Mistrzów w
1967 roku. Celtic pokonał wtedy Inter Mediolan (2:1).
&quot;Czuliśmy się jak karzełki - żartował później Jimmy Johnstone - wszyscy oni wyglądali, jakby wyszli z solarium, uśmiechali się pastą Colgate, mieli starannie ulizane czarne włosy i jeszcze do tego bardzo ładnie pachnęli. Wyglądali jak gwizdy filmowe. A my? Ja nie miałem jednego zęba, Bobby Lennox nie miał ani jednego, a stary Ronnie Simpson chyba tylko niektóre. Nie mogli nas traktować poważnie&quot;.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
P Coelho.

Niech się dzieje wola Twoja, Panie. Bo znasz
słabość duszy Twych dzieci i nakładasz na każdego
jedynie taki ciężar, jaki jest zdolny udźwignąć.
Błagam Cię, byś chociaż Ty zrozumiał moją miłość,
bo to jedyna rzecz, którą naprawdę posiadam,
jedyna rzecz, którą będę mógł zabrać ze sobą
do innego świata. I spraw, by moja miłość
pozostała odważna i czysta, wiecznie żywa, popmimo
wszystkich otchłani i pułapek tego świata.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie mam ulubionych raczej jest wiele zwrotów filmowych czy książkowych , które na przykladowo daną chwile cie poruszaja albo dochodza do ciebie o to kilka :
&quot;Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno.&quot; - Sapkowski A.
&quot;Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem.&quot;
Napoleon Bonaparte
&#39;Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie...&#39; - Sami swoi
 
K 0

kroliczy

Użytkownik
&quot;To do wszystkich, co okradają swoje matki. Przypomnij sobie, kto kupował Ci zabawki&quot;

WWO - Pamiętacie?
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
&quot;You&#39;re not better, because you&#39;re richer, but you are richer because you&#39;re better.&quot;
Taki dość ciekawy cytat z pewnej angielskiej książeczki, którą czytałem jakiś rok temu.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
- Wszystko OK?
- Nie. Kurewsko daleko od OK.
- Co dalej?
- Co dalej? Powiem ci, co dalej. Zamówię kilku czarnuchów, żeby popracowali nad nim z obcęgami i palnikiem. Słyszysz, co mówię, buraku? Jeszcze z tobą nie skończyłem! Zrobię ci z dupy jesień średniowiecza!
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
,,W ogóle bracie,jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny,nie grozi Ci głód,nie jesteś Tutsi ani Huti i te sprawy,to wystarczy,że odpowiesz sobie na jedno zajebiście,ale to zajebiście ważne pytanie: ,,Co lubię w życiu robić?&quot;,a potem zacznij to robić&quot; ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
jesli juz jestesmy przy &quot;chłopakach&quot; to warto wspomniec:
&quot;...chcialem zamowic dziewczyne o urodzie klasycznej...nietuzinkowej. Powinna miec szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzieczny sposób poruszania sie, nienachalny usmiech, piersi foremne...Jednym słowem powinna byc: kwintesencją kobiecości!!&quot; ????
 
marti 2

marti

Użytkownik
Paranormal Activity
FIlm twórców BLAIR WITH PROJECT ......
Nakręcony za 15 tysiecy dolarów....Zarobił już około 60 mln ????
Opowiada o małżeństwie które mieszka w domu jednorodzinnym.
Kobieta uważa, że coś widzi i słyszy mąż postanawia zamontować kamery...
No i tyle więcej nie zdradze ???? ...
POlecam wszystkim co lubią strach itp...
Film wymiata.
Polecam oglądac w nocy bo naprawdę jest strrach w oczach ????
Powiem tylko, że ci co mają słabą psyche niech sobie film odpuszczą...żeby potem po kątach w nocy nie patrzyli :jezora:
Ale tak na poważnie...BARDZO DOBRY FILM bo po prostu można się w niektórych momentach naprawdę wystraszyć.
Polecam gorąco !!!!!!!
Przeglądałem sobie właśnie ten wątek i trafiłem na wpis kolegi... Akurat byłem na tym filmie w kinie. Niestety okazał się on dla mnie (dla moich znajomych, których namówiłem na wyjście także) strasznym niewypałem... Horror, w którym straszne są tylko dwie ostatnie sceny, to nie horror... w pewnym momencie ludzie w kinie się śmiali, a cel przyjścia na ten film był chyba inny... :?
 
porky 104

porky

Użytkownik
&quot; Ty spałeś z moją żoną, ja spałem ze swoją – jesteśmy kwita.&quot;

Z filmu &quot;RRRrrr&quot;. ;)
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Przeglądałem sobie właśnie ten wątek i trafiłem na wpis kolegi... Akurat byłem na tym filmie w kinie. Niestety okazał się on dla mnie (dla moich znajomych, których namówiłem na wyjście także) strasznym niewypałem... Horror, w którym straszne są tylko dwie ostatnie sceny, to nie horror... w pewnym momencie ludzie w kinie się śmiali, a cel przyjścia na ten film był chyba inny... :?
Rozumiem, że popcorn i cola oczywiście zakupiona?
Trzeba było jeszcze wziąć odtwarzacz mp3, słuchając jednym uchem muzyki, może wtedy by było ciekawiej

Chłopie, takie filmy ogląda sie tak:

- godzina nocna. zalozmy od 23 do 3 rano
- w żadnym wypadku ze znajomymi! tylko samemu
- dobry telewizor, najlepiej jakas porządna plazma + dobre nagłośnienie
- nikogo nie może być w domu, żeby nikt nie przeszkadzał jakimś chodzeniem, czy gadaniem za drzwiami.


Gwarantuje, że po obejrzeniu dobrego horrou, każdy szelest, szum czy dziwny dźwięk dochodzacy z mieszkania zmusi Cie do chwili zadumy i szybszego bicia serca.
 
Baqu 744,3K

Baqu

Forum VIP
@lukbor10 - jeżeli ta produkcja Ci sie podobała to ok o gustach się przecież nie dyskutuje, ale niektórym - również mi kompletnie nie przypadła do gustu. Uważam, że to totalny kicz dla 15 latków i dzieci neo ( bez obrazy ). Nie uwazam się za wybitnego kinomaniaka, ale trochę filmów w życiu oglądnąlem i mogę powiedzieć, że to rodzaj pasji. każdemu kto by się chciał wybrać na ten film do kina SZCZERZE TO ODRADZAM ! lepiej dac 15 zł na Caritas i się przespacerować na świerzym powietrzu.
 
Do góry Bottom