>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Under/Over rożnych

M 53

marekz

Użytkownik
Witam,
Czy grając powyżej/poniżej np. 9 rożnych w meczu, dostanę zwrot jeśli będzie 9 rożnych?. Czy wtedy zakład przegrany?. Mam namysłu pełną sumę rożnych, nie 9,5 itd.
W buku bet365.

Proszę o odpowiedź.
Próbowałem sprawdzić sam, grając malutkimi stawkami, ale niemogę upolować tych 9.

Pozdrawiam.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Dziękuję za pomoc.
A które różne wliczają się do tych poniżej/powyżej np.9 ? Chodzi o minuty. Czy rożne w doliczonym czasie też się liczą?. Bo zauważyłem, że zakłady na rożne zamianę są w granicach 87 minuty.
W 85 będzie 8 rożnych, a w 91 padną jeszcze 2, to będzie się liczyło, że jest 10 czy 8 rożnych?.

Niemogę tego w regulaminie odnaleźć.

Pozdrawiam.
 
grubanov 90

grubanov

Użytkownik
To zależy, bo w bet365 jest też opcja, że można wytypować, że w meczu będzie powyżej 9, dokładnie 9 lub poniżej 9 rogów. Musisz zwrócić uwagę co stawiasz. Zwrot możesz otrzymać, jeśli postawisz azjatycką ilość r.r. i będzie tam pełna liczba, a nie n.p. 9,5. Do zakładu wliczają się wszystkie rogi, nawet z doliczonego czasu gry.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Mi chodzi o te pełne liczby, gdzie mogę np. powyżej 9, dokładnie 9 i poniżej 9. I pytanie jak postawie tu że będzie więcej jak 9 będzie 9, to czy to będzie zwrot czy przegrana;)
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
W regulaminie jasno jest napisane. W przypadku zakladu np. Over 8.5 wygrywasz gdy padnie tylko i wylacznie 9 lub wiecej rogow. Gdy zaklad wyglada tak: powyzej 8,8.5 to stawka dzielona jest jakby na dwa typy. Czyli gdy padnie 8 rogow polowa ze stawki pierwotnej = zwrot. Przy zakladzie dwudrogowym np. Pozej 8 i ponizej 8, zwrot nastepuje przy 8 rogach. Jak masz trzydrogowo np. Powyzej,rowno i ponizej 8. Zwrotow nie ma, bo kazde rozwiazanie z trzech (powyzej, rowno, ponizej) jest osobnym zakladem.
 
Do góry Bottom