>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet 5 darmowych spinow

Status
Zamknięty.
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
mam 7 postow ? ok ale multi konta sa zabronione. Takie wlasnie zakladanie na babcie na psa tylko pokazuje pazernosc polakow i takich dzieci neo jak ty.

Chcialbys zeby ktos napisal teraz do unibetu ze masz multi !? zeby to sprawdzili ? niech Ci poblokuja to co ugrales. Moze niech sie kazdy wypowie co sadzi o multi.
Ps. Pyskowac to mzoesz sobie to kochanej mamusi na ktora zakladasz konta bo pewnei nawet jeszcze 18stki nie masz dziecko neo

Myslisz ze posty swiadcza o wartosci uzytkownika ? zobacz na nasze daty rejestracji i zobacz kto tu siedzi dluzej. Twoje spamy mam gleboko
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a ja nie moge wejsc na strone :/ na firefoxie tak jak by mi wtyczek brakowalo a mam a na IE blokada pop-up i nie moge tego wylaczyc :/
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
mam 7 postow ? ok ale multi konta sa zabronione. Takie wlasnie zakladanie na babcie na psa tylko pokazuje pazernosc polakow i takich dzieci neo jak ty.


Chcialbys zeby ktos napisal teraz do unibetu ze masz multi !? zeby to sprawdzili ? niech Ci poblokuja to co ugrales. Moze niech sie kazdy wypowie co sadzi o multi.

Ps. Pyskowac to mzoesz sobie to kochanej mamusi na ktora zakladasz konta bo pewnei nawet jeszcze 18stki nie masz dziecko neo


Myslisz ze posty swiadcza o wartosci uzytkownika ? zobacz na nasze daty rejestracji i zobacz kto tu siedzi dluzej. Twoje spamy mam gleboko
sorki, nie wiem jaki mają regulamin, ale możesz nie mieć racji jeśli w ich regulaminie nic nie pisze o kontach na rodzinę, a o to tu chodzi !
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Zgadzam się, posty anapolona to od początku jeden wielki syfiasty spam... anapolon, kradles kiedys ludziom pieniądze na forum(paru takich było, że nie oddałeś), multikonta zakładasz, pyskujesz i piszesz takie PW, że 13 latek by się nie powstydził ...
co z tego, ze ma tam 7, czy 8 postow? Nie moze juz Cie skrytykowac? Zal anapolon????
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
a ja nie moge wejsc na strone :/ na firefoxie tak jak by mi wtyczek brakowalo a mam a na IE blokada pop-up i nie moge tego wylaczyc :/
W prawym górnym rogu powinno Ci się wyświetlić options podczas otwierania strony unibetu . Klikasz na to i dajesz pierwsze bodajże od góry Allow pop-ups lub cos takiego. Wtedy wszystko bedzie ok. Jesli Ci sie nie pojawia to options to cos nie tak z Twoja przegladarka mozesz zmienic ustawienia Pop ups w Tools(narzędzia).
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Zgadzam się, posty anapolona to od początku jeden wielki syfiasty spam... anapolon, kradles kiedys ludziom pieniądze na forum(paru takich było, że nie oddałeś), multikonta zakładasz, pyskujesz i piszesz takie PW, że 13 latek by się nie powstydził ...
co z tego, ze ma tam 7, czy 8 postow? Nie moze juz Cie skrytykowac? Zal anapolon????
Dzieki za poparcie. Szczegolnie ze jestem na forum kilka miesiecy dluzej od niego. Bodajze pol roku. Byc moze nie udzielam sie ale wole napisac 8 postow niz 1000 takich jak on. Widac ze chlopiec ledwo z podstawowki wyszedl i bawi sie w bukmacherke. Rob dalej multi na pewno Ci to na zdrowie nie wyjdzie.
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Ludzie święta są a Wy się kłócicie ;)
wygrałem niecałe 10E ze spinów jednak później to już krzyż pański na BJ, nic nie dało się ugrać.Nic! Nie wypadało konkretnie nic. A nie będąc skromnym uważam się za zaawansowanego gracza w ową grę. Cóż pozostaje podziękować za spiny i kolejny raz obejść się smakiem
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Po wygranych spinach polecam gre megajocker sam na spinach wygrałem 1,68 euro wszedłem do mega jocker i wygrałem 130 euro i zleciłem już wypłąte 532,99 zł
ss jest z wygranej 123 euro a poźniej trafiłem sciane cytryn i sobie grałem do równych 130 euro powodzenia reszcie życzę
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
Panowie wygrałem 6.96e na spinach, mogę to przelać na zakłady od razu czy musze pograć ??
sory poczytalem temet. post do skaskowania
 
szymongigant 1

szymongigant

Użytkownik
Ja z darmowych spinów wygrałem tylko 0.40 ale juz mam 4 i zastanawiam się nad przelaniem 3.60 na zakłady ???? Jednak nie przelewam na zakłady bo ostatnio coś zakladach nie mam nosa do typów spróbuje to obrócić w kasynie!!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
mam 7 postow ? ok ale multi konta sa zabronione. Takie wlasnie zakladanie na babcie na psa tylko pokazuje pazernosc polakow i takich dzieci neo jak ty.


Chcialbys zeby ktos napisal teraz do unibetu ze masz multi !? zeby to sprawdzili ? niech Ci poblokuja to co ugrales. Moze niech sie kazdy wypowie co sadzi o multi.

Ps. Pyskowac to mzoesz sobie to kochanej mamusi na ktora zakladasz konta bo pewnei nawet jeszcze 18stki nie masz dziecko neo


Myslisz ze posty swiadcza o wartosci uzytkownika ? zobacz na nasze daty rejestracji i zobacz kto tu siedzi dluzej. Twoje spamy mam gleboko
wszyscy udani jesteście :] zadufani w sobie &quot;Polaczki&quot;. Wiadomo, że każdy kombinuje jak się da, żeby coś kasy zgarnąć , a jak to robi to już jego sprawa. Wyczają go to on będzie miał kłopot a nie my . Zazdrość to zła rzecz ???? ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Widzę, że dyskusja schodzi już na inny temat.
Wszystko co miało być powiedziane na temat promocji zostało już przedstawione więc zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom