>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet - darmowe spiny

Status
Zamknięty.
T 115

tomi5454

Użytkownik
nie gadajcie głupot. Jak chce się przelewać nadwyżkę to pisze, że bonus znika przy przelaniu! Chyba, że robią w konia ludzi...
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
nie gadajcie głupot. Jak chce się przelewać nadwyżkę to pisze, że bonus znika przy przelaniu! Chyba, że robią w konia ludzi...
nadwyżkę można przelać bynajmniej mi się udało przelałem 22,34 a kasa ze spinów została :grin:
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Promo dla nowych graczy również??
Mozliwe ze tak bo to nowa gra jest i chyba kazdy dostaje 5 spinów ale głowy sobie uciac nie dam ;)
Inna sprawa czy warto z powodu wygranej w granicach + - 1 euro sie rejestrowac w rzadzszych przypadkach wpadnie komus cos wiece a i tak trzeba to obracac
 
pawel16ma 0

pawel16ma

Użytkownik
no jeszcze &quot;ostatkiem sił&quot; doszedłem do 160 zł ale bonus w kasynie już niestety się skończył. Jednak dzięki za info co do promocji ????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Sprawdzał ktos czy dla nowych?
Może akurat by coś dało, a sie zastanawiam czy sie rejestrować, zeby nie marnowac bonusu od 1-szego depozytu.
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
bonusu chyba nie zmarnujesz biorac 5 darmowych spinów
chyba chodziło mu o bonus na zakłady od pierwszego depozytu, a widocznie teraz nie planuje wpłacać tam jakichkolwiek pieniędzy, nie wiem czy przypadkiem nie jest tak jak na bwin, że depozyt trzeba złożyć do przykładowo 10dni ;)
 
D 30

dede37

Użytkownik
I kogo to obchodzi ile, czego, i komu.Skłoniłem się do komentarza bo ostatnio taki sposób wypowiedzi staje się natrętny chyba dla większości dorosłych użytkowników naszego forum.Niektóre tematy z promocjami stają się takim targowiskiem kto gdzie i ile.Dobra rozumiem jakąś fajną pulą miło jest się pochwalić i pogratulować bo zawistny nie jestem i cudzy fart mnie cieszy;] i daje nadzieję na swój, no ale zjawisko typu ja 0.15 a mi 0.19 to przesada...może założymy osobne tematy grupujące małolatów w przedziałach 0-1, 1-5 itd w odpowiedniej walucie żeby się mogli wpisać. U buków powinny być weryfikacje tożsamości po dowodzie osobistym wtedy byłby większy spokój a i może bogatsza oferta promocji i wygranych.Bałaganowi mówię stanowcze nie!Kolorowych buków wszystkim ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom