>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Unibet - opinie

arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Ten gość Piotr . chyba długo już tam pracuję, ale nie ma się co dziwić , z tego co pamiętam zawsze starał się rozwiązać sprawę. Kumaty jest...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Co do supportu to długo można opowidać. Kiedyś miałem sytuację, że konsultan odpisał mi, że mam chwilę poczekać, a chwila ta trwała, uwaga - 25 minut. Żadnego be ani me, że przeprasza czy coś. Sprawy ostatecznie nie wyjaśniłem, musiałem pisać do zagranicznego supportu.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak najbardziej, wypłaty szybciutko_Oczywiście jeśli nie jesteś multi ???? Nr1 jeśli chodzi o ofertę na najbardziej popularne wydarzenia piłkarskie, kursy chyba najlepsze z buków o większej palecie ofertowej.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik

Profesjonalizm tej firmy jest rozbrajający. Po pierwsze zakład dotyczył tenisa i konkretnego gemu a oni piszą o ... rzucie rożnym. Po drugie zakład nie był zawarty po rozegraniu gema tylko podawali błędny wynik na tablicy wyników. Znając życie gdyby zakład był przegrany wszystko byłoby ok, ale jeśli nie to zwrot. Szkoda bo miałem ich za poważną firmę.
 
romeo@. 62

romeo@.

Użytkownik
Jak dla mnie jest to jeden z najgorszych bukmacherów jeżeli chodzi o przyznawanie jakichkolwiek bonusów. Straszna bieda podłóg innych.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
a które buki teraz przyznają jakieś bonusy?nawet ten wynoszony na bustwo Bet365 już chyba nie rozsyła tych bonusów do 200zł, najwyżej da raz na czas zakład bez ryzyka na wybrane spotkanie i to też już mają że dla rekreacyjnych więc zawsze mogą cię nieświadomie wyróżnić statusem zawodowego gracza ;]
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Panowie - sprawa pilna i chciałbym rozwiązać mój problem w przeciągu 48 godzin.
Od kilku miesięcy nie mogę korzystać ze strony wyżej wymienionego bukmachera - czyli Ónibet. Loguje się elegancko na stronę - ale kolejna plansza po zalogowaniu to już komunikat pod tytułem:
Wystąpił błąd techniczny. Spróbuj później.
I tak za każdym razem. Jak zdarzy mi się coś sporadycznie zagrać - to robię to przez telefon gdzie problemu nie ma. - Jednak tutaj koniecznie chcę &quot;odblokować&quot; sobie możliwość obsługi strony internetowej za pomocą komputera.
Ktoś miał może taki problem? Wszystkie sterowniki aktualizowane raczej na bieżąco - zmiana przeglądarki z Google Chrome na inną nie pomaga.
Pomożecie? :?
 
slawcio69 33

slawcio69

Użytkownik
Panowie - sprawa pilna i chciałbym rozwiązać mój problem w przeciągu 48 godzin.

Od kilku miesięcy nie mogę korzystać ze strony wyżej wymienionego bukmachera - czyli Ónibet. Loguje się elegancko na stronę - ale kolejna plansza po zalogowaniu to już komunikat pod tytułem:


I tak za każdym razem. Jak zdarzy mi się coś sporadycznie zagrać - to robię to przez telefon gdzie problemu nie ma. - Jednak tutaj koniecznie chcę &quot;odblokować&quot; sobie możliwość obsługi strony internetowej za pomocą komputera.

Ktoś miał może taki problem? Wszystkie sterowniki aktualizowane raczej na bieżąco - zmiana przeglądarki z Google Chrome na inną nie pomaga.

Pomożecie? :?
usuń całkowicie flasha z pluginami. zrestartuj kompa i na nowo zainstaluj. może pomoże
 
M 418

maat

Użytkownik
Panowie - sprawa pilna i chciałbym rozwiązać mój problem w przeciągu 48 godzin.

Od kilku miesięcy nie mogę korzystać ze strony wyżej wymienionego bukmachera - czyli Ónibet. Loguje się elegancko na stronę - ale kolejna plansza po zalogowaniu to już komunikat pod tytułem:


I tak za każdym razem. Jak zdarzy mi się coś sporadycznie zagrać - to robię to przez telefon gdzie problemu nie ma. - Jednak tutaj koniecznie chcę &quot;odblokować&quot; sobie możliwość obsługi strony internetowej za pomocą komputera.

Ktoś miał może taki problem? Wszystkie sterowniki aktualizowane raczej na bieżąco - zmiana przeglądarki z Google Chrome na inną nie pomaga.

Pomożecie? :?
A próbowałeś skorzystać z wersji beta zakładki &quot;bukmacher&quot;? Pamiętam, że gdy miałem problemy aby postawić coś z zakładki bukmacher wchodziłem przez wersję beta i dawało radę.

Ewentualnie reinstalacja flasha, usunięcie ciasteczek w przeglądarce to na szybko mi przychodzi do głowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Żarty sobie robią. Po dłuższym okresie nie korzystania z konta postanowiłem skorzystać ponownie. W związku z faktem, iż zmieniłem w tym czasie adres konta Skrill, wysłałem maila z prośbą o jego dostosowanie w systemie. Zażądali skanów konta Skrill. W porządku, wysłałem. Nagle zażądali skanów dowodu tożsamości. Wysłałem. Odrzucone, chociaż skany miały idealną jakość. Wysłałem inne. Po kilku dniach otrzymałem informację, iż konto zostało zweryfikowane. Faktycznie. Zatem próbuję dokonać wpłaty poprzez Skrill. I tu niespodzianka. Adresu nie zmieniono, chociaż skany zostały zaakceptowane. Żart a nie obsługa klienta.
 
B 66

brokers

Użytkownik
36 dni temu dokładnie zacząłem grać praktycznie codziennie duble z AKO nie większym niż 1,20. Zacząłem od 100 złotych i cały czas All-In. Uzbierało mi się 1460 zł. Czy będzie problem z wypłatą ? Nie dowalą się, że były caly czas małe kursy ? Gdzieś czytałem, że w którymś buku robili problemy z taką sprawą
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
36 dni temu dokładnie zacząłem grać praktycznie codziennie duble z AKO nie większym niż 1,20. Zacząłem od 100 złotych i cały czas All-In. Uzbierało mi się 1460 zł. Czy będzie problem z wypłatą ? Nie dowalą się, że były caly czas małe kursy ? Gdzieś czytałem, że w którymś buku robili problemy z taką sprawą
Nie będzie żadnych problemów. Zweryfikuj tylko konto przed wypłatą dla spokoju.
 
Do góry Bottom