>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Unibet - opinie

A 97

analyst

Użytkownik
Zagrałem dubla, 1 mecz mi wszedł a drugi nie zauważyłem bo odbędzie się dopiero 4 sierpnia. Jak napiszę do supportu to jest szansa, że anulują cały zakład ?
 
S 0

stolarz77

Użytkownik
Zdaje się że była jakaś oferta specjalna na bramki w 1 kolejce Polskiej ekstraklasy, wystarczylo postawić 50po kursie powyżej 1,4 aby wziąć w niej udział. W przypadku dużej ilosci goli mieli dodawać do konta 50 lub200? Nie pamiętam jednak szczegółów, ale goli padło dużo ktoś coś wie w temacie?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Zdaje się że była jakaś oferta specjalna na bramki w 1 kolejce Polskiej ekstraklasy, wystarczylo postawić 50po kursie powyżej 1,4 aby wziąć w niej udział. W przypadku dużej ilosci goli mieli dodawać do konta 50 lub200? Nie pamiętam jednak szczegółów, ale goli padło dużo ktoś coś wie w temacie?
&quot;Jeśli liczba bramek podczas 1.kolejki będzie wynosić od 20 do 25, otrzymasz 50 PLN.
Jeśli liczba bramek podczas 1.kolejki będzie większa niż 25, otrzymasz 200 PLN.&quot;

Padły 23, zatem dodadzą do kont po 50 zł
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Niestety Pańskie konto nie będzie miało możliwości realizacji wypłat na skrill lub neteller. Jest to decyzja naszego Działu Finansowego i nie możemy wpłynąc na jej zmianę

też tak macie ??!! ????
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
się okaże niebawem ???? ale coraz mniej mam ochotę grać w tych zagranicznych bukmacherach, wczoraj poprosiłem o zmianę waluty PLN na EUR, gosciu zamknal mi konto, poprosil o otworzenie nowego i znów mam PLN, dziś na czacie inny ktoś stwierdził, że dla Polaków konta tylko w PLN... odechciewa się tam grać
 
F 0

fanatyk1111

Użytkownik
Witam, mam pytanie: jest to mój pierwszy zakład i nie wiem czy &quot;oczekuje&quot; w prawym górnym rogu oznacza oczekiwanie na akceptacje zakładu ze strony Unibetu czy po prostu oczekiwanie na rozstrzygnięcie zakładu? Z góry dziękuję za pomoc ????
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam, mam pytanie: jest to mój pierwszy zakład i nie wiem czy &quot;oczekuje&quot; w prawym górnym rogu oznacza oczekiwanie na akceptacje zakładu ze strony Unibetu czy po prostu oczekiwanie na rozstrzygnięcie zakładu? Z góry dziękuję za pomoc ????

oczekiwanie na rozstrzygnięcie zakładu.
 
czoker 119,7K

czoker

Użytkownik
Czy szanowna administracja forum zamierza coś napisać odnośnie tego co wyprawia Unibet?
Bukmacher dość mocno tutaj reklamowany z dnia na dzień, bez uprzedzenia czy podania jakiejkolwiek informacji dla użytkowników usunął możliwość wpłat i wypłat na portfele internetowe.
Dla mnie ( i myślę, że dla wielu użytkowników) to jest jakiś dramat ...
Przez cały czas jak gram staram się być ostrożny, wszystkie przelewy wykonuje na linii bukmacher - portfel, a kasę z portfela wypłatam przez kartę skrilla.
Zostałem teraz z kilkoma tysiącami na koncie bez możliwości wypłacenia tego bezpieczną drogą.
Wszyscy użytkownicy są zbywani na czacie formułką &quot;że jest to decyzja działu finansowego&quot;.
Czy Administracja forum postara się dowiedzieć o co chodzi i czy ta zmiana jest permanentna czy może tylko czasowa?
 
oldgolddigger 0

oldgolddigger

Użytkownik
Najpierw nie pozwalają Polakom posiadać kont w Euro, czego zupełnie nie rozumiem, a teraz Skrill. Liczę, że administracja forum ma możliwosć wyjaśnić tę sytuację bo przecież masa użytkowników tutaj posługuje się wyłącznie Skrillem :/
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Mogli jakoś uprzedzić, przynajmniej tydzień wcześniej, a tak w niedzielę jeszcze zdązyłem wypłacić, ale już w poniedziałek takiej możliwości nie było. Niepoważne zachowanie.
 
Do góry Bottom