>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

P 0

paciuq

Użytkownik
Kurczę, czytam sobie opinię o Unibecie (zresztą nie tylko o nim) i masa postów mówi o tym, że buki internetowe oszukują (blokują konta bez przyczyny, nie wypłacają wygranych). Przyznam, że jestem początkujący i gubię się już w tym wszystkim. Naprawdę buki robią takie problemy? Jaki buk polecicie na początek (chodzi mi głównie o przejrzystość strony, łatwe wpłaty z konta, bez potrzeby zakładania payback&#39;ów etc.).
 
O 0

oskipelikan

Użytkownik
NO ja też mam taki problem,gdyż chce założyć konto na jakimś buku internetowym,no ale nie che zakładać konta w MB czy innych takich.Dlatego widziałem że na Bah można fajnie i szybko na konto przelać pieniądze.Czy jest jeszcze jakiś buk który tak odrazu szybko przesyła na konto bankowe??
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Duży minusem jest to że chat jest często niedostępny, a jak już jest to trzeba naprawdę długo czekać żeby ktoś z supportu się odezwał.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
aktualnie nie ma zadnego innego bonusu oprocz &quot;bezpieczny zaklad przez komorke!&quot; ?
z tym zakładem to radzę uważać, bo Unibet przyciął ostro w .... Pograłem sobie za 40zł coś, już nawet nie pamiętam co, piszę do supportu o zwrot, a jak się okazało mój zakład nie kwalifikował się do udzielenia zwrotu, bo zagrałem za zbyt niską kwotę. Przed zakładem szukałem aktualnego kursu x Euro = x zł i oczywiście nie znalazłem. Spytałem konsultantki to za ile miałem zagrać żeby się kwalifikowało do zwrotu to odpisała po dniu milczenia &#39;za około 43zł&#39;. Odpisałem jej, że nie da się wpisać w polu ze stawką &#39;około 43&#39; to okazało się, że moje zachowanie jest skandaliczne i nie ma zamiaru ze mną dyskutować. Ot taka opinia na temat Unibetu i ich promocji ;)
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Strasznie nędzna ta zmiana... Teraz można wyświetlić wszystkie zakłady tylko do 4 godzin, nie można zaznaczyć co ma być wyświetlane, potrafi się zamulić albo jakoś nie poprawnie wyświetlać. Stara uboższa wersja była o wiele lepsza. Jest dobrze to po co na siłę chcą zmieniać i &quot;ulepszać&quot; ????.
 
michalksg 0

michalksg

Użytkownik
Tez macie problem z zalogowaniem ? nie wiem co robic . Dzownie na ten numer ich ale tam gadają tylko po angielsku a u mnie niestety słabo . Pomóżcie
 
Do góry Bottom