>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

A 861

amigo007

Użytkownik
Jak grasz już u nich dłuższy czas, i miałeś sporo wpłat i wypłat to nie masz co się martwić. Unibet nie prosi o dokumenty, chyba że podejrzewają cię o oszustwo. Ale jak grasz dłuższy czas, i zawsze nie było problemu to nic się nie martw. Jakby co to wszystko uczciwie wytłumaczysz. Ale nie powinno być takiej potrzeby :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1

koraspl

Użytkownik
Witam
Mam taki problem.Wygralem przez 3 nocki w unibecie w zakladach na zywo ponad 3 tysiace zlotych.Wchodze dzis na swoje konto zeby zobaczyc mecze ktore sa dostepne w ofercie na zywo i ku mojemu zaskoczeniu nie mam dostepu do zakladow na zywo.Zakladka &quot;zaklady na zywo&quot; jest nieaktywna i nie moge wejsc w owe zaklady.Na stronie glownej widnieje ze odbywa sie ponad 30 meczow na zywo lecz nie mam do nich dostepu.Czy to moze jakis problem techniczny czy zablokowali mi mozliwosc grania na zywo?Jezeli tak to stracilem dobre zdanie o tej firmie.Moje pytanie jest takie czy ktos spotkal sie z taka sytuacja w Unibet?
PS.Jezeli faktycznie zablokowali mi mozliwosc grania na zywo to i tak wychodzi ze moge obstawiac tylko mam utrudnione zadanie.Musze sie wylogowac .Gdy jestem wylogowany to oczywiscie wszystko jest dostepne po czym postawic niezalogowanym na zaklad zaakceptowac po czym wyskakuje informacja zeby sie zalogowac i gdy sie zaloguje moj typ na zywo jest oddany.Troche utrudniona sprawa ...
 
K 1

koraspl

Użytkownik
Wiec pewnie jak napisales to problemy techniczne tylko ze u mnie zaklady live sa na szaro i wyglada to tak jakby byly zablokowane heh.
Tylko dziwne w tym wszystkim jest to ze gdy jestem niezalogowany to wszystko jest dostepne a jak sie zaloguje to na zywo nie jest dostepne dla mnie ;/
 
K 1

koraspl

Użytkownik
Wszystko juz jest ok.Napisalem na czacie i dostalem odpowiedz ze przeprowadzane byly konserwacje strony i zalecaja usunac pliki albo logowac sie z firefoxa do Unibet.Loguje sie z Firefoxa i wszystko jest ok.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Mam taki problem bo wplacilem ostanio kase na Unibet i mialem tam zla date wiec wyslalem im dokumenty aby mi poprawili, okazalo sie ze zalozylem konto jak nie mialem 18 lat ale pierwszy depozyt i zaklad byl zagrany grubo po 18 roku zycia. Myslicie ze moga mi zablokowac konto i nie wyplacic kasy ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam taki problem bo wplacilem ostanio kase na Unibet i mialem tam zla date wiec wyslalem im dokumenty aby mi poprawili, okazalo sie ze zalozylem konto jak nie mialem 18 lat ale pierwszy depozyt i zaklad byl zagrany grubo po 18 roku zycia. Myslicie ze moga mi zablokowac konto i nie wyplacic kasy ?
Niestety możesz mieć z tego tytułu ogromne problemy w postaci zamknięcia konta a nawet możesz nie odzyskać pieniędzy zależy od supportu jeśli odzyskasz kasę to powinieneś się cieszyć. Nie rozumiem po co zakładać konto na lipne dane.... co to ma na celu ?
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Niestety możesz mieć z tego tytułu ogromne problemy w postaci zamknięcia konta a nawet możesz nie odzyskać pieniędzy zależy od supportu jeśli odzyskasz kasę to powinieneś się cieszyć. Nie rozumiem po co zakładać konto na lipne dane.... co to ma na celu ?
bo to jeszcze bylo za gówniarza i nie pamiętałem teraz po prostu ze to tak dawno bylo, jak bym wiedzial to bym tam nawet nie wplacal kasy tylko po prostu zagrałbym gdzies indziej. Mam nadzieje ze moze chociaz depozyt odzyskam bo w sumie nie gralem tam majac mniej niz 18 lat tylko zalozylem konto jak nie mialem jeszcze 18 ;/ a pierwszy depozyt i zaklad zawarlem grubo po 18.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Niestety możesz mieć z tego tytułu ogromne problemy w postaci zamknięcia konta a nawet możesz nie odzyskać pieniędzy zależy od supportu jeśli odzyskasz kasę to powinieneś się cieszyć. Nie rozumiem po co zakładać konto na lipne dane.... co to ma na celu ?
Nie jest tak do konca. Nikt nie ma prawa zabierać Ci twojego depozytu. Mogą ewentualne wygrane anulować ale depozyt powinni zwrócić.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Mam taki problem bo wplacilem ostanio kase na Unibet i mialem tam zla date wiec wyslalem im dokumenty aby mi poprawili, okazalo sie ze zalozylem konto jak nie mialem 18 lat ale pierwszy depozyt i zaklad byl zagrany grubo po 18 roku zycia. Myslicie ze moga mi zablokowac konto i nie wyplacic kasy ?
Sprawa sie wyjasnila i po wyslaniu im dodatkowych dokumentowy przeslali mi kase razem z wygrana. Konto zablokowane no ale najwazniejsze ze hajs sie zgadza.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Czy jest jakiś sposób żeby rozciągnąć obraz transmisji na cały ekran? W starej wersji programu była taka opcja, ale w nowej już tego nie ma, ale może ktoś zna jakiś inny sposób?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy jest jakiś sposób żeby rozciągnąć obraz transmisji na cały ekran? W starej wersji programu była taka opcja, ale w nowej już tego nie ma, ale może ktoś zna jakiś inny sposób?
Nie da rady, natomiast w bet365 masz trochę większy obraz live video.
 
C 0

cadele

Użytkownik
Mi ostatnio anulowali kilka wygranych zakładów ,niby z przyczyn technicznych.
Ciekawe dlaczego nie zdarzyło im się żeby mi anulować choć jeden przegrany zakład.
Wygrywa -anulujemy.
Przegrywa-jest ok.
Oszuści zrezygnowałem z ich usług.
 
Do góry Bottom