>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam tam konto od ponad 8 lat.Po zmianie jakiegoś tam ich regulaminu przechodzę weryfikację już drugi tydzień.Wysłałem wszystkie potrzebne dokumenty...Zastanawiam się,może chcą też moje drzewo genealogiczne?Mam już dość...
Dokładnie przedzwoń najlepiej na Angielski Support. Ostatnio robią się strasznie ostrożni.
 
T 133

thorngal

Użytkownik
???? Jacy się robią? ???? ???? OSTROŻNI?? ???? ???? ???? Ostrożność to ja bym raczej zalecał w trzymaniu u nich jakichś większych środków na koncie.. Oni się zwyczajnie zrobili.. NIEPEWNI.. I po prostu nieuczciwi. A przy tym aroganccy jeszcze i chamscy.. to już zupełnie inna firma niestety niż ta, którą przez lata znałem..

Spokojnie Stevie to nie jest kwestia 2 dni, trzeba zweryfikować i spokojnie się dowiedzieć. Gdy tylko zapewne Marcin się dowie udzieli tutaj odpowiedzi.
I co? Cosik nowego może? Administracja przyjęła strategię udawania, że nic się nie stało i żadnego problemu.. nie było i nie ma? Za duży gracz, żeby.. obszczekiwać zbytnio.. karawana i tak pojedzie dalej?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Siema,
Wszystko już zostało napisane w tym temacie. Oferowane przez firmę Unibet metody płatności mogą być różne dla każdego konta. Zależy to od wielu faktorów takich jak kraj zamieszkania, waluta konta, używane produkty itd.
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Siema,
Wszystko już zostało napisane w tym temacie. Oferowane przez firmę Unibet metody płatności mogą być różne dla każdego konta. Zależy to od wielu faktorów takich jak kraj zamieszkania, waluta konta, używane produkty itd.
???? No litości Mistrzu.. no.. ???? Ręce opadają, że pozwolę sobie zacytować klasyka;)
Gdyby firma była uczciwa i chciała wprowadzić zmiany w dostępnych sposobach płatności w dobrej wierze i w zgodzie z elementarnymi standardami przyzwoitości, to poinformowałaby zainteresowanych z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby mogli wycofać środki, jeżeli nie odpowiada im korzystanie z konta na nowych zasadach. Proste chyba..
To co zrobili to de facto konfiskata środków w wielu przypadkach.. Bez podania przyczyny, bez jakichkolwiej wyjaśnień, z obcesowym traktowaniem..
Oczywiste, czyste sk***stwo.. którego w żaden sposób nie da się usprawiedliwić ani obronić..

Jak można udawać, że się tego nie widzi??
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 858

woffi2013

Użytkownik
No a z tymi faktorami to jakoś szerzej? Czy np. zmieniając walutę na EURO i grając w kasynie, są szanse na przywrócenie portfeli jako metod płatności? Bo to dość enigmatyczna sprawa. Zadzwia mnie w tym wszystkim najbardziej ten casus kont, gdzie przywrócono portfele...
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Ja tam nie narzekam na Uni, regularnie wypłacam, mało tego, wypłaty na konto bankowe wpływają na drugi dzień - rewelacja !! brakuje tylko jakiś bonusów lojalnościowych jak na b365 ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety Problem pojawia się w strategii tego bukmachera. Nie każdy bukmacher daje lojalnościówki. Bet365 z tego słynie mają najlepszą ofertę pod różnym względem. Ale Unibet za to robi dobre akcje bonusowe.
 
G 0

gramtenis

Użytkownik
Nie gram tam już od ponad roku(samowykluczenie) jednak dla mnie jeden z trzech najlepszych buków, przynajmniej tak go zapamiętam jak jeszcze rok temu tam grałem. Wysokie limity, kiedyś dostałem 1000zł bonusu na chyba 3x obrót tylko, jakkolwiek bardzo miłe akcje z ich strony. I często się mylą/mylili w tenisie na swoją niekorzyść i nie wprowadzali korekt. Podawali błędnie kto aktualnie podaje i na taka np. Radwańską przy własnym podaniu zamiast kursu 1.3 był kurs 3-4. To samo w ATP. Kiedyś skroiłem na tym duuuże pieniądze, nic nie korygowali po spotkaniu ???? to zdarzało się często więc polecam uważnie śledzić.
 
7majkel 17

7majkel

Użytkownik
Złodzieje - jedno słowo, pomijam weryfikacje i inne pierdoly. Zablokowali mi 6,6k i nie oddali. Radzę omijać z daleka. Nie muszę dodawać jakie nerwy towarzyszą człowiekowi jak Ci ktoś nie chce oddac Twoich pieniedzy. Oszczędzajcie tego sobie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Złodzieje - jedno słowo, pomijam weryfikacje i inne pierdoly. Zablokowali mi 6,6k i nie oddali. Radzę omijać z daleka. Nie muszę dodawać jakie nerwy towarzyszą człowiekowi jak Ci ktoś nie chce oddac Twoich pieniedzy. Oszczędzajcie tego sobie.
Opisz swoją historię bo samo mówienie nic nie wnosi.
 
H 902

hank

Użytkownik
To nie jest pożyczka obdarzona wysokim ryzykiem, żeby się denerwować. Jak konto było czyste to nie wierzę żeby nie wypłacili, jest to jedna z 3 firm które mógłbym polecić każdemu. Pokaż maile od nich, na bank jakiś multikontowiec, albo wyłudzacz bonusu.
 
T 133

thorngal

Użytkownik
To nie jest pożyczka obdarzona wysokim ryzykiem, żeby się denerwować. Jak konto było czyste to nie wierzę żeby nie wypłacili, jest to jedna z 3 firm które mógłbym polecić każdemu. Pokaż maile od nich, na bank jakiś multikontowiec, albo wyłudzacz bonusu.
Też przez lata uważałem, że to najpewniejsza firma na świecie. Do dnia w którym okazało się, że de facto odmawia mi wypłaty moich pieniędzy i nie zamierza ze mną na ten temat rozmawiać.
Temat, mimo że przez administrację konsekwentnie rozmywany i zamiatany pod dywan, jest znany i omawiany na forum od paru miesięcy, więc polecanie tej nieuczciwej firmy w tej formie jest zwyczajnie obraźliwe dla całej rzeszy poszkodowanych..
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
to sie nawyjasniali nt skrilla ;)
Uprzejmie informuję, że metody płatności polegające na portfelach elektronicznych nie będą dostępne na Pańskim koncie. Jest to decyzja naszego Działu Finansowego oparta na wewnętrznych procedurach. Proszę skorzystać z jednej z pozostałych metod dostępnych na koncie.
Niestety nie mogę udzielić Panu bardziej szczegółowych informacji.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
widze ze nie tylko ze mna w huja leca,o weryfikacje konta walcze juz trzeci tydzien ,dowod wyrazny jak kropla wody ale napisali ze dokument jest nieczytelny ,we wczesniejszym e-mailu napisali ze dokument zostal zaakceptowany i poddany weryfikacji,wyslalem zrzut ze skrilla to napisali ze dane sie nie zgadzaja ???? a wyplaty nie moge anulowac bo weryfikacja musi byc zakonczona ,beka w ***
 
Do góry Bottom