>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

bialyz 129

bialyz

Użytkownik
widze ze nie tylko ze mna w huja leca,o weryfikacje konta walcze juz trzeci tydzien ,dowod wyrazny jak kropla wody ale napisali ze dokument jest nieczytelny ,we wczesniejszym e-mailu napisali ze dokument zostal zaakceptowany i poddany weryfikacji,wyslalem zrzut ze skrilla to napisali ze dane sie nie zgadzaja ???? a wyplaty nie moge anulowac bo weryfikacja musi byc zakonczona ,beka w ***

Gram tam już długi czas i nigdy nie miałem większych problemów u nich, ale ostatnimi czasy ten bukmacher leci mocno w dół i widać to po opiniach. Ten rok to bardzo słaba oferta bonusowa, już nie mówiąc o tym że nie doceniają kompletnie stałych lojalnych graczy. Może czas niedługo się przenieść ;) .
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
lepiej zapytać, czy zablokowali komuś kto korzystał z innych metod min wypłaty na konto bankowe.całkiem możliwe że blokują typowych skrillowców
tu raczej chodzi o bilans +/- dla danego konta (tylko nie wiem z jak dlugiego okresu) niz o wplaty/wyplaty przez skrill.
 
H 902

hank

Użytkownik
@TommyTSW
Jam mam zablokowany skrill, a może raz w życiu do nich pieniądze tą metodą wpłacałem. Zawsze wpłacałem przez p24, a wypłacałem na konto.
 
plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Leca, leca. Ja u nich gralem regularnie pare lat, ale od okolo dwoch gram gdzie indziej. Czesto proponuja jakia bonus od wplaty ale dzisiaj dali 55 pln gotowki bez depozytu z warunkiem obrotu x8 po min. 1.4
 
S 44

sareig

Użytkownik
niema co biadolić tylko się zastanowić jak przetransportować z tamtad srodki bez uzycia konta bankowego ja trochę probowalem surebetami ale teraz mam jeszcze więcej na unibecie można by probowac grac ako po dluzszym graniu pewnie by cofnęli limit i przywrócili skrilla ale ja niemam tyle czasu
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
widze ze nie tylko ze mna w huja leca,o weryfikacje konta walcze juz trzeci tydzien ,dowod wyrazny jak kropla wody ale napisali ze dokument jest nieczytelny ,we wczesniejszym e-mailu napisali ze dokument zostal zaakceptowany i poddany weryfikacji,wyslalem zrzut ze skrilla to napisali ze dane sie nie zgadzaja ???? a wyplaty nie moge anulowac bo weryfikacja musi byc zakonczona ,beka w ***
we wtorek wyslalem te same zdjecia z dowodem osobistym i nic wiecej nie wysylalem,dzisiaj otrzymalem e-maila ze dokumenty zostaly zaakceptowane ...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ta ich strona to katorga, ciężko w ogóle coś obstawić. Muli niemiłosiernie niech z tym coś w końcu zrobią.
Niestety już jakiś czas temu zgłaszałem im ten problem, szczególnie gdy gdzieś na hotspocie się siedzi to już w ogóle katorga. Trzeba to zgłaszać być może coś z tym zrobią.
 
A 97

analyst

Użytkownik
Grał ktoś z Was u nich AKO do maks kursu 2 ale złożone z małych kursów do 1,20 ? I jak wchodzi to idzie trochę pograć czy limitują ? Ja zacząłem od 300 zł i gram all-in cały czas, póki co weszły 4 kupony i mam 3800 zł na koncie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Grał ktoś z Was u nich AKO do maks kursu 2 ale złożone z małych kursów do 1,20 ? I jak wchodzi to idzie trochę pograć czy limitują ? Ja zacząłem od 300 zł i gram all-in cały czas, póki co weszły 4 kupony i mam 3800 zł na koncie.
Na razie spokojnie możesz grać dopółki nie dojdziesz do kwoty 10tys zaczną powoli robić blokady. Więcej lepiej rozdzielaj teraz swoje kupony.
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Ja bym w ogóle odradzał granie tam za jakieś większe pieniądze, to obecnie nierzetelna firma i nie wiadomo, czego można się po nich spodziewać...

A co do limitów, to nie sądzę, żebym przez 10 lat grania tam zagrał jakiś pojedynczy zakład za więcej niż 50 euro (a i taki to od święta tylko... ewentualnie ???? ), nie grałem żadnych wynalazków (sporadycznie może trafiało się coś z niższych lig skandynawskich), tym bardziej pomyłek, a i tak limitów jakichś się dorobiłem... Jedyne, co mi do głowy przychodzi to to, że grywałem tam zazwyczaj tylko to, co mieli po dobrych kursach... a to, co po złych... ???? gdzie indziej... No tyle że to chyba nie jakaś nadzwyczaj... ???? wyszukana strategia...
 
T 133

thorngal

Użytkownik
i dlatego taki podpis? :razz:
???? I przez sześć lat nic Cie tutaj nie zaintrygowało bardziej jak mój podpis? ???? Czuję się.. ???? zaszczycony;) ????
Jeżeli pytasz, czy dlatego że miałem tam nałożone jakieś limity, to odpowiedź brzmi.. oczywiście.. NIE. Limity miałem od dobrych paru lat i zupełnie mi to nie przeszkadzało - interesował mnie tam ostatnio głównie poker, a zakłady i tak grałem za niskie stawki.
Podpis dotyczy sposobu, w jaki zostałem potraktowany (wspólnie z całą rzeszą innych poszkodowanych zresztą) przez tę nieuczciwą firmę przy okazji odcięcia mnie od możliwości dokonywania wpłat i wypłat za pomocą Skrilla.

Zachęcam do przejrzenia tematu parę stron wstecz...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tak ciężko przejrzeć 2-3 strony ostatnie ???? ? Unibet jest dobrym bukmacherem a powodem czemu userzy ostatnio narzekają jest to, że wycofali niektórym możliwość wpłaty i wypłaty za pomocą skrilla.
 
J 0

junakx

Użytkownik
???? I przez sześć lat nic Cie tutaj nie zaintrygowało bardziej jak mój podpis? ???? Czuję się.. ???? zaszczycony;) ????

Wstyd się przyznać ale faktycznie to już 6 lat:-o
zaglądałem na forum co jakiś czas i tak jakoś nic nie pisałem aż szukając opini o uni przeczytałem podpis;p możesz czuć sie wybrany:grin:
BTW: Witam wszystkich;)
 
T 133

thorngal

Użytkownik
A co to znaczy &quot;jest dobrym bukmacherem&quot;? Na czym ta jego dobroć polega niby? Dla mnie w tej chwili jest przede wszystkim firmą NIEUCZCIWĄ i NIERZETELNĄ.
I problem nie leży w tym, że pozbawili kogokolwiek możliwości korzystania ze Skrilla, bo takich firm, gdzie ze Skrilla korzystać nie można jest na rynku trochę i nikt z tego powodu nieuczciwości im nie zarzuca, ale w sposobie, w jaki to się odbyło.
Tak... prosiłbym czytać tę parę stron wstecz również... ale też czytać... ze zrozumieniem...
Dla osób, które z tych czy innych powodów nie chcą lub nie mogą wypłacić pieniędzy na konto bankowe i które przy braku możliwości korzystania ze Skrilla nie korzystałyby z usług Unikrzaka i NIGDY NIE WPŁACIŁYBY TAM ŻADNYCH ŚRODKÓW postępowanie tych łobuzów oznaczało de facto konfiskatę środków, zamianę real money w play money po prostu...
Obrazu firmy dopełnia chamskie wprost zachowanie supportu przy okazji całej tej sprawy, obcesowe podejście do poszkodowanych, brak cienia dobrej woli i jakiejkolwiek chęci pomocy... Po dziesięciu latach bycia lojalnym i uczciwym użytkownikiem tej firmy zostałem pozbawiony możliwości wypłaty moich pieniędzy i potraktowany z buta jak smieć jakiś... Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo... dobra firma, rzeczywiście... ????????????
 
S 44

sareig

Użytkownik
na pewno blokada skrill nastepuje razem w pakiecie z maksymalnym limitem wiec jesli jacys uzytkownicy pisza ze im cofneli blokade to moim zdaniem podniesli im limit z jakiegos wzgledu i to jest dobre pytanie z jakiego co trzeba grac zeby zyskac zaufanie buka takiego jak unibet by limit zostal zwiekszony ja gram juz tasmy i zaklady przedmeczowe nie surebety od tygodnia mieszalem tez w ruletce ale nadal limit maksymalny
 
T 133

thorngal

Użytkownik
i to jest dobre pytanie co trzeba grac zeby zyskac zaufanie buka takiego jak unibet by limit zostal zwiekszony
Sorry... nie bierz tego do siebie czasami, ale ja bym raczej zapytał... co takiego teraz taki bukmacher jak Unikrzak musiałby zrobic, żeby odzyskać... zaufanie graczy ????

A co do meritum... nie wiem, nie pomogę niestety, mnie to juz osobiście... szczerze mówiąc... nie bardzo interesuje... Niemniej mam pewne podejrzenia, że może jednak pisanie skarg do MGA przynosi jakieś efekty... Może Ci, ktorzy doczekali odpowiedzi stamtąd... wypowiedzieliby się na ten temat...
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
na pewno blokada skrill nastepuje razem w pakiecie z maksymalnym limitem wiec jesli jacys uzytkownicy pisza ze im cofneli blokade to moim zdaniem podniesli im limit z jakiegos wzgledu i to jest dobre pytanie z jakiego co trzeba grac zeby zyskac zaufanie buka takiego jak unibet by limit zostal zwiekszony ja gram juz tasmy i zaklady przedmeczowe nie surebety od tygodnia mieszalem tez w ruletce ale nadal limit maksymalny
limit maksymalny to znaczy jaki?
bo u mnie skrilla brak, zaklady za kilka stowek przechodza wiec jesli to jest max limit to nie ma biedy w porownaniu z limitami na b365 ;)
 
Do góry Bottom