>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
czy ktos ma podobne problemy co ja z Onibet. Mianowicie: dziś między godz 15-17 z komorki nie działała aplikacja czy strona , nie było live i nie mogłem zagrać PRE. Byłem w plenerze, bez dostępu do koma.
Liga Czeska pieknie weszła, a ja sie tylko oblizałem i zamiast buk mi kasę wypłacić to chodzę wku....
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Dostałem na maila wiadomość żebym do nich wrócił bo już dłuższy czas nie grałem w sumie to od tej ustawy i dają mi 3 bonusy, wchodzę na konto a tam 3 x 100% do 170 zł wazne do stycznia. No przekonali mnie ????
Z tego co czytam to chyba nie ma wiekszych problemów z wypłatą.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Dostałem na maila wiadomość żebym do nich wrócił bo już dłuższy czas nie grałem w sumie to od tej ustawy i dają mi 3 bonusy, wchodzę na konto a tam 3 x 100% do 170 zł wazne do stycznia. No przekonali mnie ????
Z tego co czytam to chyba nie ma wiekszych problemów z wypłatą.
Nima
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Dostałem na maila wiadomość żebym do nich wrócił bo już dłuższy czas nie grałem w sumie to od tej ustawy i dają mi 3 bonusy, wchodzę na konto a tam 3 x 100% do 170 zł wazne do stycznia. No przekonali mnie ????
Z tego co czytam to chyba nie ma wiekszych problemów z wypłatą.
Jakie masz warunki obrotu? bo ja sprawdzilem i za glowe sie zlapalem jak zobaczylem x25
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Obrót 6x , wogole jak chciałem postawic kupon ostatnio to zobaczylem ze mam darmowy zaklad 55 zł i to uwaga.. aż 5 takich dostałem czyli dali mi ot tak 275 zł (juz i tak utopilem) ale byłem w szoku , nawet nie wiem kiedy mi to dali bo ledwo zdążyłem z terminem bodajże do 4 czerwca były a pograłem 2.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Ta firma tez powoli schodzi do poziomu zerowego... Pierw rozdaja bonusy za obstawienie meczu Anglia vs Kostaryka a potem sie wymiguja ze sie czegos tam nie zakceptowalo. Qrwa chyba jak sie rejestrujesz na jakims buku to, akceptujesz wszystkie regulaminy. Anglia wygrala, bez niepodzianki wiec trza walka pocisnac......
 
kemeez 1,2K

kemeez

Użytkownik
Jak myślicie, czy lepiej mieć konto na kogoś z zagranicy jeśli jest możliwość skoro Unibet nie jest do końca legalny czy jeśli wpłacę niewielkie kwoty do 200zł i ewentualne wypłaty nie będą przekraczać 200-300 zł to założenie na swoje dane niczym się nie różni?
 
P 53

piwoor

Użytkownik
Ktoś wie (lub domyśla się dlaczego) w Uni nie ma czasami pojedynczych meczów w ofercie tenis challenger? Dziś m. in. nie ma meczu Delien-De Greef (Chall. Brunschweig). W zeszłym tyg. nie było meczu Londero-Auger Alliasime(challenger Marburg o ile pamiętam). W Winetce nie ma meczu Karlovskiego, ogółem sytuacja dość często się powtarza.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Czy wprowadzanie limitów u nich na live to powszechna praktyka?:cholerniezly:
No właśnie piszę w tej sprawie z angielskim supportem.
Gram u nich zwykle stawkami rzędu 200-500 zł, natomiast na live dają mi limity na zakład rzędu kilku-kilkunastu złotych, na popularne rynki (np. LM siatkarzy). Babka z polskiego supportu jeszcze mnie oszukuje, że limity zależą od rynku, a nie od poszczególnego klienta ???? . Napisałem jej, że gram na live CS:GO i mam tam limity po kilkanaście zł, wysłałem jej kupony innych ludzi co na ten sam rynek stawiają po 100 zł i więcej, to napisała mi, że w tej sprawie to ona jednak nie ma pojęcia.
Angielski support odpisał mi tak:
Dear Wojciech,
Thank you for contacting Unibet!
I appreciate your frustrations regarding the imposed limits you mentioned. Regarding other players such as your friend, I wouldn&#39;t be able to comment on that as each player is looked at individually.
Any limits attached to your account are purely trading decisions and something we have no control over. Unfortunately we cannot change these.

Odpisałem Unibetowi, żeby w takim razie mi wyjaśnił, na jakiej podstawie nałożyli na mnie takie drakońskie limity i kto w takim razie podjął te &quot;trading decisions&quot; i kto ma nad tym kontrolę ????.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to walka z wiatrakami, no ale polskiego ścierwa nie zamierzam wspierać, a często CS:GO na live to kopalnia hajsu.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Ja również dostałem limity na piłkę nożną zaklady do 100zl . Odpowiedz Pani Kamili brzmiała: zawsze może Pan zrezygnować... Ogólnie mozna spotkać się z chamską obsługa , Stanley potrafil mi na to odpisać&quot; To masz problem&quot;. Na zakłady na żywo mogę coś postawic, dlatego dalej będę ich skubal za te buractwo na czacie.
 
Do góry Bottom