>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

K 0

kyrpa

Użytkownik
Rondani , ale tak nie jest - poza tym jest różnica w weryfikacji UB spowodowanej zmianą przepisów Unijnych a weryfikacją popularną u zbyt duzo wygrywających w firmach rosyjskich (zdjęcie z dowodem przy twarzy i emailem w tle) i polskich (tu nie mam doświadczenia osobistego ale moi znajomi wysyłali po 20 zdjęć z dowodem przy twarzy - bo za jasno , za ciemno , nie taki kąt padania światła jak trzeba).

Zgadzam się z Tobą, ze pseudoweryfikację sa wkurzające ale gramy wszyscy na ich zasadach i musimy się do nich dopasowywać.
Nie zapominaj, że sa to firmy nastawione na zysk i zwyczajnie poprzez utrudnianie wypłat powodują, że cześć graczy zwłaszcza tych bardziej hazardowych potem przegrywa te całkiem spore ugrane kwoty.

No i dalej , napisze bo tego tez zapewne nie tylko Ty nie wiesz ale sąd Wielkiej Brytanii - jest to już wyrok prawomocny - wstrzymała wypłaty Philowi Ivemu - kilkanaście milionów dolców. PONIEWAŻ : KASYNA NIE SA MIEJSCEM DO WYGRYWANIA TYLKO DO BAWIENIA SIĘ !!

Za chwilę kasyna w USA gdzie wygrał ponad 21 milionów dolców też wystąpia do niego o zwrot tych kwot - poineważ to prawo anglosaskie i mogą sie powołac na precedens.

Dlaczego skoro wygrał to legalnie .......


Grasz u bukmacherów a zdajesz sobie sprawę , że już każdy w tym momencie ma prawo zabrac Ci hajs i napisac , że ich zdaniem nie traktujesz tego jako zabawę - tylko próbujesz robic to zawodowo ?

Taki paragraf jest na dzisiaj w ponad 75% firm i Ty sie zgadzasz na niego zatwierdzając regulamin każdego bukmachera.

Więc w porównaniu z tym co napisałem wyżej weryfikacja , którą na firmie wymusiła KYC albo nowe przepisy EEA to naprawdę żaden problem. Robi się ją i tyle......

W Polsce sprawa "Lemgo" też została już lata temu przegrana przez graczy więc po co tracić czas i energię na pomstowanie na buki - zgadzamy się na ich warunki i albo ich ogrywasz albo dopłacasz do interesu - to proste :)
Wyslalem juz ponad 10 zdjec z dowodem przy twarzy.... NIE CHCA WYPLACAC I TYLE!!!!
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Witam użytkowników,
Chciałbym spytać z jakich metod wpłat/wypłat korzystacie w unibecie?
Bo niestety wypłat przez ecopayz nie ma :(

Edit/ Myślałem nad wpłatami i wypłatami przez kartę revolut. Ktoś korzysta z tej metody?
 
Ostatnia edycja:
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Zrobiłem beta na live który wygrał, po czym wchodzę i anulowali mi. Ja rozumiem, że mogą obniżyć kurs ale żeby anulować całkowicie.
W jaki sposób mogę się skontaktować na chat? Próbuje wejść w help center i nacisnąć jakiś przycisk plus by pokierowało mnie że nie dam rady i chat, ale nie mogę nawet kliknąć w plus.
ktoś coś?
 
mateusz-kocur 1,2K

mateusz-kocur

Użytkownik
Chciałem o Unibet zapytać o ile ktoś tam gra mam konto MBANK i chcialem wplacic ale przy próbie wplaty zostala karta zablokowana ok odblokowalem po paru dniach . Jest jakiś sposób zeby tam grać ??
 
psychol32 424,4K

psychol32

Użytkownik
Chciałem o Unibet zapytać o ile ktoś tam gra mam konto MBANK i chcialem wplacic ale przy próbie wplaty zostala karta zablokowana ok odblokowalem po paru dniach . Jest jakiś sposób zeby tam grać ??
Może pytanie głupie nie jest ale zanim je zadasz to mógłbyś przeczytać temat i byś się wszystkiego dowiedział. W tej chwili najlepszą opcją wpłat/wypłat z Unibet wydaje się ecoPayz ewentualnie Much Better
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
W MuchBetter wpłaty masz za free jak go doładowujesz za pomocą blika. Następnie wyrabiasz kartę wypłacasz na nią za free i płacisz w sklepie lub necie tak jak zwykłą kartą z Mbanku.
Nie wiem jak jest w ecopayz bo nie mam ale chyba podobnie ktoś kto ma to mógłby napisać czy są jakieś opłaty.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Chciałem o Unibet zapytać o ile ktoś tam gra mam konto MBANK i chcialem wplacic ale przy próbie wplaty zostala karta zablokowana ok odblokowalem po paru dniach . Jest jakiś sposób zeby tam grać ??
ja wpłacam normalnie kartą z mbank i nie ma problemu. Natomiast prowizja jest chora.

Wpłacasz 1800 zł to Ci zjada prawie 2000 zł czyli 200 zł oddajesz im.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Macie portfele typu eco, muchbetter itp. i przez nie robcie transakcje do bukow a nie z kont bankowych. A o revo to juz wogole zapomnijcie. Zalozenie portfela nic nie kosztuje. Ew wyrobienie karty z 40zl i smigacie. Wplata/wyplata natychmiastowa. Zadna instytucja nie wie o waszych pieniadzach. Karty mozna uzywac jak bankowej. Wiec po co pchac sie w transakcje z/na konto bankowe?
Post automatycznie złączony:

Rondani , ale tak nie jest - poza tym jest różnica w weryfikacji UB spowodowanej zmianą przepisów Unijnych a weryfikacją popularną u zbyt duzo wygrywających w firmach rosyjskich (zdjęcie z dowodem przy twarzy i emailem w tle) i polskich (tu nie mam doświadczenia osobistego ale moi znajomi wysyłali po 20 zdjęć z dowodem przy twarzy - bo za jasno , za ciemno , nie taki kąt padania światła jak trzeba).

Zgadzam się z Tobą, ze pseudoweryfikację sa wkurzające ale gramy wszyscy na ich zasadach i musimy się do nich dopasowywać.
Nie zapominaj, że sa to firmy nastawione na zysk i zwyczajnie poprzez utrudnianie wypłat powodują, że cześć graczy zwłaszcza tych bardziej hazardowych potem przegrywa te całkiem spore ugrane kwoty.

No i dalej , napisze bo tego tez zapewne nie tylko Ty nie wiesz ale sąd Wielkiej Brytanii - jest to już wyrok prawomocny - wstrzymała wypłaty Philowi Ivemu - kilkanaście milionów dolców. PONIEWAŻ : KASYNA NIE SA MIEJSCEM DO WYGRYWANIA TYLKO DO BAWIENIA SIĘ !!

Za chwilę kasyna w USA gdzie wygrał ponad 21 milionów dolców też wystąpia do niego o zwrot tych kwot - poineważ to prawo anglosaskie i mogą sie powołac na precedens.

Dlaczego skoro wygrał to legalnie .......


Grasz u bukmacherów a zdajesz sobie sprawę , że już każdy w tym momencie ma prawo zabrac Ci hajs i napisac , że ich zdaniem nie traktujesz tego jako zabawę - tylko próbujesz robic to zawodowo ?

Taki paragraf jest na dzisiaj w ponad 75% firm i Ty sie zgadzasz na niego zatwierdzając regulamin każdego bukmachera.

Więc w porównaniu z tym co napisałem wyżej weryfikacja , którą na firmie wymusiła KYC albo nowe przepisy EEA to naprawdę żaden problem. Robi się ją i tyle......

W Polsce sprawa "Lemgo" też została już lata temu przegrana przez graczy więc po co tracić czas i energię na pomstowanie na buki - zgadzamy się na ich warunki i albo ich ogrywasz albo dopłacasz do interesu - to proste :)
Zebys byl tu ze mna to bym Cie normalnie usciskal😁 Wkoncu ktos cos konkretnego napisal👍Mnie tez rozwala ten placz ludzi ze bukmacher to czy tamto. Jak sie nie podoba to nie graj i tyle. Mi betson ostatnio zablokowal konto i skonfoskowal srodki bo stwiwrdzili ze wspomagam sie oprogramowaniem. I w dupie z tym. Zalozylem nowe na kolege i dalej ich bede ogrywal. Ale nie bede plaka bo mi zabrali tysiaka czy dwa bo wiem, ze i tak to zaraz odegram. Ogarnijcie sie troche z tym placzem o wszystko.
 
Ostatnia edycja:
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jest tam z 2 pośredniaków żeby złożyć depozyt kartą, ale pobiera opłatę ok 8zł, masz też portfel ecopayz, depo na portfel jakieś 4zł, wypłata najtańsza metoda ok 23zł do jakiejś tam kwoty, transfery do i z Uni na eco są darmowe.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
A wypłaty kartą MuchBetter z bankomatu? Mam limity 300 zł dziennie i 2k miesięcznie i nie wiem jak i czy da się je zmienić. Kartą ecoPayz mogę wypłacać 2k dziennie.
Psychol32 to jest minus tego portfela. Ale jak chcesz mieć wszystko za free to wyrabiasz sobie kartę i płacisz kartą wtedy nie masz żadnych opłat. Wypłata na konto lub kartą w bankomacie 2%
 
Do góry Bottom