>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet: promocje i konkursy na Mistrzostwa Świata 2014!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jesteśmy już na ostatniej prostej do Mistrzostw Świata w Brazylii, a ostatnim dużym wydarzeniem sportowym poprzedzającym tą imprezę jest trwający właśnie turniej tenisowy Roland Garros. Dzięki naszej promocji:

https://pl.unibet.com/promotions/football-cup-2014/risk-free-bet-booster

Gracze Unibet mogą zgarnąc do 200 PLN w zakładach bez ryzyka na MŚ 2014. Zasady jest prościutkie – za każde 200 PLN obrócone na zakładach na Roland Garros gracz otrzyma 40 PLN w zakładach bez ryzyka na Mistrzostwa Świata. Maksymalna kwota do wyciągnięcia z promocji wynosi 200 PLN na gracza. UWAGA! Do promocji należy się zapisać na stronie opisującej akcję (link powyżej).
Unibet
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sobotnie emocje związane z finałem Ligi Mistrzów już za nami więc nadarza się nam idealna okazja do rozreklamowania specjalnej oferty Unibet na Mistrzostwa Świata w Brazylii. Jak zapewne wszyscy wiecie, nasi gracze w ramach zakładów na Ligę Mistrzów mogli korzystać ze specjalnej promocji „Bezpiecznie po czasie”, czyli zwrotu do €100 za wszystkie zakłady na na Dokładny Wynik, HT/FT, Pierwszy strzelec i Ostatni Strzelec w przypadku bramki zdobytej w doliczonym czasie:

https://pl.unibet.com/betting/promotions/champions-league-insurance

W sobotę nasza akcja uratowała skórę zapewne niejednej osobie! W przypadku remisu w czasie regulaminowym nasi gracze ponieśliby naprawdę duże straty. Może właśnie na przykładzie finału LM warto zacząć już sprzedawać tą informację Waszym czytelnikom:

UNIBET BĘDZIE OFEROWAŁ AKCJĘ „BEZPIECZNIE PO CZASIE” NA WSZYSTKIE MECZE PIŁKARSKICH MISTRZOSTW ŚWIATA W BRAZYLII 2014!
Unibet
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W dniu wczorajszym odpaliliśmy już oficjalnie naszą aplikację FB na MŚ – Wyzwanie Road to Rio (https://apps.facebook.com/roadtoriochallenge). Zachęcam Was do poklikania i zapoznania się z nią. Byłoby fantastycznie gdybyście przedstawili ją w jakimś krótkim tekście Waszym czytelnikom J

Nagrody są całkiem zacne więc ludzie powinni walić drzwiami i oknami:

- Nagroda główna (dla zwycięzcy całości) – wycieczka dla dwóch osób na następujące mecze: Finał LM, El Clasico i Man Utd – Liverpool!
- Nagrody dla najlepszych typerów danego dnia – konsole, iPady, tablety oraz koszulki piłkarskie z podpisami znanych graczy

Rywalizacja będzie się toczyć pomiędzy graczami z całego świata (nie jest to zabawa tylko dla Polaków). Na dole strony możecie odnaleźć dział „Zasady”, w którym wyjaśnione zostały wszystkie reguły gry.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Obstawiaj French Open i zdobądź Zakłady Bez Ryzyka na nadchodzące Mistrzostwa Świata!
Zdobywanie ich jest łatwe: za każde €50 obrócone we French Open, dostaniesz €10 od razu na swoje konto (do 11 czerwca), aby można było obstawiać futbol! Można zarobić aż do €50 w zakładach bez ryzyka.

Przykład: Stawiając €120 na French Open,dostaniesz €20 zakładu bez ryzyka (do 11 czerwca).
Spiesz się, promocja trwa tylko w czasie French Open (25maja - 8 czerwca).
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wraz z początkiem czerwca odpaliliśmy specjalny kalendarz odliczający czas do mistrzostw w Brazylii. Jak to zwykle bywa w naszych kalendarzach, każdego dnia zaoferujemy naszym graczom inną promocję (free spiny w kasynie, bonusy od wpłat, bilety pokerowe itp.). Każda kolejna oferta będzie odsłaniania codziennie o poranku:

https://pl.unibet.com/promotions/football-cup-2014/countdown-calendar

Kalendarz będzie aktywny do 11 czerwca włącznie.
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Dwa pytanka. Gdzie znajde ten kalendarz i czy zakłady na żywo na french open sa wliczane do wymaganego obrotu ktory sprawi ze dostanę freebwt?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
kalendarz masz w tym linku z postu powyżej, jeśli go nie widzisz, to zmień przeglądarkę ????
a co do FO to
  • Do promocji wliczają się zakłady prematch, live i kombinacyjne.
  • Minimalne kursy zakładów to 2.00.
  • Do promocji wliczają się jedynie zakłady na French Open (mężczyzn, kobiet, double).
  • W promocji biorą udział zakłady pojedyńcze i kombinacyjne.
  • Zakłady z użytą funkcją Cash-In nie biorą udziału w promocji.
  • Maksymalny Zakład Bez Ryzyka to €50 (po złożeniu zakładów na kwotę €250).
  • Tylko jedno konto na gracza.
  • Unibet zastrzega prawo do zmiany bądź wycofania promocji w dowolnym czasie.
  • Ogólne zasady Unibet obowiązują.
 
G 13

gris

Użytkownik
Ten bonus się wam pokazuje w sekcji moje bonusy? Bo zapisałem się, zagrałem mecze z French Open i nigdzie nie mam darmowego zakładu do odebrania.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Ten bonus się wam pokazuje w sekcji moje bonusy? Bo zapisałem się, zagrałem mecze z French Open i nigdzie nie mam darmowego zakładu do odebrania.
Jest napisane, że jutro będzie zwrot. Będzie w sekcji &quot;moje bonusy&quot; bo już tak miałem. A w sumie French Open nie musiałeś grać ;)
 
randez 0

randez

Użytkownik
Uwaga, uwaga!

W dniu dzisiejszym kolejna promocja: dzisiaj w kalendarzu jest 25% do 200 zł. Obrót 6x. Powodzenia!
 
Do góry Bottom