>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Unibet Quiz

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Najlepsze letnie orzeźwienie

Letni Quiz już rozgrzewa!
Sprawdzaj codziennie swoją sportową wiedzę.
Wystarczy, że błyskawicznie i poprawnie odpowiesz na 7 wylosowanych pytań. Codziennie nowa szansa na zwycięstwo i nową nagrodę.

Czy myślisz, że znasz się na sporcie? Jeśli tak to pokaż co potrafisz grając w naszym gorącym Letnim Quizie

odpowiedzieć na 7 wylosowanych pytań w wyznaczonym czasie I odebrać fajną nagrodę.

Nagrody zmieniają się codziennie I zostaną przyznane w ciągu 48 godzin wszystkim graczom, którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie 7 pytań.


Możesz grać tylko raz dziennie przez cały okres trwania Quizu aż do 29 lipca.

Najlepiej zacznij grać już dziś i bądź z nami do 29 lipca

Nagrody:
Poniedziałek 16 lipca : Bonus do depozytu 30% aż do 100 PLN( Bonus ważny na pierwszy depozyt wniesiony pomiędzy 18, a 23 lipca 2007. Swobodny obrót bonusem będzie możliwy po dokonaniu 3 krotnego obrotu w zakładach)

Wtorek 17 lipca: €10 na grę w Kasynie (Bonus pojawi się na koncie w kasynie w ciągu 48 godzin. Bonus należy uaktywnić wchodząc do lobby Kasyna i zaczynając grę przed 24 lipca. Swobodny obrót bonusem jest możliwy po 15 krotnym obrocie. Warunków obrotu nie spełnia gra na Craps, Roulette i Baccarat)

Środa 18 lipca : Równowartość €5 na grę w lobby games (Pieniądze zostaną przyznane w ciągu 48 godzin. Bonus będzie aktywny na koncie gracza do 25 lipca 2007)

Czwartek 19 lipca: Zakład bez ryzyka wartości 40 złotych na piłkę nożną ( Zostanie przyznany w ciągu 48 godzin. Obowiązuje na pierwszy zakład do 40 PLN wniesiony w weekend 21&amp;22 lipca. )

Piątek 20 lipca: 3 Scratch Card (6 Euro wpłynie na Twoje konto w ciągu 48 godzin pieniądze te są przeznaczone na zakup 3 zdrapek Scratch Card. Bonus należy wykorzystać w przed 27 lipca)

Sobota 21 lipca: 20 złotych na dowolny zakład ( Pieniądze znajdą się na kontach zwycięzców w ciągu 48 godzin. Wystarczy zalogować się do konta Unibet przed 28 lipca)

Niedziela 22 lipca: Zakład bez ryzyka wartości 40 złotych na tenisa (Bonus na koncie w ciągu 48 godzin. Obowiązuje na pierwszy zakład do 40 PLN wniesiony od wtorku 24 do czwartku 26 lipca.)

Poniedziałek 23 lipca: €10 na grę w Kasynie (Bonus pojawi się na koncie w Kasynie w ciągu 48 godzin. Bonus należy uaktywnić wchodząc do lobby Kasyna i zaczynając grę przed 30 lipca. Swobodny obrót bonusem jest możliwy po 15 krotnym obrocie. Warunków obrotu nie spełnia gra na Craps, Roulette i Baccarat)

Wtorek 24 lipca: 20 złotych bonusu do wykorzystania na co tylko chcesz (Bonus znajdzie się na kontach uprawnionych graczy w ciągu 48 godzin. Swobodny obrót bonusem będzie możliwy po wykonaniu 3 krotnego obrotu)

Środa 25 lipca: 20 złotych bonusu do wykorzystania na co tylko chcesz (Bonus znajdzie się na kontach uprawnionych graczy w ciągu 48 godzin. Swobodny obrót bonusem będzie możliwy po wykonaniu 3 krotnego obrotu)

Czwartek 26 lipca: Bonus do depozytu 30% aż do 100 PLN (Bonus ważny na pierwszy depozyt wniesiony pomiędzy 30 lipca, a 10 sierpnia 2007. Swobodny obrót bonusem będzie możliwy po dokonaniu 3 krotnego obrotu w zakładach)

Piątek 27 lipca: 3 Scratch Card (6 Euro wpłynie na Twoje konto w ciągu 48 godzin pieniądze te są przeznaczone na zakup 3 zdrapek Scratch Card. Bonus należy wykorzystać w przed 4 sierpnia)

Sobota 28 lipca: Równowartość €5 na grę w lobby games (pieniądze zostaną przyznane w ciągu 48 godzin. Bonus będzie aktywny na koncie gracza do 5 sierpnia 2007)

Niedziela 29 lipca: 20 złotych bonusu do wykorzystania na co tylko chcesz (Bonus znajdzie się na kontach uprawnionych graczy w ciągu 48 godzin. Swobodny obrót bonusem będzie możliwy po wykonaniu 3 krotnego obrotu)


PS: Głownie sa to pytania z historii MŚ
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Możecie pokazac jakieś pytania , boniechce mi sie rejestrować , bo jak z historii MŚ to jestem ciekaw
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja mialem takie
1) Kto strzelil ostatnie gola podczas MŚ w 1974
2) W jakiej reprezentacji na MŚ w 1954 wystepowal Fred Martin
3) Kto prowadzil bayern M w 1999roku
4) ile meczy w LM wygrala Celta Vigo w 2003 roku.
wiecej niepamietam
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
Udzieliłeś 4 poprawnych odpowiedzi na 7 pytań. Jeśli chcesz coś wygrać musisz się trochę poprawić!

pytania masakryczne :p
 
sevald 0

sevald

Użytkownik

Fajnie, i weź tu traf 7 odpowiedzi poprawnych. ????

PS. Jak się kliknie prawym przyciskiem myszy na pasku tytułowym strony, to czas przestaje lecieć, dopóki przycisku nie puścimy. ???? Już taka wada wszelkich quizów robionych we flashu. :p
 
M 211

morenowe

Użytkownik
PS. Jak się kliknie prawym przyciskiem myszy na pasku tytułowym strony, to czas przestaje lecieć, dopóki przycisku nie puścimy. ???? Już taka wada wszelkich quizów robionych we flashu. :p
ale jak go puscisz czas odrazu i tak leci w 1 sekunde nawet nie zdazysz odpowiedzi podac
 
sevald 0

sevald

Użytkownik
ale jak go puscisz czas odrazu i tak leci w 1 sekunde nawet nie zdazysz odpowiedzi podac
Fajnie masz. ???? U mnie (firefox) też co prawda czas przyspiesza, jak puszczę przycisk, ale nie na tyle, abym nie zdążył kliknąć w poprawną odpowiedź. ????
Zresztą można kliknąć w ten przycisk i potem bez problemu ruszać kursorem. Czyli jak masz słaby refleks, że nie możesz zdążyć, to kliknij prawym w pasek tytułowy, zastanów się nad odpowiedzią, jak już będziesz gotowy to niepuszczając tego przycisku, ustaw się kursorem nad poprawną odpowiedzią, wtedy puść przycisk i od razu kliknij w tą odpowiedź.

Czyli doklanie gdzie? Na linku takim jak ten czy jeszcze cos innego: http://www.forum.bukmache...4780.htm#220920
Nie wiesz co to pasek tytułowy? :p Podpowiem, że tam gdzie wyświetla się tytuł strony!



Jak przytrzymam czas np. 1 minute to gdy puszcze przycisk myszki to czas bedzie wtedy 0 sekund?
U mnie tak nie było. Czasami po takiej operacji ubywało połowę czasu, czasami nic nie ubywało, ale za każdym razem mogłem spokojnie zdążyć i wybrać odpowiedź, bez względu na to, na jak długo &quot;zatrzymałem czas&quot;. ????
 
sevald 0

sevald

Użytkownik
A zerknij parę postów wyżej, gdzie wkleiłem obrazek, jakie mi się pytanie trafiło. :p

Nawet jak bym na godzinę ten czas zatrzymał i zaczął szukać odpowiedzi, to wątpię czy bym znalazł prawidłową. ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dajcie linki do stron z wszytskimi meczami MS w noge i z LIGA MISTRZÓW oraz te tabele kto mistrzem, w którym roku byl. Ktos cos podrzuci, inni przestdudiuja i tak sie kombinuje.

no to patrzcie aha muszę zaznaczyć,że bez kombinowania
Wszystko wiedziales czy strzelales tez?
 
Do góry Bottom