>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Upadek Traffic Monsoon

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W ostatnim czasie chyba najsławniejszy program typu Revenure Share (podział zysków) oficjalnie moim zdaniem już upadł, a czemu?
Wypłaty z PayPal zostały usunięte czyli teraz będzie wielki chaos, masowe wypłaty i panika = koniec tego programu typu &quot;ponzi&quot;.
Informacja z początku listopada (pierwsze oznaki - &quot;Wiedz, że coś się dzieje!&quot;):
PL
&quot;Jest potwierdzone, że Traffic Monsoon ma teraz pełną licencję biznesową PayPal, przeszedł ostatnią weryfikację jako prawdziwy działający biznes, oferując realną usługę. TM ma teraz własnego biznes menedżera do konta PayPal.&quot;
- Michael H. (Trafficmonsoon Worldwide).
&quot;W tym tempie mamy zamiar i możemy prześcignąć wielu na liście i najlepsza część, przychody z TM są dzielone pomiędzy członków a nie tylko pomiędzy prezesa i spółkę, jak w innych na liście.&quot;
- Dawid B. (Trafficmonsoon).
Ile zarobiliście lub straciliście na tym programie? Ja z dumą mogę przyznać że moje wpłaty to 0$, a kilka dni temu zleciłem pierwszą wypłatę na 50$ i miałem wątpliwość czy kupić paczkę czy wypłacić - wygląda na to, że podjąłem dobrą decyzję.
191 zł z groszami zarobione, a jak u Was to wygląda? - O programie z tego co pamiętam dowiedziałem się jakoś bodajże pod koniec października. Od połowy listopada przez grudzień zacząłem &quot;działać&quot; w tym finansowym eldorado, a raczej szukać poleconych i klikać w &quot;Cashlinki&quot;. Miałem tylko 1 poleconego który kupił paczki reklamowe.

Wyjaśnienie w które osobiście nie wierzę:
Komentarz Administratorów grupy Trafficmonsoon Polska (oficjalna) dotyczący nadchodzących zmian w TM.
Zakomunikowane zmiany:
1. TM otwiera dodatkową siedzibę w Dubaju i własny Bank. Bank ma umożliwić pełną weryfikację użytkowników, żeby wyeliminować nadużycia - bank będzie miał możliwość weryfikowania danych osobowych.
2. Na czas reorganizacji procesu wpłat i wypłat, którego celem jest całkowite przeniesienie operacji finansowych do TM Bank wypłaty przez PayPal nie będą możliwe. Środki będzie można wypłacać przez procesor Payza, który będzie regularnie zasilany z procesora PayPal.
Wpłaty przez PayPal będą działały jeszcze przez 30 dni.
Ostatecznie wszystkie środki z PayPal zostaną zmigrowane do Payza, a następnie do TM Bank.
3. TM Bank będzie wydawał karty płatnicze (Visa, Master Card) i będzie można dysponować środkami zgromadzonymi na koncie TM w czasie rzeczywistym za pomocą kart. Ma to otworzyć dojście do rynków na których aktualnie PayPal nie funkcjonuje i dokonywanie zakupu usług jest utrudnione.
4. Sam TM Bank chce dać z jednej strony możliwość korzystania ze środków na całym świecie z użyciem karty, ale myślę też, że przy tej skali biznesu TM chce sięgać po prowizje i przewalutowania, czyli firma TM oprócz reklam zacznie zarabiać również na usługach związanych z obracaniem pieniędzmi kosztem PayPal.

Dodatkowy komentarz Administratorów TM Polska do zmian:
Ad.1) Bank faktycznie umożliwi rozpoczęcie działalności w krajach w których procesory płatnicze nie były dostępne. Bank umożliwi dokładną weryfikację użytkowników, co totalnie wyeliminuje nadużycia uszczuplające nasz biznes i pozwoli zapewne zlikwidować część kłopotliwych blokad kont – jest to zła wiadomość dla posiadaczy multikont i osób wyłudzających prowizje.
Ponadto bank (czyli pieniądze w nim) nie będzie pod kontrolą podmiotów trzecich (czyli właścicieli procesorów płatniczych tak jak obecnie), zatem środki będą pod większą kontrolą TM. Sądzimy, że do dysponowania środkami nie będzie konieczne zakładanie konta bankowego, całkiem możliwe, że wystarczą karty z przypisanym do nich numerem konta (tak jak np. w BZ WBK w Polsce).
Ad.2) Do założenia banku potrzebny jest kapitał zakładowy wpłacony w całości gotówką – pieniądze z PayPal będą normalnie zasilać procesor Payza w wysokości pozwalającej na wypłaty przez użytkowników, a pozostała część tych środków będzie kapitałem zakładowym potrzebnym do utworzenia banku wpłaconym poprzez PayPal. Po utworzeniu banku kapitałem zakładowym można swobodnie dysponować i zapewne będzie on rozdzielony pomiędzy konta użytkowników i udostępniony do wypłaty przez karty płatnicze. Duża nadwyżka środków zgromadzonych, znacznie przekraczająca zobowiązania pozwala nam z dużym spokojem sądzić, że cała operacja zostanie przeprowadzona płynnie, a użytkownicy nie odczują niedogodności poza zmianą procesora płatniczego na Payza
Dlaczego środki mają trafiać do Payza? Żeby zapewnić płynne wypłaty i prawdopodobnie TM będzie miał również udział w zysku Payza związanym z prowizjami, którymi jak się domyślamy PayPal nie chciał się z TM podzielić.
Ad.3) TM bak będzie zarabiał na: Operacjach kartowych oraz przewalutowaniach, podobnie jak dzisiaj PayPal, ponadto umożliwi to założenie kont w Trafficmonsoon w wielu innych krajach w których było to utrudnione. Dodatkowo całkiem prawdopodobne jest, że TM Bank zacznie czerpać zyski również z działalności bankowej przeznaczonej dla użytkowników nie związanych dzisiaj z TM co zapewni dopływ dodatkowych Klientów na usługi reklamowe.
Ad.4) Idea powstania TM Bank w Dubaju to z pewnością również ukłon w stronę Szejków, którzy dysponują potężnym kapitałem i być może był to jeden z wymogów żeby TM z powodzeniem mogło działać na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Podsumowanie:
Jesteśmy spokojni co do dalszych losów TM,zmiany idą w dobrym kierunku. Komunikowanie takich zmian nie jest wygodne ani przed zmianami, ani w trakcie, szczególnie w biznesach typu Revenue Share i jesteśmy pewni, że Admin podjął słuszną decyzję, żeby te zmiany przeprowadzić właśnie w takim trybie.
Wierzymy w intuicję biznesową Charlesa, a także w jego rzetelność i będziemy go wspierać w tym, żeby TM mógł dalej stabilnie się rozwijać. Ostatnie zmiany i usprawnienia w TM pozwalają nam ze spokojem patrzeć na przyszłość TM i na intencje Charlesa.
Jeśli ktoś chce wypłacać środki prosimy o dostosowanie się do instrukcji i założenie konta w procesorze płatniczym Payzaa, pozostałe osoby bez przeszkód mogą „reinwestować” swoje środki i dokonywać wpłat przez PayPal przez 30 dni. Prosimy o powstrzymanie się od nic nie wnoszących do dyskusji komentarzy. Będziemy Was powiadamiać o tym jak przebiegają zmiany, kiedy będziemy mieć dodatkowe informacje.

Zespół Adminów TM Polska (oficjalna)
 
N 66

niepowazny

Użytkownik
Ja dziś zaczynam zabawę od 20 paczek i mam nadzieję że to co piszesz dalekie jest od prawdy ale przekonamy się w najbliższych 2 miesiącach jak jest. Najwyżej 4 tyski pójdą psu.w pupę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
T 0

tabalugao

Użytkownik
Widać słabą masz wiarę AKASHAKAL w TM i jego twórcę. Na dzień dzisiejszy owszem środki w Paypal są zamrożone do wypłat ale płynnie realizowana jest wypłata przez Payza. Do kwietnia 2016 ma powstać samodzielny bank TM który nie będzie potrzebował wsparcia w/w partnerów finansowych. Wiadomo czym się rządzą programy typu Revenue Share ale na dzień dzisiejszy nadal wygląda to stabilnie. Więc tak naprawdę trzeba korzystać póki się da. Wiadomo że nie inwestujemy nic ponad to co nie jest nam niezbędne. W programie TM siedzę ponad półroku, już dawno zwróciło mi się to co włożyłem tak więc jestem zadowolony bo jakoś się to kręci, choć przyznam że długo byłem sceptycznie nastawiony do tego typu formy zarobku. Jakby ktoś chciał jakieś info to służę pomocą. Pzdr
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Chyba sobie kpisz. Powtarzasz tylko slogany nieuczciwych sponsorów. Nie to nie jest &quot;BYZNES&quot; tabalugao. To jest oczywista piramida(znaczy była, bo już upada ???? ) finansowa. Najpierw się wyedukuj, a potem zabieraj się do inwestowania w cokolwiek.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wchodzę na dowolne forum o tematyce piramid, programach revenue share, opcjach binarnych itd. i widzę co się dzieje z wypłatami, oraz w jakim miejscu jest teraz TM. W czarnej dupie za przeproszeniem ;)!
W ogóle ten cały &quot;pijar&quot; jest niezwykle śmieszny, &quot;legalny biznes&quot;, &quot;emerytura&quot;, &quot;już nie trzeba pracować&quot;, a wszystko przez stronkę gdzie trzeba klikać 10 reklam dziennie i liczyć hajs z prowizji zakupionych paczek reklamowych. Eureka! Jakie to proste!
Wejdź sobie tutaj na Wikipedię i zobacz w przykładach napis: &quot;Traffic Monsoon&quot;.
 
Do góry Bottom