>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Urodziny. bonus z tej okazji?

artur202 4

artur202

Użytkownik
od bet-at-home dostałem również 10zł.

A słuchajcie najlepsze ODSMAKER TAKI BUKMACHER DAŁ MI NAJLEPSZY PREZENT NA URODZINY ROK TEMU. UWAGA UWAGA DOSTAŁEM 10$ ALE NIE REAL MONEY TYLKO FUN MONEY :-D NAPISAŁEM IM PO JAKĄ CHOLERE DAJECIE MI FUN MONEY NA URODZINY SKORO I TAK TEGO NIE WYPŁACE. ODPISALI,ŻE DAJĄ MI 10$,ŻEBYM MÓGŁ SOBIE POĆWICZYĆ, PTRZETESTOWAC ICH ZAKŁADY BUKMACHERSKIE. LOL
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jednym dają innym nie ja mam konto ze 4 lata i na urodziny ani razu nie dostałem więc to chyba losową drogą jest
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
Tak jak mowisz doberman90 to dzieje sie losowo. Ostatnio tez mialem urodziny i napisalem do bah&#39;a czy przyznaja jakies bonusy na urodziny i odpisali mi ze tak ale to sie odbywa losowo wiec tez nie otrzymalem zandych pieniazkow ;)
 
G 0

grosz

Użytkownik
Bonus wykorzystujesz w zakładach (kod).
Postawiłem to 38zł oczywiście wygrałem ???? ale nie wypłacili mi całej kwoty ???? miałem wygrać 44,84zł a wygrałem 6,84zł nie wiem dlaczego?
Na Jetbu ll nie wpłacałem jeszcze żadnych pieniędzy, kiedyś trafiłem na Happy Hours.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Bonus wykorzystujesz w zakładach (kod).
Postawiłem to 38zł oczywiście wygrałem ???? ale nie wypłacili mi całej kwoty ???? miałem wygrać 44,84zł a wygrałem 6,84zł nie wiem dlaczego?
Na Jetbu ll.com nie wpłacałem jeszcze żadnych pieniędzy, kiedyś trafiłem na Happy Hours.
poniewaz dla Ciebie leci to co wygrales - to co Ci dali a wiec 6,84 ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja juz drugi rok z rzedu dostalem bonus na urodziny od Bwin, a w tamtym roku chyba cos kolo 20 PLN od Bet At Home (w tym roku juz tylko zyczenia zlozyli ???? )
 
Do góry Bottom