>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ursynalia 2012

wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Festiwal chu__jowy juz samo to że bedę miał skakać wraz z wesołymi studencikami,fanami Comy,Nightwish czy innego gówna mnie odrzuca ale na Slayera sie przejade.Ku mojemu zdziwieniu taki festyn stał sie nagle festiwalem metalowym?! Slayera,tej zajebistej Gojiry czy panów z Mastodon to ja sobie nie odpuszcze.Jade z kumplem,na forum warszawiaków dużo więc ludzie pisać to sie schlejemy.Moje gg macie,pw również.Jestem otwarty na propozycje ;)
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
raczej w tym roku festiwal metalowo-hiphopowy :p niezła mieszanka. Niestety ze studenckich juwenalii zrobiono komercyjny festiwal
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dopiero 2gi raz zobaczyłem live Slayera i ten koncert mnie totalnie rozjebał.Nie było na szczęście studenciaków o których pisałem wyżej a jak sie taki trafił to wyłapał dwa łokcie i go nie było.Zagrali m.in angel of death,mandatory suicide, silent scream, dead skin mask,rainng blood, psychopaty red, die by the sword.Czyli standardowo pozamiatali.Musiałem niestety wracać bo w niedziele nocka i Mastodon musze odłożyć na inny miesiąc jeśli oczywiście u nas zagrają.
 
Do góry Bottom