>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Czytalem teraz na weszlo.pl artykuł o tym ze ustawa hazardowa w polsce nie istnieje tak uznał sąd najwyzszy. Ale wracajac do tematu przyznawac sie do grania czy nie?
Jeżeli ustawa nie istnieje to nawet jeżeli chciałbyś się przyznać to nie możesz. Nie można poddać się odpowiedzialności za czyn nie będący przestępstwem ani wykroczeniem. Powiem Ci więcej, czytałem w internecie, że system sądownictwa nie istnieje... :]
 
M 0

marasik17

Użytkownik
I nie sa karani przez pansrwo ? Wiec cos w tym musi byc albo np dlaczego mateusz borek roman kołton reklamuja serwis betclic ich prawo nie obowiazuje tylko wzywaja przecietnych obywateli ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Sądziłem że podając Ci na PW link, będziesz umiał z niego należycie wyciągnąć wnioski...
A prawo w Polsce tworzy się w Sejmie, a nie poprzez oceny sądów w formie uzasadnienia wyroku, które to oceny nie mają mocy obowiązującej w innych sprawach, gdyż w Polsce nie obowiązuje zasada precedensu.
Dlatego przepisy Ustawy hazardowej są obowiązującym prawem.
Jedynie Trybunał Konstytucyjny może orzekać o niezgodności aktów prawnych - a wtedy Sejm rozpocznie pracę nad ich zmianą.
@marasik17, zapoznaj się z zawartością wątku Ustawa hazardowa:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266.html
bo zadajesz tu pytania, na które odpowiedzi od dawna są udzielone.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
I nie sa karani przez pansrwo ? Wiec cos w tym musi byc albo np dlaczego mateusz borek roman kołton reklamuja serwis betclic ich prawo nie obowiazuje tylko wzywaja przecietnych obywateli ?
Oczywiście, że nie są. Jak sam zresztą zauważyłeś ustawa nie istnieje, między innymi dlatego, że Wykop.pl uzyskał niedawno moc abrogacji ustaw.
Nie daj się zwieść innym wypowiedzią... pamiętaj, że znasz prawdę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 516

lipny

Użytkownik
Przynajmniej &quot;kwitów&quot; nie chcą...
ale w pouczeniu za bezpodstawną odmowe złożenia zeznan przez świadka kara do 10k ????
Jaki okres podany jest na wezwaniu?
max. 5 lat wstecz od wszczęcia postępowania, wcześniejsze uległo przedawnieniu
jezeli ta ustawa to bubel to tez trzeba to powiedziec troche o tym wszystkim poczytalem wiec moge z nimi rozmawiac :)
Myśle ze o tym wiedzą ale taka ich praca... Pytaj jak najwiecej i sie nie obciążaj sam;)
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Pojde w piatek i zobacze czego oni chca zapytam skad maja wogole moje dane... jezeli ta ustawa to bubel to tez trzeba to powiedziec troche o tym wszystkim poczytalem wiec moge z nimi rozmawiac :)
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
ok daj znac co i jak, a przedewszystkim zapytaj dlaczego skoro to byly drobne kwoty to oni to traktuja jako przestepstwo skarbowe a nie wykroczenie
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
ale w pouczeniu za bezpodstawną odmowe złożenia zeznan przez świadka kara do 10k ????
Zaprawdę mądre głowy wpadły na genialny pomysł. To jest recepta jak dźwignąć nasz kraj z marazmu!
Stróże finansowej cnoty mają już 17 tysięcy przebrzydłych złoczyńców grających w paskudne zagraniczne zakłady. Każdemu wlepić 3 koła (a tym, którzy będą fikać to nawet 10). To daje na oko jakieś 15000 x 3000 + 2000 x 10000 = 65 baniek.
Wystarczy teraz rozszerzyć przemyślną akcję: pouruchamiać boty zbierające dane w serwisach, pogrzebać w kubłach na śmieci pod siedzibami banków i zmusztrować hakierów do zasysania danych. Może też warto stworzyć jakieś społeczne bojówki do tropienia groźnych hazardowych przestępców? Przecież jak taki drobny krętaczyna postawił teraz choćby piątaka u zagranicznych szulerów to co będzie za rok czy dwa? Toż to przecie wykapany malwersant na krajową skalę, który już knuje jak by wyprać miliony brudnych pieniędzy!
Trzeba nam zdemaskować 250 tysięcy zabunkrowanych hazardzistów i zbierzemy okrągły miliard złotych! Hurra! Będziem drugim Katarem!
Aż duma pierś rozpiera.
Z tak wyrafinowanego pomysłu nawet towarzysz Józef Wissarionowicz byłby dumny!
Wiwat uce! Wiwat ministry!
???? ????
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Ale ja wcale malych kwot nie wplacalem ja sam sie dziwie ze w charakterze swiadka Mnie wzywaja, bo ja grube tysiace wplacalem.. ale niestety nie wyplacalem
 
K 0

karolec1989

Użytkownik
do kylko sfabrykuj sobie to frajerku
życzę ci 24 na dołku to wtedy zobaczysz co to jest prawdziwe życie hehe
Wyszukałem ten obrazek z załącznika na google w mapach i coś nie idzie znaleźć tego adresu. Dziwne. Po za tym kto normalny podaje swoje dokładne dane osobowe na publicznym forum????? Dopóki ze 2-3 osoby z długim stażem i większą ilością postów tego nie potwierdzą na swoim przykładzie to nie uwierze
 
Do góry Bottom