>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open '10 - kwalifikacje i dyskusja ogólna.

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP


punktacja w kwalifikacjach:

Q: +25
Q32: 14
Q64: 8
Q128: 0

zawodnicy z dzikimi kartami na kwalifikacje:

Buchanan, Chase USA
Collarini, Andrea USA
Cox, Jordan USA
Jenkins, Jarmere USA
Johnson, Steve USA
Ouellete, Greg USA
Strode, Blake USA
van Overbeek, Bob USA
Williams, Rhyne USA

Tak jak w temacie dyskusja ogólna i typy do kwalifikacji. Co do głównego turnieju to jeszcze nic nie mówię. Ale co do kwalifikacji myślę że jednymi z faworytów do awansu są tacy gracze jak np. Dancević, Berankis, Mahut o awans powinni powalczyć Bolelli, Ebden, Raonic może nawet Skugor, a osobami które po prostu tylko poczują NY i korty na Flushing Meadows powinni być nie mówiąc tu z grubsza o kwalifikantach to Clar-Rossello, Balazsz, Krajinović czy Vagnozzi. Ciekawostką jest że po paru ładnych miesiącach przerwy do zawodowego tenisa wraca Amer Delić który po USO zagra mecze w Davis Cupie dla Bośni i Hercegowiny.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Tak jak w temacie dyskusja ogólna i typy do kwalifikacji. Co do głównego turnieju to jeszcze nic nie mówię. Ale co do kwalifikacji myślę że jednymi z faworytów do awansu są tacy gracze jak np. Dancević, Berankis, Mahut o awans powinni powalczyć Bolelli, Ebden, Raonic może nawet Skugor, a osobami które po prostu tylko poczują NY i korty na Flushing Meadows
Dancevic wcale nie będzie takim faworytem do awansu w kwalifikacjach a jak awansuje do turnieju głównego(mam nadzieje)to i tak przegra dość szybko 1,2 runda nie wiem po co on gra zamiast się porządnie wyleczyć ale chyba więcej nic nie da się zrobić z tym kręgosłupem.Berankis jesli przegrywa z Wittenem dwa swoje serwisy do 0 no to niestety ale takie małe drewno które puszcza dużą ilość asów mimo 1.73 bodajże nie ma czego szukać nawet w eliminacjach nie wiem czy Reynolds będzie grał w eliminacjach ale z takim typem zawodnika Berankis przegrywa.Wszystkie 4 mecze w tym 2 z Schuttlerem które na niego postawiłem przegrał a miał 4:3 i serwis w 3 secie i oczywiście 4:6.Z wittenem w 2 secie prowadził 4:1 i też oczywiście 4:6.Nie ma co ukrywać drewniany leszcz który uczy się trochę od Federera tylko nie piszczie więcej że to jego sparingpartner bo to mnie już zaczyna rozśmieszać.Nie wiem czy on go tam uczy drewno rąbać czy co.Niestety zawodnik zapatrzony w siebie jak Janowicz.Mahut nawet jak trafi na dobrych rywali w kwalach to i tak powinien bez większych problemów awansować.Klahn dość dobrze serwuje i też jakieś tam szanse ma na awans
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
z mojej strony takie typy:
Salamanca - Skugor @ 1.83 ✅ 4/6 4/6
Franco jest jednym z moich faworytów do awansu do turnieju głównego, bo ostatnio prezentuje naprawdę dobry tenis. Myślę, że stawianie go w roli doga w meczu z Salamancą to trochę przesada, zwłaszcza, że Carlos na hardzie radzi sobie dość przeciętnie.
Dancevic - Minar Ivo @ 1.8 ✅ 6/2 6/3
Do Czecha straciłem resztki szacunku po pamiętnej komedii w meczu z Anciciem, w dodatku w tym sezonie nie powąchał jeszcze betonu, co w rozgrywce z dobrze serwującym Kanadyjczykiem może mieć decydujące znaczenie. Frank ostatnio kreczował, więc stawkujemy ostrożnie.
Harrison - Dasnieres @ 1.4 ✅ 6/1 6/4
Francuz wygląda mi na tenisową kalekę na twardych nawierzchniach, bo wygrywa na nich niezwykle rzadko i to z średnio grającymi rywalami (w tym roku 0 zwycięstw, w ubiegłym win z Prodonem i krecz Armitraja). Ryan młody chłopak, nadzieja amerykańskiego tenisa powinien go zjeść, podobnie jak uczynił w Indian Wells w meczu z Taylorem Dentem.
Janowicz - Nielsen @ 1.67 ✅ 6/4 6/3
Jestem zdania, że Jurek trochę zmądrzał i rozsądniej patrzy na swoje umiejętności i rywali. Głowa zaczęła trochę lepiej pracować, więc są i wyniki. Duńczyka dawno do nie widziałem, ale kojarzę go jako całkiem ładnie grającego, ale jednak przeciętniaka. Myślę, że wymarzony rywal dla naszego zawodnika.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Na podstawie czego sadzisz, ze Janowicz zmadrzal? Kiedy go ostatnio widziales? Ja uwazam, ze Jerzy cofa sie w rozwoju tenisowym regularnie. Jak trafia na kogos regularnego to dostaje baty, na szczescie Nielsem do regularnych nie nalezy ale znam takich co dzis go graja z antytalentemdrewniakiemJerzym.

Salamanca ma bardzo dobre warunki fizyczne, niezle serwiuje i wierz mi ze potrafi na hardzie grac dobrze. Skugor na pewno jest gorszym graczem ale kto tu wygra to 50 na 50 bo nie sadze aby Carlos zabijal sie o gre w US Open gdzie nie ma szans na zaden sukces, warto pograc o kilka groszy po prostu.&#39;

Co do Minara to zdanie mamy podobne. Ja bym takiemu czlowiekowi nawet reki nie podala. Od lat walkuje w perfidny sposob. Tylko co z Frankiem? Zdrowie chyba nie bardzo ...

Harisson powinien wygrac na luzie, powodzenia.
 
A 0

avengedsevenfo

Użytkownik
Ja chyba dzis odpuszcze ta pierwsza rudne zobacze jak wyniki , chodz kusi mnie troche K Beck po kursie 1,80 w sumie nic ostatnio nie gra , ale jego przeciwnik to challenger plajer z ktorym mimo wszystko powinnien sobie poradzic
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Na podstawie czego sadzisz, ze Janowicz zmadrzal? Kiedy go ostatnio widziales?
napisałem, że trochę zmądrzał ;)
pokazuje mniej nerwów na korcie i lepiej na tym wychodzi.

ostatni raz widziałem go w akcji przeciwko Łuczakowi w Schveningen w lipcu - zagrał naprawdę dobre zawody.

zobaczymy jak będzie, jestem dobrej myśli.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bolelli, Nishikori &amp; Harisson @ 2.10 10/10

Włoski cwaniak i dwóch wychowanków Nicka to powinno przynieść zysk na dzisiejszych bocznych kortach Flushing Meadows. SuperBol jako jeden z nielicznych Włochów nie boi się grać na hc i to w kwalifikacjach do USO, chłop ma może czasami ma dzikie gemy kiedy wybrania w jednym secie po 6-7 BP po rząd w swoich gemach ale jednak trzyma serwis z graczami poziom niżej od niego. Ten sezon miał w pewnym momencie krytyczny lecz USO może to zmienić i dać mu znowu przepustkę do TOP100, a Haider-Maurer zawsze wydawał mi się drewniany i Bolelli powinien mieć przewagę nad nim może w serwisie ale na pewno podczas wymian.

Nishikori chłopak też szybko wraca do TOP100 i najlepiej zrobić to u &quot;siebie&quot; jeden z diamentów z ostatnich lat od Nicka radzi sobie bardzo dobrze po powrocie na szybkich nawierzchniach typu decoturf, chociaż jak przystało na Azjatę nie jest za wysoki. Capdeville razem z Cuevasem mieli być nowym powiewem z Ameryki Północnej lecz tak jak z zapachem łatwo można to wywietrzyć tak się stało z tymi graczami Cuevas gra ogony na ATP Tourze, a Capdeville jeszcze niżej nie sądzę by tutaj pograł coś z Japończykiem bo Paul jest ostatnio bezbarwny.

I jeden z najnowszych osób ze stajni Bollettieriego który jest zachwalany przez właśnie Nicka, ARoda czy braci Bryanów chłop nie marnuję potencjału jak inne niby odkrycia które dawno nie grają chociaż na challengerach i myślę że może tutaj osiągnie przynajmniej finałową rundę kwalifikacji. Dasnieres oblatywacz zawsze gdzieś się wpisuję na challengery lub Futuresy ale wyników nie ma, nie sądzę by i tutaj wywalczył coś z bardzo opanowanym chłopakiem który jest nastawiony na ciężką walkę.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Berankis, Dodig &amp; Soeda @ 2.18 10/10

Nie zwalniamy tempa chociaż były deszcze trzeba wybrać coś na drugi dzień. Pierwszy to oczywiście młodzian z Litwy który jeszcze dwa, trzy lata temu nie miał kasy by latać nawet po Stanach po jakiś turniejach by pokazywać swój kunszt, lecz dostał pomoc od swojego trenera który miał jakieś kontakty w USA i obecnie najlepszy Litwin rezyduję w mieście &quot;tenisistów&quot; Bradenton. Chociaż gracz filigranowy serwuję dobrze i ma dobry return dobrze sobie radzi na poziomie challengerów, a był jeden występ w cyklu ATP gdzie wałczył na poziomie z Verdasco. Jego przeciwnik to Cabal (czyt. Cabaj, ale to nie bramkarz Cracovii) Kolumbijczyk jest tutaj z przypadku dobrego rankingu, chłop ubóstwia mączkę, a na szybkich nawierzchniach gra sporadycznie nie sądzę by tak dobrze wyszkolony młodzian miał problem z Kolumbijczykiem który na pewno chcę walczyć lecz będzie odesłany z wpisowym.

Bośniaka grającego dla Chorwacji zawsze lubiłem jeszcze kiedy dostawał dzikie karty do challengerów w jego drugiej ojczyźnie, chłopak przeważnie na tym poziomie nie zawodzi ma charakter, dobry serwis i fh to powinno starczyć na Brzezickiego który też sporadycznie gra w kalifikacjach do USO jedynie z racji rankingu jak rok temu. H2H 1-0 dla Argentyńczyka Polskiego pochodzenia ale było to na mączce i parę ładnych lat temu, nie będzie lepszej szansy zrewanżowania się niż na hc w kwalifikacjach do ostatniego Szlema.

No i kolejny Azjata kończący trypel gadając o Kei razem z Rox nie wyobrażamy sobie USO bez niego, tutaj też Japończyk lecz nawet rozstawiony z #2 może mieć problem i nie będę zdziwiony jeśli odpadnie w kolejnych rundach. Dzisiaj ma rywala którego dosyć regularnie kroi i jest jego krajanem H2H 3-1 dla Go w tym sezonie na hc nie jest źle jak i dobrze zna swoich kolegów z Davisa nie sądzę by tutaj czymś nowym zaskoczył go Sugita.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Ram - Rosol @ 1.76 ⛔ 7/6 2/6 2/6
Mimo słabego sezonu, Rajeev jest dla mnie o klasę lepszym tenisistą niż drewniany Rosol.
Czech rzadko kiedy pojawia się na kortach twardych, bo tam zwyczajnie idzie mu bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Ram utkwił mi w pamięci jako zwycięzca turnieju na trawie w Newport w 2009, kiedy to dobrym, agresywnym serwisem i świetnymi returnami odprawił z kwitkiem takich graczy jak Falla, Rochus czy Querrey, którzy na pewno są zawodnikami o wyższej klasie niż Rosol. Liczę na to, że forma powróci.
Koubek - Lapentti Gio @ 1.64 ✅ 6/4 6/1
Wiele złego można powiedzieć o obu graczach, ale na pewno nie to, że nie potrafią grać na kortach twardych. Zawsze wyrabiają swoją normę, to jest wygrywają 2-3 mecze i jadą do domu po porażce z wyżej notowanym zawodnikiem. Ja cenię bardziej Koubka, ze względu na jego doświadczenie i uniwersalność. Jeżeli będzie &quot;chciało mu się chcieć&quot; to nie mam wątpliwości, że odeśle Ekwadorczyka do domu już po Q1.
Gicquel - Menendez @ 2.81 ⛔ 1/6 6/1 6/1
Upatruję tutaj niespodzianki nie ze względu na Hiszpana, który jest przeciętniakiem i takim już raczej pozostanie, ale na Marca, który po długiej i przewlekłej kontuzji stopy jest już sportowym emerytem pełną gębą. Przegrywa ze wszystkimi jak leci i mimo, że nawet dosyć go lubię, wydaje mi się, że z roli wtapiacza już nigdy się nie wygrzebie.
poza tym zgadzam się całkowicie z typami Hell&#39;a - Berankis, Dodig i Soeda wydają się dość rozsądną inwestycją.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Ram - Rosol @ 1.76

Mimo słabego sezonu, Rajeev jest dla mnie o klasę lepszym tenisistą niż drewniany Rosol.
Czech rzadko kiedy pojawia się na kortach twardych, bo tam zwyczajnie idzie mu bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Ram utkwił mi w pamięci jako zwycięzca turnieju na trawie w Newport w 2009, kiedy to dobrym, agresywnym serwisem i świetnymi returnami odprawił z kwitkiem takich graczy jak Falla, Rochus czy Querrey, którzy na pewno są zawodnikami o wyższej klasie niż Rosol. Liczę na to, że forma powróci.

Koubek - Lapentti Gio @ 1.64

Wiele złego można powiedzieć o obu graczach, ale na pewno nie to, że nie potrafią grać na kortach twardych. Zawsze wyrabiają swoją normę, to jest wygrywają 2-3 mecze i jadą do domu po porażce z wyżej notowanym zawodnikiem. Ja cenię bardziej Koubka, ze względu na jego doświadczenie i uniwersalność. Jeżeli będzie &quot;chciało mu się chcieć&quot; to nie mam wątpliwości, że odeśle Ekwadorczyka do domu już po Q1.

Gicquel - Menendez @ 2.81

Upatruję tutaj niespodzianki nie ze względu na Hiszpana, który jest przeciętniakiem i takim już raczej pozostanie, ale na Marca, który po długiej i przewlekłej kontuzji stopy jest już sportowym emerytem pełną gębą. Przegrywa ze wszystkimi jak leci i mimo, że nawet dosyć go lubię, wydaje mi się, że z roli wtapiacza już nigdy się nie wygrzebie.

poza tym zgadzam się całkowicie z typami Hell&#39;a - Berankis, Dodig i Soeda wydają się dość rozsądną inwestycją.
Wiesz pisać a grać to zupełnie co innego nie daje tu szans ani Koubkowi ani Menendezowi.Napewno nie postawisz pieniędzy na takie śmieszne mecze bo to pewna wtopa daje tu co najwyżej 1 wygraną twojego zawodnika.
Tavares-Alcaide 1 1.83
Guez-Bubka 2 2.5
Levy-Cook1 2.05
Co tu dużo pisać zagram na zawodników którym bardziej ufam Guez prowadził w challengerze 4-0 i przegrał 4-6 seta więc co tu dużo komentować,Tavares ostatnio troche lepiej pokonał Andreeva 2:0 a Levy ma większe umiejętności od Cooka który tylko skutecznym 1 serwisem będzie się ratował przed bp.Napewno pewniejsze mecze od tych które kolega podał wyżej.Z całym szacunkiem ale Menendez to jest gracz nawet nie solidny na challengery a co tu mówić o kwalach Us Open zresztą dużo w grze hiszpana już się nie zmieni w przyszłości
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rosol jest typowym graczem na hardcourt. Slabe poruszanie sie po korcie troche zmusza go do gry na cegle, o wiele latwiej bronic. Glownym atutem Czecha jest serwis i fh, ja bym go nie lekcewazyla chociaz ogolnie to marny gracz bez talentu do tenisa ale juz duzo slabsi gracze robili wieksze niespodzianki. Ram gra ladnie dla oka ale bez glowy, slabiutkie ataki kazdy sredniak moze wykorzystac. To fajny mecz od ogladania gorzej to obstawiac.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ungur A. - Vagnozzi S.
Typ: 1
Kurs: 1,65
Buk: Tobet
Stawka: 2j
Obaj wolą raczej korty ziemne, na takiej nawierzchni też i w tym roku sie spotkali- wygrał Rumun, teraz liczę na jeszcze wyrazniejsze zwyciestwo. Włoch chyba sam nie pamięta kiedy wygrał jakiś mecz! Przeglądam jego starty z ostatnich 5 turniejów... same porażki
Adrian w challach od czasu do czasu błysnie jakimś dobrym wynikiem, ostatnio 1/8 u siebie w Turcji. Żaden z tych panów nie powinien awansować do turnieju głownego US, ale w tym meczu Rumun jest dla mnie zdecydowanym faworytem!
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Tavares ostatnio troche lepiej pokonał Andreeva 2:0 a Levy ma większe umiejętności od Cooka który tylko skutecznym 1 serwisem będzie się ratował przed bp.
Lester to nie jest serwismen (pierwsze podanie ma przeciętnej klasy, obraz całości ratuje slajsowany, wyrzucający na deuce side), tylko zawodnik bazujący na grze z głębi pola, więc to dziwna uwaga.
Berankis jesli przegrywa z Wittenem dwa swoje serwisy do 0 no to niestety ale takie małe drewno które puszcza dużą ilość asów mimo 1.73 bodajże nie ma czego szukać nawet w eliminacjach nie wiem czy Reynolds będzie grał w eliminacjach ale z takim typem zawodnika Berankis przegrywa.Wszystkie 4 mecze w tym 2 z Schuttlerem które na niego postawiłem przegrał a miał 4:3 i serwis w 3 secie i oczywiście 4:6.Z wittenem w 2 secie prowadził 4:1 i też oczywiście 4:6.Nie ma co ukrywać drewniany leszcz który uczy się trochę od Federera tylko nie piszczie więcej że to jego sparingpartner bo to mnie już zaczyna rozśmieszać.Nie wiem czy on go tam uczy drewno rąbać czy co.
Podobnie ten strasznie banalny wywód o Berankisie, z wycinkiem pojedynczych gemów z jego meczów. Litwin w swoim levelu jest już bardzo solidnym zawodnikiem. Przede wszystkim wyjątkowo pracowitym i charakternym (nie iskra boża, ale właśnie te cechy to jego atut), od dwóch lat mozolnie pnącym się w górę rankingu, więc zestawienie go ze zmanierowanym i chimerycznym Janowiczem jest dziwne.

Składak: Berankis+Kendrick+Kunitsyn, ako 1,67, fajna dwudniowa lokata.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Wiesz pisać a grać to zupełnie co innego nie daje tu szans ani Koubkowi ani Menendezowi.Napewno nie postawisz pieniędzy na takie śmieszne mecze bo to pewna wtopa daje tu co najwyżej 1 wygraną twojego zawodnika.
Tavares-Alcaide 1 1.83
Guez-Bubka 2 2.5
Levy-Cook1 2.05
Co tu dużo pisać zagram na zawodników którym bardziej ufam Guez prowadził w challengerze 4-0 i przegrał 4-6 seta więc co tu dużo komentować,Tavares ostatnio troche lepiej pokonał Andreeva 2:0 a Levy ma większe umiejętności od Cooka który tylko skutecznym 1 serwisem będzie się ratował przed bp.Napewno pewniejsze mecze od tych które kolega podał wyżej.Z całym szacunkiem ale Menendez to jest gracz nawet nie solidny na challengery a co tu mówić o kwalach Us Open zresztą dużo w grze hiszpana już się nie zmieni w przyszłości
Tavares nie wszedł więc nie ma co śledzić już pozostałych rezultatów trzeba postawić kolejny kupon tym razem singiel
I.Sijsling-C.Brezac 1
Holender ten sezon dość słaby spodziewałem się awansu w granicach 115 miejsca w rankingu i systematyczne dążenie do wejścia w top 100 ale nie ma tak łatwo.Sijsling dysponuje dobrym 1 serwisem i dość dobrym forehandem.Potrafi też się bronić czego jednak nie pokazał grając tam w jakimś turnieju atp u siebie w tym roku ze Stakhovskim grając na siłe do przodu w 1 secie atakując wszystko co się da.Brezac to zawodnik który jeśli mecz jest w 1 secie wyrównany potrafi dotrzymać kroku nawet z teoretycznie lepszym przeciwnikiem ale po przegraniu 1 seta ten zawodnik już nie istnieje i przegrywa gładko do 1,2.Dodaje jeszcze Bogdanovicia który powinien łatwo wygrać swój dzisiejszy mecz.

Lester to nie jest serwismen (pierwsze podanie ma przeciętnej klasy, obraz całości ratuje slajsowany, wyrzucający na deuce side), tylko zawodnik bazujący na grze z głębi pola, więc to dziwna uwaga.



Podobnie ten strasznie banalny wywód o Berankisie, z wycinkiem pojedynczych gemów z jego meczów. Litwin w swoim levelu jest już bardzo solidny zawodnik. Przede wszystkim wyjątkowo pracowitym i charakternym (nie iskra boża, ale właśnie te cechy to jego atut), od dwóch lat mozolnie pnącym się w górę rankingu, więc zestawienie go ze zmanierowanym i chimerycznym Janowiczem jest dziwne.


Składak: Berankis+Kendrick+Kunitsyn, ako 1,67, fajna dwudniowa lokata.
Przecież skuteczny 1 serwis nie musi być mocny nie widziałeś nigdy jak serwuje Rui Machado?
Oglądałem 11 meczów Berankisa w każdym grał to samo dużo atakował serwował asy.Niestety w każdym meczu w którym na niego postawiłem przegrywał...Dzisiaj też może przegrać z Cabalem a czemu nie... umiejętności ma dużo większe litwin ale to jeszcze trzeba potwierdzić na korcie
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Dziś pojawiły się 2 (moim zdaniem) całkiem fajne dogi ;)
Pierwszy to Franco Skugor który zagra z Peterem Polanskym. Chorwat dominuje nad Kanadyjczykiem warunkami fizycznymi, co na kortach Flushing Meadows jest dość ważne. Przewyższa rywala o 13 cm, a przy tym dość &quot;zgrabnie&quot; poruszą się po korcie ;) Przede wszystkim będzie próbował niszczyć Polańskiego serwisem, bo &quot;okienko&quot; nad siatką ma dużo większe ;) Obaj ograli w 2 setach swoich poprzednich rywali, lecz bardziej wymagającego rywala miał Franco - Carlosa Salamancę. Obaj są nastawieni na grę na hardzie, choć Polanskyemu chyba trochę lepiej idzie na mączce (w ITFach głównie bierze się za turnieje na nawierzchni twardej, więc przyznajmy mu rację ;) ) Fajnym typem może okazać się szczególnie zakład na pierwszy set dla Skugora.
@ Skugor win 2,2⛔
@ Skugor win 1st set 2,05 ⛔
Drugi, trochę bardziej ryzykowny, jest zakład na Zampieriego. Kevin Kim gładko przeszedł poprzednią rundę eliminacyjną, natomiast Zampieri w ogóle nie musiał się trudzić, gdyż Jesse Levine poddał mecz. Gdyby nie to, pewnie nie widzielibyśmy Zampieriego na tym etapie, ale... jest i trzeba to wykorzystać ;) Podobne warunki fizyczne obu tenisistów, lecz różne doświadczenie - Caio jest 8 lat młodszy od Kevina. Mimo że Caio jest bardziej Clayowcem, Kim typowym graczem na hard, nie obawiam się przytłaczającej przewagi Amerykanina. Rekordy Kima nie są oszałamiające, i moim zdaniem po tak wysokim kursie warto obstawić mecz pomiędzy dwoma dość wyrównanymi tenisistami.
@ Zampieri win 2,43 ⛔
E: ałć ;)
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Napisał Dancevic -&gt;
Przecież skuteczny 1 serwis nie musi być mocny nie widziałeś nigdy jak serwuje Rui Machado?
Ale to nic nie zmienia, bo serwis Cook&#39;a ani nie jest potężny, ani dający mu wielki atut w trudnych chwilach ????

@radzio : Szczerze, ten mecz trzeba brać &quot;na instynkt&quot;, bo argumenty przeciwko jednemu i drugiemu się równoważą.
1. Wygranej Skugora z Salamancą bym nie przeceniał. Najwieksza słabością Carlosa jest return, więc tylko 2 bp przeciwko mającemu tak potężne podanie Chorwatowi, nie jest niespodzianką.
2. Nawierzchnia kortów Flushing Meadows to jeden z szybszych hardów w Tour, co
słabo poruszającemu się po korcie Skugorowi nie pomoże. Wbrew pozorom, temu agresorowi o potężnym podaniu bardziej leżą korty ziemne - tam lepiej spisuje się w obronie, ma więcej czasu na reakcję (Polansky lubi rywali rozrzucać po korcie z FH), a w ofensywie i tak wbija gwoździe w kort.
2. Skugor ma słaby BH , a Kanadyjczyk lubi obiegać swój BH i atakować z odwrotnego po krosie.
3. Polansky ma ujemny bilans z serwismenami, tylko ok. 35 % wygranych poza clayem.
4. Polansky jest strasznie chimeryczny.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
@włodar - dlatego stwierdziłem, że bezpieczniej zagrać Skugora w pierwszym secie ;) później Polansky może do zajechać kondycyjnie, ale w pierwszym secie (moim zdaniem) Skugor nie straci swojego podania, a może coś urwać ;)
 
V 0

valuebets

Użytkownik
Buchanan-Ito 2 @1,38 Pinny

To są jakieś jaja z tym kursem? Buchanan to jest zwykły anonim z 950 miejsca w ATP! Ktoś powie, że wczoraj pokonał Del Bonisa ale jak się jemu przyjrzymy to widzimy tragedie w ostatnich meczach-wszystko wtapia. Dzisiaj się kończy dzień dziecka

✅
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Kwalifikacje pań jak i panów to komedia weśmy takiego Vagnozziego chłopak przegrywał wszystko co było do przegrania a tu prosze najpierw Ungur(fakt straszny fixer),teraz rozwala Sergeyeva, dalej Mahut przegrywa seta z Ignatikiem i nie wiadomo czy też nie poleci u pan jakas Namigata szkoda gadac wygrywa seta z Varvarą Lepczenko jak to sie dalej potoczy nie wiem ale nie wróze sukcesu amerykance
jednym slowem od 1 rundy kwalifikacji istna komedia oby 1 runda turnieju głównego była lepsza
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Kwalifikacje pań jak i panów to komedia weśmy takiego Vagnozziego chłopak przegrywał wszystko co było do przegrania a tu prosze najpierw Ungur(fakt straszny fixer),teraz rozwala Sergeyeva, dalej Mahut przegrywa seta z Ignatikiem i nie wiadomo czy też nie poleci u pan jakas Namigata szkoda gadac wygrywa seta z Varvarą Lepczenko jak to sie dalej potoczy nie wiem ale nie wróze sukcesu amerykance
jednym slowem od 1 rundy kwalifikacji istna komedia oby 1 runda turnieju głównego była lepsza
Kiedy?? :eek: :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom