>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open '10 - kwalifikacje i dyskusja ogólna.

Status
Zamknięty.
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
a juz ci podam 1 runda chalanger TRani czoło w meczu z Alundem 7:5 6:1
Alund w nastepnej rundzie czoło z Aldim
porażka w pierwszej rundzie Poznań z czechem VOGELI, Roman(rank658 )
porażka w 1 rundzie w chelu w holandi Scheveningen z Luczakiem 6:4 4:6 6:2
można powiedziec Luczak ale wspomniany Luczak w 2 rundzie dostał w czoło od Jurka Janowicza(beztalencie)
chalenger Braunschweig czoło w 1 rundzie z Del Bonisem 6:3 2:6 6:3
ATP Umag porażka w 1 rundzie z Cuevasem 6:4 6:1

podałem ci chyba wystarczajace argumenty wszystkie wtopy na jego nawierzchni Clay na betonie chyba niegrał długo
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
A co powiedzieć o Van der Merwe, Chłop wygrywa, bije kolesi na swoim poziomie a tutaj dostaje z niejakim Klizanem
Mówienie o kimś, kto w ciągu dwóch sezonów zagrał 4 dobre turnieje, jako o murowanym faworycie, to duże nadużycie. Jeśli ktoś, delikatnie mówiąc tak nierówny, dochodzi ostatnio do 2 finałów z rzędu, to trzeba szybko wygladac końca jego dobrej formy.
Hmmm, ten &quot;niejaki&quot; Klizan, to ktoś, kto ma o wiele więcej talentu niż Merwe. Jednak fochy, które często pokazuje na korcie, neutralizują to co dobre.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
a juz ci podam 1 runda chalanger TRani czoło w meczu z Alundem 7:5 6:1
Alund w nastepnej rundzie czoło z Aldim
porażka w pierwszej rundzie Poznań z czechem VOGELI, Roman(rank658 )
porażka w 1 rundzie w chelu w holandi Scheveningen z Luczakiem 6:4 4:6 6:2
można powiedziec Luczak ale wspomniany Luczak w 2 rundzie dostał w czoło od Jurka Janowicza(beztalencie)
chalenger Braunschweig czoło w 1 rundzie z Del Bonisem 6:3 2:6 6:3
ATP Umag porażka w 1 rundzie z Cuevasem 6:4 6:1

podałem ci chyba wystarczajace argumenty wszystkie wtopy na jego nawierzchni Clay na betonie chyba niegrał długo
Patrzysz tylko na kilka jego porazek na clayu i i twierdzisz ze przegrywa wszystko jak leci na tej nawierzchnii ale niestety mijasz sie z prawda.Vagnozzi w Umag wygral 3 mecze kwalifikacyjne.Wygral Challengera w Marburgu(Niemcy).Doszedl do finalu w challenegrze Cairo.39/19 na clayu w tym roku wiec 2 razy wiecej zwycietw od porazek ;)
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Patrzysz tylko na kilka jego porazek na clayu i i twierdzisz ze przegrywa wszystko jak leci na tej nawierzchnii ale niestety mijasz sie z prawda.Vagnozzi w Umag wygral 3 mecze kwalifikacyjne.Wygral Challengera w Marburgu(Niemcy).Doszedl do finalu w challenegrze Cairo.39/19 na clayu w tym roku wiec 2 razy wiecej zwycietw od porazek ;)
KIEDY TO BYŁO POPATRZ NA OSTANI MIESIADZ MOZE 2 JEDYNE MECZE TO TE KWALE CO WYGRAŁ 3 MECZ RESZTA CZOŁO
NIE WIEM PO CO STARTOWAŁ W TYCH INNYCH TURNIEJACH NP. POZNAN CZOŁO Z KOLESIEM KTÓRY JEST W SIÓDMEJ SETCE RANKINGU
WPADAŁ PO WPISOWE PRYSZNIC I DALEJ NASTEPNY TURNIEJ I PEWNIE COS UGRAŁ U BUKA STAWIAJAC PRZECIWKO SOBIE ,TO SAMO FIXER UNGUR PAMIETAM MECZ BODAJRZE Z DI MAURO TIBREAK 6:0 LUB 6:1 DLA UNGURA I PRZEGRYWA SET A DRUGI SET 0:6
MAM TAKA NADZIEJE ZE DZISIAJ KLIZAN POŚLE GO DO DOMCIU ITYLE W TEMACIE

bez capsa - rox
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
dlaczego mój post został usunięty?
Dlatego że
trzeba dawać analizy do tego a nie same typy.
Dancevic-Nishikori 1 2,63
Decydująca runda kwalifikacji US Series.Długo analizowałem wszystkie za i przeciw aż zdecydowałem się postawić na Franka 500zł bez żadnego faworyzowania jak się może wydawać na pierwszy rzut oka.Owszem Nishikori jest regularny ma dobrą szybkość ale Dancevic wczoraj pokazał że jednak potrafi odrabiać strate podania a nie tak jak bywało kiedyś że 1 przełamanie decydowało o secie.Wczorajszy mecz słaby często rozpoczynał swoje podanie od 0-30 dał się złamać kilka razy w tym przy stanie 4:5 Bohli serwował na mecz i stracił serwis do 0.Tie-break pod dyktando Franka do 0.Za chwile zdecydowanie trudniejszy rywal zupełnie inny typ zawodnika dobrze broniący i nie dający dużo bp.Napewno Dancevicia stać na wygraną kluczem serwis i częstsze chodzenie do siatki bo jednak Nishikori może zabić swoją regularnością Franka.
Good Luck Frank

EDIT: Niestety Dancevic zamiast poddać mecz po 1 secie kiedy doznał naciągnięcia to grał do końca przegrał chyba w tym czasie 5 podań do 0 w tym 3 swoje...
 
V 0

valuebets

Użytkownik
Czas na kolejną peffe bo podać Kendricka nie zdążyłem...

Haider-Maurer - Munoz-De La Nava 2 @1,88 Pinnacle


Dla mnie przesadzony kurs i to conajmniej o jakies 0,40. Haider pokonał Jerzego i nagle takie kursiwo na Munoza czy jak ? ???? Widziałem obu, i jak dla mnie NO Problem
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Turniej kwalifikacyjny naprawdę ciekawy, ja raczej biernie przyglądałem się wynikom. Wiemy już trochę o zawodnikach. Ciekawe jak w głównym będzie radził sobie choćby Klizan (nie stracił nawet seta w trzech meczach), jednak w roli tych którzy są w stanie w turnieju głównym choć trochę namieszać stawiam przede wszystkim Berankisa (trzy szybkie mecze, w tym ostatni z Kimem, któremu oddał cztery gemy, wychowanek Nicka, na forum było o nim głośno, wcale nie jest przereklamowanym talentem, po prostu ma dopiero 20 lat!), Harrisona (chociaż akurat do jego talentu nie jestem aż tak bardzo przekonany już teraz, nie sądzę by był w stanie powalczyć w głównym z kimkolwiek, ale podkreślam to akurat osiemnastolatek). Wreszcie główny faworyt do sprawienia niespodzianki Kei Nishikori! Atuty? Kąśliwy serwis, nie boi się przejmować inicjatywy w wymianach, znakomity forhend, chociaż i bekhend na całkiem niezłym poziomie. Nastolatek wychowany w USA, dlatego korty twarde to jego ulubiona nawierzchnia na której gra zdecydowanie najlepiej, tym bardziej pasuje mu więc to że korty w NY są bardzo szybkie. Nie wiem czy to trafne porównanie, ale w wymianach z głębi kortu przypomina mi trochę Hewitta sprzed kilku lat (choćby 2005 kiedy to w USO był w 1/2), oczywiście to trochę niższy poziom, nie biega tak często do siatki, ale w serwisie, wzroście, czy niesygnalizowanych atakach forhendowych, na pewno można znaleźć lekkie podobieństwo. I ostatni kwalifikant któremu będę kibicował to Adrian Mannarino. Spory talent, ale też bardzo ekscentryczna postać. Kłótnie z sędziami, czy rzuty rakietami to norma gdy nie idzie, ale gdy idzie jest ciężkim rywalem (a ostatnio forma wyborna). Jest regularny, rozsądnie rozrzuca rywali po korcie, a gdy trzeba potrafi przyspieszyć głównie z forhendu. Do tego dodajmy tylko kąśliwe podanie. Poniżej lista tenisistów którzy wygrali po trzy mecze i zapewnili sobie grę w turnieju głównym US Open 2010:
Dodig
Rosol
Polansky
Lojda
Haider-Maurer
Silva
Klizan
Raonic
Berankis
Harrison
Kendrick
Nishikori
Mannarino
De Voest
Paire
Gicquel
A teraz zapraszam już do tego tematu i dyskusji na temat pierwszych spotkań turnieju głównego ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom