>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja dziś odpuszczam. Stosur ze Zwonariową dla mnie no bet,one grają obecnie na tym samym poziomie. Na Penettę kursy śmiesznie niskie,więc nie warto ryzykować.
Czekam na jutro.Serena czysta 1 plus jakiś handicap na Petkovic(ew.jakiś over gemowy) powinny dać zadowalające ako:]
Dziś polecam Isnera,kursy idą do góry.Od 1,6 wczoraj,dziś już ponad 2,00 można złapać(ja złapałem dokładnie 2,00)
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Czy ktos ogladal mecze Pavluchenkowej Anastasi w us open, i moze sie wypowiedziec na temat jej gry ?? Serena mnie wczoraj nie zachwycila swoja grą, i zastanawiam sie nad typem +6,5 gema dla Anastasii kurs 1,83
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czy ktos ogladal mecze Pavluchenkowej Anastasi w us open, i moze sie wypowiedziec na temat jej gry ?? Serena mnie wczoraj nie zachwycila swoja grą, i zastanawiam sie nad typem +6,5 gema dla Anastasii kurs 1,83
Powinna to pokryc. Pavluchenkova to bardzo utalentowana dziewczyna, od lat dobrze prowadzona solidni trenerzy i pomoc brata. Zapewne Serena wygra ale nie sadze aby to bylo wiecej niz 6-3 6-3 jesli masz 6,5 handi to warto.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Serena grała wybitnie spokojnie, bez fajerwerków, bo tyle wystarczyło. Rosjanka miała spore problemy ze Schiavone, starała zmieniać styl gry, chodzić do siatki, ale zazwyczaj nic nie wychodziło.
Wg mnie Serena na tę chwilę ma tak wielką przewagę nad resztą świata, że to czy wygra 6/3 6/2 czy odda więcej gemów zalezy tylko od niej i od jej widzimisię i chęci. Wg mnie 2:0 wydaję się być pewne, ale kurs 1.2 jest raczej niski i rozumiem poszukiwanie większego, ale czy ja wiem czy opłaca się ryzykować pieniądze na to, czy Serena będzie chciała szybko zejść z kortu, czy jednak trochę pograć.
 
B 17

baarto

Użytkownik
Daniela Hantuchova i Agnieszka Radwanska - Sara Errani i Roberta Vinci 3 sety 2,00 bet-at-home 8/10
Fanem tenisa nie jestem, moze kilka razy w zyciu postawilem na ten sport po malych kursach, jednak dzisiaj ogladajac sport w TVN byl skrot wywiadu z Radwanska i powiedziala, ze lubia sobie pograc 3 sety zeby bylo ciekawiej. Popatrzylem na rozegrane przez nie mecze w deblu w US Open i wysztkie zakonczyly sie wynikiem 2-1. Wedlug mnie jest to bardzo mocny typ, tylko zabardzo nie ma go gdzie postawic, mysle ze na 100 % bedzie na live w bet365.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Też myślę, że na mecz z Kerber wyjdzie zdrowa i wypoczęta
No jasne, nie wiem kto normalny liczyłby na kolejne problemy zdrowotne u Włoszki. Pierw pokonała Szarą, potem wygrała z solidną Peng gdzie też niebyła faworytką - no i każdy pamięta drugiego seta, to zbuduje ją jeszcze bardziej. Poza tym ona grała w niedziele, a jeśli jutro problemy atmosferyczne opadną to zaliczy aż 4 dni odpoczynku. Co z tym idzie niektórzy naprawdę mogliby pomyśleć realnie.
Na Flavię jest 1,40, kurs nie powala, w końcu WTA + turniej życia Kerber, ale do meczu trzeba podchodzić zdrowo i spokojnie.
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Oglądał ktos ostatni mecz Pavlyuchenkowej? Głównie chodzi mi o to jak wyglądała gra w jej gemach serwisowych bo waham się nad linią undera w jutrzejszym meczu;)
Z góry dzieki za pomoc.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Ja oglądałem i powiem Ci, że jej serwis funkcjonował mocno średnio. Podwójnych miała coś koło 8 czy 9, pierwszym serwisem nie trafiała za często a jak już trafiała to nie były jakieś bardzo wymagające serwisy, byłem zaskoczony, że tak zbudowana dziewczyna, tak słabo serwuje, myślałem, że będzie posyłać atomowe serwisy a tutaj takie delikatne przebicia. Jak bedzie serwowala na tym samym poziomie co z włoszką to dużo gemów raczej nie ugra.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Caroline Wozniacki - Andrea Petkovic @2.92

Typ nieco ryzykowny ale bez wątpienia jest to spore value. Karolina ostatnio gra już nieco lepiej, jednakże nr 1 w rankingu dla niej to o wiele za wiele. Dunka na US Open jeszcze nikogo znaczącego nie pokonała, a najwyżej notowana z jej rywalek (jednak będąca bez formy) Kuznetsova była blisko pokonania jej. W drugim secie Kuzntsova miała już 4-1 lecz wypuściła tą przewagę z rąk. Niemka natomiast całe US Open Series prezentuje równą wysoką formę. Na samym US Open jej najcięższą rywalką była Vinci i Petkovic pokazała się z bardzo dobrej strony zwyciężając 6:4 6:0 nie pozostawiając wątpliwości, że mierzy wysoko. Ja od początku US Open czekałem aż Woźniacka trafi na mocniejszą rywalkę aby postawić przeciw niej po atrakcyjnym kursie i w końcu się doczekałem ;).
 
G 277

geryx

Użytkownik
Zvonarieva +1,5 gema -Stosur 1@1,85 betson⛔
Krótko mówiąc stawiam na Rosjankę. Lubie Stosur ale tyle razy co sie dała przełamać Kirlienko to żenada. Maria gdyby choć troche trafiała swoim podaniem wygrała by bez problemu. A Vera ma serwis b. przyzwoity, więc przełamań dla Stosur bedzie mało, tu upatruję głownie róznicy. Równie istotne jest iz MAria obnażyła słabośc bekhendowa Samanthy, jak Zvonarieva wyciągnie wnioski i wsio będzie na tą stronę biła powinna wygrać.
edit/meczu nie było jak obejrzeć ale po statystykach wychodzi że Stosur wszystko trafiała, a jak trafia to nie ma mocnych na nią
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
⛔Petko2.35-Karo

Idziemy pod prąd. Petko w tym momencie jest równorzędną zawodniczką dla Dunki. Moim skromnym zdaniem jest aktualnie lepsza w wielu tenisowych aspektach. W ataku Petko jest odrobinę lepsza, w defensywie Petko to czołg nie do zdarcia, pierwszy serwis odrobinę mocniejszy dla Petko, return tez dopracowany i kąsliwy...Karolina w ataku duzo słabsza, w obronie czuje się jak ryba w wodzie, serwis który nie robi krzywdy, return niezły...Petko to walczak, po 2 dniowym wypoczynku wyjdzie na &quot;zdrowej pianie&quot; nastawiona na wojne na &quot;noże&quot;, imponuje mi jej bojowa mentalność i wsciekłość na korcie, Karo jak zacznie przegrywać to robi się z niej ciepła klucha...ale i ona walczy, wylazła z Kuzi z niezłego bagna...z Petko myslę że by się nie podniosła bo Petko to nie &quot;zblazowana&quot; Kuzi...panna z głową w chmurach, która myśli o panienkach...

Konkludując Petko dzisiaj wyjdzie zmotywowana, na pewno po 2 dniach będzie zdrowa jak rydz, dziewczyna ma charakter i na pewno odda serce na korcie...Aktualnie jest ona lepsza od Karo...Karo ma jeden atut, (defensywa) w pozostałych obszarach Petko jest lepsza, a co do defensywy Niemka jest również jak czołg, nie do zdarcia!


Andre@
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Spotkanie: Stosur - Zvonareva
Typ: 2
Kurs: 1,67
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś koło godziny 19:00 na kort wyjdą Samanta Stosur i Vera Zvonareva. Mecz zapowiada się wyrównanie, choć według mnie lekką faworytką jest jest Rosjanka, dlatego stąd gram na nią właśnie. Rosjanka w poprzednim US Open doszla do finału, więc broni tu wiele punktów, a przede wszystkim dobrze się tu czuje na Flushing Meadows. Zvonareva ma niekorzystny bilans ze Stosur, ale miała łatwiejszą drogę niż Australijka i nie musiała się tak męczyć. Jeśli Vera będzie dobrze czytać &quot;kick&quot; serwis rywalki to wygra na spokojnie, ale jeśli będzie popełniać głupie błędy to za ładnie nie będzie. Mam nadzieję, że typ wejdzie i można się będzie cieszyć z wygranej.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Stosur trafiona jeszcze Penetta ktoś wie czy dzisiaj zagra?:&gt; Nie wiem co taki optymizm był na Zvonarevą ???? w bezpośrednich pojedynkach 7:2 było dla Stosur i w tym roku Rosjankę kładła nawet na łopatki, a forma Zvery od dawna jest daleka od doskonałości;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Buk Katowice
Tak zagra dzisiaj bez problemu, tak samo jak reszta meczy zaplanowanych. No ja też się dziwiłem - gdzie nie zajrzałem Vera, Vera, Zvonareva. Co prawda nie stawiałem Stosur ale paru osobom byłem odważny dać uprzedzenie co do lekceważenia Samanthy.
PS: Witamy Isnera w kolejnej fazie, mistrz tie-breaków zagra z Murrayem ????
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Raymond/Huber - Hantuchova/Radwańska @ 2,0 Pinnacle ✅ ✅ ✅ 6:2; 6:4
Nie ogarniam kursu. Na prawdę... Podczas tegorocznego US Open para gospodyń wygrała wszystkie mecze po 2:0 i wraz z duetem Kirilenko/Petrova powinny powalczyć o zwycięstwo na Flushing Meadows. Polka i Słowaczka dopiero w ćwierćfinale zakończyły mecz w 2 setach, resztę wygrały po 2-1. Rozumiem, Aga wcześniej skupiała się na grze pojedynczej, teraz może myślec tylko o deblu, ale to wciąż nie jest deblistka. Popatrzmy na ranking - Hu/Ra na 5 miejscu WTA Doubles Race, para Ha/Ra na 12. Hantuchova nawet grając w deblu z Kirilenko nic wielkiego nie pokazała. A taka Huber jest po kilku meczach na 11 miejscu rankingu w parze z Petrovą, a na 22 z Martinez-Sanchez. W rankingu deblistek zajmuje trzecie miejsce za Peschke i Srebotnik. Do tego Amerykanki grają u siebie i na pewno dostaną spore wsparcie publiczności. Nie wiem co może przemawiać za Agą i Danielą... Lepiej w US Open nie grały, są niżej w rankingu, są słabszymi deblistkami, grają z gospodyniami... Są lepszymi singlistkami? Zgadza się, ale skróty Radwańskiej w deblu nie dają tyle co w singlu.
Kursy są mocno przesadzone i chyba warto zagrać ;)
Jeśli źle myślę to niech mnie ktoś skoryguje :p
PS: Rzecz jasna będę kibicował Adze, no ale... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Aga wcześniej skupiała się na grze pojedynczej, teraz może myślec tylko o deblu, ale to wciąż nie jest deblistka.
Niby czemu? Nie rozumiem, Aga to bardzo dobra deblista i jej styl gry wlasnie pasuje do gry podwojnej, tylko serwis marny ale skad taki wniosek to nie mam pojecia.

Zgadza się, ale skróty Radwańskiej w deblu nie dają tyle co w singlu.
Od kiedy gra sie skroty w deblu? To nie czeste chyba, ze stoja na koncowej obie i nie sa przygotowane do biegania do przodu, to nie realne raczej. Zawsze w deblu ma sie w glowie siatke nawet jak ma sie styl gry jak kiedys Gonzo/Massu.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Raymond/Huber - Hantuchova/Radwańska @ 2,0 Pinnacle
Nie ogarniam kursu. Na prawdę... Podczas tegorocznego US Open para gospodyń wygrała wszystkie mecze po 2:0 i wraz z duetem Kirilenko/Petrova powinny powalczyć o zwycięstwo na Flushing Meadows. Polka i Słowaczka dopiero w ćwierćfinale zakończyły mecz w 2 setach, resztę wygrały po 2-1. Rozumiem, Aga wcześniej skupiała się na grze pojedynczej, teraz może myślec tylko o deblu, ale to wciąż nie jest deblistka. Popatrzmy na ranking - Hu/Ra na 5 miejscu WTA Doubles Race, para Ha/Ra na 12. Hantuchova nawet grając w deblu z Kirilenko nic wielkiego nie pokazała. A taka Huber jest po kilku meczach na 11 miejscu rankingu w parze z Petrovą, a na 22 z Martinez-Sanchez. W rankingu deblistek zajmuje trzecie miejsce za Peschke i Srebotnik. Do tego Amerykanki grają u siebie i na pewno dostaną spore wsparcie publiczności. Nie wiem co może przemawiać za Agą i Danielą... Lepiej w US Open nie grały, są niżej w rankingu, są słabszymi deblistkami, grają z gospodyniami... Są lepszymi singlistkami? Zgadza się, ale skróty Radwańskiej w deblu nie dają tyle co w singlu.
Kursy są mocno przesadzone i chyba warto zagrać ;)
Jeśli źle myślę to niech mnie ktoś skoryguje :p
PS: Rzecz jasna będę kibicował Adze, no ale... ;)
moje zdanie jest takie, że to będzie pierwszy poważny test naszego duetu. Fakt, po wynikach widać, że wszystko prawie po 2-1, ale liczy sie efekt. Jednak para Raymond/Huber to już najwyższa światowa półka, dziewczyny grają ze sobą od lat.
Wyniki Huber/Raymond w szlemach.
2007WON SF WON 2ND
2008QF SF SF WON
2009QF SF SF RUP
2010RUP SF SF RUP
2011SF SF QF-
Wiadomo, ze to jest sport i nie mozna nikogo skreslac, ale wg mnie Radwanska z Hantuchova juz i tak daleko zaszly.....
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Już jutro o finał zagra nr. 1 WTA Woźniacki z Sereną. Szczerze mówiąc mimo że Karolina osiągnęła półfinał nie zachwyca mnie swoją grą. Z poważniejszych rywalek grała z Kuznietsową która jest bez formy i przegrała tylko dlatego że popełniła mnóstwo UE oraz z Petkovic, która ten mecz przegrała już w szatni.Carolina swoją grę opiera na solidnej defensywie popełniając małą liczbę nie wymuszonych błędów. Lecz ostatnio nawet to zaczęło szwankować. W jakiej formie jest Serena widać po wynikach. Nie straciła nawet seta a grała z takimi zawodniczkami jak Ivanovic, Azarenka czy Pavluchenkova, dlatego myślę, że jutro bez problemu ogra Caroline i to 2:0
typ: DW. 2:0 1,57
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Niby czemu? Nie rozumiem, Aga to bardzo dobra deblista i jej styl gry wlasnie pasuje do gry podwojnej, tylko serwis marny ale skad taki wniosek to nie mam pojecia.
Moim prywatnym zdaniem jest dużo lepszą singlistką niż deblistką. Aga ostatnio lubi gonić przeciwniczki po korcie, grając dokładnie do linii bocznych i końcowych, co fajnie pokazał np turniej w Toronto. Poza tym wciąż ma za słabą głowę na taki półfinał US Open. Ale to tylko moje prywatne zdanie ;)
Od kiedy gra sie skroty w deblu? To nie czeste chyba, ze stoja na koncowej obie i nie sa przygotowane do biegania do przodu, to nie realne raczej. Zawsze w deblu ma sie w glowie siatke nawet jak ma sie styl gry jak kiedys Gonzo/Massu.
To też właśnie chciałem przez to powiedzieć, że skróty które Aga gra bardzo fajnie, dają jej sporo w singlu, a praktycznie nic w deblu ;)
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Co do meczu:

Raymond Lisa/Huber Liezel - Hantuchova Daniela/Radwańska Agnieszka

Uważam ze będzie to wyrównany mecz choć przepaść między dwiema parami jest duża. Debel Raymond/Huber to nie dziewczyny z pierwszej łapanki. Upatruje w tym spotkaniu ze będą 3 sety będzie dużo walki o każdy punkt co do typowania 1/2 odpuszczam bo wiadomo jak to w tenisie kobiecym ;)

Ostatnie mecze US OPEN Raymond/Huber


08.09.2011 Raymond Lisa/Huber Liezel - Benesova Iveta/Zahlavova Strycova Barbora
6-1 6-4 / 2-0

04.09.2011 Raymond Lisa/Huber Liezel - Gajdosova Jarmila/Mattek Bethanie
6-2 7-6 / 2-0

02.09.2011 Raymond Lisa/Huber Liezel - Amanmuradova Akgul/Panova Alexandra
6-2 6-1 / 2-0

31.08.2011 Raymond Lisa/Huber Liezel - Kops-Jones Raquel/Spears Abigail
6-2 6-2 / 2-0


Ostatnie mecze US OPEN Hantuchova/Radwańska

08.09.2011 Hantuchova Daniela/Radwańska Agnieszka - Errani Sara/Vinci Roberta
6-3 7-6 / 2-0

05.09.2011 Hantuchova Daniela/Radwańska Agnieszka - Kudryavtseva Alla/Makrova Eka.
6-3 4-6 6-2 / 2-1

03.09.2011 Hantuchova Daniela/Radwańska Agnieszka - Barrois Kristina/Groenefeld Anna
3-6 6-2 6-0 / 2-1

01.09.2011 Hantuchova Daniela/Radwańska Agnieszka - Peng Shuai/Zheng Jie
6-0 4-6 6-4 / 2-1

Ilość setów 2-3?

3 - sety 1,95


Ps: Zagram ten typ + Serbia +9,5 1.65 ako 3,22
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom