>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
argumentacja tragiczna... jesli walcza o kazdy gem to udowadniasz ze kazdy utrzyma swoje podanie i bedzie tiebreak.
No tak, ale zazwyczaj gracze starają się dużo bardziej przy swoich gemach serwisowych, a Djoko i Nadal grają na całego w każdym gemie, takie jest moje zdanie, więc pewnie też dojdzie do przełamań i stawiam że nie będzie Tie-breaka, typ jak typ, loteria, ale ja to gram bo mam przeczucie że 13 gema nie będzie w żadnym z setów, choć oczywiście mogę się mylić
 
drago 108

drago

Użytkownik
@bryfsztyk
Twoje argumenty przemawiające za Nadalem:
Po 1: Nadal przegrał 5 razy, więc teraz już ma wygrać, bo tr wiedzą jak go ograć, bo w wywiadzie tak powiedział, no tak tylko szkoda, że Novaka ograli jedynie dwukrotnie w sezonie.
Po 2: Pisałem wcześniej, że skoro wszystko wiedział to czemu do cholery nie wygrał 2 meczu w sezonie albo 3, albo 4, albo 5 no czemu?
Po 3: Wyśmiewać porównanie tenisa kobiecego do męskiego, które miały zasadnicze podstawy, a samemu porównywać tenisa do gry losowej, czyli chińczyka. Świetne.
Nadalowi wystarczy uderzać mocniej i celniej z każdej pozycji, aby wygrać. Tylko czy będzie on w formie...
&lt;hahaha&gt;
Co do Realu i Barcy bez wtrącania w szczegóły kadrowe, trenerskie, pogodowe, transportowe, hotelowe to, to, że gdyby Barca wygrała 5x w sezonie to mało kto by mówił, że jest 50-50, jak wspomniałeś o przypadku finału.
PS. Nie rób z argumentu 5:0 w 2011 dla Djoka, powodem gry na Nadala, bo to jest bezsensu.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Roger musisz tyle spamowac? Idz na czat z tymi glupotami. (moj post do skasowania)
podbijam prośbe


christopher48 // Obaj (skazany10 oraz Soltysiao) macie trochę racji.

Dzięki za zwrócenie uwagi.

Usuwam ostatni post RogeraFederera i proszę tego użytkownika o nie spamowanie. Zawsze masz opcję EDYTUJ.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis US Open
Zdarzenie: Djokovic - Nadal
Miejsce: US Open
Czas:22:00
Typ: Djokovic wygra 3:1
Kurs: 4.333
buk: Sportingbet

VS

Novak Djokovic - co tu dużo pisać zwycięzca niemal wszystkich turniejów w tym roku w których grał. W każdym kolejnym grając tak znakomicie że nikt nie mógł się z nim mierzyć. Jedyna porażka w sezonie na Rolland Garros z Wielkim Rogerem Federerem który zagrał wtedy fenomenalne spotkanie przerywając passę Nole. Djokovic w tym jak i każdym innym meczu typowany jest jako faworyt spotkania, i całkiem zasłużenie. Djokovic w całym sezonie tak jak i w tym turnieju spisywał się znakomicie więc moim zdaniem grając tak jak przez cały sezon powinien sobie poradzić z Nadalem. Można dodać że Novak wygrał z nim w tym roku aż pięciokrotnie więc chyba ma na niego jakiś sposób. Novak na pewno będzie chciał wygrać swój trzeci wielki szlem w tym roku, a Nadal na pewno będzie się chciał odwdzięczyć za wszystkie poprzednie przegrane w tym sezonie. Spodziewam się dobrego widowiska dość jednostronnego, w którym przeważać będzie oczywiście Novak. Nie sądzę jednak by Djoko wygrał łatwo gładko 3-0, Nadal łatwo i tanio skóry nie sprzeda, i myślę że urwie seta słynnemu już Serbowi. Jak na zdjęciu, który to już raz Djokovic w tym sezonie wzniesie rękę po kolejnej wygranej?
Dla mnie argumentowanie dokładnych wyników to jest jakaś kpina nieco, przecież to jest loteria zupełna czy bedzie 3-0 3-1 3-2 zależy od sytuacji jaka będzie na korcie, czasami trzeba kalkulować również.

Dla mnie ogólnie ciężkie spotkanie do typowania, chciałem grać Djokovica, ale kurs mnie zawiódł, spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów.
Dla mnie jedyna opcja tutaj to over gemowy na całe spotkanie, chyba najrozsądniejsza opcja.
 
duo 303

duo

Użytkownik
-


Novak Djokovic - Rafael Nadal

Nadszedł czas na finał US Open, choć dla mnie przedwczesnym finałem był pojedynek Djokovica z Federerem, gdzie Serb mimo przegrywania dwoma setami wygrał, broniąc w końcówce 2 meczbole. Dziś rywal raczej łatwiejszy. Nadal jest obecnie co najwyżej w przyzwoitej formie. Jego droga do finału była bez wątpienia łatwiejsza aniżeli Serba. Murray obecnie nie umywa się do Federera, Tipsarevic także postawił dużo twardsze warunki niż Roddick, który przeszedł chyba obok meczu. We wcześniejszych rundach to także lider światowego rankingu prezentował się pewniej. Niema co się wiele rozwodzić. Djoković to w tej chwili bezsprzeczny numer 1 i tylko świetnie wczoraj grający Roger mógł go zatrzymać. Nadal grający co najwyżej bardzo dobrze, nie ma na to szans. W tym roku obaj spotkali się pięć razy i za każdym razem górą był Novak ostatni zwycięstwo odnosząc w finale Wimbledonu. Dziś wygra kolejnego szlema kosztem Hiszpana. Poza tym nie postawić na Djokovica po takim kursie to grzech.

TYP: Novak Djokovic✅✅✅
KURS: 1.63
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Noi mamy finał. Jednak coś napisze na temat finału. Ja całym sercem jestem za Nadalem i mam nadzieje, że to On wygra. Typowanie takiego meczu mija się z celem. Wczorajszy przykład i wygrana Stosur... Ja jestem zdania, iż w takich meczach pomiedzy takimi zawodnikami decyduje dyspozycja dnia. Ostatnie 5 meczy wygrał Djoko, ale rok temu tutaj wygrał Nadal. W ten rok się dużo zmieniło, Serb jest zdecydowanie najlepszym tenisistą, ale nie zapominajmy, iż Nole nie powinno być w tym finale!!! Nole nie gra tak dobrze jak jeszcze kilka tygodni temu, i to Nadal na pewno może wykorzystać. No ale aby tak się stało to Hiszpan musi zagrać absolutnie 100% z tego co potrafi. Szykuje się nieziemski mecz, ja serce za Nadalem i oby wygrał! VAMOS
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open
Data i godzina:12-09-2011,22:00
Spotkanie: Djokovic N. v Nadal R.
Typ: 2
Kurs: 2.60
bukmacher: Pinnacle
Już za niespełna godzinę rozpocznie się finał US Open pomiędzy absolutnie dwoma najlepszymi obecnie tenisistami. Z racji że Djokovic już od długiego czasu, nie licząc kreczu z Murrayem nie przegrał meczu to on jest faworytem bukmacherów. Djokovic niezbyt dobrze spisywał się w poprzednich meczach US Open, męcząc się i to bardzo z Janko Tipsarevicem oraz po morderczej 5 setowej walce wygrał z Federerm, który w 5 secie nie utrzymał swojego podania, Federer nie wykorzystał również kilku piłek meczowych. Nadal natomiast rozkręcał się jak to on z meczu na mecz, nadspodziewanie łatwo w 3 setach wygrał z Andy Roddickiem, który we wczesniejszych meczach dysponował świetnym serwisem i kończącym forehandem, z Nadalem miał spore problemy nawiązać równorzędną walkę zdobywając zaledwie 6 gemów w 3 setach. Z Murrayem Nadal również nie miał większych problemów wygrywając 3:1 w tym w 2 setach wygrywał 6:2. Uważam że twarde korty mimo wszystko bardziej służa Nadalowi, ponieważ trochę lepiej radzi sobie w ofensywie, poprawił grę przy siatce, nie tylko gra z linii końcowej. Serwis Nadala również jest lepszy od Djokovica, Djokovic często miewa problemy ze swoim drugim serwisem. Uważam że Nadal jest bardziej podbudowany wcześniejszymi meczami, w których szło mu bardzo łatwo, dzisiaj zapewne tak nie będzie ale wygra tegoroczny US Open, drugi raz z rzędu.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Djokovic niezbyt dobrze spisywał się w poprzednich meczach US Open (...) Z Murrayem Nadal również nie miał większych problemów wygrywając 3:1 w tym w 2 setach wygrywał 6:2. Uważam że twarde korty mimo wszystko bardziej służa Nadalowi, ponieważ trochę lepiej radzi sobie w ofensywie, poprawił grę przy siatce, nie tylko gra z linii końcowej. Serwis Nadala również jest lepszy od Djokovica, Djokovic często miewa problemy ze swoim drugim serwisem. .
Rozumiem - można mieć różne zdania na temat tego meczu, wszak gra nr 1 i 2. Jednak takiej herezji jak kolega uskutecznia w tym poście (wybrałem co ciekawsze, pogrubione - totalna kpina) nie można puszczać płazem. Ofensywę przemilczę, a co do drugiego serwisu Djoković w tym roku przed Us Open miał najwyższy procent wygranych piłek po drugim serwisie (coś ok. 60%).
Sorry za ot, ale ciężko przejść obok czegoś takiego.
Aide Nole !
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze oceniam to spotkanie, ale Nadal wg. mnie nie ma wystarczająco mocnej głowy żeby wygrać z Serbem. On się chyba poprostu boi. Trochę inaczej go zapamiętalem z poprzednich sezonów. Chyba że Novak jest bardziej genialny niż uważałem przed tym meczem...
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze oceniam to spotkanie, ale Nadal wg. mnie nie ma wystarczająco mocnej głowy żeby wygrać z Serbem. On się chyba poprostu boi. Trochę inaczej go zapamiętalem z poprzednich sezonów. Chyba że Novak jest bardziej genialny niż uważałem przed tym meczem...
Zdecydowanie popieram Twoje zdanie , pod kazdym wzgledem Serb przewyzsza Nadala, ale przed chwila po kursie 7 na live zagralem za 50j na Nadala aby lepiej sie mecz ogladalo bo naprawde walczy walczy walczy hehe
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Informacja dla wszystkich, którzy grali przed meczem Djokovica:
Nadal się odrodził! Grał tragiczny tenis w 1 i 2 secie, jednak teraz postawił wszystko na jedną kartę, coraz więcej atakuje i zagrywa kończące piłki. Body language mówi również sam za siebie. Djokovic natomiast ma kłopoty z ramieniem, dlatego też wydaje mi się, że warto postawić na Hiszpana.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Pozwolę sobie zacytować siebie:
W trzech albo w czterech setach wygra Djokovic. Ciekawie wygląda również typ na under 40.5 gemów.
✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Odniosłem wrażenie, że większość stawia w tym spotkaniu na Nadala używając przy tym dość dziwnych argumentów, ale nie wracajmy do tego. O zagraniu na under to tutaj chyba nikt nie napisał, a mi teraz pozostaje tylko cieszyć się, że moje przewidywania się sprawdziły ???? . Żałuję natomiast, że chyba nikogo z tych co początkowo byli przychylni Nadalowi nie udało mi się przekonać - przynajmniej z tych osób co tutaj się wypowiadały.
Co do samego meczu, mógł zakończyć się w trzech setach, ale niestety Djokovicia dopadł jakiś kryzys i wtedy szczerze powiem, że trochę zacząłem się denerwować i dopuszczać myśl, że on to może przegrać, bo przed rozpoczęciem meczu wątpliwości nie miałem żadnych. Na szczęście interwencja lekarza pomogła i Nole był w stanie się przemóc i wygrać to spotkanie, które jednak pokazuje, że wie jak grać przeciwko Nadalowi. Trzymał go ciągle na backhandzie i nie dawał mu dojść do głosu. Nawet kondycyjnie okazał się lepszy...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Pozwolę sobie zacytować siebie:

✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Odniosłem wrażenie, że większość stawia w tym spotkaniu na Nadala używając przy tym dość dziwnych argumentów, ale nie wracajmy do tego. O zagraniu na under to tutaj chyba nikt nie napisał, a mi teraz pozostaje tylko cieszyć się, że moje przewidywania się sprawdziły ???? . Żałuję natomiast, że chyba nikogo z tych co początkowo byli przychylni Nadalowi nie udało mi się przekonać - przynajmniej z tych osób co tutaj się wypowiadały.
Co do samego meczu, mógł zakończyć się w trzech setach, ale niestety Djokovicia dopadł jakiś kryzys i wtedy szczerze powiem, że trochę zacząłem się denerwować i dopuszczać myśl, że on to może przegrać, bo przed rozpoczęciem meczu wątpliwości nie miałem żadnych. Na szczęście interwencja lekarza pomogła i Nole był w stanie się przemóc i wygrać to spotkanie, które jednak pokazuje, że wie jak grać przeciwko Nadalowi. Trzymał go ciągle na backhandzie i nie dawał mu dojść do głosu. Nawet kondycyjnie okazał się lepszy...
Idąc Twoi tokiem myślenia mógłbym napisać,że Nadala dopadł kryzys w 4 secie i dał się przełamać.Gdyby nie to to byłoby 5 setów..Mówisz,że nie miałeś wątpliwości przed meczem żę wygra Serb? Jestem ciekawe ile postawiłeś w takim razie? I może jeszcze powiesz,że spokojnie oglądałeś jak Nadal zaczął trafiać swoje forhandy po linii i Nole nie wiedział co z tym począć?;)
Ja przed meczem nic nie zagrałem.Na live udało mi się trafić przełamanie Serba po kursie 3,25 w 4 secie..Zagrałem wtedy symbolicznie 7,00 na Nadala.Symbolicznie bo było widać,że obaj nie odpuszczą do końca.Dwaj rywale godni siebie.Najlepsi na planecie obecnie. Gram od czasu do czasu w tenisa i nie potrafię sobie wyobrazić jaką oni muszą mieć siłę i kondycję,żeby wytrzymać takie wymiany..No ale kwoty na czekach rekompensują ten wysiłek w 120%:grin:
 
hama 11

hama

Użytkownik
Nadal mnie zawiódł w tym spotkaniu, pierwszy set jak Djoko wyszedł na prowadzenie 4-2 już odpuszczony, o czwartym secie nie wspomnę, trochę dziwi fakt, że to Nadal pierwszy opadł z sił, jeszcze w 3 secie biegał jak opętany jakby spotkanie dopiero się rozpoczęło.
No cóż overy gemowe nie weszły, choć przy większej walce i jednym 7:6 były spokojnie do pokrycia wszystkie nawet te 40,5 gemowe, no cóż, next time meaby...
PS: Niesamowity rok Djokovica... szacunek dla niego.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
może jeszcze powiesz,że spokojnie oglądałeś jak Nadal zaczął trafiać swoje forhandy po linii i Nole nie wiedział co z tym począć?;)
Przecież napisałem, że wtedy właśnie się zacząłem obawiać i mieć wątpliwości, ale przed początkiem dla mnie było jasne kto wygra.
Nie ma co już tego rozstrząsać - każdy zagrał to co uważał za słuszne. Jedni wygrali drudzy nie ???? .
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Nadal mnie zawiódł w tym spotkaniu, pierwszy set jak Djoko wyszedł na prowadzenie 4-2 już odpuszczony, o czwartym secie nie wspomnę, trochę dziwi fakt, że to Nadal pierwszy opadł z sił, jeszcze w 3 secie biegał jak opętany jakby spotkanie dopiero się rozpoczęło.
Nadal nie opadł z sił w czwartym secie po prostu Novak wrzucił swoją grę na taki poziom że Nadal nie był w stanie wygrać dwóch gemów. Często Novak atakował od razu pierwsze czy drugie podanie Nadala i prawie wszystko mu wchodziło. W całym meczu było wyraźnie widać że Djoko ma sposób na Nadala, grał my prawie cały czas na Backhand, grał bardzo agresywnie, i dlatego miał na koniec meczu ponad 50 winnerów. Mam nadzieję że za dużo osób nie &quot;wjeżdżało&quot; w Nadala łudząc się że wygra.
Novak Djokovic - Rafael Nadal Typ - 1 kurs - 1,62 ✅ ✅ ✅
Typ: Djokovic wygra 3:1 kurs:4,333 ✅ ✅ ✅
Czy zostanie rozegrany Tie-Break?
Typ : nie
kurs : 2.20 ⛔ ⛔ ⛔
No cóż powiedzieć Novak wygrał i tego byłem pewny, udało mi się ustrzelić także dokładny wynik w meczu. Nie trafiłem jednak typu że nie będzie Tie-breaka, choć
Djoko i Nadal grają na całego w każdym gemie, takie jest moje zdanie, więc pewnie też dojdzie do przełamań
było tak jak spodziewałem, wiele przełamań bo aż 17 w całym spotkaniu i gra na całego w każdym gemie, walka o każdy punkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom